Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2

Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
01:35 – 10:40 ПознаньХерсон ПознаньВжесьняКонінЛодзьВаршаваГруєцьРадомПулавиЛюблінЗамосцьРава РуськаЛьвівЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівЛітинВінницяНемирівГайсинУманьОдесаМиколаївХерсон

33 год. 5 хв.

Кожен день

01:35 – 00:30 ПознаньЖитомир ПознаньВжесьняКонінЛодзьВаршаваГруєцьРадомПулавиЛюблінЗамосцьЛьвівБуськБродиРадивилівДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомир

22 год. 55 хв.

Кожен день

03:50 – 10:40 ПознаньСвіноуйсьце ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювСвіноуйсьце

6 год. 50 хв.

Кожен день

04:30 – 08:30 ПознаньЩецин ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

4 год. 0 хв.

Кожен день

05:00 – 08:00 ПознаньЩецин ПознаньПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинПознаньПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 0 хв.

Кожен день

05:20 – 06:30 ПознаньГожув-Велькопольський ПознаньГожув-Велькопольський

1 год. 10 хв.

Кожен день

06:00 – 09:30 ПознаньЩецин ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 30 хв.

Кожен день

06:30 – 11:00 ПознаньГоленюв ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленюв

4 год. 30 хв.

Кожен день

06:35 – 14:10 ПознаньКошалін ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювКолобжегКошалін

7 год. 35 хв.

Кожен день

06:55 – 14:10 ПознаньКошалін ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювКолобжегКошалін

7 год. 15 хв.

Кожен день

06:55 – 14:10 ПознаньКошалін ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювКолобжегКошалін

7 год. 15 хв.

Кожен день

07:15 – 11:00 ПознаньЩецин ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 45 хв.

Кожен день

07:20 – 13:15 ПознаньСвіноуйсьце ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювСвіноуйсьце

5 год. 55 хв.

Кожен день

07:20 – 13:15 ПознаньСвіноуйсьце ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювСвіноуйсьце

5 год. 55 хв.

Кожен день

07:50 – 14:00 ПознаньМендзиздроє ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювСвіноуйсьцеМендзиздроє

6 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 20:35 ПознаньХерсон ПознаньЛешноВроцлавОполеКатовіцеКраківТарнувРяшівПеремишльЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяНемирівГайсинУманьОдесаЮжне (Одеська обл.)КоблевеМиколаївХерсон

36 год. 35 хв.

Кожен день

08:00 – 17:30 ПознаньКривий Ріг ПознаньЛодзьПйотркув-ТрибунальськийРадомськоЧенстоховаҐлівіцеКатовіцеКраківКропивницькийКривий Ріг

33 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

08:00 – 04:30 ПознаньМаріуполь ПознаньЛешноВроцлавОполеКатовіцеКраківТарнувРяшівПеремишльЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяНемирівГайсинУманьКропивницькийКривий РігДніпроЗапоріжжяМелітопольПриморськ (Запорізька обл.)БердянськМаріуполь

44 год. 30 хв.

Кожен день

08:30 – 15:00 ПознаньКривий Ріг ПознаньВжесьняКонінТурекЛодзьВаршаваРадомЛюблінСмілаКропивницькийКривий Ріг

30 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

08:30 – 12:00 ПознаньКривий Ріг ПознаньВроцлавОполеКатовіцеКраківКропивницькийКривий Ріг

27 год. 30 хв.

Нд

08:40 – 11:00 ПознаньЗелена Гура ПознаньЗелена Гура

2 год. 20 хв.

Кожен день

08:40 – 09:20 ПознаньГожув-Велькопольський ПознаньГожув-Велькопольський

0 год. 40 хв.

Ср

08:50 – 08:50 ПознаньКамянець-Подільський ПознаньЛешноВроцлавОполеКатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівЗолочівТернопільБучачЧортківБорщівКамянець-Подільський

24 год. 0 хв.

Пн, Вт, Сб, Нд

09:00 – 06:20 ПознаньКиїв ПознаньВжесьняКонінЛодзьВаршаваЛюблінМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

21 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

09:00 – 15:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

6 год. 0 хв.

Кожен день

09:15 – 09:20 ПознаньУмань ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінРівнеОстрогНетішинСлавутаХмельницькийВінницяВінницяНемирівГайсинУмань

24 год. 5 хв.

Кожен день

09:45 – 14:15 ПознаньКременчук ПознаньКонінЛодзьРівнеЖитомирКиївКиївЧеркасиКременчук

28 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб

10:00 – 17:10 ПознаньХерсон ПознаньВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївМиколаївХерсон

31 год. 10 хв.

Кожен день

10:00 – 11:40 ПознаньЧернігів ПознаньЯроцинОструв-ВелькопольскийКалішСерадзЛодзьВаршаваЛуцькРівнеЖитомирКиївЧернігів

25 год. 40 хв.

Кожен день

10:00 – 20:05 ПознаньЗапоріжжя ПознаньВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігСофіївка (Дніпропетровська обл.)ДніпроЗапоріжжя

34 год. 5 хв.

Кожен день

10:05 – 14:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 55 хв.

Кожен день

10:05 – 14:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 55 хв.

Кожен день

10:10 – 14:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:10 – 14:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 50 хв.

Кожен день

10:10 – 14:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 50 хв.

Кожен день

10:10 – 14:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:15 – 14:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:15 – 14:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

10:15 – 14:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

10:15 – 15:00 ПознаньЩецин ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

4 год. 45 хв.

Кожен день

10:15 – 18:20 ПознаньПавлоград ПознаньКонінЛодзьВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроПавлоград

32 год. 5 хв.

Кожен день

10:30 – 14:20 ПознаньЩецин ПознаньЩецин

3 год. 50 хв.

Кожен день

11:10 – 15:00 ПознаньЩецин ПознаньЩецин

3 год. 50 хв.

Кожен день

11:10 – 17:00 ПознаньСвіноуйсьце ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювСвіноуйсьце

5 год. 50 хв.

Кожен день

11:10 – 17:00 ПознаньСвіноуйсьце ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювСвіноуйсьце

5 год. 50 хв.

Кожен день

11:15 – 08:00 ПознаньХмельницький ПознаньКонінЛодзьВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькДубноРівнеЗдолбунівОстрогНетішинСлавутаШепетівкаІзяславСтарокостянтинівКрасилівХмельницький

20 год. 45 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

11:30 – 16:20 ПознаньКривий Ріг ПознаньКонінЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

28 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 16:20 ПознаньКривий Ріг ПознаньКонінЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

28 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 16:10 ПознаньКривий Ріг ПознаньКонінЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

28 год. 40 хв.

Кожен день

11:30 – 16:20 ПознаньКривий Ріг ПознаньКонінЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

28 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 12:30 ПознаньКамянець-Подільський ПознаньЛешноВроцлавОлаваБжегОполеКатовіцеКраків аeропортКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

25 год. 0 хв.

Кожен день

11:55 – 12:30 ПознаньКиїв ПознаньКонінЛодзьЛодзьВаршава Аеропорт імені Фридерика ШопенаВаршаваЛюблінЛьвівРівнеЖитомирКиїв

24 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

11:55 – 22:10 ПознаньЗапоріжжя ПознаньКонінЛодзьЛодзьВаршава Аеропорт імені Фридерика ШопенаВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігДніпроЗапоріжжя

34 год. 15 хв.

Вт, Чт, Сб

12:20 – 18:00 ПознаньЩецин ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

5 год. 40 хв.

Кожен день

12:20 – 18:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

5 год. 40 хв.

Кожен день

12:20 – 18:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

5 год. 40 хв.

Кожен день

12:20 – 18:00 ПознаньЩецин ПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

5 год. 40 хв.

Кожен день

13:00 – 09:00 ПознаньЧернівці ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

20 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 17:25 ПознаньЗелена Гура ПознаньГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

4 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 17:25 ПознаньЗелена Гура ПознаньГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

4 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 09:00 ПознаньЧернівці ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

20 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 02:30 ПознаньКремінна (Луганська обл.) ПознаньВаршаваЛюблінЗамосцьЛьвівРівнеЖитомирКиївКиївБориспільПирятинЛубниХоролПолтаваЧутовеВалкиХарківЧугуївІзюмСловянськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецькРубіжне (Луганська обл.)Кремінна (Луганська обл.)

37 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:00 – 19:45 ПознаньКривий Ріг ПознаньВаршаваЛюблінЗамосцьЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївПереяслав-ХмельницькийЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

30 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:00 – 18:00 ПознаньСуми ПознаньВаршаваЛюблінЗамосцьЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївРомниСуми

29 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:00 – 14:20 ПознаньСуми ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КиївПирятинЛохвицяАндріяшівка (Сумська обл.)РомниКоровинціНедригайлівВільшана (Сумська обл.)Суми

25 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб, Нд

13:10 – 17:00 ПознаньЩецин ПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

3 год. 50 хв.

Кожен день

13:30 – 11:30 ПознаньБориспіль ПознаньВаршаваРадомЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспіль

22 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 22:00 ПознаньХерсон ПознаньВжесьняКонінЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяГайсинУманьЮжноукраїнськМиколаївХерсон

32 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 01:40 ПознаньХерсон ПознаньВжесьняКонінЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяГайсинУманьЮжноукраїнськМиколаївХерсон

36 год. 10 хв.

Кожен день

13:50 – 13:30 ПознаньВінниця ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

23 год. 40 хв.

Кожен день

13:50 – 14:00 ПознаньЧернівці ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

24 год. 10 хв.

Кожен день

13:50 – 23:00 ПознаньХерсон ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

33 год. 10 хв.

Кожен день

13:50 – 15:35 ПознаньХарків ПознаньЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

25 год. 45 хв.

Кожен день

14:30 – 12:10 ПознаньХмельницький ПознаньЛьвівТернопільХмельницький

21 год. 40 хв.

Кожен день

14:35 – 15:35 ПознаньПолтава ПознаньВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтава

25 год. 0 хв.

Кожен день

14:35 – 10:40 ПознаньКамянець-Подільський ПознаньВаршаваЛюблінЛьвівТернопільТеребовляЧортківБорщівКамянець-Подільський

20 год. 5 хв.

Кожен день

14:35 – 20:20 ПознаньДніпро ПознаньВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтаваДніпро

29 год. 45 хв.

Кожен день

14:35 – 20:20 ПознаньДніпро ПознаньВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтаваДніпро

29 год. 45 хв.

Кожен день

14:35 – 16:30 ПознаньПолтава ПознаньВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтава

25 год. 55 хв.

Кожен день

15:00 – 23:50 ПознаньХерсон ПознаньЛодзьВаршаваРадомКельцеЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛітинВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

32 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 13:30 ПознаньТячів ПознаньЛодзьВаршаваРадомКельцеЛьвівЛьвівСтрийСваляваМукачевоХустТячів

22 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 14:00 ПознаньКиїв ПознаньЛодзьВаршаваРадомКельцеДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

23 год. 0 хв.

Кожен день

15:30 – 08:20 ПознаньІвано-Франківськ ПознаньВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

16 год. 50 хв.

Кожен день

15:45 – 13:40 ПознаньКамянець-Подільський ПознаньЛодзьВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

21 год. 55 хв.

Кожен день

15:45 – 13:40 ПознаньКамянець-Подільський ПознаньЛодзьВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

21 год. 55 хв.

Кожен день

15:45 – 09:35 ПознаньВерховина (Івано-Франківська обл.) ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

17 год. 50 хв.

Кожен день

15:50 – 23:00 ПознаньХарків ПознаньЛешноВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

31 год. 10 хв.

Кожен день

15:50 – 23:10 ПознаньХарків ПознаньЛешноВроцлавОполеКатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

31 год. 20 хв.

Кожен день

15:50 – 23:10 ПознаньХарків ПознаньЛешноВроцлавОполеКатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

31 год. 20 хв.

Кожен день

15:50 – 23:00 ПознаньХарків ПознаньЛешноВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПирятинПолтаваХарків

31 год. 10 хв.

Кожен день

16:20 – 10:10 ПознаньКосів ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівРогатинБурштинГаличІвано-ФранківськКоломияКосів

17 год. 50 хв.

Кожен день

16:20 – 14:00 ПознаньКиїв ПознаньВаршаваЛюблінЛьвівБуськБродиРадивилівДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

21 год. 40 хв.

Кожен день

17:15 – 20:40 ПознаньХарків ПознаньВаршаваЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 25 хв.

Кожен день

17:15 – 20:40 ПознаньХарків ПознаньВаршаваЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 25 хв.

Кожен день

17:15 – 00:35 ПознаньЗапоріжжя ПознаньВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПирятинКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

31 год. 20 хв.

Кожен день

17:20 – 14:35 ПознаньКиїв ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

21 год. 15 хв.

Кожен день

17:50 – 19:45 ПознаньПіла ПознаньОборникиХодзежПіла

1 год. 55 хв.

Кожен день

17:50 – 19:45 ПознаньПіла ПознаньОборникиХодзежПіла

1 год. 55 хв.

Кожен день

17:50 – 19:45 ПознаньПіла ПознаньХодзежПіла

1 год. 55 хв.

Кожен день

17:50 – 19:45 ПознаньПіла ПознаньХодзежПіла

1 год. 55 хв.

Кожен день

21:40 – 17:30 ПознаньНадвірна ПознаньВроцлавЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

19 год. 50 хв.

Пт

21:50 – 21:45 ПознаньБіла Церква ПознаньВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБіла Церква

23 год. 55 хв.

Кожен день

21:50 – 06:20 ПознаньХерсон ПознаньЛодзьЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

32 год. 30 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2 в місті Познань містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Познань

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя