За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2

Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
01:00 – 00:05 ПознаньЧернівці ПознаньКонінЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

23 год. 5 хв.

Кожен день

01:00 – 08:35 ПознаньХарків ПознаньЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

31 год. 35 хв.

Кожен день

01:00 – 21:15 ПознаньТернопіль ПознаньКонінЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівТернопіль

20 год. 15 хв.

Кожен день

01:00 – 00:05 ПознаньЧернівці ПознаньКонінЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

23 год. 5 хв.

Кожен день

01:30 – 08:10 ПознаньХарків ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

30 год. 40 хв.

Кожен день

04:15 – 09:50 ПознаньЩецин ПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

5 год. 35 хв.

Кожен день

04:15 – 09:50 ПознаньЩецин ПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

5 год. 35 хв.

Кожен день

04:15 – 09:50 ПознаньЩецин ПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

5 год. 35 хв.

Кожен день

04:15 – 09:50 ПознаньЩецин ПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

5 год. 35 хв.

Кожен день

04:15 – 10:00 ПознаньЩецин ПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

5 год. 45 хв.

Кожен день

04:20 – 09:40 ПознаньСвіноуйсьце ПознаньЩецинСвіноуйсьце

5 год. 20 хв.

Кожен день

05:00 – 08:20 ПознаньЩецин ПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

3 год. 20 хв.

Кожен день

05:20 – 06:30 ПознаньГожув-Велькопольский ПознаньГожув-Велькопольский

1 год. 10 хв.

Кожен день

05:55 – 14:20 ПознаньКошалін ПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

8 год. 25 хв.

Кожен день

05:55 – 14:20 ПознаньКошалін ПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

8 год. 25 хв.

Кожен день

06:20 – 08:20 ПознаньБидгощ ПознаньБидгощ

2 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 19:00 ПознаньДніпро ПознаньВроцлавОполеГлівіцеКатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігДніпро

36 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

07:10 – 11:05 ПознаньЩецин ПознаньЩецин

3 год. 55 хв.

Кожен день

07:30 – 16:30 ПознаньПавлоград ПознаньКонінЛодзьВаршаваЛюблінХелмВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКременчукДніпродзержинськДніпроПавлоград

33 год. 0 хв.

Кожен день

07:30 – 14:40 ПознаньХерсон ПознаньЛешноВроцлавОполеКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаОдесаКоблевеМиколаївХерсон

31 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 20:35 ПознаньХерсон ПознаньЛешноВроцлавОполеКатовіцеКраківТарнувРяшівПеремишльЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяНемирівГайсинУманьОдесаЮжне (Одеська обл.)КоблевеМиколаївХерсон

36 год. 35 хв.

Кожен день

08:00 – 14:45 ПознаньХарків ПознаньКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

30 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 15:00 ПознаньХарків ПознаньВроцлавКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

31 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 14:45 ПознаньХарків ПознаньКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

30 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 15:00 ПознаньХарків ПознаньВроцлавКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

31 год. 0 хв.

Кожен день

08:20 – 11:55 ПознаньЩецин ПознаньЩецин

3 год. 35 хв.

Кожен день

08:40 – 11:00 ПознаньЗелена Гура ПознаньЗелена Гура

2 год. 20 хв.

Кожен день

09:00 – 09:55 ПознаньКишинів ПознаньКонінВаршаваБричаниІдінциРишканиБєльціФлорештиОргіївКишинів

24 год. 55 хв.

Вт

09:00 – 09:55 ПознаньКишинів ПознаньКонінТурекКолоКутноЛодзьВаршаваМамалигаКриваБричаниЄдинецьРишканиБєльціФлорештиОргіївКишинів

24 год. 55 хв.

Вт

09:00 – 06:20 ПознаньКиїв ПознаньВжесьняКонінЛодзьВаршаваЛюблінМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

21 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

09:00 – 06:20 ПознаньКиїв ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

21 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

09:00 – 09:55 ПознаньКишинів ПознаньКонінВаршаваБричаниІдінциРишканиБєльціФлорештиОргіївКишинів

24 год. 55 хв.

Чт, Сб

09:00 – 10:55 ПознаньКамянець-Подільський ПознаньОструв-ВелькопольскийКемпноВроцлавОполеКатовіцеКраків аеропортРяшівЛьвівТернопільБучачЧортківБорщівКамянець-Подільський

25 год. 55 хв.

Пн, Вт, Сб

09:00 – 06:30 ПознаньТернопіль ПознаньОструв-ВелькопольскийКемпноВроцлавОполеКатовіцеКраків аеропортРяшівЛьвівТернопіль

21 год. 30 хв.

Пн, Вт, Сб

09:15 – 07:00 ПознаньВінниця ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінРівнеОстрогНетішинСлавутаХмельницькийВінницяВінниця

21 год. 45 хв.

Кожен день

09:15 – 15:00 ПознаньСвіноуйсьце ПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

5 год. 45 хв.

Кожен день

09:15 – 13:10 ПознаньЩецин ПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

3 год. 55 хв.

Кожен день

09:20 – 08:50 ПознаньВінниця ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

23 год. 30 хв.

Кожен день

09:20 – 12:50 ПознаньЩецин ПознаньЩецин

3 год. 30 хв.

Кожен день

09:20 – 12:50 ПознаньЩецин ПознаньЩецин

3 год. 30 хв.

Кожен день

09:20 – 12:50 ПознаньЩецин ПознаньЩецин

3 год. 30 хв.

Кожен день

09:20 – 12:50 ПознаньЩецин ПознаньЩецин

3 год. 30 хв.

Кожен день

09:20 – 08:50 ПознаньВінниця ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

23 год. 30 хв.

Кожен день

09:30 – 13:10 ПознаньЩецин ПознаньЩецин

3 год. 40 хв.

Кожен день

10:00 – 16:55 ПознаньХерсон ПознаньВроцлавКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

30 год. 55 хв.

Кожен день

10:00 – 07:50 ПознаньХмельницький ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінХелмКовельЛуцькРівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницький

21 год. 50 хв.

Вт, Пт

10:30 – 11:40 ПознаньВінниця ПознаньВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінниця

25 год. 10 хв.

Кожен день

10:40 – 05:00 ПознаньМаріуполь ПознаньВжесьняКонінЛодзьВаршаваПулавиЛюблінЗамосцьНововолинськВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

42 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:40 – 05:00 ПознаньМаріуполь ПознаньВжесьняКонінЛодзьВаршаваПулавиЛюблінЗамосцьНововолинськВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

42 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

11:10 – 15:00 ПознаньЩецин ПознаньЩецин

3 год. 50 хв.

Кожен день

11:10 – 17:00 ПознаньСвіноуйсьце ПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

5 год. 50 хв.

Кожен день

11:15 – 12:45 ПознаньКиїв ПознаньВроцлавКатовіцеКраківРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

25 год. 30 хв.

Пн, Пт

11:15 – 16:10 ПознаньКривий Ріг ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївКиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

28 год. 55 хв.

Кожен день

11:15 – 16:10 ПознаньКривий Ріг ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївКиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

28 год. 55 хв.

Кожен день

11:15 – 16:10 ПознаньКривий Ріг ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївКиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

28 год. 55 хв.

Кожен день

11:15 – 16:10 ПознаньКривий Ріг ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївКиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

28 год. 55 хв.

Кожен день

11:50 – 16:35 ПознаньОдеса ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеХмельницькийВінницяУманьОдесаОдеса

28 год. 45 хв.

Кожен день

11:50 – 11:30 ПознаньКиїв ПознаньЛуцькРівнеЖитомирКиїв

23 год. 40 хв.

Кожен день

11:50 – 14:30 ПознаньГожув-Велькопольский ПознаньГожув-Велькопольский

2 год. 40 хв.

Кожен день

11:55 – 14:25 ПознаньКиїв ПознаньКонінЛодзьВаршава аеропорт ШопенаВаршаваЛюблінЛьвівРівнеЖитомирКиїв

26 год. 30 хв.

Кожен день

11:55 – 13:30 ПознаньВінниця ПознаньКонінЛодзьВаршава аеропорт ШопенаВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

25 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 18:40 ПознаньХерсон ПознаньЛешноВроцлавКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

30 год. 40 хв.

Кожен день

12:15 – 15:15 ПознаньКременчук ПознаньВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївЧеркасиКременчук

27 год. 0 хв.

Кожен день

12:15 – 15:15 ПознаньКременчук ПознаньВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївЧеркасиКременчук

27 год. 0 хв.

Кожен день

12:15 – 14:45 ПознаньХарків ПознаньВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївКиївПолтаваХарків

26 год. 30 хв.

Кожен день

12:15 – 15:15 ПознаньКременчук ПознаньВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївЧеркасиКременчук

27 год. 0 хв.

Кожен день

12:15 – 14:45 ПознаньХарків ПознаньВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївКиївПолтаваХарків

26 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 09:00 ПознаньКиїв ПознаньЛодзьВаршаваЛуцькРівнеЖитомирКиїв

20 год. 30 хв.

Кожен день

12:40 – 14:35 ПознаньЗелена Гура ПознаньЗелена Гура

1 год. 55 хв.

Кожен день

12:40 – 14:35 ПознаньЗелена Гура ПознаньЗелена Гура

1 год. 55 хв.

Кожен день

13:00 – 09:40 ПознаньЧернівці ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияЧернівці

20 год. 40 хв.

Кожен день

13:00 – 17:00 ПознаньСуми ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КиївКиївСуми

28 год. 0 хв.

Вт, Чт

13:10 – 17:00 ПознаньЩецин ПознаньЩецин

3 год. 50 хв.

Кожен день

13:35 – 17:05 ПознаньЗелена Гура ПознаньПознань аеропортГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

3 год. 30 хв.

Кожен день

13:35 – 17:05 ПознаньЗелена Гура ПознаньПознань аеропортГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

3 год. 30 хв.

Кожен день

13:35 – 17:05 ПознаньЗелена Гура ПознаньПознань аеропортГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

3 год. 30 хв.

Чт

13:35 – 17:05 ПознаньЗелена Гура ПознаньПознань аеропортГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

3 год. 30 хв.

Чт

14:35 – 15:35 ПознаньПолтава ПознаньВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтава

25 год. 0 хв.

Кожен день

14:35 – 20:00 ПознаньДніпро ПознаньВаршаваЛюблінХелмЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтаваКрасноградДніпро

29 год. 25 хв.

Кожен день

15:00 – 11:20 ПознаньТернопіль ПознаньЛодзьВаршаваРадомКельцеЛьвівТернопіль

20 год. 20 хв.

Кожен день

15:30 – 12:20 ПознаньЧернівці ПознаньВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

20 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 09:20 ПознаньІвано-Франківськ ПознаньВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

17 год. 50 хв.

Кожен день

15:50 – 23:00 ПознаньХарків ПознаньЛешноВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

31 год. 10 хв.

Кожен день

15:50 – 23:00 ПознаньХарків ПознаньЛешноВроцлавОполеКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

31 год. 10 хв.

Кожен день

15:50 – 23:00 ПознаньХарків ПознаньЛешноВроцлавОполеКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

31 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 11:00 ПознаньКосів ПознаньВаршаваЛюблінЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосів

19 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 14:30 ПознаньЧернівці ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

22 год. 0 хв.

Кожен день

17:15 – 20:40 ПознаньХарків ПознаньВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 25 хв.

Кожен день

17:15 – 20:40 ПознаньХарків ПознаньВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

27 год. 25 хв.

Кожен день

17:20 – 14:35 ПознаньКиїв ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінХелмМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

21 год. 15 хв.

Кожен день

17:20 – 14:35 ПознаньКиїв ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінХелмМаневичіСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиїв

21 год. 15 хв.

Кожен день

17:40 – 16:00 ПознаньЧернівці ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

22 год. 20 хв.

Кожен день

17:50 – 12:35 ПознаньІвано-Франківськ ПознаньЛешноВроцлавКатовіцеКраківЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-Франківськ

18 год. 45 хв.

Кожен день

17:55 – 19:45 ПознаньПіла ПознаньПіла

1 год. 50 хв.

Кожен день

18:00 – 20:50 ПознаньВінниця ПознаньКонінКалішЛодзьПйотркув-ТрибунальськийРадомськоЧенстоховаКатовіцеКраківЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінниця

26 год. 50 хв.

Кожен день

18:55 – 00:45 ПознаньГдиня ПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

5 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

18:55 – 00:45 ПознаньГдиня ПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

5 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

20:00 – 07:00 ПознаньЗапоріжжя ПознаньЛодзьВаршаваЛюблінКовельЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

35 год. 0 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

21:00 – 23:30 ПознаньБіла Церква ПознаньВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївБіла Церква

26 год. 30 хв.

Кожен день

21:15 – 11:00 ПознаньДюссельдорф ПознаньГожув-ВелькопольскийБрауншвейгГанноверБілефельдХаммДортмундБохумЕссенДуйсбургДюссельдорф

13 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi 2 в місті Познань містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Познань

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя