• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6

ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
06:00 – 14:30 БерлінКельн БерлінМаґдебурґБрауншва鴥ановерБілефельдДортмундЕссенДуйсбурґДюссельдорфКельн

8 год. 30 хв.

Вт, Пт

06:00 – 17:00 БерлінКельн аеропорт БерлінМаґдебурґБрауншва鴥ановерБілефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

11 год. 0 хв.

Пн

06:00 – 14:30 БерлінДортмунд БерлінШверінГамбурґБременОснабрюкМюнстерДортмунд

8 год. 30 хв.

Вт

06:00 – 15:30 БерлінДюссельдорф БерлінШверінГамбурґБременОснабрюкМюнстерДортмундЕссенДюссельдорф

9 год. 30 хв.

Нд

10:30 – 21:25 БерлінКельн БерлінМаґдебурґБрауншва鴥ановерБілефельдУннаДортмундЕссенДуйсбурґДюссельдорфКельн

10 год. 55 хв.

Пт

11:00 – 15:30 БерлінКиїв БерлінДессауГаллеЛейпцигДрезденЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

28 год. 30 хв.

Вт, Сб, Нд

11:00 – 23:40 БерлінВарна БерлінДрезденПрагаПрагаБрноВіденьСофіяПазарджикПловдивСтара ЗагораСлівенБурґасВарна

36 год. 40 хв.

Пн, Чт, Сб

12:00 – 17:30 БерлінРосток БерлінРосток

5 год. 30 хв.

Ср, Сб

14:00 – 13:30 БерлінКиїв БерлінЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

23 год. 30 хв.

Сб

16:00 – 15:30 БерлінКиїв БерлінКотбусЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

23 год. 30 хв.

Чт

17:00 – 06:00 БерлінОдеса БерлінЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївОдеса

37 год. 0 хв.

Вт, Ср, Сб

17:00 – 03:30 БерлінХерсон БерлінКотбусЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

34 год. 30 хв.

Сб

18:55 – 17:45 БерлінКиїв БерлінКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

22 год. 50 хв.

Нд

Увага! Розклад автобусів по ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6 в місті Берлін містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Берлін

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя