• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6

ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
06:00 – 14:30 БерлінКельн аеропорт БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

8 год. 30 хв.

Ср, Сб, Нд

06:00 – 17:00 БерлінКельн аеропорт БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

11 год. 0 хв.

Пн, Пт

06:00 – 14:30 БерлінДортмунд БерлінШверінГамбургБременОснабрюкМюнстерДортмунд

8 год. 30 хв.

Вт, Сб

06:00 – 15:30 БерлінДюссельдорф БерлінГамбургБременОснабрюкМюнстерДортмундЕссенДюссельдорф

9 год. 30 хв.

Нд

10:30 – 20:00 БерлінКельн БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдУннаДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн

9 год. 30 хв.

Вт, Пт

11:00 – 15:30 БерлінКиїв БерлінДессауГаллеЛейпцигДрезденЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

28 год. 30 хв.

Вт, Сб, Нд

11:00 – 23:40 БерлінВарна БерлінДрезденПрагаПрагаБрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораСлівенБургасВарна

36 год. 40 хв.

Кожен день

12:00 – 17:30 БерлінРосток БерлінРосток

5 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

12:00 – 17:00 БерлінГамбург БерлінГамбург

5 год. 0 хв.

Ср

14:00 – 13:30 БерлінКиїв БерлінЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

23 год. 30 хв.

Вт, Сб

16:00 – 15:30 БерлінКиїв БерлінЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

23 год. 30 хв.

Ср

17:00 – 15:30 БерлінКиїв БерлінЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

22 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб

17:00 – 03:30 БерлінХерсон БерлінКотбусЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

34 год. 30 хв.

Вт, Сб

17:30 – 22:40 БерлінКишинів БерлінБєльціКишинів

29 год. 10 хв.

Сб

18:55 – 18:00 БерлінКиїв БерлінКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

23 год. 5 хв.

Чт, Нд

Увага! Розклад автобусів по ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6 в місті Берлін містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Берлін

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя