За часом від'їзду
За ціною

ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6

ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2017 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 17:15 БерлінСанок БерлінОльшинаБолеславецьЄленя-ГураЛегницаВроцлавОлаваБжегОполеIзбицкоСтшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГливицеШпротаваНова СульЗелёна-ГураЛюбинПольковицеГлогувВсховаЛешноЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоЗлоти СтокПачкувОлесьницяСицувКемпноОстшешувОструв-ВелькопольскийКалішСерадзЛодзьВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйЦешинПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийРибникЖориСкочувБельсько-БялаПщинаОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийЛюблінБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьТарнобжегСандомирСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьКольбушоваНова СажинаЛежайськМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

16 год. 45 хв.

Кожен день

01:00 – 11:05 БерлінАмстердам БерлінГамбургБременОльденбургУпленгенЛерГронингенАмстердам

10 год. 5 хв.

Кожен день

01:00 – 08:00 БерлінМосква БерлінСмоленськМосква

31 год. 0 хв.

Сб

01:30 – 12:35 БерлінАмстердам БерлінГамбургТоштедтБременОльденбургЛерГронингенАмстердам

11 год. 5 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

01:50 – 06:30 БерлінПрага БерлінБерлін аеропорт ШенефельдДрезден аеропортДрезденПрага

4 год. 40 хв.

Ср, Нд

02:10 – 06:30 БерлінПрага БерлінУсти над ЛабемПрага

4 год. 20 хв.

Нд

02:15 – 12:25 БерлінАмстердам БерлінГамбургТоштедтБременОльденбургЛерГронингенАмстердам

10 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

02:40 – 10:00 БерлінГронинген БерлінГамбургЛюбекНоймюнстерКильШлезвигФленсбургТоштедтБременБремерхафенКлоппенбургОльденбургЛерГронинген

7 год. 20 хв.

Кожен день

03:40 – 11:25 БерлінГамбург БерлінМагдебургВольфсбургГанноверБременГамбург

7 год. 45 хв.

Пн, Пт

03:45 – 11:00 БерлінОснабрюк БерлінГамбургБременОснабрюк

7 год. 15 хв.

Вт, Пт

04:00 – 18:00 БерлінШтутгарт БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдОснабрюкХаммДортмундДюссельдорфКельнАахенГамбургБременКассельБад-ХерсфельдФранкфурт-на-МайніМаннгеймКарлсруєШтутгарт

14 год. 0 хв.

Вт, Чт

04:00 – 14:30 БерлінКарлсрує БерлінМагдебургБрауншвейгГамбургБременГанноверБилефельдОснабрюкХаммДортмундДюссельдорфАахенКассельБад-ХерсфельдФранкфурт-на-МайніМаннгеймКарлсрує

10 год. 30 хв.

Пн, Ср

06:00 – 14:30 БерлінКельн аеропорт БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдХаммДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

8 год. 30 хв.

Ср, Сб

06:00 – 13:30 БерлінДюссельдорф БерлінГанноверБилефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорф

7 год. 30 хв.

Ср, Сб

06:00 – 18:20 БерлінКонстанц БерлінЛейпцигХімелькронМюнхенФридрихсхафенМеерсбургКонстанцКонстанц

12 год. 20 хв.

Кожен день

06:00 – 17:00 БерлінКельн аеропорт БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверШверинГамбургБременОснабрюкБилефельдМюнстерДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

11 год. 0 хв.

Пн, Пт

06:00 – 14:30 БерлінДортмунд БерлінШверинГамбургБременОснабрюкМюнстерДортмунд

8 год. 30 хв.

Вт, Сб

06:50 – 11:20 БерлінНоймюнстер БерлінГамбургКальтенкірхенНоймюнстер

4 год. 30 хв.

Вт

06:50 – 12:30 БерлінФленсбург БерлінГамбургКальтенкірхенНоймюнстерФленсбург

5 год. 40 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:00 – 11:55 БерлінПрага БерлінБерлін аеропорт ШенефельдДрезден аеропортДрезденПрага

4 год. 55 хв.

Кожен день

07:00 – 21:30 БерлінРоттердам БерлінГамбургБременОльденбургГронингенЗволлеАпелдорнАрнемУтрехтАмстердамГаагаРоттердам

14 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

07:00 – 19:45 БерлінШтутгарт БерлінБрауншвейгКассельФранкфурт-на-МайніМаннгеймКарлсруєШтутгарт

12 год. 45 хв.

Чт

07:00 – 19:35 БерлінШтутгарт БерлінЛейпцигДрезденХемніцГераЭрфуртВюрцбургХайльброннШтутгарт

12 год. 35 хв.

Пт

07:00 – 20:05 БерлінБонн БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдОснабрюкМюнстерДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельнБонн

13 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

07:00 – 20:50 БерлінФрайбург БерлінМагдебургБрауншвейгГеттингенКассельГиссенФранкфурт-на-МайніДармштадтМаннгеймКарлсруєБаден-БаденСтрасбургОффенбургФрайбург

13 год. 50 хв.

Кожен день

07:00 – 15:00 БерлінМюнстер БерлінМагдебургБременОснабрюкМюнстер

8 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

07:00 – 15:55 БерлінВідень БерлінДрезденПрагаВідень

8 год. 55 хв.

Кожен день

07:00 – 15:25 БерлінЛеверкузен БерлінБрауншвейгГеттингенКассельВуппертальЛеверкузен

8 год. 25 хв.

Кожен день

07:00 – 15:25 БерлінЛеверкузен БерлінБрауншвейгГеттингенКассельВуппертальЛеверкузен

8 год. 25 хв.

Кожен день

07:00 – 11:10 БерлінХерінгсдорф БерлінАнкламУзедомХерінгсдорф

4 год. 10 хв.

Сб

07:00 – 10:10 БерлінРосток БерлінРостокРостокРосток

3 год. 10 хв.

Кожен день

07:00 – 20:30 БерлінУльм БерлінЛейпцигДрезденХемніцНюрнбергИнгольштадтМюнхенАугсбургУльм

13 год. 30 хв.

Вт, Сб

07:15 – 15:15 БерлінШтутгарт БерлінНюрнбергШтутгарт

8 год. 0 хв.

Пт

07:30 – 17:00 БерлінМюнхен БерлінНюрнбергМюнхен

9 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

07:30 – 10:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Пт

07:30 – 14:55 БерлінНордайх БерлінБременОльденбургУпленгенЭмденНорденНордайх

7 год. 25 хв.

Пт

07:30 – 15:40 БерлінДюссельдорф БерлінГанноверДортмундЕссенДюссельдорф

8 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

07:45 – 12:40 БерлінКиль БерлінГамбургКиль

4 год. 55 хв.

Кожен день

08:00 – 10:35 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

08:00 – 18:20 БерлінФрайбург БерлінЗульВюрцбургХайльброннКарлсруєФрайбург

10 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

08:00 – 23:20 БерлінШтутгарт БерлінГанноверБад ОунхаусенОснабрюкМюнстерДортмундЗигенФранкфурт-на-МайніФранкфурт-на-Майні аеропортДармштадтКарлсруєШтутгарт

15 год. 20 хв.

Кожен день

08:00 – 13:55 БерлінГамбург БерлінМагдебургБрауншвейгЦеллеБерген (Целле)ЗольтауГамбург

5 год. 55 хв.

Кожен день

08:00 – 16:25 БерлінОйскірхен БерлінВуппертальЛеверкузенБоннОйскірхен

8 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

08:00 – 15:00 БерлінЛеверкузен БерлінВуппертальЛеверкузен

7 год. 0 хв.

Пт

08:00 – 15:55 БерлінНордайх БерлінБременОльденбургУпленгенЭмденНорденНордайх

7 год. 55 хв.

Сб

08:00 – 15:25 БерлінНордайх БерлінБременОльденбургУпленгенЭмденНорденНордайх

7 год. 25 хв.

Нд

08:00 – 21:35 БерлінКур БерлінЛейпцигХофВайденРегенсбургМюнхенЛиндауБрегенцДорнбірнКур

13 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

08:00 – 21:35 БерлінКур БерлінЛейпцигХофВайденРегенсбургМюнхенЛиндауБрегенцДорнбірнКур

13 год. 35 хв.

Кожен день

08:00 – 16:10 БерлінДюссельдорф БерлінГанноверДортмундЕссенДюссельдорф

8 год. 10 хв.

Нд

08:15 – 12:30 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Пт

08:20 – 13:40 БерлінГрьоміц БерлінГамбургТіммендорфер-ШтрандШарбойцЗірксдорфНойштадт-ін-ХольштайнГрьоміц

5 год. 20 хв.

Кожен день

08:30 – 20:10 БерлінЛюксембург БерлінФранкфурт-на-МайніФранкфурт-на-Майні аеропортМайнцКайзерслаутернТрирЛюксембургЛюксембург

11 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

08:30 – 11:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Пт

08:30 – 12:45 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт

08:30 – 16:20 БерлінАмстердам БерлінАмстердам

7 год. 50 хв.

Кожен день

08:30 – 12:20 БерлінЛюбек БерлінШверинЛюбек

3 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

08:30 – 12:45 БерлінХерінгсдорф БерлінАнкламУзедомХерінгсдорф

4 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

08:30 – 15:50 БерлінДюссельдорф БерлінДортмундЕссенДюссельдорф

7 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

08:50 – 14:55 БерлінФленсбург БерлінГамбургКальтенкірхенРендсбургФленсбург

6 год. 5 хв.

Кожен день

09:00 – 17:55 БерлінВідень БерлінДрезденПрагаВідень

8 год. 55 хв.

Кожен день

09:00 – 14:20 БерлінПадерборн БерлінГанноверБилефельдПадерборн

5 год. 20 хв.

Кожен день

09:00 – 12:50 БерлінЛюбек БерлінШверинЛюбек

3 год. 50 хв.

Пт, Нд

09:00 – 16:00 БерлінЛеверкузен БерлінВуппертальЛеверкузен

7 год. 0 хв.

Нд

09:00 – 18:30 БерлінЛеверкузен БерлінМагдебургХельмштедтВольфенбюттельЗальцгиттерХильдесхаймДортмундЛеверкузен

9 год. 30 хв.

Кожен день

09:00 – 17:30 БерлінНехайм-Хюстен (Арнсберг) БерлінБрауншвейгГеттингенКассельМарсбергБрілонАльтенбюренОльсберг БествігМешедеАрнсбергНехайм-Хюстен (Арнсберг)

8 год. 30 хв.

Кожен день

09:00 – 18:15 БерлінКобленц БерлінДортмундЕссенДюссельдорфКобленц

9 год. 15 хв.

Кожен день

09:00 – 13:40 БерлінПрага БерлінПрага

4 год. 40 хв.

Сб

09:15 – 14:30 БерлінТулуза БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенКельнАахенЛьежМонсТурАнжеНантРеннПуатьєНіорСентБордоАженТулуза

29 год. 15 хв.

Ср, Пт

09:15 – 08:30 БерлінГренобль БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенКельнКарлсруєНюрнбергФранкфурт-на-МайніМаннгеймМюнхенАугсбургУльмШтутгартСтрасбургДижонЛионНимМонпельеПерпиньянФігерасЖиронаЛьорет де МарБарселонаВалансАвиньонЭкс ан ПровансМарсельГренобль

23 год. 15 хв.

Ср, Пт

09:15 – 18:35 БерлінЛюдвігсгафен-на-Рейні БерлінНюрнбергХайльброннГайдельбергМаннгеймЛюдвігсгафен-на-Рейні

9 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

09:15 – 13:30 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Сб

09:30 – 21:10 БерлінЛюксембург БерлінФранкфурт-на-МайніФранкфурт-на-Майні аеропортМайнцКайзерслаутернТрирЛюксембургЛюксембург

11 год. 40 хв.

Нд

09:30 – 12:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

09:30 – 13:45 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Нд

09:30 – 13:40 БерлінЗальфельд БерлінЄнаКалаОрламюндеУльштедтРудольштадтРудольштадтЗальфельд

4 год. 10 хв.

Кожен день

09:30 – 20:00 БерлінДюссельдорф БерлінВеймарАльсфельдМарбургГладенбахДіленбургЗигенЛеверкузенДюссельдорф

10 год. 30 хв.

Кожен день

09:30 – 17:40 БерлінПассау БерлінХофРегенсбургГеттингенДеггендорфПассау

8 год. 10 хв.

Сб

09:45 – 14:40 БерлінКиль БерлінГамбургКиль

4 год. 55 хв.

Кожен день

10:00 – 14:55 БерлінПрага БерлінБерлін аеропорт ШенефельдДрезден аеропортДрезденПрага

4 год. 55 хв.

Кожен день

10:00 – 12:35 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Вт, Ср, Чт, Нд

10:00 – 17:50 БерлінНордхорн БерлінГанноверБад ОунхаусенОснабрюкРайнеБад-БентхаймНордхорн

7 год. 50 хв.

Кожен день

10:00 – 19:05 БерлінАугсбург БерлінШлайцБамбергЕрлангенИнгольштадтМюнхенАугсбург

9 год. 5 хв.

Кожен день

10:00 – 13:50 БерлінГера БерлінГаллеМерзебургВайсенфельсЦайцГера

3 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт

10:00 – 20:50 БерлінДюссельдорф БерлінМагдебургАшерслебенКведлінбургБланкенбургВернігеродеБад-ГарцбургГосларЗезенГеттингенКассельДортмундЕссенДюссельдорф

10 год. 50 хв.

Кожен день

10:00 – 18:10 БерлінПассау БерлінХофРегенсбургШтраубінгДеггендорфПассау

8 год. 10 хв.

Пн, Чт, Пт

10:15 – 19:30 БерлінТюбинген БерлінНюрнбергШтутгартРойтлінгенТюбинген

9 год. 15 хв.

Кожен день

10:30 – 20:00 БерлінКельн аеропорт БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдУннаДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

9 год. 30 хв.

Вт, Пт

10:30 – 13:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Пн, Пт, Сб

10:30 – 20:30 БерлінСаарбрюккен БерлінФранкфурт-на-МайніФранкфурт-на-Майні аеропортМайнцХомбургСаарбрюккен

10 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

10:30 – 20:30 БерлінСаарбрюккен БерлінФранкфурт-на-МайніФранкфурт-на-Майні аеропортМайнцХомбургСаарбрюккен

10 год. 0 хв.

Нд

10:30 – 21:05 БерлінФрайбург БерлінЗульВюрцбургХайльброннКарлсруєФрайбург

10 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

10:30 – 13:40 БерлінРосток БерлінРостокРостокРосток

3 год. 10 хв.

Кожен день

10:30 – 19:20 БерлінКрефельд БерлінГанноверХаммХернеБотропОберхаузенДуйсбургКрефельд

8 год. 50 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

10:30 – 14:20 БерлінЛюбек БерлінШверинЛюбек

3 год. 50 хв.

Пн, Сб

10:30 – 18:10 БерлінБонн БерлінВуппертальЛеверкузенБонн

7 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

10:30 – 17:55 БерлінНордайх БерлінБременОльденбургУпленгенЭмденНорденНордайх

7 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт

10:30 – 17:55 БерлінНордайх БерлінБременОльденбургУпленгенЭмденЭмденНорденНордайх

7 год. 25 хв.

Кожен день

10:50 – 16:30 БерлінФленсбург БерлінГамбургКальтенкірхенНоймюнстерФленсбург

5 год. 40 хв.

Кожен день

11:00 – 19:55 БерлінВідень БерлінДрезденПрагаВідень

8 год. 55 хв.

Кожен день

11:00 – 15:30 БерлінКиїв БерлінДессауГаллеЛейпцигДрезденКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

28 год. 30 хв.

Вт, Нд

11:00 – 23:40 БерлінВарна БерлінДрезденПрагаБрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораСлівенБургасВарна

36 год. 40 хв.

Кожен день

11:00 – 14:20 БерлінГамбург БерлінГамбург

3 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 18:40 БерлінБонн БерлінВуппертальЛеверкузенБонн

7 год. 40 хв.

Нд

11:00 – 19:20 БерлінМюнхен БерлінЛейпцигХофВайденРегенсбургМюнхен

8 год. 20 хв.

Сб

11:00 – 19:10 БерлінПассау БерлінХофРегенсбургДеггендорфПассау

8 год. 10 хв.

Нд

11:15 – 20:45 БерлінМальме БерлінРостокРостокГедсерКопенгагенМальме

9 год. 30 хв.

Кожен день

11:15 – 20:10 БерлінУльм БерлінНюрнбергАнсбахУльм

8 год. 55 хв.

Кожен день

11:15 – 21:50 БерлінКемптен БерлінНюрнбергУльмМеммингенКемптен

10 год. 35 хв.

Ср, Чт

11:30 – 14:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Пт, Сб, Нд

11:30 – 17:30 БерлінРосток БерлінРосток

6 год. 0 хв.

Пт, Нд

11:30 – 17:20 БерлінГёрен БерлінГрайфсвальдШтральзундБерген-на-РюгенеБинцЗеллинБабеГёрен

5 год. 50 хв.

Кожен день

11:30 – 19:35 БерлінФранкфурт-на-Майні БерлінЄнаВеймарГотаФульдаГельнхаузенГанауФранкфурт-на-Майні

8 год. 5 хв.

Кожен день

11:30 – 21:35 БерлінЛеверкузен БерлінЛейпцигЭйзенахБад-ХерсфельдАльсфельдГиссенЗигенЛеверкузен

10 год. 5 хв.

Кожен день

11:30 – 15:40 БерлінХерінгсдорф БерлінАнкламУзедомХерінгсдорф

4 год. 10 хв.

Сб

11:30 – 19:55 БерлінПассау БерлінХофВайденРегенсбургДеггендорфПассау

8 год. 25 хв.

Вт, Ср

11:30 – 14:40 БерлінРосток БерлінРостокРостокРосток

3 год. 10 хв.

Кожен день

11:30 – 02:00 БерлінХайльбронн БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропортМонтабаурФранкфурт-на-Майні аеропортМаннгеймКарлсруєХайльбронн

14 год. 30 хв.

Ср

11:45 – 16:40 БерлінКиль БерлінГамбургКиль

4 год. 55 хв.

Кожен день

11:45 – 16:40 БерлінКиль БерлінГамбургКиль

4 год. 55 хв.

Кожен день

12:00 – 14:35 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт

12:00 – 17:55 БерлінГамбург БерлінМагдебургБрауншвейгЦеллеБерген (Целле)ЗольтауГамбург

5 год. 55 хв.

Кожен день

12:00 – 16:10 БерлінХоф БерлінЛейпцигХоф

4 год. 10 хв.

Пн

12:00 – 20:15 БерлінМюнхен БерлінЛейпцигХофВайденРегенсбургМюнхен

8 год. 15 хв.

Чт, Пт

12:15 – 20:40 БерлінАугсбург БерлінНюрнбергИнгольштадтАугсбург

8 год. 25 хв.

Кожен день

12:30 – 15:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Пт, Сб, Нд

12:30 – 16:45 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Кожен день

12:30 – 21:15 БерлінГайдельберг БерлінБад-ХерсфельдАльсфельдФранкфурт-на-МайніФранкфурт-на-Майні аеропортДармштадтБенсхаймГайдельберг

8 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт

12:30 – 20:20 БерлінАмстердам БерлінАмстердам

7 год. 50 хв.

Сб

12:30 – 16:20 БерлінЛюбек БерлінШверинЛюбек

3 год. 50 хв.

Чт, Пт, Сб, Нд

12:30 – 20:25 БерлінЛеверкузен БерлінГанноверДортмундЛеверкузен

7 год. 55 хв.

Кожен день

12:45 – 16:35 БерлінЛюбек БерлінШверинЛюбек

3 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср

12:50 – 18:55 БерлінФленсбург БерлінГамбургКальтенкірхенРендсбургФленсбург

6 год. 5 хв.

Кожен день

13:00 – 18:30 БерлінГамбург БерлінГанноверГамбург

5 год. 30 хв.

Чт, Сб

13:00 – 18:35 БерлінОснабрюк БерлінГанноверБад ОунхаусенБюндеМеллеОснабрюк

5 год. 35 хв.

Кожен день

13:00 – 16:20 БерлінГамбург БерлінГамбург

3 год. 20 хв.

Кожен день

13:00 – 21:55 БерлінВідень БерлінДрезденПрагаВідень

8 год. 55 хв.

Кожен день

13:00 – 20:10 БерлінГронинген БерлінБременОльденбургУпленгенЛерГронинген

7 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

13:00 – 21:15 БерлінМюнхен БерлінЛейпцигХофВайденРегенсбургМюнхен

8 год. 15 хв.

Нд

13:00 – 21:15 БерлінФранкфурт-на-Майні БерлінБрауншвейгГеттингенКассельБад-ЦвестенМарбургГиссенФранкфурт-на-Майні

8 год. 15 хв.

Кожен день

13:00 – 20:10 БерлінГронинген БерлінБременОльденбургУпленгенЛерГронинген

7 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 21:25 БерлінПассау БерлінХофВайденРегенсбургДеггендорфПассау

8 год. 25 хв.

Сб

13:00 – 16:10 БерлінРосток БерлінРостокРостокРосток

3 год. 10 хв.

Кожен день

13:15 – 21:55 БерлінЛюдвігсгафен-на-Рейні БерлінНюрнбергХайльброннГайдельбергМаннгеймЛюдвігсгафен-на-Рейні

8 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:15 – 22:05 БерлінТюбинген БерлінШтутгартТюбинген

8 год. 50 хв.

Нд

13:20 – 19:10 БерлінБремерхафен БерлінНойштадт-ГлевеГамбургШтадеБремерфьордеБеверштедтБремерхафен

5 год. 50 хв.

Кожен день

13:30 – 16:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Чт, Пт, Нд

13:30 – 20:40 БерлінГронинген БерлінБременОльденбургУпленгенЛерГронинген

7 год. 10 хв.

Пт, Нд

14:00 – 11:45 БерлінРига БерлінВаршаваВаршаваКаунасВільнюсПаневежисРига

21 год. 45 хв.

Кожен день

14:00 – 17:00 БерлінСофія БерлінГаллеЛейпцигДрезденПрагаБрноБратіславаБудапештСофія

27 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

14:00 – 22:30 БерлінБухарест БерлінЛейпцигДрезденАрадТімішоараЛугожФеджетДеваОрештієСебесСібіуФагарасБрасовСінаяПлоєстіБухарест

32 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб

14:00 – 16:35 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

14:00 – 19:20 БерлінПадерборн БерлінГанноверБилефельдПадерборн

5 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 17:50 БерлінЛюбек БерлінШверинЛюбек

3 год. 50 хв.

Пт, Нд

14:00 – 18:15 БерлінГослар БерлінМагдебургАшерслебенКведлінбургБланкенбургВернігеродеБад-ГарцбургГослар

4 год. 15 хв.

Кожен день

14:00 – 01:00 БерлінКарлсрує БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропортМонтабаурФранкфурт-на-Майні аеропортМаннгеймКарлсрує

11 год. 0 хв.

Чт

14:00 – 13:30 БерлінКиїв БерлінКотбусЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

23 год. 30 хв.

Вт, Сб

14:30 – 08:45 БерлінВільнюс БерлінБерлін аеропорт ШенефельдПознаньВаршаваВаршаваКаунасВільнюс

18 год. 15 хв.

Кожен день

14:30 – 18:15 БерлінРига БерлінБерлін аеропорт ШенефельдПознаньВаршаваВаршаваВільнюсРига

27 год. 45 хв.

Кожен день

14:30 – 17:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Чт, Пт, Нд

14:30 – 16:40 БерлінЛейпциг БерлінЛейпциг

2 год. 10 хв.

Кожен день

14:30 – 22:55 БерлінОйскірхен БерлінВуппертальЛеверкузенБоннОйскірхен

8 год. 25 хв.

Пн, Нд

14:30 – 20:40 БерлінВупперталь БерлінВупперталь

6 год. 10 хв.

Пт

14:30 – 22:55 БерлінПассау БерлінХофВайденРегенсбургДеггендорфПассау

8 год. 25 хв.

Пн, Чт, Пт

14:30 – 22:40 БерлінМёнхенгладбах БерлінБарзінгхаузенДортмундЕссенДюссельдорфМёнхенгладбах

8 год. 10 хв.

Вт, Ср, Нд

14:30 – 22:20 БерлінДюссельдорф БерлінГанноверБарзінгхаузенДортмундЕссенДюссельдорф

7 год. 50 хв.

Сб

14:40 – 17:30 БерлінДрезден БерлінБерлін аеропорт ШенефельдДрезденДрезден

2 год. 50 хв.

Кожен день

14:50 – 20:30 БерлінФленсбург БерлінГамбургКальтенкірхенНоймюнстерФленсбург

5 год. 40 хв.

Кожен день

15:00 – 19:55 БерлінПрага БерлінБерлін аеропорт ШенефельдДрезден аеропортДрезденПрага

4 год. 55 хв.

Кожен день

15:00 – 21:50 БерлінМюнстер БерлінГанноверБад ОунхаусенОснабрюкМюнстер

6 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 18:20 БерлінГамбург БерлінГамбург

3 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 23:55 БерлінВідень БерлінДрезденПрагаВідень

8 год. 55 хв.

Кожен день

15:00 – 18:10 БерлінРосток БерлінРостокРостокРосток

3 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 20:10 БерлінБад-Херсфельд БерлінГотаЭйзенахБад-Херсфельд

5 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Нд

15:00 – 20:15 БерлінБад-Херсфельд БерлінГотаБад-Херсфельд

5 год. 15 хв.

Пт, Нд

15:00 – 19:15 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Пт

15:00 – 19:10 БерлінЗальфельд БерлінЄнаКалаОрламюндеУльштедтРудольштадтРудольштадтЗальфельд

4 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 23:30 БерлінНехайм-Хюстен (Арнсберг) БерлінБрауншвейгГеттингенКассельМарсбергБрілонАльтенбюренОльсберг БествігМешедеАрнсбергНехайм-Хюстен (Арнсберг)

8 год. 30 хв.

Кожен день

15:15 – 22:35 БерлінРотенбург-об-дер-Таубер БерлінШлайцБамбергФорххаймЕрлангенХерцогенаурахНойштадт-ан-дер-АйшБад-ВіндсхаймРотенбург-об-дер-Таубер

7 год. 20 хв.

Кожен день

15:15 – 00:25 БерлінТюбинген БерлінНюрнбергШтутгартРойтлінгенТюбинген

9 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

15:15 – 00:25 БерлінТюбинген БерлінНюрнбергШтутгартРойтлінгенТюбинген

9 год. 10 хв.

Пт

15:15 – 22:00 БерлінАмберг БерлінНюрнбергАмберг

6 год. 45 хв.

Пт

15:15 – 21:30 БерлінАмберг БерлінАмберг

6 год. 15 хв.

Нд

15:20 – 15:00 БерлінКиїв БерлінРівнеЖитомирКиїв

23 год. 40 хв.

Вт, Сб

15:20 – 20:40 БерлінГрьоміц БерлінГамбургТіммендорфер-ШтрандШарбойцЗірксдорфНойштадт-ін-ХольштайнГрьоміц

5 год. 20 хв.

Кожен день

15:30 – 06:00 БерлінБудапешт БерлінЛейпцигДрезденДьёрБудапешт

14 год. 30 хв.

Пн, Сб

15:30 – 18:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Чт, Пт, Нд

15:30 – 19:45 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Пн, Чт, Нд

15:30 – 19:45 БерлінЛюбек БерлінШверинЛюбек

4 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

15:30 – 23:55 БерлінПассау БерлінХофЗельбВайденШвандорфРегенсбургДеггендорфПассау

8 год. 25 хв.

Нд

15:30 – 23:35 БерлінМёнхенгладбах БерлінБарзінгхаузенДортмундЕссенДюссельдорфМёнхенгладбах

8 год. 5 хв.

Пн, Чт, Пт

15:45 – 20:40 БерлінКиль БерлінГамбургКиль

4 год. 55 хв.

Кожен день

16:00 – 18:45 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

16:00 – 21:55 БерлінГамбург БерлінМагдебургБрауншвейгЦеллеБерген (Целле)ЗольтауГамбург

5 год. 55 хв.

Кожен день

16:00 – 20:15 БерлінПрага БерлінПрага

4 год. 15 хв.

Кожен день

16:00 – 13:50 БерлінГера БерлінГаллеМерзебургВайсенфельсЦайцГера

-2 год. -10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт

16:00 – 00:25 БерлінОйскірхен БерлінВуппертальБоннОйскірхен

8 год. 25 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб

16:00 – 16:00 БерлінКамишин БерлінБрестМінськСмоленськБрянскОрелКурскВоронежСаратовКамишин

48 год. 0 хв.

Нд

16:15 – 20:30 БерлінЛюбек БерлінШверинЛюбек

4 год. 15 хв.

Пт, Нд

16:15 – 01:15 БерлінХерсон БерлінКотбусЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

33 год. 0 хв.

Вт, Сб

16:20 – 22:10 БерлінБремерхафен БерлінНойштадт-ГлевеГамбургШтадеБремерфьордеБеверштедтБремерхафен

5 год. 50 хв.

Кожен день

16:30 – 19:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Чт, Пт, Нд

16:30 – 19:40 БерлінРосток БерлінРостокРостокРосток

3 год. 10 хв.

Кожен день

16:30 – 20:45 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Вт, Ср, Сб

16:30 – 00:55 БерлінОйскірхен БерлінВуппертальБоннОйскірхен

8 год. 25 хв.

Пн, Пт, Нд

16:50 – 22:55 БерлінФленсбург БерлінГамбургКальтенкірхенРендсбургФленсбург

6 год. 5 хв.

Кожен день

17:00 – 15:30 БерлінКиїв БерлінЛьвівРівнеЖитомирКиїв

22 год. 30 хв.

Вт, Сб

17:00 – 21:55 БерлінПрага БерлінБерлін аеропорт ШенефельдДрезден аеропортДрезденПрага

4 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 20:20 БерлінГамбург БерлінГамбург

3 год. 20 хв.

Кожен день

17:00 – 21:15 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Пт

17:00 – 23:25 БерлінЭмден БерлінБременОльденбургУпленгенЭмден

6 год. 25 хв.

Нд

17:30 – 20:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Чт, Пт, Нд

17:30 – 19:40 БерлінЛейпциг БерлінЛейпциг

2 год. 10 хв.

Кожен день

17:30 – 01:10 БерлінДюссельдорф БерлінДортмундЕссенДюссельдорф

7 год. 40 хв.

Нд

17:45 – 22:40 БерлінКиль БерлінГамбургКиль

4 год. 55 хв.

Кожен день

18:00 – 23:00 БерлінГрозний БерлінРостов-на-ДонуКраснодарТбіліськаКропоткин (Краснодарский край)АрмавірНевинномиськМінеральні ВодиПятигорськНальчикБесланГрозний

53 год. 0 хв.

Пн, Сб

18:00 – 20:45 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:00 – 23:20 БерлінПадерборн БерлінГанноверБилефельдПадерборн

5 год. 20 хв.

Кожен день

18:00 – 22:15 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Нд

18:00 – 23:30 БерлінХерсон БерлінКотбусЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

29 год. 30 хв.

Вт, Сб

18:15 – 22:30 БерлінЛюбек БерлінШверинЛюбек

4 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:30 – 15:30 БерлінГамбург БерлінКельнДюссельдорфДуйсбургМюнстерОснабрюкБременГамбург

-3 год. 0 хв.

Пт, Нд

18:30 – 15:30 БерлінГамбург БерлінДюссельдорфДуйсбургМюнстерОснабрюкБременГамбург

-3 год. 0 хв.

Пт, Нд

18:30 – 21:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Чт, Пт, Нд

18:30 – 22:45 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Пн, Чт

18:30 – 20:40 БерлінЛейпциг БерлінЛейпциг

2 год. 10 хв.

Вт, Ср, Чт

18:30 – 20:40 БерлінЛейпциг БерлінЛейпциг

2 год. 10 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

18:30 – 22:45 БерлінЛюбек БерлінШверинЛюбек

4 год. 15 хв.

Пн

18:30 – 00:55 БерлінЭмден БерлінБременОльденбургУпленгенЭмден

6 год. 25 хв.

Пт

18:35 – 18:00 БерлінКиїв БерлінКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

23 год. 25 хв.

Чт, Нд

18:50 – 23:20 БерлінНоймюнстер БерлінГамбургКальтенкірхенНоймюнстер

4 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 08:00 БерлінЛилль БерлінБрауншвейгГанноверБилефельдЛилль

13 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

19:00 – 12:30 БерлінЛондон БерлінБрауншвейгГанноверБилефельдБрюссельЛилльЛондон

17 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 23:55 БерлінПрага БерлінБерлін аеропорт ШенефельдДрезден аеропортДрезденПрага

4 год. 55 хв.

Кожен день

19:00 – 06:00 БерлінМюнхен БерлінДрезденПрагаПльзеньРегенсбургМюнхен аеропортМюнхен

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 22:20 БерлінГамбург БерлінГамбург

3 год. 20 хв.

Кожен день

19:00 – 23:15 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Пт, Сб

19:15 – 09:15 БерлінПариж БерлінБрауншвейгГанноверПариж

14 год. 0 хв.

Кожен день

19:15 – 05:45 БерлінБрюссель БерлінБрауншвейгГанноверАнтверпенБрюссель

10 год. 30 хв.

Кожен день

19:15 – 00:20 БерлінКассель БерлінБрауншвейгГеттингенКассель

5 год. 5 хв.

Кожен день

19:30 – 22:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Пт, Нд

19:45 – 00:40 БерлінКиль БерлінГамбургКиль

4 год. 55 хв.

Кожен день

20:00 – 07:30 БерлінРоттердам БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверАрнемУтрехтАмстердамГаагаРоттердам

11 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 22:35 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

20:00 – 00:15 БерлінЦвиккау БерлінБерлін аеропорт ШенефельдХемніцЦвиккау

4 год. 15 хв.

Нд

20:00 – 23:10 БерлінРосток БерлінРостокРостокРосток

3 год. 10 хв.

Кожен день

20:15 – 22:45 БерлінХальберштадт БерлінМагдебургХальберштадт

2 год. 30 хв.

Нд

20:20 – 23:30 БерлінГамбург БерлінГамбург

3 год. 10 хв.

Пт, Нд

20:30 – 23:05 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Пт

20:30 – 22:40 БерлінЛейпциг БерлінЛейпциг

2 год. 10 хв.

Кожен день

20:50 – 00:00 БерлінГамбург БерлінГамбург

3 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

21:00 – 23:35 БерлінДрезден БерлінДрезденДрезден

2 год. 35 хв.

Нд

21:00 – 08:15 БерлінТюбинген БерлінБерлін аеропорт ШенефельдДрезденХемніцНюрнбергШтутгарт аеропортРойтлінгенТюбинген

11 год. 15 хв.

Кожен день

21:30 – 15:50 БерлінВільнюс БерлінБерлін аеропорт ШенефельдПознаньВаршаваВаршаваКаунасВільнюс

18 год. 20 хв.

Кожен день

21:30 – 21:30 БерлінНеаполь БерлінБольцаноТрентоВеронаМоденаБолоньяФлоренцияРимНеаполь

24 год. 0 хв.

Пн, Пт

21:30 – 19:00 БерлінМінськ БерлінБрестМінськ

21 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Нд

21:45 – 09:00 БерлінФрайбург БерлінЛейпцигВюрцбургХайльброннКарлсруєФрайбург

11 год. 15 хв.

Кожен день

21:50 – 07:15 БерлінАмстердам БерлінГамбургБременГронингенАмстердам

9 год. 25 хв.

Кожен день

22:00 – 13:55 БерлінОсло БерлінКопенгагенХельсінгборгХальмстадВарбергГетеборгУддеваллаСарпсборгОсло

15 год. 55 хв.

Пт

22:00 – 13:45 БерлінМаріямполе БерлінВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполе

15 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб

22:00 – 13:45 БерлінМаріямполе БерлінВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполе

15 год. 45 хв.

Пн, Сб

22:00 – 13:45 БерлінМаріямполе БерлінВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполе

15 год. 45 хв.

Нд

22:00 – 18:55 БерлінРига БерлінВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполеШяуляйЄлгаваРига

20 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб

22:00 – 18:50 БерлінРига БерлінВаршаваОструв-МазовецкаБіялистокАвгустівСувалкиМаріямполеКаунасПаневежисРига

20 год. 50 хв.

Вт, Нд

22:00 – 06:05 БерлінВаршава БерлінВаршава

8 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

22:20 – 07:30 БерлінВідень БерлінБерлінБерлін аеропорт ШенефельдДрезденДрезденПрагаВіденьБерлінБерлінБерлін аеропорт ШенефельдДрезденДрезденПрагаВідень

9 год. 10 хв.

Кожен день

22:30 – 09:50 БерлінИнсбрук БерлінГаллеМюнхенИнсбрук

11 год. 20 хв.

Кожен день

22:30 – 09:30 БерлінВаршава БерлінЩецин Старгард-ЩецинськийВалчПілаБидгощТоруньВлоцлавекПлоцькВаршава

11 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

22:45 – 11:55 БерлінЦюрих БерлінЛейпцигМюнхенФридрихсхафенМеерсбургКонстанцКонстанцЦюрих

13 год. 10 хв.

Кожен день

23:00 – 07:05 БерлінБонн БерлінГанноверВуппертальЛеверкузенБонн

8 год. 5 хв.

Кожен день

23:00 – 09:25 БерлінСаарбрюккен БерлінЛейпцигФранкфурт-на-МайніФранкфурт-на-Майні аеропортМайнцКайзерслаутернХомбургСаарбрюккен

10 год. 25 хв.

Кожен день

23:40 – 09:00 БерлінКатовіце БерлінБерлін аеропорт ШенефельдКросно-ОджаньскеЗелёна-ГураПольковицеЛюбинЛегницаВроцлавОполеКрапковіцеСтшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГливицеЗабжеБитомХожувХожувКатовіце

9 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

23:50 – 09:45 БерлінМальме БерлінРостокПуттгарденРодбыКопенгагенМальме

9 год. 55 хв.

Кожен день

23:55 – 10:05 БерлінЗальцбург БерлінБайройтНюрнбергМюнхенЗальцбург

10 год. 10 хв.

Кожен день

23:55 – 08:30 БерлінДюссельдорф БерлінГанноверБилефельдДортмундБохумЕссенДуйсбургДюссельдорф

8 год. 35 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6 в місті Берлін містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Берлін

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information