За часом від'їзду
За ціною

ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6

ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
01:00 – 08:00 БерлінМосква БерлінСмоленськМосква

31 год. 0 хв.

Сб

01:30 – 12:35 БерлінАмстердам БерлінГамбургТоштедтБременОльденбургЛерГронингенАмстердам

11 год. 5 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

02:15 – 12:25 БерлінАмстердам БерлінГамбургТоштедтБременОльденбургЛерГронингенАмстердам

10 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

03:45 – 11:00 БерлінОснабрюк БерлінГамбургБременОснабрюк

7 год. 15 хв.

Вт, Пт

06:00 – 14:30 БерлінКельн аеропорт БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

8 год. 30 хв.

Ср, Сб

06:00 – 17:00 БерлінКельн аеропорт БерлінМагдебургБрауншвейгОснабрюкМюнстерДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

11 год. 0 хв.

Пн, Пт

06:00 – 14:30 БерлінДортмунд БерлінШверинГамбургБременОснабрюкМюнстерДортмунд

8 год. 30 хв.

Вт, Сб

08:30 – 18:00 БерлінАмстердам БерлінГанноверОснабрюкАмстердам

9 год. 30 хв.

Кожен день

10:30 – 20:00 БерлінКельн аеропорт БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдУннаДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

9 год. 30 хв.

Вт, Пт

10:55 – 23:40 БерлінВарна БерлінДрезденПрагаБрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораСлівенБургасВарна

36 год. 45 хв.

Кожен день

11:00 – 15:30 БерлінКиїв БерлінДессауГаллеЛейпцигДрезденКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

28 год. 30 хв.

Вт, Нд

11:30 – 17:30 БерлінРосток БерлінРосток

6 год. 0 хв.

Пт, Нд

14:00 – 17:00 БерлінСофія БерлінГаллеЛейпцигДрезденПрагаБрноБратіславаБудапештСофія

27 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

14:00 – 01:00 БерлінКарлсрує БерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБилефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропортМонтабаурФранкфурт-на-Майні аеропортМаннгеймКарлсрує

11 год. 0 хв.

Чт

14:00 – 13:30 БерлінКиїв БерлінКотбусЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

23 год. 30 хв.

Вт, Сб

16:15 – 01:15 БерлінХерсон БерлінКотбусЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

33 год. 0 хв.

Вт, Сб

17:00 – 15:30 БерлінКиїв БерлінЛьвівРівнеЖитомирКиїв

22 год. 30 хв.

Вт, Сб

18:00 – 23:30 БерлінХерсон БерлінКотбусЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

29 год. 30 хв.

Вт, Сб

18:35 – 18:00 БерлінКиїв БерлінКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

23 год. 25 хв.

Чт, Нд

22:30 – 09:30 БерлінВаршава БерлінЩецинСтаргард-ЩецинськийВалчПілаБидгощТоруньВлоцлавекПлоцькВаршава

11 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

23:40 – 09:00 БерлінКатовіце БерлінБерлін аеропорт ШенефельдКросно-ОджаньскеЗелена ГураПольковицеЛюбинЛегницаВроцлавОполеКрапковіцеСтшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГливицеЗабжеБитомХожувХожувКатовіце

9 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

Увага! Розклад автобусів по ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6 в місті Берлін містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Берлін

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information