• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6

ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 14:30 BerlinKöln airport BerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

8 hod. 30 min.

St, So, Ne

06:00 – 17:00 BerlinKöln airport BerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

11 hod. 0 min.

Po, Pá

06:00 – 14:30 BerlinDortmund BerlinSchwerinHamburgBremenOsnabruckMunsterDortmund

8 hod. 30 min.

Út, So

06:00 – 15:30 BerlinDüsseldorf BerlinHamburgBremenOsnabruckMunsterDortmundEssenDüsseldorf

9 hod. 30 min.

Ne

10:30 – 20:00 BerlinKöln BerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldUnnaDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln

9 hod. 30 min.

Út, Pá

11:00 – 15:30 BerlinKyiv BerlinDessauHalleLeipzigDresdenLvivRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

28 hod. 30 min.

Út, So, Ne

11:00 – 23:40 BerlinVarna BerlinDresdenPrahaPrahaBrnoWienBudapestSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraSlivenBurgasVarna

36 hod. 40 min.

Denně

12:00 – 17:30 BerlinRostock BerlinRostock

5 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

12:00 – 17:00 BerlinHamburg BerlinHamburg

5 hod. 0 min.

St

14:00 – 13:30 BerlinKyiv BerlinLvivRivneZhytomyrKyivKyiv

23 hod. 30 min.

Út, So

16:00 – 15:30 BerlinKyiv BerlinLvivRivneZhytomyrKyivKyiv

23 hod. 30 min.

St

17:00 – 15:30 BerlinKyiv BerlinLvivRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

22 hod. 30 min.

Út, St, So

17:00 – 03:30 BerlinKherson BerlinCottbusLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

34 hod. 30 min.

Út, So

17:30 – 22:40 BerlinChisinau BerlinBelcyChisinau

29 hod. 10 min.

So

18:55 – 18:00 BerlinKyiv BerlinKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

23 hod. 5 min.

Čt, Ne

Attention! The bus timetable for ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6 in the city of Berlin contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací