Podle času
Podle ceny

Autobusy Warszawa - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Warszawa – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Warszawa do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:00 – 18:10 WarszawaLviv

10 hod. 10 min.

Denně

08:00 – 18:10 WarszawaLviv

10 hod. 10 min.

Denně

08:00 – 18:10 WarszawaLviv

10 hod. 10 min.

Denně

08:00 – 18:10 WarszawaLviv

10 hod. 10 min.

Denně

08:00 – 18:10 WarszawaLviv

10 hod. 10 min.

Denně

08:30 – 20:30 WarszawaLviv

12 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 21:35 WarszawaLviv

11 hod. 5 min.

Po, St, So

10:30 – 21:30 WarszawaLviv

11 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 21:00 WarszawaLviv

10 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 21:00 WarszawaLviv

10 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 20:35 WarszawaLviv

9 hod. 35 min.

Denně

11:00 – 20:35 WarszawaLviv

9 hod. 35 min.

Denně

14:30 – 23:40 WarszawaLviv

9 hod. 10 min.

14:30 – 23:40 WarszawaLviv

9 hod. 10 min.

14:40 – 01:00 WarszawaLviv

10 hod. 20 min.

Čt, Ne

14:40 – 01:00 WarszawaLviv

10 hod. 20 min.

Čt, Ne

14:50 – 00:40 WarszawaLviv

9 hod. 50 min.

Út, Čt, So

15:30 – 01:00 WarszawaLviv

9 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

15:30 – 01:00 WarszawaLviv

9 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

15:45 – 02:00 WarszawaLviv

10 hod. 15 min.

Denně

16:00 – 01:40 WarszawaLviv

9 hod. 40 min.

Denně

16:15 – 00:35 WarszawaLviv

8 hod. 20 min.

Denně

16:40 – 03:45 WarszawaLviv

11 hod. 5 min.

Denně

16:40 – 04:15 WarszawaLviv

11 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 04:20 WarszawaLviv

11 hod. 20 min.

Denně

17:30 – 03:20 WarszawaLviv

9 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 05:05 WarszawaLviv

11 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:30 – 02:40 WarszawaLviv

9 hod. 10 min.

Denně

17:30 – 05:05 WarszawaLviv

11 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

17:50 – 05:00 WarszawaLviv

11 hod. 10 min.

Denně

19:00 – 05:30 WarszawaLviv

10 hod. 30 min.

St, So

19:00 – 04:00 WarszawaLviv

9 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:00 – 05:30 WarszawaLviv

10 hod. 30 min.

St, So

19:00 – 04:00 WarszawaLviv

9 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 05:20 WarszawaLviv

10 hod. 20 min.

19:15 – 04:35 WarszawaLviv

9 hod. 20 min.

Čt

19:15 – 04:35 WarszawaLviv

9 hod. 20 min.

Denně

19:15 – 06:55 WarszawaLviv

11 hod. 40 min.

Denně

19:15 – 04:50 WarszawaLviv

9 hod. 35 min.

Denně

19:25 – 04:45 WarszawaLviv

9 hod. 20 min.

Denně

19:25 – 05:00 WarszawaLviv

9 hod. 35 min.

Denně

19:30 – 04:45 WarszawaLviv

9 hod. 15 min.

Denně

19:30 – 05:00 WarszawaLviv

9 hod. 30 min.

Denně

20:30 – 05:45 WarszawaLviv

9 hod. 15 min.

Denně

20:30 – 05:45 WarszawaLviv

9 hod. 15 min.

Denně

20:30 – 05:00 WarszawaLviv

8 hod. 30 min.

Denně

20:30 – 06:20 WarszawaLviv

9 hod. 50 min.

Denně

20:30 – 06:20 WarszawaLviv

9 hod. 50 min.

Denně

20:40 – 07:00 WarszawaLviv

10 hod. 20 min.

Denně

20:40 – 06:35 WarszawaLviv

9 hod. 55 min.

Denně

21:00 – 06:35 WarszawaLviv

9 hod. 35 min.

Denně

21:00 – 06:35 WarszawaLviv

9 hod. 35 min.

Denně

21:00 – 07:00 WarszawaLviv

10 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 07:00 WarszawaLviv

10 hod. 0 min.

Denně

21:40 – 06:40 WarszawaLviv

9 hod. 0 min.

Denně

21:40 – 06:10 WarszawaLviv

8 hod. 30 min.

Denně

21:50 – 07:30 WarszawaLviv

9 hod. 40 min.

Denně

21:55 – 06:40 WarszawaLviv

8 hod. 45 min.

Út, St, Pá, Ne

21:55 – 07:05 WarszawaLviv

9 hod. 10 min.

Út, St, Pá, Ne

23:00 – 09:10 WarszawaLviv

10 hod. 10 min.

Denně

23:00 – 08:30 WarszawaLviv

9 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 08:30 WarszawaLviv

9 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 09:10 WarszawaLviv

10 hod. 10 min.

Denně

23:40 – 09:10 WarszawaLviv

9 hod. 30 min.

Denně

23:40 – 09:10 WarszawaLviv

9 hod. 30 min.

Denně

23:40 – 08:30 WarszawaLviv

8 hod. 50 min.

Denně

23:40 – 08:30 WarszawaLviv

8 hod. 50 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Warszawa do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Warszawa a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ATE TRAVELGdansk - Rivne

Generally, was ok

Przewozy Międzynarodowy Gregorz WośЛьвов - Варшава

Все быстро и красиво. Границу проставили за час.

ATE TRAVELWarszawa - Lviv

everything was ok, drivers were very friendly and nice, the bus was in a good condition, toilet available. Recommend:)

ATE TRAVELВаршава - Львов

everything was cool, very nice and friendly drivers, the bus is in a good condition. Recommend

Orion Avto/OpenlineВинница - Варшава

Довольно неплохо - очень тепло, быстро, есть вай-фай (на Украине и в Польше) и зарядка для телефона.

Orion Avto/OpenlineВаршава - Львов

Все было хорошо. В автобусе было тепло, телевизор, зарядка для телефона, Wi-Fi. Во Львов прибыли по расписанию. Так что все отлично,

Orion Avto/OpenlineТернополь - Люблин

Загалом все ок, хіба що не працював Wi-Fi і надто оптимістична оцінка на кордоні в графіку, до Любліна спізнились на 3.5 шодини.

Denysivka AutoWarszawa - Lviv

Все будо добре

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací