• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lviv - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 hod. 15 min.

Denně

04:15 – 14:00 LvivWroclaw

9 hod. 45 min.

Denně

04:45 – 15:20 LvivWroclaw

10 hod. 35 min.

Denně

05:45 – 19:15 LvivWroclaw

13 hod. 30 min.

St, So

09:10 – 20:30 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Denně

09:40 – 20:30 LvivWroclaw

10 hod. 50 min.

Denně

12:20 – 22:10 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Denně

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

13:30 – 23:55 LvivWroclaw

10 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

14:00 – 01:10 LvivWroclaw

11 hod. 10 min.

Út, Pá

14:15 – 23:35 LvivWroclaw

9 hod. 20 min.

Čt, So

15:00 – 03:00 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Čt

17:30 – 03:00 LvivWroclaw

9 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

17:50 – 04:00 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Denně

18:00 – 04:45 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Út, Čt, So, Ne

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 hod. 15 min.

Denně

18:15 – 05:40 LvivWroclaw

11 hod. 25 min.

Denně

18:15 – 05:45 LvivWroclaw

11 hod. 30 min.

St, Čt, Pá, Ne

18:15 – 04:40 LvivWroclaw

10 hod. 25 min.

Denně

18:45 – 04:40 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

18:45 – 13:20 LvivWroclaw

18 hod. 35 min.

Čt, Ne

18:45 – 05:40 LvivWroclaw

10 hod. 55 min.

Denně

19:00 – 08:30 LvivWroclaw

13 hod. 30 min.

Denně

19:10 – 03:00 LvivWroclaw

7 hod. 50 min.

Denně

19:10 – 03:00 LvivWroclaw

7 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

19:30 – 08:10 LvivWroclaw

12 hod. 40 min.

Čt, Pá

19:30 – 08:00 LvivWroclaw

12 hod. 30 min.

Čt, Pá

19:50 – 10:00 LvivWroclaw

14 hod. 10 min.

St

20:00 – 08:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Pá, So, Ne

20:10 – 06:55 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Denně

20:10 – 08:40 LvivWroclaw

12 hod. 30 min.

Denně

20:10 – 08:00 LvivWroclaw

11 hod. 50 min.

Ne

20:30 – 06:40 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Denně

20:30 – 09:40 LvivWroclaw

13 hod. 10 min.

Denně

20:40 – 08:40 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Denně

20:40 – 08:00 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Ne

20:40 – 06:55 LvivWroclaw

10 hod. 15 min.

Denně

20:50 – 09:30 LvivWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 09:30 LvivWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

21:00 – 06:40 LvivWroclaw

9 hod. 40 min.

Denně

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

21:20 – 09:30 LvivWroclaw

12 hod. 10 min.

Denně

21:30 – 07:20 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 50 min.

Denně

22:00 – 08:15 LvivWroclaw

10 hod. 15 min.

Denně

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Denně

22:05 – 08:35 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Denně

22:30 – 09:00 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

22:40 – 09:00 LvivWroclaw

10 hod. 20 min.

Denně

22:40 – 09:00 LvivWroclaw

10 hod. 20 min.

Denně

22:40 – 10:10 LvivWroclaw

11 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

22:40 – 10:10 LvivWroclaw

11 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

22:40 – 10:10 LvivWroclaw

11 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

22:50 – 09:30 LvivWroclaw

10 hod. 40 min.

Denně

23:00 – 10:30 LvivWroclaw

11 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 10:30 LvivWroclaw

11 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

Út, Čt, So

23:00 – 09:30 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 10:30 LvivWroclaw

11 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

Út, Čt, So

23:00 – 09:00 LvivWroclaw

10 hod. 0 min.

Denně

23:10 – 11:25 LvivWroclaw

12 hod. 15 min.

Denně

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 hod. 5 min.

Denně

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 hod. 5 min.

Denně

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 hod. 5 min.

Denně

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 hod. 5 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Wroclaw v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací