Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:10 – 09:25 LvivWroclaw Odjezd v 00:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:25 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

9 hod. 15 min.

Linka

Denně

00:20 – 20:05 LvivWroclaw Odjezd v 00:20 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 20:05 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

19 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:30 – 09:25 LvivWroclaw Odjezd v 00:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:25 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

8 hod. 55 min.

Linka

Denně

00:30 – 12:30 LvivWroclaw Odjezd v 00:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 12:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 0 min.

Linka

Ne

00:40 – 11:10 LvivWroclaw Odjezd v 00:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:10 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

10 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, So

01:10 – 11:50 LvivWroclaw Odjezd v 01:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:50 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 40 min.

Linka

Denně

01:10 – 11:40 LvivWroclaw Odjezd v 01:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

01:35 – 11:40 LvivWroclaw Odjezd v 01:35 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 5 min.

Linka

Denně

01:35 – 11:50 LvivWroclaw Odjezd v 01:35 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:50 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 15 min.

Linka

Denně

02:00 – 12:15 LvivWroclaw Odjezd v 02:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 12:15 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 15 min.

Linka

Denně

02:30 – 14:00 LvivWroclaw Odjezd v 02:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 14:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

11 hod. 30 min.

Linka

Denně

06:00 – 19:15 LvivWroclaw Odjezd v 06:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 19:15 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

13 hod. 15 min.

Linka

Po, St, Pá, So

08:00 – 21:00 LvivWroclaw Odjezd v 08:00 z: ul.Kuznevyča 2 Příjezd v 21:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 hod. 0 min.

Linka

So

08:00 – 19:35 LvivWroclaw Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 19:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 hod. 35 min.

Linka

Út, Čt, So

12:10 – 01:45 LvivWroclaw Odjezd v 12:10 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 01:45 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 hod. 35 min.

Linka

Denně

13:00 – 01:45 LvivWroclaw Odjezd v 13:00 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 01:45 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 45 min.

Linka

Denně

13:00 – 01:45 LvivWroclaw Odjezd v 13:00 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 01:45 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 45 min.

Linka

Denně

13:00 – 23:55 LvivWroclaw Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:55 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 55 min.

Linka

Po, Pá

14:00 – 23:55 LvivWroclaw Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:55 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 hod. 55 min.

Linka

Út

14:00 – 02:00 LvivWroclaw Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 02:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 0 min.

Linka

Út, Pá

14:25 – 02:00 LvivWroclaw Odjezd v 14:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 02:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

11 hod. 35 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

17:45 – 02:00 LvivWroclaw Odjezd v 17:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 02:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

8 hod. 15 min.

Linka

Denně

17:45 – 02:00 LvivWroclaw Odjezd v 17:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 02:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

8 hod. 15 min.

Linka

Denně

18:00 – 05:15 LvivWroclaw Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:15 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 hod. 15 min.

Linka

Čt

18:00 – 06:25 LvivWroclaw Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:25 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 25 min.

Linka

St

18:15 – 04:40 LvivWroclaw Odjezd v 18:15 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 04:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

10 hod. 25 min.

Linka

Denně

18:20 – 02:00 LvivWroclaw Odjezd v 18:20 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 02:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

18:20 – 02:00 LvivWroclaw Odjezd v 18:20 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 02:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

18:30 – 06:30 LvivWroclaw Odjezd v 18:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 06:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:30 – 05:15 LvivWroclaw Odjezd v 18:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:15 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 45 min.

Linka

Čt

18:35 – 06:40 LvivWroclaw Odjezd v 18:35 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 06:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 5 min.

Linka

Út, Čt, Ne

18:45 – 04:40 LvivWroclaw Odjezd v 18:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 04:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

9 hod. 55 min.

Linka

Denně

18:45 – 06:20 LvivWroclaw Odjezd v 18:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 hod. 35 min.

Linka

So

19:30 – 06:40 LvivWroclaw Odjezd v 19:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 06:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 hod. 10 min.

Linka

Denně

19:40 – 05:30 LvivWroclaw Odjezd v 19:40 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 05:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

9 hod. 50 min.

Linka

St, Čt, Pá, So, Ne

20:00 – 08:30 LvivWroclaw Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 30 min.

Linka

Út, St, Čt, So, Ne

20:50 – 09:10 LvivWroclaw Odjezd v 20:50 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:10 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 20 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

21:00 – 09:40 LvivWroclaw Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 09:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 40 min.

Linka

Denně

21:20 – 07:30 LvivWroclaw Odjezd v 21:20 z: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 07:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

21:20 – 07:30 LvivWroclaw Odjezd v 21:20 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 07:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

21:30 – 09:40 LvivWroclaw Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 09:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 10 min.

Linka

Denně

21:35 – 08:20 LvivWroclaw Odjezd v 21:35 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 08:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 45 min.

Linka

St, So

21:45 – 11:00 LvivWroclaw Odjezd v 21:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 hod. 15 min.

Linka

Po

22:10 – 10:30 LvivWroclaw Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:10 – 10:30 LvivWroclaw Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:10 – 10:30 LvivWroclaw Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:30 – 08:20 LvivWroclaw Odjezd v 22:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 08:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 hod. 50 min.

Linka

St, So

22:30 – 08:25 LvivWroclaw Odjezd v 22:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 08:25 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 hod. 55 min.

Linka

St, So

22:30 – 09:00 LvivWroclaw Odjezd v 22:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 09:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

23:00 – 09:40 LvivWroclaw Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

10 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:00 – 12:00 LvivWroclaw Odjezd v 23:00 z: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 Příjezd v 12:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

13 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:00 – 12:00 LvivWroclaw Odjezd v 23:00 z: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 Příjezd v 12:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

13 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:00 – 09:00 LvivWroclaw Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 09:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

10 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:25 – 09:40 LvivWroclaw Odjezd v 23:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

10 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:40 – 11:00 LvivWroclaw Odjezd v 23:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 hod. 20 min.

Linka

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Wroclaw v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ФОП Вацак/ShevabusВаршава - Львов

04.06.2017. Поїздка була непогана, водіїї старались, єдине побажання- включати кондиціонери в автобусі під час поїздки.

ФОП Вацак/ShevabusВроцлав - Львов

Не рекомендую, автобус не найкращий. За 100zl можна доїхати до Тернополя і кращим автобусом. Рекомендую перевізника Вієв.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Завжди їжджу тільки тим перевізником і з тими шоферами Все шикарно

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Вроцлав

Один іодій нормальний, а інший трохи чмиристий. Автобус на 3.5 але норм. Їхав і як надиво приїхав з запізненням на 3 хв.

Старый автобус, разваливается по пути, климат контроль практически не работает, польский пограничника сказал: darmowa sauna.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEЖитомир - Варшава

Усе сподобалось. Комфортна і приємна поїздка

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

На вопрос "а где новый белый Мерседес?" водители ответили - "если Вы на него попадали, Вам сильно повезло - их всего два на линии. Остальные такие же старые как этот". Пришлось ехать древним Неопланом. Не могу сказать, что поездка была плохой, несмотря на возраст, Неопланы…

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Люди порозсідалися як завжди по-одному і всім байдуже ,що ви з жінкою або дитиною.... водіям теж байдуже.....

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací