Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 20:05 LvivWroclaw

19 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:30 – 11:00 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

00:30 – 12:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

St, So

00:30 – 12:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

St, So

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 hod. 15 min.

Denně

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 hod. 15 min.

Denně

02:30 – 14:00 LvivWroclaw

11 hod. 30 min.

Denně

02:30 – 14:00 LvivWroclaw

11 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 15:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

St, Ne

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

06:00 – 19:15 LvivWroclaw

13 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So

07:30 – 19:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Út

08:00 – 21:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

So

08:00 – 20:00 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Út, St

08:00 – 19:35 LvivWroclaw

11 hod. 35 min.

Út, Čt, So

08:50 – 22:30 LvivWroclaw

13 hod. 40 min.

Út, Pá

08:50 – 22:30 LvivWroclaw

13 hod. 40 min.

Út, Pá

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

13:00 – 23:55 LvivWroclaw

10 hod. 55 min.

Po, Pá

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 23:55 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Út

14:20 – 01:45 LvivWroclaw

11 hod. 25 min.

So

14:20 – 01:45 LvivWroclaw

11 hod. 25 min.

So

17:30 – 05:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Ne

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 hod. 15 min.

Denně

18:20 – 03:35 LvivWroclaw

9 hod. 15 min.

Denně

18:20 – 02:00 LvivWroclaw

7 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 06:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Denně

18:40 – 06:25 LvivWroclaw

11 hod. 45 min.

St

18:45 – 05:30 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Denně

18:50 – 05:45 LvivWroclaw

10 hod. 55 min.

Ne

18:50 – 05:45 LvivWroclaw

10 hod. 55 min.

19:00 – 05:00 LvivWroclaw

10 hod. 0 min.

Po, St, Pá

19:40 – 05:30 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Denně

19:50 – 10:00 LvivWroclaw

14 hod. 10 min.

St, Ne

20:00 – 08:30 LvivWroclaw

12 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:50 – 09:10 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Út, So

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Út, So

21:30 – 09:40 LvivWroclaw

12 hod. 10 min.

Denně

21:30 – 08:15 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Denně

21:35 – 08:25 LvivWroclaw

10 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

21:35 – 08:20 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

21:45 – 11:00 LvivWroclaw

13 hod. 15 min.

Po

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Denně

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 12:10 LvivWroclaw

14 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

22:10 – 12:10 LvivWroclaw

14 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

22:10 – 08:20 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Po, St, Pá

22:15 – 11:00 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

22:30 – 08:20 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 08:25 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 09:00 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivWroclaw

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

Denně

23:20 – 09:00 LvivWroclaw

9 hod. 40 min.

Denně

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 hod. 5 min.

Denně

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 hod. 5 min.

Út, Čt, So

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 hod. 5 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Wroclaw v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Potynhe H.S.Киев - Ровно

Все хорошо) еще и раньше на полтора часа приехал)

МодультрансЛьвов - Катовице

Поїздка пройшла добре. Приємні і ввічливі водії. Шкода що не було де підзарядити телефон.

Все было супер. Поездкой и обслуживанием довольны

Potynhe H.S.Варшава - Полтава

Є тільки один минус: за мала відстань, між рядами сидіннями.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЖитомир - Краков

Ogólnie nie było źle, można dać czwórkę. Jak dla mnie, w autobusie było za gorąco. Fotel na którym siedziałem nie dał się skutecznie odsunąć w bok. Pani od kawy i herbaty była sympatyczna i uprzejma. Panowie kierowcy nie byli specjalnie uprzejmi i przyjaźni, bagaże traktowali…

ModultransВаршава - Коломыя

Плюси: є вай фай, телевізор. Дуже тепло. Зарядка телефону у водіїв. Мінуси. Не по місцях.

Все было замечательно !

ПрАТ Тульчинське АТП 10507 (НАШБУС.СOM)Вроцлав - Житомир

Один з кращих перевізників!!! Їду вже другий раз рейсом Житомир-Вроцлав і назад) Привітливий персонал, стюардеса, безкоштовно чай, кава, почастували цукерками, дрібниця, але приємно))))) В кінці подорожі приємним подарунком була фірмова ручка!) Може мені здалось, але два рази повторювалось те саме, що приїзджаємо з великим запізненням,…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací