Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 11:00 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

00:30 – 12:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

St, So

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 hod. 15 min.

Denně

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

06:00 – 19:15 LvivWroclaw

13 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So

07:00 – 18:50 LvivWroclaw

11 hod. 50 min.

Denně

07:40 – 19:35 LvivWroclaw

11 hod. 55 min.

Út, Čt, So

08:00 – 20:00 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

St

08:00 – 21:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

So

08:10 – 19:35 LvivWroclaw

11 hod. 25 min.

Út, Čt, So

08:50 – 22:30 LvivWroclaw

13 hod. 40 min.

St, Pá, Ne

08:50 – 22:30 LvivWroclaw

13 hod. 40 min.

St, Pá, Ne

12:20 – 22:10 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Denně

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

13:30 – 23:55 LvivWroclaw

10 hod. 25 min.

Po, Út, Pá

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Út, Pá

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Denně

14:55 – 03:15 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

So

15:30 – 03:15 LvivWroclaw

11 hod. 45 min.

So

16:00 – 06:30 LvivWroclaw

14 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 05:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Ne

18:00 – 06:20 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Čt, Ne

18:00 – 05:50 LvivWroclaw

11 hod. 50 min.

Út, Čt, So

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 hod. 15 min.

Út, Čt, So

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 hod. 15 min.

Po, St, Pá, Ne

18:20 – 03:35 LvivWroclaw

9 hod. 15 min.

Denně

18:20 – 02:00 LvivWroclaw

7 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 06:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Denně

18:30 – 05:45 LvivWroclaw

11 hod. 15 min.

Po, Pá

18:30 – 05:50 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Út, Čt, So

18:40 – 06:25 LvivWroclaw

11 hod. 45 min.

St, Čt

18:45 – 05:30 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Po, St, Pá, Ne

18:45 – 05:30 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Út, Čt, So

18:50 – 05:45 LvivWroclaw

10 hod. 55 min.

Ne

19:00 – 05:00 LvivWroclaw

10 hod. 0 min.

Po, St, Pá

19:20 – 06:30 LvivWroclaw

11 hod. 10 min.

Denně

19:40 – 05:30 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Denně

19:50 – 06:30 LvivWroclaw

10 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 10:00 LvivWroclaw

14 hod. 10 min.

St, Ne

20:00 – 08:30 LvivWroclaw

12 hod. 30 min.

Denně

20:10 – 08:00 LvivWroclaw

11 hod. 50 min.

Ne

20:40 – 08:00 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Ne

20:50 – 09:10 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, So

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, So

21:30 – 12:10 LvivWroclaw

14 hod. 40 min.

Denně

21:30 – 08:15 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Denně

21:30 – 09:40 LvivWroclaw

12 hod. 10 min.

Denně

21:30 – 12:10 LvivWroclaw

14 hod. 40 min.

Denně

21:30 – 08:15 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Denně

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 50 min.

Denně

21:45 – 10:45 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

Po

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Denně

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Denně

22:10 – 08:20 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Po, St, Pá

22:15 – 11:00 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

22:30 – 08:20 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 09:00 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 08:25 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

22:40 – 10:10 LvivWroclaw

11 hod. 30 min.

Út, Čt, So

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivWroclaw

10 hod. 0 min.

Denně

23:20 – 09:00 LvivWroclaw

9 hod. 40 min.

Denně

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 hod. 5 min.

Denně

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 hod. 5 min.

Denně

23:40 – 09:45 LvivWroclaw

10 hod. 5 min.

Denně

23:45 – 20:00 LvivWroclaw

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:45 – 20:00 LvivWroclaw

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Wroclaw v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

FOP VatsakKrakow - Lviv

Friendly service and most important good time keeping. Arrived Kraków on time and Lviv. Driver was professional.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací