Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 20:05 LvivWroclaw

19 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:30 – 09:25 LvivWroclaw

8 hod. 55 min.

Denně

00:30 – 12:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

St, Čt, So, Ne

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Út, Čt, So

01:10 – 11:50 LvivWroclaw

10 hod. 40 min.

Denně

01:35 – 11:50 LvivWroclaw

10 hod. 15 min.

Denně

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 hod. 15 min.

Denně

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 hod. 15 min.

Denně

02:30 – 14:00 LvivWroclaw

11 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 15:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

St, Ne

03:30 – 15:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

06:00 – 19:15 LvivWroclaw

13 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So

07:30 – 19:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Út

08:00 – 21:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

So

08:00 – 20:00 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

St

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

13:00 – 23:55 LvivWroclaw

10 hod. 55 min.

Po, Pá

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Út, Pá

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

St

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 23:55 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Út

14:20 – 01:45 LvivWroclaw

11 hod. 25 min.

So

14:20 – 01:45 LvivWroclaw

11 hod. 25 min.

St, So

17:30 – 05:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Ne

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 hod. 15 min.

Denně

18:20 – 03:35 LvivWroclaw

9 hod. 15 min.

Denně

18:30 – 06:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Denně

18:40 – 06:25 LvivWroclaw

11 hod. 45 min.

St

18:45 – 05:30 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Denně

18:45 – 06:20 LvivWroclaw

11 hod. 35 min.

So

18:50 – 05:45 LvivWroclaw

10 hod. 55 min.

Ne

18:50 – 05:45 LvivWroclaw

10 hod. 55 min.

19:00 – 05:00 LvivWroclaw

10 hod. 0 min.

Po, St, Pá

19:40 – 05:30 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Denně

19:40 – 05:30 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Denně

19:50 – 10:00 LvivWroclaw

14 hod. 10 min.

St, Ne

20:00 – 08:30 LvivWroclaw

12 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:50 – 09:10 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Út, So

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Út, So

21:30 – 09:40 LvivWroclaw

12 hod. 10 min.

Denně

21:30 – 08:15 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Denně

21:35 – 08:20 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

21:45 – 11:00 LvivWroclaw

13 hod. 15 min.

Po

22:05 – 08:15 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Denně

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 12:10 LvivWroclaw

14 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 12:10 LvivWroclaw

14 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 08:20 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Po, St, Pá

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

22:30 – 09:00 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 08:20 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 08:25 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

23:00 – 09:00 LvivWroclaw

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

Denně

23:40 – 11:00 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Denně

23:50 – 09:25 LvivWroclaw

9 hod. 35 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Wroclaw v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Noretusi geresniu keliu Ukrainoje o vezejas OK pagarba!

ModultransЛьвов - Гданьск

Все понравилось

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛодзь - Днепродзержинск

Очень бодьшая благодарнось √ 607 рейсу, 12.12.2017 /13 12 17 ПРОСТО СУПЕР ДОЕХАЛИ. ВЫ СУПЕР.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Ехала 8.12. Автобус комфортный, водители вежливые и внимательные. На границе стояли 4.5 часа. Еду не первый раз, заметила, что на выходных всегда большие очереди перед таможней. В будние дни обычно границу проходят за 3-4 часа.

Рома-бус/ЕВХДХарьков - Катовице

Ехала маршрут Харьков-Катовице, из Харькова до Киева доехали на комфортабельном бусе, в Киеве пересели на большой автобус, были предложены чай, кофе, водичка. Водители все умнички, дорога была и с мокрым снегом, и при сильном тумане...

Юниверс/EWHDТернополь - Жешув

З тернополя до жешува з 6 годин доїхали, це найшвидше з усіх перевізників з якими я їздив☺

Юниверс/EWHDЖешув - Тернополь

Швидко і комфортно)))

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

З Тернополя їхали одним автобусом, а у Львові пересідали на інший. Сказали, що другий автобус буде набагато кращий, але був такої самої якості. Все інше повністю влаштовувало, Wi-Fi був постійно. На кордоні була велика черга, стояли 6 годин, але водії - молодці, наганяли час по…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací