Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:10 – 09:25 LvivWroclaw Odjezd v 00:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:25 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

9 hod. 15 min.

Linka

Denně

00:20 – 20:05 LvivWroclaw Odjezd v 00:20 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 20:05 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

19 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:30 – 09:25 LvivWroclaw Odjezd v 00:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:25 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

8 hod. 55 min.

Linka

Denně

00:30 – 12:30 LvivWroclaw Odjezd v 00:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 12:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 0 min.

Linka

St, So, Ne

00:40 – 11:10 LvivWroclaw Odjezd v 00:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:10 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

10 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, So

01:10 – 11:40 LvivWroclaw Odjezd v 01:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

01:10 – 11:50 LvivWroclaw Odjezd v 01:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:50 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 40 min.

Linka

Denně

01:35 – 11:50 LvivWroclaw Odjezd v 01:35 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:50 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 15 min.

Linka

Denně

01:35 – 11:40 LvivWroclaw Odjezd v 01:35 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 5 min.

Linka

Denně

02:00 – 12:15 LvivWroclaw Odjezd v 02:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 12:15 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 15 min.

Linka

Denně

02:30 – 14:00 LvivWroclaw Odjezd v 02:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 14:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

11 hod. 30 min.

Linka

Denně

06:00 – 19:15 LvivWroclaw Odjezd v 06:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 19:15 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

13 hod. 15 min.

Linka

Po, St, Pá, So

08:00 – 19:35 LvivWroclaw Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 19:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 hod. 35 min.

Linka

Po, Út, Čt, So

08:00 – 21:00 LvivWroclaw Odjezd v 08:00 z: ul.Kuznevyča 2 Příjezd v 21:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 hod. 0 min.

Linka

So

13:00 – 01:45 LvivWroclaw Odjezd v 13:00 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 01:45 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 45 min.

Linka

Denně

13:00 – 23:55 LvivWroclaw Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:55 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 55 min.

Linka

Po, Pá

14:00 – 23:55 LvivWroclaw Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:55 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 hod. 55 min.

Linka

Út

14:00 – 02:00 LvivWroclaw Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 02:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 0 min.

Linka

Út, Pá

14:25 – 02:00 LvivWroclaw Odjezd v 14:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 02:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

11 hod. 35 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

16:00 – 04:00 LvivWroclaw Odjezd v 16:00 z: ul.Kuznevyča 2 Příjezd v 04:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 0 min.

Linka

Ne

17:45 – 03:35 LvivWroclaw Odjezd v 17:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 03:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 hod. 50 min.

Linka

Denně

18:00 – 06:25 LvivWroclaw Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:25 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 25 min.

Linka

St

18:15 – 04:40 LvivWroclaw Odjezd v 18:15 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 04:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

10 hod. 25 min.

Linka

Denně

18:20 – 03:35 LvivWroclaw Odjezd v 18:20 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 03:35 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 hod. 15 min.

Linka

Denně

18:30 – 06:30 LvivWroclaw Odjezd v 18:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 06:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:35 – 06:40 LvivWroclaw Odjezd v 18:35 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 06:40 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 5 min.

Linka

Út, Čt, Ne

18:45 – 06:20 LvivWroclaw Odjezd v 18:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 hod. 35 min.

Linka

Čt, So

18:45 – 04:40 LvivWroclaw Odjezd v 18:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 04:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

9 hod. 55 min.

Linka

Denně

18:50 – 05:45 LvivWroclaw Odjezd v 18:50 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:45 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 55 min.

Linka

Ne

19:40 – 05:30 LvivWroclaw Odjezd v 19:40 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 05:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

9 hod. 50 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:00 – 08:30 LvivWroclaw Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 30 min.

Linka

Út, St, Čt, So, Ne

20:35 – 10:00 LvivWroclaw Odjezd v 20:35 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 hod. 25 min.

Linka

St, Ne

20:35 – 06:20 LvivWroclaw Odjezd v 20:35 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 hod. 45 min.

Linka

Ne

20:50 – 09:10 LvivWroclaw Odjezd v 20:50 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:10 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

12 hod. 20 min.

Linka

Denně

21:00 – 09:40 LvivWroclaw Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 09:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 40 min.

Linka

Denně

21:20 – 07:30 LvivWroclaw Odjezd v 21:20 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 07:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

21:20 – 07:30 LvivWroclaw Odjezd v 21:20 z: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 07:30 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

21:30 – 09:40 LvivWroclaw Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 09:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 10 min.

Linka

Denně

21:35 – 08:20 LvivWroclaw Odjezd v 21:35 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 08:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 45 min.

Linka

St, So

21:45 – 11:00 LvivWroclaw Odjezd v 21:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

13 hod. 15 min.

Linka

Po

22:10 – 10:30 LvivWroclaw Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:10 – 10:30 LvivWroclaw Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:10 – 12:10 LvivWroclaw Odjezd v 22:10 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 12:10 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

14 hod. 0 min.

Linka

Denně

22:10 – 12:10 LvivWroclaw Odjezd v 22:10 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 12:10 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

14 hod. 0 min.

Linka

Denně

22:10 – 08:20 LvivWroclaw Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

10 hod. 10 min.

Linka

Po, Pá

22:10 – 10:30 LvivWroclaw Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:30 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

12 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:30 – 08:25 LvivWroclaw Odjezd v 22:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 08:25 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 hod. 55 min.

Linka

St, So

22:30 – 09:00 LvivWroclaw Odjezd v 22:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 09:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

22:30 – 08:20 LvivWroclaw Odjezd v 22:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 08:20 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

9 hod. 50 min.

Linka

St, So

23:00 – 12:00 LvivWroclaw Odjezd v 23:00 z: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 Příjezd v 12:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

13 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:00 – 09:40 LvivWroclaw Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

10 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:00 – 09:00 LvivWroclaw Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 09:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

10 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:00 – 12:00 LvivWroclaw Odjezd v 23:00 z: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 Příjezd v 12:00 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

13 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:25 – 09:40 LvivWroclaw Odjezd v 23:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:40 do: Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13

10 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:40 – 11:00 LvivWroclaw Odjezd v 23:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 11:00 do: Dw. PKS, ul. Sucha 1/11

11 hod. 20 min.

Linka

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Wroclaw v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Поездка ужасная.Со Львова до Бреста ехали 8 часов это 300км.

ФОП ПолянскийВроцлав - Львов

Автобус чистый, комфортный. Водичку всем пассажирам выдали. Кондиционер работал, что в жару спасало. Ещё бы пару остановок в пути, и было бы отлично. Особенно для детей.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Млада-Болеслав

Вцілому добре, мало місця для ніг, немає туалету.

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.oЧерновцы - Варшава

На таможні простояли 8 годин а так нормально доїхав.

В автобусі не працювали кондиціонери,всю дорогу просто неможливо було їхати

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEРовно - Варшава

перевозчик не учитывает во времени прибытия то что на границе 4-8 часов автобусы стоят в очереди. Квитанции об опоздании не дают, если звонить диспетчеру после прибытия, что бы как в нормальном мире оформить и зафиксировать опоздание - ответ опозданий не было.

Prykarpatskyy Express/Janosik SP.zo.oЧерновцы - Еленя-Гура

Долгое прохождение границы. Не работающий туалет в автобусе. Длинные остановки на заправках.

FOP Vatsak/ShevabusWroclaw - Lviv

Не самый лучший способ добраться до цели Вашей поездки. Опять Вы платите за конкретные места, а на деле происходит свободная рассадка. Особенно обидно тем, кто путешествует вдвоём и вынуждены ехать отдельно. Нет кульков для мусора, приходилось на каждой остановке выходить и выбрасывать самим.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací