Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 20:05 LvivWroclaw

19 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:30 – 09:25 LvivWroclaw

8 hod. 55 min.

Denně

00:40 – 11:10 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Út, Čt, So

01:10 – 11:50 LvivWroclaw

10 hod. 40 min.

Denně

01:35 – 11:50 LvivWroclaw

10 hod. 15 min.

Denně

02:00 – 12:15 LvivWroclaw

10 hod. 15 min.

Denně

02:30 – 14:00 LvivWroclaw

11 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 15:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

St, Ne

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 14:10 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Denně

06:00 – 19:15 LvivWroclaw

13 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So

08:00 – 21:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

So

08:00 – 20:00 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

St

13:00 – 23:55 LvivWroclaw

10 hod. 55 min.

Po, Pá

13:00 – 01:45 LvivWroclaw

12 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 23:55 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Út

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Út, Pá

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

St

14:00 – 01:20 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

16:00 – 04:00 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Ne

17:45 – 03:35 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Denně

17:45 – 02:00 LvivWroclaw

8 hod. 15 min.

Denně

18:15 – 05:30 LvivWroclaw

11 hod. 15 min.

Denně

18:20 – 02:00 LvivWroclaw

7 hod. 40 min.

Denně

18:20 – 03:35 LvivWroclaw

9 hod. 15 min.

Denně

18:30 – 06:30 LvivWroclaw

12 hod. 0 min.

Denně

18:40 – 06:25 LvivWroclaw

11 hod. 45 min.

St

18:45 – 05:30 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Denně

18:45 – 06:20 LvivWroclaw

11 hod. 35 min.

So

18:50 – 05:45 LvivWroclaw

10 hod. 55 min.

19:00 – 05:00 LvivWroclaw

10 hod. 0 min.

Po, St, Pá

19:40 – 05:30 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Denně

20:00 – 08:30 LvivWroclaw

12 hod. 30 min.

Út, St, Čt, So, Ne

20:10 – 10:00 LvivWroclaw

13 hod. 50 min.

St, Ne

20:50 – 09:10 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 09:40 LvivWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Út, So

21:20 – 07:30 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Út, So

21:30 – 09:40 LvivWroclaw

12 hod. 10 min.

Denně

21:35 – 08:20 LvivWroclaw

10 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

21:45 – 11:00 LvivWroclaw

13 hod. 15 min.

Po

22:10 – 12:10 LvivWroclaw

14 hod. 0 min.

Čt, Ne

22:10 – 08:20 LvivWroclaw

10 hod. 10 min.

Po, Pá

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 10:30 LvivWroclaw

12 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 12:10 LvivWroclaw

14 hod. 0 min.

Čt, Ne

22:30 – 08:20 LvivWroclaw

9 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 08:25 LvivWroclaw

9 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 09:00 LvivWroclaw

10 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivWroclaw

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 12:00 LvivWroclaw

13 hod. 0 min.

Denně

23:40 – 11:00 LvivWroclaw

11 hod. 20 min.

Denně

23:50 – 09:25 LvivWroclaw

9 hod. 35 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Wroclaw v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ФОП ПолянскийЛьвов - Краков

Поїздка пройшла добре. Автобус відправився зі Львова вчасно. Водії дуже привітні.

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Доехал без проблем. Спасибо водителям и перевозчику.

Юниверс/EWHDКиев - Жешув

Основная претензия, что из Киева отправились на 1 час позже, в связи з чем, попали в простой на границе. В итоге в Жешув прибыли на 4,5 часа позже графика.

МодультрансОполе - Львов

добре організовані водії: у дорозі були 11 год, був інтернет, ціна найдешевша. Другий раз поїду знову зними

ModultransWroclaw - Lviv

Quick and efficient. Not wasting time during the breaks.

МодультрансКраков - Долина

В основному нормально, якщо не враховувати двох-годинне запізнення(запізнився у Краків із Вроцлава на 2год (???)). Один пасажир запізнився на поїзд зі Львова. І та ж проблема: розсілися по одному + сумка, а ти просишся як до них додому. Водії участі у розсадці пасажирів не беруть.

EAST WEST EUROLINESВроцлав - Львов

Ехала из Вроцлава до Львова. Всё понравилось во Львов приехали по графику. Чему сама приятно была удивлена. Водители вежливые,автобус комфортабельный,вайфай работал,туалет работал. Вообщем всё было отлично.

МодультрансДолина - Вроцлав

В інформації показувало, що є вай фай та телевізор, хоча ні того, ні того не було А загалом все в порядку

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací