Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:10 – 05:30 LvivKrakow Odjezd v 00:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 20 min.

Linka

Denně

00:20 – 13:30 LvivKrakow Odjezd v 00:20 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 13:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

13 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:30 – 05:30 LvivKrakow Odjezd v 00:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 0 min.

Linka

Denně

00:30 – 07:30 LvivKrakow Odjezd v 00:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 07:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 0 min.

Linka

Ne

00:40 – 06:20 LvivKrakow Odjezd v 00:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 40 min.

Linka

Út, Čt, So

01:10 – 07:00 LvivKrakow Odjezd v 01:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 50 min.

Linka

Denně

01:10 – 07:00 LvivKrakow Odjezd v 01:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 50 min.

Linka

Denně

01:35 – 07:00 LvivKrakow Odjezd v 01:35 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 25 min.

Linka

Denně

01:35 – 07:00 LvivKrakow Odjezd v 01:35 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 25 min.

Linka

Denně

02:00 – 07:35 LvivKrakow Odjezd v 02:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:35 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 35 min.

Linka

Denně

02:30 – 08:40 LvivKrakow Odjezd v 02:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 10 min.

Linka

Denně

06:00 – 13:50 LvivKrakow Odjezd v 06:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 13:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 50 min.

Linka

Po, St, Pá, So

06:55 – 13:20 LvivKrakow Odjezd v 06:55 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 13:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 25 min.

Linka

Po, So

06:55 – 13:20 LvivKrakow Odjezd v 06:55 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 13:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 25 min.

Linka

Út

06:55 – 13:20 LvivKrakow Odjezd v 06:55 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 13:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 25 min.

Linka

Po, Út

08:00 – 15:20 LvivKrakow Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 15:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 20 min.

Linka

Út, Čt, So

08:00 – 17:30 LvivKrakow Odjezd v 08:00 z: ul.Kuznevyča 2 Příjezd v 17:30 do: Parking Wawel, hotel Sheraton

9 hod. 30 min.

Linka

So

10:10 – 17:00 LvivKrakow Odjezd v 10:10 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 17:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 50 min.

Linka

Denně

10:50 – 17:00 LvivKrakow Odjezd v 10:50 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 17:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 10 min.

Linka

Denně

11:30 – 19:30 LvivKrakow Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 19:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Út

11:30 – 19:30 LvivKrakow Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 19:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

So

12:00 – 19:20 LvivKrakow Odjezd v 12:00 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 19:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 20 min.

Linka

Čt, So

12:10 – 20:45 LvivKrakow Odjezd v 12:10 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 20:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 35 min.

Linka

Denně

13:00 – 20:30 LvivKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 20:30 do: Parking Wawel, hotel Sheraton

7 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

13:00 – 20:45 LvivKrakow Odjezd v 13:00 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 20:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 45 min.

Linka

Denně

13:00 – 20:45 LvivKrakow Odjezd v 13:00 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 20:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 45 min.

Linka

Denně

13:10 – 19:30 LvivKrakow Odjezd v 13:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 19:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 20 min.

Linka

Denně

13:10 – 19:30 LvivKrakow Odjezd v 13:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 19:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 20 min.

Linka

Denně

13:30 – 22:00 LvivKrakow Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 22:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 30 min.

Linka

Po, Čt

13:40 – 20:15 LvivKrakow Odjezd v 13:40 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 20:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 35 min.

Linka

Čt, So

14:00 – 19:50 LvivKrakow Odjezd v 14:00 z: Kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul.Strijska 109 Příjezd v 19:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 50 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá

14:00 – 22:00 LvivKrakow Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 22:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Čt

14:00 – 20:30 LvivKrakow Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 20:30 do: Parking Wawel, hotel Sheraton

6 hod. 30 min.

Linka

Út

14:00 – 21:00 LvivKrakow Odjezd v 14:00 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 0 min.

Linka

So

14:00 – 19:50 LvivKrakow Odjezd v 14:00 z: Kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul.Strijska 109 Příjezd v 19:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 50 min.

Linka

Po, So, Ne

14:00 – 21:45 LvivKrakow Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 21:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 45 min.

Linka

Út, Pá

14:00 – 20:00 LvivKrakow Odjezd v 14:00 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 20:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 0 min.

Linka

Čt

14:20 – 20:15 LvivKrakow Odjezd v 14:20 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 20:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 55 min.

Linka

Čt, So

14:25 – 21:45 LvivKrakow Odjezd v 14:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 21:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 20 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 21:50 LvivKrakow Odjezd v 14:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 21:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 20 min.

Linka

Út, St, Čt, So, Ne

14:30 – 21:00 LvivKrakow Odjezd v 14:30 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 30 min.

Linka

St, Ne

15:30 – 22:10 LvivKrakow Odjezd v 15:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 22:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 40 min.

Linka

Út, So

15:30 – 21:30 LvivKrakow Odjezd v 15:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 21:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 0 min.

Linka

St, Pá, So, Ne

16:00 – 23:10 LvivKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 10 min.

Linka

So

16:25 – 23:30 LvivKrakow Odjezd v 16:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 5 min.

Linka

Pá, So

16:30 – 23:59 LvivKrakow Odjezd v 16:30 z: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.10 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště Příjezd v 23:59 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 29 min.

Linka

Út

16:30 – 23:59 LvivKrakow Odjezd v 16:30 z: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 23:59 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 29 min.

Linka

Po

16:30 – 23:10 LvivKrakow Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 40 min.

Linka

So

16:30 – 00:10 LvivKrakow Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 00:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 40 min.

Linka

St, Čt

17:15 – 23:50 LvivKrakow Odjezd v 17:15 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 35 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, So, Ne

17:45 – 00:30 LvivKrakow Odjezd v 17:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 00:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 45 min.

Linka

Út, Pá

18:00 – 00:30 LvivKrakow Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 00:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 30 min.

Linka

St

18:00 – 00:15 LvivKrakow Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 00:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 15 min.

Linka

Čt

18:15 – 00:20 LvivKrakow Odjezd v 18:15 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 00:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 5 min.

Linka

Denně

18:20 – 23:00 LvivKrakow Odjezd v 18:20 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

4 hod. 40 min.

Linka

Denně

18:30 – 00:15 LvivKrakow Odjezd v 18:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 00:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 45 min.

Linka

Čt

18:30 – 01:30 LvivKrakow Odjezd v 18:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 01:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 0 min.

Linka

Denně

18:35 – 01:40 LvivKrakow Odjezd v 18:35 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 01:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 5 min.

Linka

Út, Čt, Ne

18:45 – 00:20 LvivKrakow Odjezd v 18:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 00:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 35 min.

Linka

Denně

19:00 – 05:30 LvivKrakow Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 hod. 30 min.

Linka

Ne

19:10 – 01:10 LvivKrakow Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 01:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 0 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

19:30 – 02:10 LvivKrakow Odjezd v 19:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 02:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 40 min.

Linka

Denně

19:40 – 01:20 LvivKrakow Odjezd v 19:40 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 01:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 40 min.

Linka

St, Čt, Pá, So, Ne

19:40 – 01:10 LvivKrakow Odjezd v 19:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 01:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 30 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 03:30 LvivKrakow Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 03:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

Út, St, Čt, So, Ne

20:00 – 02:40 LvivKrakow Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 02:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 40 min.

Linka

20:50 – 04:05 LvivKrakow Odjezd v 20:50 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 04:05 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 15 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

21:00 – 04:00 LvivKrakow Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 04:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 0 min.

Linka

Denně

21:20 – 03:20 LvivKrakow Odjezd v 21:20 z: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 03:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 0 min.

Linka

Denně

21:20 – 03:20 LvivKrakow Odjezd v 21:20 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 03:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 0 min.

Linka

Denně

21:30 – 04:00 LvivKrakow Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 04:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 30 min.

Linka

Denně

21:30 – 04:20 LvivKrakow Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 04:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 50 min.

Linka

St

21:35 – 03:55 LvivKrakow Odjezd v 21:35 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 03:55 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 20 min.

Linka

St, So

21:40 – 04:20 LvivKrakow Odjezd v 21:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 04:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 40 min.

Linka

Po, St, So, Ne

21:40 – 04:20 LvivKrakow Odjezd v 21:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 04:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 40 min.

Linka

Út, Čt, Pá

21:45 – 06:00 LvivKrakow Odjezd v 21:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 15 min.

Linka

Po

22:00 – 05:00 LvivKrakow Odjezd v 22:00 z: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště Příjezd v 05:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

22:10 – 05:50 LvivKrakow Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

22:10 – 05:50 LvivKrakow Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

22:10 – 05:50 LvivKrakow Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:50 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 40 min.

Linka

Denně

22:30 – 03:55 LvivKrakow Odjezd v 22:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 03:55 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 25 min.

Linka

St, So

22:30 – 04:05 LvivKrakow Odjezd v 22:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 04:05 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 35 min.

Linka

St, So

22:30 – 04:35 LvivKrakow Odjezd v 22:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 04:35 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 5 min.

Linka

Denně

23:00 – 04:35 LvivKrakow Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 04:35 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 35 min.

Linka

Denně

23:00 – 07:00 LvivKrakow Odjezd v 23:00 z: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 Příjezd v 07:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:00 – 06:30 LvivKrakow Odjezd v 23:00 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 06:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

Denně

23:00 – 06:30 LvivKrakow Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

St, Čt, So

23:00 – 07:00 LvivKrakow Odjezd v 23:00 z: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 Příjezd v 07:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:00 – 05:10 LvivKrakow Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:25 – 05:10 LvivKrakow Odjezd v 23:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

5 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:35 – 06:30 LvivKrakow Odjezd v 23:35 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 06:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

6 hod. 55 min.

Linka

Denně

23:40 – 06:40 LvivKrakow Odjezd v 23:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 0 min.

Linka

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Krakow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ФОП Вацак/ShevabusВаршава - Львов

04.06.2017. Поїздка була непогана, водіїї старались, єдине побажання- включати кондиціонери в автобусі під час поїздки.

ФОП Вацак/ShevabusВроцлав - Львов

Не рекомендую, автобус не найкращий. За 100zl можна доїхати до Тернополя і кращим автобусом. Рекомендую перевізника Вієв.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Завжди їжджу тільки тим перевізником і з тими шоферами Все шикарно

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Вроцлав

Один іодій нормальний, а інший трохи чмиристий. Автобус на 3.5 але норм. Їхав і як надиво приїхав з запізненням на 3 хв.

Старый автобус, разваливается по пути, климат контроль практически не работает, польский пограничника сказал: darmowa sauna.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEЖитомир - Варшава

Усе сподобалось. Комфортна і приємна поїздка

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

На вопрос "а где новый белый Мерседес?" водители ответили - "если Вы на него попадали, Вам сильно повезло - их всего два на линии. Остальные такие же старые как этот". Пришлось ехать древним Неопланом. Не могу сказать, что поездка была плохой, несмотря на возраст, Неопланы…

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Люди порозсідалися як завжди по-одному і всім байдуже ,що ви з жінкою або дитиною.... водіям теж байдуже.....

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací