Podle času
Podle ceny

Autobusy Ternopil - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Ternopil – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ternopil do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:20 – 11:00 TernopilKrakow

9 hod. 40 min.

St, Ne

01:20 – 11:00 TernopilKrakow

9 hod. 40 min.

10:30 – 20:45 TernopilKrakow

10 hod. 15 min.

Denně

11:00 – 20:30 TernopilKrakow

9 hod. 30 min.

Út

11:00 – 20:30 TernopilKrakow

9 hod. 30 min.

Po, Pá

11:15 – 21:05 TernopilKrakow

9 hod. 50 min.

St

11:15 – 21:05 TernopilKrakow

9 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 21:50 TernopilKrakow

9 hod. 50 min.

So

12:00 – 21:50 TernopilKrakow

9 hod. 50 min.

St, So

13:00 – 23:45 TernopilKrakow

10 hod. 45 min.

So

13:00 – 23:45 TernopilKrakow

10 hod. 45 min.

So

13:55 – 00:10 TernopilKrakow

10 hod. 15 min.

Út, Čt, Pá, Ne

14:00 – 23:59 TernopilKrakow

9 hod. 59 min.

Út

14:00 – 23:30 TernopilKrakow

9 hod. 30 min.

Pá, So

14:50 – 23:00 TernopilKrakow

8 hod. 10 min.

Denně

14:50 – 23:55 TernopilKrakow

9 hod. 5 min.

Denně

15:00 – 01:30 TernopilKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 00:30 TernopilKrakow

9 hod. 0 min.

St

16:00 – 01:00 TernopilKrakow

9 hod. 0 min.

Po, St, Pá

16:00 – 00:40 TernopilKrakow

8 hod. 40 min.

So

16:50 – 03:30 TernopilKrakow

10 hod. 40 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

17:50 – 02:40 TernopilKrakow

8 hod. 50 min.

18:00 – 04:15 TernopilKrakow

10 hod. 15 min.

St, Ne

19:00 – 05:00 TernopilKrakow

10 hod. 0 min.

Po, Pá

19:00 – 03:20 TernopilKrakow

8 hod. 20 min.

Út, So

19:00 – 05:00 TernopilKrakow

10 hod. 0 min.

Po, Pá

19:00 – 03:20 TernopilKrakow

8 hod. 20 min.

Út, So

19:00 – 04:00 TernopilKrakow

9 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 06:00 TernopilKrakow

11 hod. 0 min.

Po

19:40 – 07:00 TernopilKrakow

11 hod. 20 min.

Denně

21:30 – 13:30 TernopilKrakow

16 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

21:30 – 08:00 TernopilKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 06:30 TernopilKrakow

8 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

22:30 – 06:20 TernopilKrakow

7 hod. 50 min.

Út, Čt, So

22:30 – 06:30 TernopilKrakow

8 hod. 0 min.

Út, Čt, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ternopil do centra Krakow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ternopil a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Ехала 8.12. Автобус комфортный, водители вежливые и внимательные. На границе стояли 4.5 часа. Еду не первый раз, заметила, что на выходных всегда большие очереди перед таможней. В будние дни обычно границу проходят за 3-4 часа.

Юниверс/EWHDТернополь - Жешув

З тернополя до жешува з 6 годин доїхали, це найшвидше з усіх перевізників з якими я їздив☺

Юниверс/EWHDЖешув - Тернополь

Швидко і комфортно)))

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

З Тернополя їхали одним автобусом, а у Львові пересідали на інший. Сказали, що другий автобус буде набагато кращий, але був такої самої якості. Все інше повністю влаштовувало, Wi-Fi був постійно. На кордоні була велика черга, стояли 6 годин, але водії - молодці, наганяли час по…

EAST WEST EUROLINESЕленя-Гура - Львов

Все найс. WiFi есть,разетки на 220 есть

EAST WEST EUROLINESТернополь - Прага

Цього разу норм. Вчасно та без лишніх приколів.

EAST WEST EUROLINESTernopil - Praha

Vše bulo dobře.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Поїздка пройла добре, був Wi-Fi. Приїхали по графіку.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací