Podle času
Podle ceny

Autobusy Ternopil - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Ternopil – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ternopil do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:20 – 11:00 TernopilKrakow

9 hod. 40 min.

Ne

09:00 – 17:45 TernopilKrakow

8 hod. 45 min.

Denně

09:00 – 17:45 TernopilKrakow

8 hod. 45 min.

Denně

09:00 – 17:45 TernopilKrakow

8 hod. 45 min.

Denně

10:30 – 20:30 TernopilKrakow

10 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

10:30 – 20:45 TernopilKrakow

10 hod. 15 min.

Denně

10:50 – 21:05 TernopilKrakow

10 hod. 15 min.

Út, St, Pá

11:15 – 21:05 TernopilKrakow

9 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 21:50 TernopilKrakow

9 hod. 50 min.

So

12:40 – 22:35 TernopilKrakow

9 hod. 55 min.

So

13:00 – 23:45 TernopilKrakow

10 hod. 45 min.

So

13:00 – 23:45 TernopilKrakow

10 hod. 45 min.

So

13:45 – 23:40 TernopilKrakow

9 hod. 55 min.

Út

14:00 – 23:30 TernopilKrakow

9 hod. 30 min.

Pá, So

14:30 – 22:40 TernopilKrakow

8 hod. 10 min.

Čt

14:50 – 23:55 TernopilKrakow

9 hod. 5 min.

Denně

14:50 – 23:00 TernopilKrakow

8 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 01:30 TernopilKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 00:30 TernopilKrakow

9 hod. 0 min.

St, Čt

16:00 – 01:00 TernopilKrakow

9 hod. 0 min.

Po, St, Pá

16:50 – 03:30 TernopilKrakow

10 hod. 40 min.

Denně

17:50 – 02:40 TernopilKrakow

8 hod. 50 min.

18:00 – 04:15 TernopilKrakow

10 hod. 15 min.

St, Ne

19:00 – 03:20 TernopilKrakow

8 hod. 20 min.

Út, Čt, So

19:00 – 06:00 TernopilKrakow

11 hod. 0 min.

Po

19:00 – 03:20 TernopilKrakow

8 hod. 20 min.

Út, Čt, So

19:00 – 05:00 TernopilKrakow

10 hod. 0 min.

19:00 – 04:00 TernopilKrakow

9 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 05:00 TernopilKrakow

10 hod. 0 min.

Po

19:40 – 07:00 TernopilKrakow

11 hod. 20 min.

Denně

20:00 – 06:15 TernopilKrakow

10 hod. 15 min.

Denně

21:30 – 13:30 TernopilKrakow

16 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

21:30 – 08:00 TernopilKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 06:20 TernopilKrakow

7 hod. 50 min.

Denně

22:30 – 06:30 TernopilKrakow

8 hod. 0 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ternopil do centra Krakow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ternopil a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Bohemia Voyage / EWHDХерсон - Прага

Praha-Cherson i Cherson-Praha

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПДнепр - Кременчуг

Водители отзывчивые и профессиональные, несмотря на плохое состояние дороги, поездка прошла благополучно.

On time. Very comfortable.

Mega Trans/EWHDKatowice - Lviv

Все супер! Дуже милий і привітний водій. Все було чудово!!!! Рекомендую

Свистун Б.Р.Львов - Вроцлав

В общем, все прошло хорошо (время на границе ни от кого не зависит), хороший автобус, приятные водители. Единственное: было очень холодно, постоянно был включён кондиционер, люли сильно замерзли, одевали что могли. Моя просьба сделать теплее не была услышана - очень жаль. Люди мерзли всю дорогу.…

Свистун Б.Р.Львов - Вроцлав

В целом все прошло очень замечательно, приветливые и внимательные водители, хороший автобус.

Мега ТрансЛьвов - Вроцлав

Спасибі, все було добре.

Не очень понравилось, что была пересадка в другой автобус.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací