• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Ternopil - Krakow

Kup bilet na autobus Ternopil – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ternopil do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:20 – 10:35 TernopilKrakow

8 godz. 15 min.

Codziennie

02:20 – 10:35 TernopilKrakow

8 godz. 15 min.

Codziennie

06:15 – 16:20 TernopilKrakow

10 godz. 5 min.

Wt, Sb

10:30 – 20:45 TernopilKrakow

10 godz. 15 min.

Codziennie

10:30 – 20:30 TernopilKrakow

10 godz. 0 min.

Codziennie

10:50 – 21:00 TernopilKrakow

10 godz. 10 min.

Wt, Pt

11:15 – 21:00 TernopilKrakow

9 godz. 45 min.

Wt, Pt

12:45 – 23:40 TernopilKrakow

10 godz. 55 min.

Wt, Cz, Sb

13:50 – 00:50 TernopilKrakow

11 godz. 0 min.

Pt

14:00 – 01:55 TernopilKrakow

11 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:00 – 22:05 TernopilKrakow

8 godz. 5 min.

Pn, Śr

16:00 – 01:20 TernopilKrakow

9 godz. 20 min.

Codziennie

16:00 – 00:55 TernopilKrakow

8 godz. 55 min.

Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:00 – 01:30 TernopilKrakow

9 godz. 30 min.

Codziennie

17:30 – 02:10 TernopilKrakow

8 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

18:20 – 04:30 TernopilKrakow

10 godz. 10 min.

Wt

20:05 – 07:00 TernopilKrakow

10 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

22:00 – 07:35 TernopilKrakow

9 godz. 35 min.

Codziennie

22:30 – 06:20 TernopilKrakow

7 godz. 50 min.

Codziennie

22:30 – 06:30 TernopilKrakow

8 godz. 0 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Ternopil szybko dojechać do centrum Krakow w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ternopil oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation