Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Krakow

Kup bilet na autobus Lviv – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 13:30 LvivKrakow

13 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:30 – 07:30 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

00:30 – 05:30 LvivKrakow

5 godz. 0 min.

Codziennie

00:40 – 06:20 LvivKrakow

5 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

01:00 – 08:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Pn

01:10 – 07:00 LvivKrakow

5 godz. 50 min.

Codziennie

01:35 – 07:00 LvivKrakow

5 godz. 25 min.

Codziennie

02:00 – 07:35 LvivKrakow

5 godz. 35 min.

Codziennie

02:00 – 07:35 LvivKrakow

5 godz. 35 min.

Codziennie

02:30 – 08:40 LvivKrakow

6 godz. 10 min.

Codziennie

03:30 – 11:00 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Śr, Nd

03:30 – 11:00 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Pt

04:15 – 09:45 LvivKrakow

5 godz. 30 min.

Codziennie

04:15 – 09:45 LvivKrakow

5 godz. 30 min.

Codziennie

04:15 – 09:45 LvivKrakow

5 godz. 30 min.

Codziennie

06:00 – 13:50 LvivKrakow

7 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

06:05 – 13:20 LvivKrakow

7 godz. 15 min.

Codziennie

06:40 – 13:20 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Codziennie

06:55 – 13:20 LvivKrakow

6 godz. 25 min.

Wt

06:55 – 13:20 LvivKrakow

6 godz. 25 min.

Wt

07:00 – 12:10 LvivKrakow

5 godz. 10 min.

Codziennie

07:00 – 12:10 LvivKrakow

5 godz. 10 min.

Codziennie

07:30 – 14:50 LvivKrakow

7 godz. 20 min.

Wt

08:00 – 17:30 LvivKrakow

9 godz. 30 min.

Sb

08:00 – 15:30 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Śr

11:30 – 19:30 LvivKrakow

8 godz. 0 min.

Sb

11:30 – 19:30 LvivKrakow

8 godz. 0 min.

Wt

12:40 – 19:20 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Cz, Sb

13:00 – 20:30 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Pn, Pt

13:00 – 20:45 LvivKrakow

7 godz. 45 min.

Codziennie

13:10 – 19:30 LvivKrakow

6 godz. 20 min.

Codziennie

13:10 – 19:30 LvivKrakow

6 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 22:00 LvivKrakow

8 godz. 30 min.

Pn, Cz

13:30 – 21:15 LvivKrakow

7 godz. 45 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

13:40 – 20:15 LvivKrakow

6 godz. 35 min.

Cz, Sb

14:00 – 21:05 LvivKrakow

7 godz. 5 min.

Codziennie

14:00 – 19:50 LvivKrakow

5 godz. 50 min.

Pn, Sb, Nd

14:00 – 20:30 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Wt

14:00 – 19:50 LvivKrakow

5 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt

14:00 – 21:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Sb

14:00 – 22:00 LvivKrakow

8 godz. 0 min.

Pn, Cz

14:00 – 21:05 LvivKrakow

7 godz. 5 min.

Codziennie

14:00 – 21:05 LvivKrakow

7 godz. 5 min.

Śr

14:00 – 21:05 LvivKrakow

7 godz. 5 min.

Wt, Pt

14:20 – 20:15 LvivKrakow

5 godz. 55 min.

Cz, Sb

14:20 – 21:50 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Sb

14:20 – 21:50 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Śr, Sb

14:30 – 21:50 LvivKrakow

7 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 21:00 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Śr, Nd

15:00 – 21:30 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Pt, Nd

15:00 – 21:30 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

15:30 – 23:45 LvivKrakow

8 godz. 15 min.

Sb

15:30 – 22:10 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Wt, Sb

16:00 – 23:10 LvivKrakow

7 godz. 10 min.

Sb

16:00 – 23:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Cz, Sb

16:00 – 23:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Cz, Pt, Sb

16:00 – 23:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Cz, Pt

16:25 – 23:30 LvivKrakow

7 godz. 5 min.

Pt, Sb

16:30 – 23:10 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Sb

16:30 – 23:59 LvivKrakow

7 godz. 29 min.

Wt

16:30 – 00:10 LvivKrakow

7 godz. 40 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

16:30 – 23:59 LvivKrakow

7 godz. 29 min.

Pn

17:15 – 23:50 LvivKrakow

6 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:30 – 01:00 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Nd

17:45 – 23:00 LvivKrakow

5 godz. 15 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:45 – 00:30 LvivKrakow

6 godz. 45 min.

Wt, Pt

18:15 – 01:10 LvivKrakow

6 godz. 55 min.

Codziennie

18:20 – 23:55 LvivKrakow

5 godz. 35 min.

Codziennie

18:30 – 01:30 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Codziennie

18:40 – 00:30 LvivKrakow

5 godz. 50 min.

Śr

18:45 – 00:40 LvivKrakow

5 godz. 55 min.

Sb

18:45 – 01:10 LvivKrakow

6 godz. 25 min.

Codziennie

18:50 – 01:20 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Nd

18:50 – 01:20 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Pt

19:00 – 01:10 LvivKrakow

6 godz. 10 min.

Codziennie

19:00 – 01:00 LvivKrakow

6 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

19:10 – 01:10 LvivKrakow

6 godz. 0 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 01:10 LvivKrakow

5 godz. 40 min.

Codziennie

19:40 – 01:10 LvivKrakow

5 godz. 30 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:40 – 01:20 LvivKrakow

5 godz. 40 min.

Codziennie

19:40 – 01:20 LvivKrakow

5 godz. 40 min.

Codziennie

19:50 – 04:15 LvivKrakow

8 godz. 25 min.

Śr, Nd

20:00 – 03:30 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:00 – 02:40 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Pt

20:50 – 04:05 LvivKrakow

7 godz. 15 min.

Codziennie

21:00 – 04:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Codziennie

21:20 – 03:20 LvivKrakow

6 godz. 0 min.

Wt, Sb

21:20 – 03:20 LvivKrakow

6 godz. 0 min.

Wt, Sb

21:30 – 04:20 LvivKrakow

6 godz. 50 min.

Codziennie

21:30 – 04:20 LvivKrakow

6 godz. 50 min.

Codziennie

21:30 – 04:20 LvivKrakow

6 godz. 50 min.

Codziennie

21:30 – 04:00 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 04:00 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Codziennie

21:35 – 03:55 LvivKrakow

6 godz. 20 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

21:40 – 04:20 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Wt, Cz, Pt

21:40 – 04:20 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Pn, Śr, Sb, Nd

21:45 – 06:00 LvivKrakow

8 godz. 15 min.

Pn

21:55 – 06:50 LvivKrakow

8 godz. 55 min.

Codziennie

22:00 – 05:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:00 – 05:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:05 – 04:00 LvivKrakow

5 godz. 55 min.

Codziennie

22:10 – 05:50 LvivKrakow

7 godz. 40 min.

Codziennie

22:10 – 05:50 LvivKrakow

7 godz. 40 min.

Codziennie

22:10 – 05:50 LvivKrakow

7 godz. 40 min.

Codziennie

22:10 – 05:50 LvivKrakow

7 godz. 40 min.

Codziennie

22:10 – 05:50 LvivKrakow

7 godz. 40 min.

Codziennie

22:10 – 04:00 LvivKrakow

5 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt

22:10 – 05:50 LvivKrakow

7 godz. 40 min.

Codziennie

22:30 – 04:05 LvivKrakow

5 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 06:50 LvivKrakow

8 godz. 20 min.

Codziennie

22:30 – 03:55 LvivKrakow

5 godz. 25 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 04:35 LvivKrakow

6 godz. 5 min.

Codziennie

23:00 – 07:00 LvivKrakow

8 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 07:00 LvivKrakow

8 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 04:35 LvivKrakow

5 godz. 35 min.

Codziennie

23:35 – 08:00 LvivKrakow

8 godz. 25 min.

Codziennie

23:40 – 06:40 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Codziennie

23:50 – 05:30 LvivKrakow

5 godz. 40 min.

Codziennie

23:55 – 08:00 LvivKrakow

8 godz. 5 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Krakow w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Noretusi geresniu keliu Ukrainoje o vezejas OK pagarba!

ModultransЛьвов - Гданьск

Все понравилось

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛодзь - Днепродзержинск

Очень бодьшая благодарнось √ 607 рейсу, 12.12.2017 /13 12 17 ПРОСТО СУПЕР ДОЕХАЛИ. ВЫ СУПЕР.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Ехала 8.12. Автобус комфортный, водители вежливые и внимательные. На границе стояли 4.5 часа. Еду не первый раз, заметила, что на выходных всегда большие очереди перед таможней. В будние дни обычно границу проходят за 3-4 часа.

Рома-бус/ЕВХДХарьков - Катовице

Ехала маршрут Харьков-Катовице, из Харькова до Киева доехали на комфортабельном бусе, в Киеве пересели на большой автобус, были предложены чай, кофе, водичка. Водители все умнички, дорога была и с мокрым снегом, и при сильном тумане...

Юниверс/EWHDТернополь - Жешув

З тернополя до жешува з 6 годин доїхали, це найшвидше з усіх перевізників з якими я їздив☺

Юниверс/EWHDЖешув - Тернополь

Швидко і комфортно)))

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

З Тернополя їхали одним автобусом, а у Львові пересідали на інший. Сказали, що другий автобус буде набагато кращий, але був такої самої якості. Все інше повністю влаштовувало, Wi-Fi був постійно. На кордоні була велика черга, стояли 6 годин, але водії - молодці, наганяли час по…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information