Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Krakow

Kup bilet na autobus Lviv – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 13:30 LvivKrakow

13 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:30 – 07:30 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Śr, Sb

00:30 – 07:30 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Śr, Sb

00:30 – 06:15 LvivKrakow

5 godz. 45 min.

Codziennie

00:40 – 06:20 LvivKrakow

5 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

01:00 – 08:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Pn

02:00 – 07:35 LvivKrakow

5 godz. 35 min.

Codziennie

02:00 – 07:35 LvivKrakow

5 godz. 35 min.

Codziennie

02:30 – 08:40 LvivKrakow

6 godz. 10 min.

Codziennie

02:30 – 08:40 LvivKrakow

6 godz. 10 min.

Codziennie

03:30 – 11:00 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Śr, Nd

04:15 – 09:45 LvivKrakow

5 godz. 30 min.

Codziennie

04:15 – 09:45 LvivKrakow

5 godz. 30 min.

Codziennie

04:15 – 09:45 LvivKrakow

5 godz. 30 min.

Codziennie

06:00 – 13:50 LvivKrakow

7 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

06:05 – 13:20 LvivKrakow

7 godz. 15 min.

Codziennie

06:40 – 13:20 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Codziennie

06:55 – 13:20 LvivKrakow

6 godz. 25 min.

Wt

06:55 – 13:20 LvivKrakow

6 godz. 25 min.

Wt

07:00 – 12:10 LvivKrakow

5 godz. 10 min.

Codziennie

07:30 – 14:50 LvivKrakow

7 godz. 20 min.

Wt

08:00 – 15:30 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Wt, Śr

08:00 – 15:20 LvivKrakow

7 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

08:00 – 17:30 LvivKrakow

9 godz. 30 min.

Sb

12:00 – 20:30 LvivKrakow

8 godz. 30 min.

Wt

12:30 – 20:30 LvivKrakow

8 godz. 0 min.

Wt

12:40 – 19:20 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Cz, Sb

13:00 – 20:30 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Pn, Pt

13:00 – 20:45 LvivKrakow

7 godz. 45 min.

Codziennie

13:10 – 19:30 LvivKrakow

6 godz. 20 min.

Codziennie

13:10 – 19:30 LvivKrakow

6 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 22:00 LvivKrakow

8 godz. 30 min.

Pn, Cz

13:30 – 21:15 LvivKrakow

7 godz. 45 min.

Codziennie

13:40 – 20:15 LvivKrakow

6 godz. 35 min.

Cz, Sb

14:00 – 19:50 LvivKrakow

5 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt

14:00 – 22:00 LvivKrakow

8 godz. 0 min.

Pn, Cz

14:00 – 21:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Sb

14:00 – 20:30 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Wt

14:00 – 19:50 LvivKrakow

5 godz. 50 min.

Pn, Sb, Nd

14:00 – 21:05 LvivKrakow

7 godz. 5 min.

Codziennie

14:20 – 21:50 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Sb

14:20 – 20:15 LvivKrakow

5 godz. 55 min.

Cz, Sb

14:20 – 21:50 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Sb

14:30 – 21:50 LvivKrakow

7 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:30 – 21:00 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Śr, Nd

15:00 – 21:30 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

15:00 – 21:30 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Pt, Nd

15:30 – 22:10 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Wt, Sb

15:30 – 23:45 LvivKrakow

8 godz. 15 min.

Sb

16:00 – 23:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Cz, Pt

16:00 – 23:10 LvivKrakow

7 godz. 10 min.

Sb

16:25 – 23:30 LvivKrakow

7 godz. 5 min.

Pt, Sb

16:30 – 23:40 LvivKrakow

7 godz. 10 min.

Wt

16:30 – 23:10 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Sb

16:30 – 23:40 LvivKrakow

7 godz. 10 min.

Pn

16:30 – 00:10 LvivKrakow

7 godz. 40 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

17:15 – 23:50 LvivKrakow

6 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:30 – 01:00 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Nd

17:45 – 23:00 LvivKrakow

5 godz. 15 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:45 – 00:30 LvivKrakow

6 godz. 45 min.

Wt, Pt

18:15 – 01:10 LvivKrakow

6 godz. 55 min.

Codziennie

18:20 – 23:00 LvivKrakow

4 godz. 40 min.

Codziennie

18:20 – 23:55 LvivKrakow

5 godz. 35 min.

Codziennie

18:30 – 01:30 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Codziennie

18:40 – 00:30 LvivKrakow

5 godz. 50 min.

Śr

18:45 – 01:10 LvivKrakow

6 godz. 25 min.

Codziennie

18:50 – 01:20 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Nd

18:50 – 01:20 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Pt

19:00 – 01:00 LvivKrakow

6 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

19:10 – 01:10 LvivKrakow

6 godz. 0 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:40 – 01:20 LvivKrakow

5 godz. 40 min.

Codziennie

19:40 – 01:10 LvivKrakow

5 godz. 30 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:50 – 04:15 LvivKrakow

8 godz. 25 min.

Śr, Nd

20:00 – 02:40 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Pt

20:00 – 03:30 LvivKrakow

7 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:50 – 04:05 LvivKrakow

7 godz. 15 min.

Codziennie

21:00 – 04:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Codziennie

21:00 – 04:20 LvivKrakow

7 godz. 20 min.

Codziennie

21:00 – 04:20 LvivKrakow

7 godz. 20 min.

Codziennie

21:20 – 03:20 LvivKrakow

6 godz. 0 min.

Wt, Sb

21:20 – 03:20 LvivKrakow

6 godz. 0 min.

Wt, Sb

21:30 – 04:00 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 04:00 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Codziennie

21:35 – 04:05 LvivKrakow

6 godz. 30 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

21:35 – 03:55 LvivKrakow

6 godz. 20 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

21:40 – 04:20 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Pn, Śr, Sb, Nd

21:40 – 04:20 LvivKrakow

6 godz. 40 min.

Wt, Cz, Pt

21:45 – 06:00 LvivKrakow

8 godz. 15 min.

Pn

21:55 – 06:50 LvivKrakow

8 godz. 55 min.

Codziennie

22:00 – 05:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Pn

22:00 – 05:00 LvivKrakow

7 godz. 0 min.

Pt

22:05 – 04:00 LvivKrakow

5 godz. 55 min.

Codziennie

22:10 – 05:50 LvivKrakow

7 godz. 40 min.

Codziennie

22:10 – 05:50 LvivKrakow

7 godz. 40 min.

Codziennie

22:10 – 05:50 LvivKrakow

7 godz. 40 min.

Codziennie

22:10 – 04:00 LvivKrakow

5 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt

22:15 – 06:15 LvivKrakow

8 godz. 0 min.

Codziennie

22:30 – 06:50 LvivKrakow

8 godz. 20 min.

Codziennie

22:30 – 04:05 LvivKrakow

5 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 04:35 LvivKrakow

6 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 03:55 LvivKrakow

5 godz. 25 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

23:00 – 04:35 LvivKrakow

5 godz. 35 min.

Codziennie

23:00 – 07:00 LvivKrakow

8 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 07:00 LvivKrakow

8 godz. 0 min.

Codziennie

23:20 – 05:30 LvivKrakow

6 godz. 10 min.

Codziennie

23:40 – 05:10 LvivKrakow

5 godz. 30 min.

Codziennie

23:40 – 05:10 LvivKrakow

5 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

23:40 – 05:10 LvivKrakow

5 godz. 30 min.

Codziennie

23:55 – 08:00 LvivKrakow

8 godz. 5 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

МодультрансЛьвов - Катовице

Поїздка пройшла добре. Приємні і ввічливі водії. Шкода що не було де підзарядити телефон.

Все было супер. Поездкой и обслуживанием довольны

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Все хорошо, несмотря на то что со Львова выехали на 40 минут позже графика в Краков доехали на 40 раньше графика. Единственный недостаток - нет wi-fi и кофе. Перевозчик ответственный - рекомендую

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЖитомир - Краков

Ogólnie nie było źle, można dać czwórkę. Jak dla mnie, w autobusie było za gorąco. Fotel na którym siedziałem nie dał się skutecznie odsunąć w bok. Pani od kawy i herbaty była sympatyczna i uprzejma. Panowie kierowcy nie byli specjalnie uprzejmi i przyjaźni, bagaże traktowali…

ModultransВаршава - Коломыя

Плюси: є вай фай, телевізор. Дуже тепло. Зарядка телефону у водіїв. Мінуси. Не по місцях.

Все было замечательно !

ПрАТ Тульчинське АТП 10507 (НАШБУС.СOM)Вроцлав - Житомир

Один з кращих перевізників!!! Їду вже другий раз рейсом Житомир-Вроцлав і назад) Привітливий персонал, стюардеса, безкоштовно чай, кава, почастували цукерками, дрібниця, але приємно))))) В кінці подорожі приємним подарунком була фірмова ручка!) Може мені здалось, але два рази повторювалось те саме, що приїзджаємо з великим запізненням,…

Яцив ФОППрага - Ужгород

Вся поездка была комфортной

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information