Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Krakow

Kup bilet na autobus Kiev – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 21:05 KievKrakow

15 godz. 5 min.

Wt, Śr, Pt

07:00 – 21:30 KievKrakow

14 godz. 30 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

07:50 – 23:00 KievKrakow

15 godz. 10 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

08:30 – 00:30 KievKrakow

16 godz. 0 min.

Wt, Pt

09:30 – 01:00 KievKrakow

15 godz. 30 min.

Nd

09:30 – 05:00 KievKrakow

19 godz. 30 min.

Pt

09:30 – 05:00 KievKrakow

19 godz. 30 min.

Pn

10:00 – 01:00 KievKrakow

15 godz. 0 min.

Nd

10:00 – 23:00 KievKrakow

13 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:30 – 01:00 KievKrakow

14 godz. 30 min.

Nd

10:30 – 01:20 KievKrakow

14 godz. 50 min.

Pn, Pt

10:40 – 04:20 KievKrakow

17 godz. 40 min.

Codziennie

10:40 – 04:20 KievKrakow

17 godz. 40 min.

Codziennie

10:50 – 07:00 KievKrakow

20 godz. 10 min.

Codziennie

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 godz. 50 min.

Codziennie

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 godz. 50 min.

Codziennie

11:50 – 08:00 KievKrakow

20 godz. 10 min.

Codziennie

12:20 – 07:00 KievKrakow

18 godz. 40 min.

Codziennie

12:30 – 05:50 KievKrakow

17 godz. 20 min.

Codziennie

12:50 – 05:50 KievKrakow

17 godz. 0 min.

Pt

13:00 – 07:00 KievKrakow

18 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 godz. 20 min.

Pt

13:40 – 05:30 KievKrakow

15 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

14:00 – 04:00 KievKrakow

14 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

14:00 – 07:00 KievKrakow

17 godz. 0 min.

Codziennie

14:30 – 07:00 KievKrakow

16 godz. 30 min.

Codziennie

14:30 – 05:30 KievKrakow

15 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 godz. 10 min.

Codziennie

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 godz. 10 min.

Codziennie

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 godz. 10 min.

Codziennie

16:00 – 07:30 KievKrakow

15 godz. 30 min.

Śr, Sb

16:45 – 07:35 KievKrakow

14 godz. 50 min.

Codziennie

17:00 – 08:00 KievKrakow

15 godz. 0 min.

Pn

17:30 – 07:35 KievKrakow

14 godz. 5 min.

Codziennie

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:15 – 13:50 KievKrakow

17 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

22:00 – 15:30 KievKrakow

17 godz. 30 min.

Śr

23:15 – 15:00 KievKrakow

15 godz. 45 min.

Wt, Cz, Sb

23:30 – 17:30 KievKrakow

18 godz. 0 min.

Sb

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЖитомир - Краков

Ogólnie nie było źle, można dać czwórkę. Jak dla mnie, w autobusie było za gorąco. Fotel na którym siedziałem nie dał się skutecznie odsunąć w bok. Pani od kawy i herbaty była sympatyczna i uprzejma. Panowie kierowcy nie byli specjalnie uprzejmi i przyjaźni, bagaże traktowali…

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Rivne - Katowice

Podróż była komfortowa. Jest działająca (!) toaleta. Można napić się herbaty lub gorącej czekolady. Jakoś nawet rozdawali kanapki ^^

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Walbrzych - Kiev

Autobus czysty i ciepły. Pierwszy z ukraińskich w którym to toaleta była otwarta i do użytku pasażerom. Stuardessa bardzo sympatyczna i troskliwa o pasażerów, która potrafi zadbać o dobrą atmosferę i miłą podróż. Jedyne spostrzeżenia to mogło by być więcej miejsca na nogi oraz gniazdko…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information