Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Kyiv - Krakow

Kup bilet na autobus Kyiv – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kyiv do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:50 – 23:00 KyivKrakow

15 godz. 10 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

08:00 – 23:30 KyivKrakow

15 godz. 30 min.

Nd

08:00 – 21:30 KyivKrakow

13 godz. 30 min.

Wt

08:00 – 22:30 KyivKrakow

14 godz. 30 min.

Pn, Pt, Sb

08:30 – 23:59 KyivKrakow

15 godz. 29 min.

Wt, Pt

09:30 – 01:10 KyivKrakow

15 godz. 40 min.

Cz

10:20 – 03:50 KyivKrakow

17 godz. 30 min.

Codziennie

10:30 – 03:20 KyivKrakow

16 godz. 50 min.

Codziennie

10:30 – 03:20 KyivKrakow

16 godz. 50 min.

Codziennie

10:50 – 01:55 KyivKrakow

15 godz. 5 min.

Codziennie

10:50 – 01:55 KyivKrakow

15 godz. 5 min.

Codziennie

11:30 – 04:20 KyivKrakow

16 godz. 50 min.

Codziennie

11:30 – 04:20 KyivKrakow

16 godz. 50 min.

Codziennie

11:50 – 08:00 KyivKrakow

20 godz. 10 min.

Codziennie

11:50 – 06:40 KyivKrakow

18 godz. 50 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

11:50 – 08:40 KyivKrakow

20 godz. 50 min.

Pt

11:50 – 08:00 KyivKrakow

20 godz. 10 min.

Codziennie

12:30 – 05:50 KyivKrakow

17 godz. 20 min.

Codziennie

13:00 – 07:00 KyivKrakow

18 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KyivKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KyivKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KyivKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KyivKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:40 – 05:50 KyivKrakow

16 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

13:40 – 05:30 KyivKrakow

15 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:00 – 07:00 KyivKrakow

17 godz. 0 min.

Codziennie

14:30 – 07:00 KyivKrakow

16 godz. 30 min.

Codziennie

14:30 – 05:50 KyivKrakow

15 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

14:30 – 05:30 KyivKrakow

15 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

14:30 – 05:30 KyivKrakow

15 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 godz. 10 min.

Codziennie

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 godz. 10 min.

Codziennie

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 godz. 10 min.

Codziennie

16:30 – 07:35 KyivKrakow

15 godz. 5 min.

Codziennie

17:30 – 07:35 KyivKrakow

14 godz. 5 min.

Codziennie

18:55 – 13:15 KyivKrakow

18 godz. 20 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

18:55 – 13:30 KyivKrakow

18 godz. 35 min.

Wt, Pt, Nd

18:55 – 13:15 KyivKrakow

18 godz. 20 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

18:55 – 13:30 KyivKrakow

18 godz. 35 min.

Wt, Pt, Nd

20:00 – 09:45 KyivKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KyivKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KyivKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KyivKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KyivKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KyivKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:15 – 13:50 KyivKrakow

17 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

23:20 – 14:30 KyivKrakow

15 godz. 10 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Kyiv szybko dojechać do centrum Krakow w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kyiv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

TzOV TOPUKRAINELviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation