Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Krakow

Kup bilet na autobus Kiev – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 21:05 KievKrakow

15 godz. 5 min.

Wt, Pt

07:50 – 23:00 KievKrakow

15 godz. 10 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

08:30 – 00:30 KievKrakow

16 godz. 0 min.

Wt, Pt

09:00 – 21:20 KievKrakow

12 godz. 20 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

09:30 – 01:00 KievKrakow

15 godz. 30 min.

Nd

09:30 – 05:00 KievKrakow

19 godz. 30 min.

Pt

10:00 – 01:00 KievKrakow

15 godz. 0 min.

Nd

10:30 – 01:00 KievKrakow

14 godz. 30 min.

Nd

10:50 – 07:00 KievKrakow

20 godz. 10 min.

Codziennie

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 godz. 50 min.

Codziennie

11:30 – 05:05 KievKrakow

17 godz. 35 min.

Codziennie

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 godz. 50 min.

Codziennie

11:30 – 05:05 KievKrakow

17 godz. 35 min.

Codziennie

11:50 – 08:00 KievKrakow

20 godz. 10 min.

Codziennie

12:20 – 07:00 KievKrakow

18 godz. 40 min.

Codziennie

12:30 – 05:50 KievKrakow

17 godz. 20 min.

Codziennie

13:00 – 07:00 KievKrakow

18 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:40 – 05:30 KievKrakow

15 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

14:00 – 04:00 KievKrakow

14 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

14:00 – 07:00 KievKrakow

17 godz. 0 min.

Codziennie

14:30 – 05:30 KievKrakow

15 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

14:30 – 07:00 KievKrakow

16 godz. 30 min.

Codziennie

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 godz. 10 min.

Codziennie

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 godz. 10 min.

Codziennie

15:00 – 05:10 KievKrakow

14 godz. 10 min.

Codziennie

16:00 – 07:30 KievKrakow

15 godz. 30 min.

Śr, Sb

16:45 – 07:35 KievKrakow

14 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 07:35 KievKrakow

14 godz. 5 min.

Codziennie

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:15 – 13:50 KievKrakow

17 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

22:00 – 15:30 KievKrakow

17 godz. 30 min.

Śr

23:15 – 15:00 KievKrakow

15 godz. 45 min.

Wt, Cz, Sb

23:30 – 17:30 KievKrakow

18 godz. 0 min.

Sb

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kiev oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PrAT Tulchinske ATP 10507/NaszbusSwidnica - Kiev

Polecam! Nowoczesny, luksusowy autobus (porównywalny z autobusami Flixbusa, czy Ecolines) pewnie prowadzony przez doświadczonych kierowców, niedrogie bilety, bardzo miłe ukraińskie hostessy rozdające pasażerom kawę, herbatę, wodę mineralną i pomagające pasażerom w razie potrzeby, na ekranach rozmieszczonych w autokarze podczas jazdy można było obejrzeć (nowe) komedie…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЖитомир - Краков

Ogólnie nie było źle, można dać czwórkę. Jak dla mnie, w autobusie było za gorąco. Fotel na którym siedziałem nie dał się skutecznie odsunąć w bok. Pani od kawy i herbaty była sympatyczna i uprzejma. Panowie kierowcy nie byli specjalnie uprzejmi i przyjaźni, bagaże traktowali…

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Rivne - Katowice

Podróż była komfortowa. Jest działająca (!) toaleta. Można napić się herbaty lub gorącej czekolady. Jakoś nawet rozdawali kanapki ^^

PrAT Tulchinske ATP 10507 (НАШБУС.СOM)Walbrzych - Kiev

Autobus czysty i ciepły. Pierwszy z ukraińskich w którym to toaleta była otwarta i do użytku pasażerom. Stuardessa bardzo sympatyczna i troskliwa o pasażerów, która potrafi zadbać o dobrą atmosferę i miłą podróż. Jedyne spostrzeżenia to mogło by być więcej miejsca na nogi oraz gniazdko…

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation