Według czasu
Według ceny

Autobusy Kyiv - Krakow

Kup bilet na autobus Kyiv – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kyiv do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 21:00 KyivKrakow

15 godz. 0 min.

Śr, Nd

06:15 – 21:00 KyivKrakow

14 godz. 45 min.

Śr, Nd

06:20 – 21:05 KyivKrakow

14 godz. 45 min.

Wt, Pt

06:40 – 21:05 KyivKrakow

14 godz. 25 min.

Wt, Pt

07:50 – 21:30 KyivKrakow

13 godz. 40 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

07:50 – 21:30 KyivKrakow

13 godz. 40 min.

Pt, Nd

08:30 – 00:30 KyivKrakow

16 godz. 0 min.

Wt, Pt

09:30 – 01:00 KyivKrakow

15 godz. 30 min.

Nd

10:00 – 05:00 KyivKrakow

19 godz. 0 min.

Pt

10:00 – 05:00 KyivKrakow

19 godz. 0 min.

Pn

10:00 – 05:00 KyivKrakow

19 godz. 0 min.

Pt

10:00 – 23:00 KyivKrakow

13 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:00 – 01:15 KyivKrakow

15 godz. 15 min.

Pt

10:00 – 01:00 KyivKrakow

15 godz. 0 min.

Nd

10:20 – 01:20 KyivKrakow

15 godz. 0 min.

Nd

10:20 – 01:20 KyivKrakow

15 godz. 0 min.

Pt

10:30 – 01:15 KyivKrakow

14 godz. 45 min.

Pt

10:30 – 01:00 KyivKrakow

14 godz. 30 min.

Nd

10:40 – 04:20 KyivKrakow

17 godz. 40 min.

Codziennie

10:40 – 04:20 KyivKrakow

17 godz. 40 min.

Codziennie

10:50 – 07:00 KyivKrakow

20 godz. 10 min.

Codziennie

11:30 – 04:20 KyivKrakow

16 godz. 50 min.

Codziennie

11:30 – 04:20 KyivKrakow

16 godz. 50 min.

Codziennie

11:50 – 08:00 KyivKrakow

20 godz. 10 min.

Codziennie

11:50 – 08:00 KyivKrakow

20 godz. 10 min.

Codziennie

12:20 – 07:00 KyivKrakow

18 godz. 40 min.

Codziennie

12:50 – 05:50 KyivKrakow

17 godz. 0 min.

Codziennie

12:50 – 05:50 KyivKrakow

17 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 07:00 KyivKrakow

18 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 07:00 KyivKrakow

18 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KyivKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KyivKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KyivKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 04:00 KyivKrakow

14 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

14:00 – 07:00 KyivKrakow

17 godz. 0 min.

Codziennie

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 godz. 10 min.

Codziennie

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

15:00 – 05:10 KyivKrakow

14 godz. 10 min.

Codziennie

16:00 – 07:30 KyivKrakow

15 godz. 30 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

16:45 – 07:35 KyivKrakow

14 godz. 50 min.

Codziennie

16:59 – 11:00 KyivKrakow

18 godz. 1 min.

Śr, Nd

17:00 – 08:00 KyivKrakow

15 godz. 0 min.

Pn

17:00 – 11:00 KyivKrakow

18 godz. 0 min.

Śr, Nd

17:30 – 07:35 KyivKrakow

14 godz. 5 min.

Codziennie

18:00 – 08:40 KyivKrakow

14 godz. 40 min.

Codziennie

18:00 – 08:40 KyivKrakow

14 godz. 40 min.

Codziennie

18:55 – 13:30 KyivKrakow

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 13:30 KyivKrakow

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 13:30 KyivKrakow

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:10 – 13:30 KyivKrakow

18 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:10 – 13:30 KyivKrakow

18 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:00 – 09:45 KyivKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KyivKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KyivKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:15 – 13:50 KyivKrakow

17 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

22:00 – 15:30 KyivKrakow

17 godz. 30 min.

Wt, Śr

22:40 – 14:50 KyivKrakow

16 godz. 10 min.

Wt

23:30 – 17:30 KyivKrakow

18 godz. 0 min.

Sb

Trasa na mapie

Jak z Kyiv szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kyiv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Apohei-EvroliniiЛьвов - Познань

Приятные водители и, что очень важное, новые, комфортабельные автобусы! Очень всё понравилось, рекомедую всем!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТППознань - Харьков

Маршрут Познань Харьков. Автобус опоздал на 2 часа, но потом нагнали время и прибыли в Харьков по расписанию. Все нормально

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

WiFi не работает, сидения исправны, на таможне стояли 5 часов, чай кофе никто не предлагал, самой просить не хотелось. Как на меня, в автобусе было слишком жарко, +25 в салоне. Водители замечательнорм, в целом норм. Единственный минус, очень долгая посадка, задержались почти на час, первый…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКраков - Ровно

Хороший перевізник . Відмінний сервіс

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЩецин - Херсон

на два часа опоздали!а так в принципе нормально!!!

VilartransKiev - Wroclaw

Отличный перевозчик, отзывчивые водители и комфортный автобус. За час до отправления уже можно было здать багаж и оставить другие вещи. Пунктуальное прибытие во все города. Рекомендую!

Юниверс/EWHDКиев - Лешно

Все понравилось. Водители внимательные.

ФЛП Мельник О.Т.Киев - Радом

Супер поїздка, водії були ввічливі і доїхали якраз вчасно, незважаючи на стоянку на кордонному перепустку.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information