Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Krakow

Kup bilet na autobus Kiev – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
06:00 – 21:00 KievKrakow

15 godz. 0 min.

Śr, Nd

06:15 – 21:00 KievKrakow

14 godz. 45 min.

Śr, Nd

06:20 – 21:05 KievKrakow

14 godz. 45 min.

Wt, Pt

06:40 – 21:05 KievKrakow

14 godz. 25 min.

Wt, Pt

07:50 – 21:30 KievKrakow

13 godz. 40 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

08:00 – 23:30 KievKrakow

15 godz. 30 min.

Nd

08:30 – 00:30 KievKrakow

16 godz. 0 min.

Wt, Pt

08:30 – 21:30 KievKrakow

13 godz. 0 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

10:00 – 05:00 KievKrakow

19 godz. 0 min.

Pn, Pt

10:00 – 23:00 KievKrakow

13 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:20 – 01:20 KievKrakow

15 godz. 0 min.

Pt

10:20 – 01:20 KievKrakow

15 godz. 0 min.

Nd

10:40 – 04:20 KievKrakow

17 godz. 40 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

10:40 – 04:20 KievKrakow

17 godz. 40 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

10:50 – 05:30 KievKrakow

18 godz. 40 min.

Nd

10:50 – 07:00 KievKrakow

20 godz. 10 min.

Codziennie

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 godz. 50 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

11:30 – 04:20 KievKrakow

16 godz. 50 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

12:20 – 07:00 KievKrakow

18 godz. 40 min.

Codziennie

12:25 – 07:00 KievKrakow

18 godz. 35 min.

Codziennie

12:50 – 05:50 KievKrakow

17 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 07:00 KievKrakow

18 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 05:50 KievKrakow

16 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 07:00 KievKrakow

17 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 04:00 KievKrakow

14 godz. 0 min.

Pn, Pt

16:45 – 07:35 KievKrakow

14 godz. 50 min.

Codziennie

16:59 – 11:00 KievKrakow

18 godz. 1 min.

Śr, Nd

17:00 – 08:00 KievKrakow

15 godz. 0 min.

Pn

17:00 – 11:00 KievKrakow

18 godz. 0 min.

Śr, Nd

17:30 – 07:35 KievKrakow

14 godz. 5 min.

Codziennie

18:55 – 13:30 KievKrakow

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:00 – 09:45 KievKrakow

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:15 – 13:50 KievKrakow

17 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

23:30 – 17:30 KievKrakow

18 godz. 0 min.

Sb

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Krakow w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kiev oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ФЛП Мельник О.Т.Луцк - Кельце

В билете были указаны места,но в автобусе сказали занимать те места,что свободны,при этом оказалось что одно из кресел не откидается спинка-в дальней дороге это напрягает.И wi-fi нет ни в Украине,ни на территории Польши.В остальном-ехали неплохо.

Рома-бус/ЕВХДКиев - Свебодзин

Пользуюсь услугами этого перевозчика второй раз. Вайфай отсутствует, что в прошлый раз, что в этот. В одном автобусе был туалет и сравнительно удобные кресла, но правда не в эту поездку. Оба раза рейс опаздывал на пол дня, но не из за того, что долго стояли…

ФЛП Мельник О.Т.Киев - Пулавы

Вместо автобуса приехала маршрутка и еще и пересаживались в другую маршрутку перед Польшей...

ФЛП Мельник О.Т.Луцк - Краков

В билете было указано одно время, а отправление раньше. Со стороны водителя и диспетчера выслушала нарекания. Место не совпадает с купленным, так как автобус заменен на маленький бус Мерседес. На вопрос одного из пассажиров: работает ли wi-fi , водитель ответил, что у компании тяжелые время…

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEГдыня - Запорожье

Замечаний нет. Всё отлично. Очень благодарен.

Universe/EWHDWroclaw - Kiev

Если бы можно поставить -5 звезд данному перевозчику, уверенно поставил бы. Во-первых, если бы я не перезвонил водителю рейса Познань- Киев, то во Вроцлав , автобус быт не заехал, поскольку у них там " нет пассажиров", как объяснил мне водитель. Во-вторых, обращение водителей на "ты"…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Киев

Ехала с Катовице до Киева. Все очень хорошо, только долго. Почему то задержался на два часа в пути, хотя таможня 3,5 часа.

Были тех.проблемы с колесом,но устранили за 0,5часа.Остановки в туалет не продуманы.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information