• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21

Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:20 – 01:40 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 20 min.

Codziennie

00:30 – 03:30 MykolaivKherson MykolaivKherson

3 godz. 0 min.

Sb

00:40 – 08:00 MykolaivPoznan MykolaivYuzhnoukrainskUmanGaisynVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

31 godz. 20 min.

Codziennie

00:40 – 17:20 MykolaivLviv MykolaivYuzhnoukrainskUmanGaisynVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

16 godz. 40 min.

Codziennie

00:40 – 08:00 MykolaivPoznan MykolaivYuzhnoukrainskUmanGaisynVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

31 godz. 20 min.

Codziennie

01:30 – 04:30 MykolaivKherson MykolaivKherson

3 godz. 0 min.

Sb

01:30 – 04:30 MykolaivKherson MykolaivKherson

3 godz. 0 min.

Sb

01:40 – 05:10 MykolaivOdessa MykolaivOdessa

3 godz. 30 min.

Codziennie

01:40 – 03:30 MykolaivOdessa MykolaivOdessa

1 godz. 50 min.

Wt, Pt

01:45 – 02:50 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 5 min.

Codziennie

02:40 – 11:45 MykolaivSlupsk MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaLitynKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

33 godz. 5 min.

Codziennie

02:40 – 12:20 MykolaivSzczecin MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaLitynKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

33 godz. 40 min.

Codziennie

02:40 – 10:00 MykolaivPoznan MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaLitynKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivKielceRadomWarszawaLodzKoninPoznan

31 godz. 20 min.

Codziennie

02:40 – 18:50 MykolaivLviv MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

16 godz. 10 min.

Codziennie

03:00 – 05:00 MykolaivOdessa MykolaivOdessa

2 godz. 0 min.

Śr, Sb

03:30 – 19:40 MykolaivLviv MykolaivOdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

16 godz. 10 min.

Śr

04:00 – 09:30 MykolaivCauseni MykolaivOdessaCauseni

5 godz. 30 min.

Codziennie

04:00 – 07:00 MykolaivOdessa MykolaivKobleveOdessa

3 godz. 0 min.

Cz, Pt, Sb, Nd

04:40 – 06:20 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 40 min.

Codziennie

05:00 – 12:25 MykolaivKotovsk MykolaivNova OdesaVoznesenskOleksandrivka (Voznesenskiy r-n)YuzhnoukrainskBlagodatne (Arbyzynskiy r-n)MyhiyaPervomaisk (Mykolaivska obl.)KumariKryve OzeroBaltaKotovsk

7 godz. 25 min.

Codziennie

05:30 – 14:45 MykolaivKyiv MykolaivNova OdesaVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)Kyiv

9 godz. 15 min.

Codziennie

05:30 – 07:00 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 30 min.

Codziennie

05:30 – 07:00 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 30 min.

Codziennie

06:10 – 08:30 MykolaivOdessa MykolaivKobleveOdessa

2 godz. 20 min.

Codziennie

06:20 – 08:00 MykolaivMoskva MykolaivNova OdesaVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)GolovanivskUmanZhashkivKyivKyivZheleznogorsk (Kurskaya obl.)OrelTulaMoskva

25 godz. 40 min.

Codziennie

06:30 – 07:30 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 0 min.

Nd

06:55 – 17:00 MykolaivSzczecin MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

34 godz. 5 min.

Codziennie

06:55 – 18:00 MykolaivSzczecin MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

35 godz. 5 min.

Codziennie

06:55 – 16:00 MykolaivSlupsk MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

33 godz. 5 min.

Codziennie

06:55 – 22:00 MykolaivLviv MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

15 godz. 5 min.

Codziennie

07:05 – 11:50 MykolaivKropyvnytskyi MykolaivKropyvnytskyi

4 godz. 45 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

07:20 – 19:00 MykolaivSzczecin MykolaivKobleveOdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiTernopilZolochivLvivRzeszowDebicaTarnowBrzeskoGliwiceStrzelce OpolskieOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaLubinNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

35 godz. 40 min.

Codziennie

07:20 – 20:20 MykolaivKolobrzeg MykolaivKobleveOdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielceRadomGrojecSochaczewLowiczKutnoWloclawekTorunBydgoszczChojniceBeliy BurBobolice(koszaliński,zachodniopomorskie)KoszalinKolobrzeg

37 godz. 0 min.

Codziennie

07:20 – 18:10 MykolaivPlzen MykolaivKobleveOdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiTernopilZolochivLvivStryiSvaliavaMukachevoUzhgorodBrnoPrahaRokycanyPlzen

34 godz. 50 min.

Codziennie

07:20 – 04:00 MykolaivUzhgorod MykolaivKobleveOdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiTernopilZolochivLvivStryiSvaliavaMukachevoUzhgorod

20 godz. 40 min.

Codziennie

07:40 – 14:40 MykolaivDnipro MykolaivBashtankaNovyi BuhKazanka (Mykolaivska obl.)Kryvyi RihSofiivka (Dnipropetrovska obl.)Dnipro

7 godz. 0 min.

Codziennie

07:45 – 10:30 MykolaivLodz MykolaivOdessaOdessaUmanKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaLodz

26 godz. 45 min.

Wt, Śr, Cz

07:50 – 12:30 MykolaivKaragasany MykolaivOdessaKaragasany

4 godz. 40 min.

Codziennie

08:55 – 18:50 MykolaivZaporizhia MykolaivKhersonBeryslavMyloveDudchany (Khersonska obl.)NovovorontsovkaNikopolMarganetsTomakivkaZaporizhia

9 godz. 55 min.

Codziennie

09:50 – 10:40 MykolaivKherson MykolaivKherson

0 godz. 50 min.

Codziennie

09:50 – 10:40 MykolaivKherson MykolaivKherson

0 godz. 50 min.

Codziennie

10:10 – 16:30 MykolaivSavran MykolaivNova OdesaVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)Kryve OzeroDybunove (Odeska obl.)Vilshanka (Odeska obl.)Savran

6 godz. 20 min.

Codziennie

10:20 – 20:45 MykolaivVilnius MykolaivYuzhne (Odeska obl.)OdessaOdessaUmanVinnytsiaBerdychivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelLublinWarszawaBialystokKaunasVilnius

34 godz. 25 min.

Wt, Sb

12:15 – 10:50 MykolaivWarszawa MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinWarszawa

22 godz. 35 min.

Codziennie

12:15 – 13:20 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 5 min.

Codziennie

12:15 – 03:30 MykolaivLviv MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

15 godz. 15 min.

Codziennie

12:15 – 13:20 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 5 min.

Codziennie

12:50 – 14:00 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 10 min.

Cz

12:50 – 14:00 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 10 min.

Cz

12:50 – 14:00 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 10 min.

Sb

13:15 – 19:50 MykolaivBalta MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)Kryve OzeroBalta

6 godz. 35 min.

Codziennie

13:40 – 09:00 MykolaivTorino MykolaivOdessaSarataTatarbunaryIzmailReniTriesteMonfalconeMestreTrevisoVeneziaPadovaFerraraBolognaParmaBresciaBergamoMilanoAlessandriaTorino

43 godz. 20 min.

Cz

13:45 – 04:00 MykolaivLviv MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

14 godz. 15 min.

Codziennie

13:45 – 18:00 MykolaivPoznan MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

28 godz. 15 min.

Codziennie

15:00 – 18:35 MykolaivKryvyi Rih MykolaivKryvyi Rih

3 godz. 35 min.

Codziennie

16:15 – 21:38 MykolaivKropyvnytskyi MykolaivKropyvnytskyi

5 godz. 23 min.

Codziennie

16:15 – 17:10 MykolaivKherson MykolaivKherson

0 godz. 55 min.

Codziennie

17:00 – 08:30 MykolaivPokrovsk (Donetska obl.) MykolaivKhersonNova KakhovkaKakhovkaMelitopolBerdyanskMariupolVolnovakhaKurakhovePokrovsk (Donetska obl.)

15 godz. 30 min.

Codziennie

18:10 – 11:05 MykolaivLipkani MykolaivNova OdesaVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanGaisynVinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsiLipkani

16 godz. 55 min.

Codziennie

18:40 – 01:30 MykolaivPoznan MykolaivOdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLitynLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivLvivRava RuskaZamoscLublinPulawyRadomGrojecWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

30 godz. 50 min.

Codziennie

18:40 – 11:20 MykolaivLviv MykolaivOdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLitynLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivLviv

16 godz. 40 min.

Codziennie

19:00 – 05:10 MykolaivMariupol MykolaivKhersonNova KakhovkaKakhovkaMelitopolBerdyanskMariupol

10 godz. 10 min.

Codziennie

19:10 – 06:30 MykolaivGorzów Wielkopolski MykolaivKobleveYuzhne (Odeska obl.)OdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzów Wielkopolski

35 godz. 20 min.

Codziennie

19:10 – 07:30 MykolaivGdansk MykolaivKobleveYuzhne (Odeska obl.)OdessaUmanVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivJaroslawNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielcePiotrkow TrybunalskiLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

36 godz. 20 min.

Codziennie

19:10 – 13:00 MykolaivLviv MykolaivKobleveYuzhne (Odeska obl.)OdessaUmanVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilLviv

17 godz. 50 min.

Codziennie

19:10 – 00:20 MykolaivPlock MykolaivKobleveYuzhne (Odeska obl.)OdessaOdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivZamoscLublinRadomWarszawaNowy Dwor MazowieckiWarszawa airport ModlinWyszogrodPlock

29 godz. 10 min.

Codziennie

19:20 – 20:35 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 15 min.

Codziennie

19:20 – 20:25 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 5 min.

Codziennie

19:20 – 20:35 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 15 min.

Codziennie

19:30 – 20:25 MykolaivKherson MykolaivKherson

0 godz. 55 min.

Codziennie

19:30 – 20:30 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 0 min.

Codziennie

20:30 – 17:00 MykolaivHeilbronn MykolaivOdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLeipzigGeraJenaErfurtEisenachBad HersfeldFuldaWurzburgFrankfurt am MainMannheimHeilbronn

44 godz. 30 min.

Pn

20:30 – 17:30 MykolaivKarlsruhe MykolaivOdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivGorlitzDresdenChemnitzHofBayreuthNurnbergRegensburgMünchenAugsburgUlmStuttgartPforzheimKarlsruhe

45 godz. 0 min.

Pn

20:30 – 13:00 MykolaivLviv MykolaivOdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

16 godz. 30 min.

Pn

20:45 – 07:20 MykolaivMariupol MykolaivKhersonNova KakhovkaKakhovkaMelitopolBerdyanskMariupol

10 godz. 35 min.

Codziennie

21:00 – 22:00 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 0 min.

Codziennie

21:00 – 22:00 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 0 min.

Codziennie

21:00 – 09:30 MykolaivKharkiv MykolaivKhersonNova KakhovkaVelyka LepetyhaKamianka-DniprovskaEnerhodarDniprorydneVasylivka (Zaporizska obl.)ZaporizhiaZaporizhiaDniproDniproKrasnohradKharkiv

12 godz. 30 min.

Codziennie

21:10 – 12:50 MykolaivLviv MykolaivOdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

15 godz. 40 min.

Cz

21:30 – 23:00 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 23:00 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 23:00 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 23:00 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 30 min.

Codziennie

21:35 – 03:00 MykolaivBari MykolaivOdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoRozivka (Zakarpatska oblast)TriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

53 godz. 25 min.

Sb

21:35 – 21:50 MykolaivRozivka (Zakarpatska oblast) MykolaivOdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoRozivka (Zakarpatska oblast)

24 godz. 15 min.

Sb

21:35 – 02:00 MykolaivSalerno MykolaivOdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodTriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaFirenzeRomaNapoliSalerno

52 godz. 25 min.

Sb

21:35 – 03:00 MykolaivBari MykolaivKobleveOdessaOdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodTriesteMestrePadovaFerraraRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

53 godz. 25 min.

Wt

21:35 – 21:50 MykolaivUzhgorod MykolaivKobleveOdessaOdessaUmanGaisynNemyrivVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskTernopilLvivStryiMukachevoUzhgorod

24 godz. 15 min.

Wt

22:00 – 07:30 MykolaivKharkiv MykolaivKryvyi RihDniproKharkivKharkiv

9 godz. 30 min.

Pn, Pt, Sb, Nd

22:25 – 07:30 MykolaivKlaipeda MykolaivOdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLublinBialystokSuwalkiKaunasKlaipeda

33 godz. 5 min.

Wt, Sb

22:30 – 23:30 MykolaivKherson MykolaivKherson

1 godz. 0 min.

Wt, Sb

22:30 – 14:10 MykolaivLviv MykolaivOdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

15 godz. 40 min.

Sb

22:30 – 14:30 MykolaivAdler MykolaivKhersonMelitopolZaporizhiaKryvyi RihDniproKharkivGoptovka (Kharkivska obl.)BelgorodNovy OskolRossoshBogucharKamensk-ShakhtinskyRostov-na-DonuKushchevskayaKrasnodarGoryachy KlyuchDzhubgaTuapseSochiAdler

40 godz. 0 min.

Wt, Pt

22:50 – 08:30 MykolaivSzczecin MykolaivOdessaUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

33 godz. 40 min.

Codziennie

23:00 – 23:50 MykolaivKherson MykolaivKherson

0 godz. 50 min.

Codziennie

23:00 – 23:50 MykolaivKherson MykolaivKherson

0 godz. 50 min.

Codziennie

23:00 – 23:50 MykolaivKherson MykolaivKherson

0 godz. 50 min.

Codziennie

23:00 – 23:50 MykolaivKherson MykolaivKherson

0 godz. 50 min.

Codziennie

23:30 – 11:00 MykolaivKharkiv MykolaivKhersonMelitopolVasylivka (Zaporizska obl.)ZaporizhiaDniproKharkiv

11 godz. 30 min.

Wt, Pt

23:45 – 14:50 MykolaivLviv MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

15 godz. 5 min.

Codziennie

23:45 – 09:00 MykolaivGdynia MykolaivVoznesenskYuzhnoukrainskPervomaisk (Mykolaivska obl.)UmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivWarszawaLodzTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

33 godz. 15 min.

Codziennie

Attention! The bus timetable for Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21 in the city of Mykolaiv contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Mykolaiv

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation