Skąd
Dokąd
Tam
Powrót
  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Wasza podróż
Do zapłaty:
Rabat do 50%
Szczegóły rejsu
Filtr tras
Cena
Godziny odjazdu
00.00 godz.
23.59 godz.
Godziny przyjazdu
00.00 godz.
23.59 godz.
Rodzaj połączenia
Rodzaj bagażu
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10

Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:01 – 01:30 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 29 min.

Wt, Sb

00:01 – 01:30 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 29 min.

Sb

01:00 – 09:10 DniproZalizniy Port DniproNikopolNovovorontsovkaBeryslavKhersonZalizniy Port

8 godz. 10 min.

Codziennie

02:20 – 06:40 DniproKharkiv DniproPereschepyneKrasnohradKharkivKharkiv

4 godz. 20 min.

Codziennie

02:50 – 14:10 DniproKoszalin DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

35 godz. 20 min.

Codziennie

02:50 – 19:30 DniproVolodymyr-Volynskyi DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-Volynskyi

16 godz. 40 min.

Codziennie

02:50 – 14:10 DniproKoszalin DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

35 godz. 20 min.

Codziennie

03:00 – 13:00 DniproSwiebodzin DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

34 godz. 0 min.

Codziennie

03:00 – 13:00 DniproSwiebodzin DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

34 godz. 0 min.

Codziennie

03:30 – 06:00 DniproMelitopol DniproZaporizhiaMelitopol

2 godz. 30 min.

Codziennie

04:30 – 07:55 DniproKryvyi Rih DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)Sofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi Rih

3 godz. 25 min.

Codziennie

04:50 – 06:50 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 godz. 0 min.

Codziennie

05:20 – 06:20 DniproZaporizhia DniproZaporizhiaZaporizhia

1 godz. 0 min.

Wt, Sb

05:25 – 07:00 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 35 min.

Codziennie

05:40 – 17:00 DniproSwinoujscie DniproPoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

35 godz. 20 min.

Codziennie

05:40 – 17:00 DniproSwinoujscie DniproPoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

35 godz. 20 min.

Codziennie

06:00 – 09:45 DniproKryvyi Rih DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)Sofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi Rih

3 godz. 45 min.

Codziennie

06:00 – 13:00 DniproOdessa DniproZaporizhiaMarganetsNikopolKryvyi RihKazanka (Mykolaivska obl.)Novyi BuhBashtankaMykolaivKobleveOdessa

7 godz. 0 min.

Codziennie

06:20 – 21:30 DniproVolodymyr-Volynskyi DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-Volynskyi

15 godz. 10 min.

Codziennie

06:30 – 12:00 DniproCzestochowa DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiZamoscRzeszowKrakowKatowiceGliwiceCzestochowa

29 godz. 30 min.

Codziennie

06:30 – 12:00 DniproPoznan DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzKoninPoznan

29 godz. 30 min.

Codziennie

06:50 – 08:20 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 30 min.

Codziennie

07:00 – 14:30 DniproWejherowo DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

31 godz. 30 min.

Codziennie

07:00 – 14:30 DniproWejherowo DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

31 godz. 30 min.

Codziennie

07:00 – 14:30 DniproWejherowo DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

31 godz. 30 min.

Codziennie

07:00 – 14:30 DniproWejherowo DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyivZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

31 godz. 30 min.

Codziennie

07:10 – 16:40 DniproKaniv DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)VerkhnodniprovskKremenchukSvitlovodskChyhyrynCherkasyCherkasyKaniv

9 godz. 30 min.

Codziennie

08:20 – 14:30 DniproAdler DniproKharkivGoptovka (Kharkivska obl.)Nehoteievka (Belgorodskij r-n)BelgorodNovy OskolRossoshBogucharKamensk-ShakhtinskyRostov-na-DonuKushchevskayaKrasnodarGoryachy KlyuchDzhubgaTuapseSochiAdler

30 godz. 10 min.

Wt, Pt

08:20 – 04:30 DniproVolgograd DniproKharkivGoptovka (Kharkivska obl.)BelgorodStary OskolVoronezhBorisoglebskVolgograd

20 godz. 10 min.

Wt

09:10 – 13:00 DniproKryvyi Rih DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)Kryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi Rih

3 godz. 50 min.

Codziennie

09:30 – 05:30 DniproChernivtsi DniproKryvyi RihKropyvnytskyiUmanGaisynVinnytsiaKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

20 godz. 0 min.

Codziennie

09:50 – 16:45 DniproLubny DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)VerkhnodniprovskKremenchukGlobyneSemenivka (Poltavska obl.)KhorolKhorolLubny

6 godz. 55 min.

Codziennie

09:55 – 21:00 DniproOdessa DniproNikopolBeryslavNova KakhovkaKhersonMykolaivKobleveOdessaOdessa

11 godz. 5 min.

Codziennie

10:15 – 14:15 DniproKharkiv DniproPereschepyneKrasnohradKharkiv

4 godz. 0 min.

Codziennie

10:40 – 15:10 DniproPoltava DniproTsarychankaKobeliakyPoltava

4 godz. 30 min.

Codziennie

10:45 – 14:50 DniproBerdyansk DniproZaporizhiaMelitopolBerdyansk

4 godz. 5 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:55 – 18:00 DniproPoznan DniproSofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi RihKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

31 godz. 5 min.

Codziennie

10:55 – 04:00 DniproLviv DniproSofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi RihKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

17 godz. 5 min.

Codziennie

11:00 – 13:00 DniproSalerno DniproKharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLvivUdinePadovaBolognaFirenzeRomeNapoliSalerno

50 godz. 0 min.

Cz

11:00 – 06:00 DniproLviv DniproKharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLviv

19 godz. 0 min.

Cz

11:15 – 13:15 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 godz. 0 min.

Nd

11:25 – 07:25 DniproRostov-na-Donu DniproKrasnohradKharkivRossoshRostov-na-Donu

20 godz. 0 min.

Pn

11:30 – 02:48 DniproMoskva DniproNovomoskovskKharkivBelgorodKurskOrelTulaMoskva

15 godz. 18 min.

Codziennie

11:55 – 16:30 DniproBerdyansk DniproZaporizhiaMelitopolBerdyansk

4 godz. 35 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 07:00 DniproMoskva DniproKharkivGoptovka (Kharkivska obl.)BelgorodKurskOrelTulaMoskva

19 godz. 0 min.

Codziennie

12:55 – 14:25 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 30 min.

Wt, Pt, Nd

12:57 – 17:30 DniproBerdyansk DniproZaporizhiaMelitopolBerdyansk

4 godz. 33 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

13:00 – 06:00 DniproMoskva DniproNovomoskovskKharkivBelgorodKurskOrelTulaMoskva

17 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 17:00 DniproSankt-Peterburg DniproKharkivBelgorodMoskvaTverSankt-Peterburg

28 godz. 0 min.

Codziennie

13:15 – 22:10 DniproOdessa DniproOdessa

8 godz. 55 min.

Codziennie

13:20 – 06:00 DniproMoskva DniproNovomoskovskKharkivBelgorodKurskOrelTulaMoskva

16 godz. 40 min.

Codziennie

13:45 – 19:35 DniproBerdyansk DniproZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)Vasylivka (Zaporizska obl.)TokmakTokmakBerdyanskBerdyanskBerdyansk

5 godz. 50 min.

Codziennie

14:30 – 19:10 DniproKharkiv DniproNovomoskovskNovomoskovskPereschepynePereschepyneKrasnohradPisochinKharkivKharkivKharkivKharkivKharkiv

4 godz. 40 min.

Codziennie

14:50 – 18:20 DniproPavlohrad DniproPavlohrad

3 godz. 30 min.

Codziennie

15:20 – 17:20 DniproKrasnodar DniproPoltavaKharkivRostov-na-DonuStarominskaya (Krasnodarskyi kray)TimashyovskKrasnodar

26 godz. 0 min.

Śr

15:30 – 17:00 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 30 min.

Codziennie

15:40 – 17:00 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 20 min.

Codziennie

16:30 – 03:30 DniproOdessa DniproZaporizhiaMelitopolKhersonMykolaivOdessa

11 godz. 0 min.

Wt, Pt

16:30 – 03:30 DniproOdessa DniproZaporizhiaMelitopolKhersonMykolaivOdessa

11 godz. 0 min.

Wt

16:50 – 18:30 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 40 min.

Codziennie

17:00 – 18:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 35 min.

Codziennie

17:00 – 18:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 35 min.

Codziennie

17:00 – 23:20 DniproMykolaiv DniproSofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi RihKazanka (Mykolaivska obl.)Novyi BuhBashtankaMykolaiv

6 godz. 20 min.

Codziennie

17:00 – 18:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 35 min.

Codziennie

17:00 – 18:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 35 min.

Codziennie

18:00 – 13:30 DniproDüsseldorf DniproKharkivPoltavaKyivKyivZhytomyrRivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorf

43 godz. 30 min.

Pn, Pt

18:00 – 13:00 DniproStuttgart airport DniproKharkivPoltavaKyivKyivZhytomyrRivneLvivDresdenChemnitzNurnbergIngolstadtMünchenUlmStuttgart airport

43 godz. 0 min.

Pn

18:00 – 05:00 DniproOdessa DniproZaporizhiaMelitopolKhersonMykolaivOdessa

11 godz. 0 min.

Śr, Sb

18:00 – 05:00 DniproOdessa DniproKryvyi RihMykolaivOdessa

11 godz. 0 min.

Śr, Sb

18:20 – 00:20 DniproPlock DniproKryvyi RihKropyvnytskyiUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivZamoscLublinRadomWarszawaNowy Dwor MazowieckiWarszawa airport ModlinWyszogrodPlock

30 godz. 0 min.

Codziennie

18:20 – 08:00 DniproSzczecin DniproKryvyi RihKropyvnytskyiUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

37 godz. 40 min.

Codziennie

18:20 – 08:10 DniproGdynia DniproKryvyi RihKropyvnytskyiUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLvivJaroslawNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielcePiotrkow TrybunalskiLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

37 godz. 50 min.

Codziennie

18:20 – 12:50 DniproLviv DniproKryvyi RihKropyvnytskyiUmanGaisynNemyrivVinnytsiaVinnytsiaLetychivKhmelnytskyiVolochyskPidvolochyskTernopilZolochivLviv

18 godz. 30 min.

Codziennie

18:20 – 21:00 DniproZaporizhia DniproZaporizhiaZaporizhiaZaporizhia

2 godz. 40 min.

Codziennie

18:30 – 07:00 DniproPraha DniproKharkivKharkivKharkivPoltavaLubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivLvivKrakowKatowiceWroclawJelenia GoraJablonec nad NisouLiberecTurnovMlada BoleslavPraha

36 godz. 30 min.

Wt, Pt

18:30 – 20:00 DniproPyatigorsk DniproNovomoskovskKharkivNehoteievka (Belgorodskij r-n)BelgorodNovy OskolRossoshKamensk-ShakhtinskyShakhtyRostov-na-DonuRostov-na-DonuKushchevskayaKropotkin (Krasnodarskiy kray)ArmavirStavropolNevinnomysskMineralnye VodyPyatigorsk

25 godz. 30 min.

Codziennie

18:30 – 20:05 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 35 min.

Codziennie

19:20 – 21:20 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

2 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 17:00 DniproKöln airport DniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivCottbusBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

45 godz. 30 min.

Pn

19:30 – 06:00 DniproSzczecin DniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

34 godz. 30 min.

Codziennie

19:30 – 13:30 DniproLviv DniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

18 godz. 0 min.

Codziennie

20:00 – 21:30 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 30 min.

Codziennie

20:45 – 02:35 DniproBerdyansk DniproZaporizhiaMelitopolPrymorsk (Zaporizka obl.)Berdyansk

5 godz. 50 min.

Codziennie

20:45 – 04:30 DniproMariupol DniproZaporizhiaMelitopolPrymorsk (Zaporizka obl.)BerdyanskMariupol

7 godz. 45 min.

Codziennie

20:45 – 04:30 DniproMariupol DniproZaporizhiaMelitopolPrymorsk (Zaporizka obl.)BerdyanskMariupol

7 godz. 45 min.

Codziennie

21:55 – 08:10 DniproKyiv DniproPoltavaKyivKyiv

10 godz. 15 min.

Codziennie

22:00 – 07:00 DniproOdessa DniproKryvyi RihKazanka (Mykolaivska obl.)Novyi BuhBashtankaMykolaivOdessaOdessa

9 godz. 0 min.

Codziennie

22:55 – 06:00 DniproKyiv DniproBoryspilKyiv airport BoryspilKyivKyivKyiv

7 godz. 5 min.

Codziennie

23:00 – 13:30 DniproKolobrzeg DniproPoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalinKolobrzeg

38 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

23:05 – 00:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 30 min.

Codziennie

23:05 – 00:35 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 30 min.

Codziennie

23:20 – 01:00 DniproZaporizhia DniproZaporizhia

1 godz. 40 min.

Codziennie

23:30 – 19:40 DniproLviv DniproKharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLviv

20 godz. 10 min.

Wt

23:30 – 01:30 DniproKryvyi Rih DniproKryvyi Rih

2 godz. 0 min.

Codziennie

23:59 – 12:20 DniproSzczecin DniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)VerkhnodniprovskKremenchukKhorolLubnyPyriatynBoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoLvivLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

36 godz. 21 min.

Codziennie

Attention! The bus timetable for Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10 in the city of Dnipro contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Dnipro


Proszę czekać. Szukanie trasy.

Płatność online Więcej nie trzeba iść na dworzec i tracić czas. Na stronie Infobus, można kupić bilet w ciągu zaledwie kilku kliknięć.
We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation