Skąd
Dokąd
Tam
Powrót
  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Wasza podróż
Do zapłaty:
Rabat do 50%
Szczegóły rejsu
Filtr tras
Cena
Godziny odjazdu
00.00 godz.
23.59 godz.
Godziny przyjazdu
00.00 godz.
23.59 godz.
Rodzaj połączenia
Rodzaj bagażu
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Dworzec PKS, ul. Holovna, 219

Dworzec PKS, ul. Holovna, 219: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
04:10 – 07:50 ChernivtsiVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) ChernivtsiSniatynKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

3 godz. 40 min.

Codziennie

05:30 – 08:00 ChernivtsiSankt-Peterburg ChernivtsiVyzhnytsiaKosivKolomyyaNadvirnaIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinBerezhanyTernopilZbarazhKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

50 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

07:00 – 08:00 ChernivtsiSankt-Peterburg ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

49 godz. 0 min.

Cz, Nd

07:30 – 09:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

2 godz. 10 min.

Codziennie

07:30 – 22:45 ChernivtsiCzestochowa ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

15 godz. 15 min.

Codziennie

07:30 – 09:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKamianets-Podilskiy

2 godz. 10 min.

Codziennie

07:30 – 09:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKamianets-Podilskiy

2 godz. 10 min.

Codziennie

07:45 – 15:15 ChernivtsiPescara ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskKalushStryiRiminiAnconaSan Benedetto del TrontoPescara

31 godz. 30 min.

Śr

08:00 – 19:00 ChernivtsiKrasnodar ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkivBelgorodRostov-na-DonuKrasnodar

35 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

08:20 – 08:00 ChernivtsiSankt-Peterburg ChernivtsiKelmentsiNovodnistrovskMurovani KurylivtsiVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

47 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt

09:00 – 10:00 ChernivtsiPlzen ChernivtsiSniatynGorodenkaKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivKrakowKatowiceOstravaBrnoPrahaPlzen

25 godz. 0 min.

Pt

09:30 – 06:50 ChernivtsiZaporizhia ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

21 godz. 20 min.

Codziennie

10:00 – 11:30 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 godz. 30 min.

Codziennie

10:00 – 08:00 ChernivtsiSankt-Peterburg ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

46 godz. 0 min.

Wt

10:30 – 17:00 ChernivtsiSzczecin ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

30 godz. 30 min.

Codziennie

10:30 – 09:30 ChernivtsiSzczecin ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

23 godz. 0 min.

Codziennie

10:30 – 12:30 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

2 godz. 0 min.

Codziennie

10:30 – 16:25 ChernivtsiLviv ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLviv

5 godz. 55 min.

Codziennie

10:50 – 02:50 ChernivtsiKherson ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaivKherson

16 godz. 0 min.

Wt, Pt

11:00 – 13:30 ChernivtsiSwinoujscie ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivWarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

26 godz. 30 min.

Codziennie

11:00 – 13:30 ChernivtsiSwinoujscie ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

26 godz. 30 min.

Codziennie

11:00 – 09:15 ChernivtsiPoznan ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLesznoPoznan

22 godz. 15 min.

Codziennie

11:00 – 18:45 ChernivtsiLviv ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLviv

7 godz. 45 min.

Codziennie

11:00 – 13:10 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

2 godz. 10 min.

Wt, Sb

11:40 – 13:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

2 godz. 0 min.

Codziennie

11:40 – 16:00 ChernivtsiTernopil ChernivtsiZalischykyTovste (Ternopilska obl.)ChortkivKopychyntsiTerebovlyaTernopil

4 godz. 20 min.

Codziennie

12:00 – 13:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 godz. 40 min.

Codziennie

12:10 – 13:40 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 godz. 30 min.

Codziennie

12:15 – 14:00 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 godz. 45 min.

Codziennie

12:30 – 11:30 ChernivtsiSlupsk ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinLvivLvivLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdyniaSlupsk

23 godz. 0 min.

Codziennie

12:30 – 19:00 ChernivtsiLviv ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinLviv

6 godz. 30 min.

Codziennie

12:30 – 13:30 ChernivtsiCeske Budeevice ChernivtsiSniatynGorodenkaKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKatowiceNáchodHradec KralovePardubicePodebradyPrahaPisekCeske Budeevice

25 godz. 0 min.

Cz, Sb

12:30 – 10:00 ChernivtsiLeszno ChernivtsiSniatynGorodenkaKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLeszno

21 godz. 30 min.

Cz

12:40 – 14:10 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 godz. 30 min.

Codziennie

12:40 – 14:10 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 godz. 30 min.

Codziennie

13:20 – 15:00 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 godz. 40 min.

Codziennie

13:30 – 12:00 ChernivtsiZielona Góra ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOlawaOpoleWroclawLegnicaPolkowiceNowe MiasteczkoNowa SolLubinZielona Góra

22 godz. 30 min.

Śr, Cz

13:30 – 10:00 ChernivtsiZielona Góra ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLegnicaLubinZielona Góra

20 godz. 30 min.

Śr, Cz

13:30 – 19:00 ChernivtsiLviv ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLviv

5 godz. 30 min.

Śr, Cz

13:45 – 15:30 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

1 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 13:20 ChernivtsiGdynia ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 13:20 ChernivtsiGdynia ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 13:20 ChernivtsiGdynia ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

23 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 10:10 ChernivtsiLeszno ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLeszno

20 godz. 10 min.

Codziennie

14:00 – 20:40 ChernivtsiLviv ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLviv

6 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 15:20 ChernivtsiSlupsk ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupsk

25 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 15:20 ChernivtsiSlupsk ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

25 godz. 20 min.

Codziennie

14:45 – 19:40 ChernivtsiTernopil ChernivtsiKitsmanZalischykyTovste (Ternopilska obl.)ChortkivKopychyntsiTerebovlyaTernopil

4 godz. 55 min.

Codziennie

14:50 – 12:00 ChernivtsiZielona Góra ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Góra

21 godz. 10 min.

Codziennie

14:50 – 12:00 ChernivtsiZielona Góra ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Góra

21 godz. 10 min.

Codziennie

15:00 – 17:00 ChernivtsiKamianets-Podilskiy ChernivtsiKamianets-Podilskiy

2 godz. 0 min.

Nd

15:00 – 10:00 ChernivtsiPoznan ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznan

19 godz. 0 min.

Codziennie

15:35 – 07:20 ChernivtsiLodz ChernivtsiChortkivTernopilLvivLublinWarszawaLodz

15 godz. 45 min.

Codziennie

15:35 – 07:20 ChernivtsiLodz ChernivtsiChortkivTernopilLvivLublinWarszawaLodz

15 godz. 45 min.

Codziennie

15:35 – 21:50 ChernivtsiLviv ChernivtsiChortkivTernopilLviv

6 godz. 15 min.

Codziennie

16:00 – 07:00 ChernivtsiWarszawa ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinLublinWarszawa

15 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 09:00 ChernivtsiWroclaw ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

17 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 09:00 ChernivtsiWroclaw ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

17 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 22:30 ChernivtsiLviv ChernivtsiKolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLviv

6 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 02:45 ChernivtsiUzhgorod ChernivtsiSniatynZabolotivKolomyyaDelatynYaremcheYasiniaRachivTyachivKhustMukachevoUzhgorod

10 godz. 45 min.

Codziennie

17:10 – 11:00 ChernivtsiPoznan ChernivtsiSniatynKolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznan

17 godz. 50 min.

Codziennie

20:00 – 06:30 ChernivtsiKyiv ChernivtsiKamianets-PodilskiyKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyiv

10 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

20:30 – 07:30 ChernivtsiKyiv ChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)KhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaVinnytsiaBerdychivZhytomyrKyiv

11 godz. 0 min.

Codziennie

Attention! The bus timetable for Dworzec PKS, ul. Holovna, 219 in the city of Chernivtsi contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Chernivtsi


Proszę czekać. Szukanie trasy.

Bilet z otwartą datą - Świetne rozwiązanie, jeśli jeszcze nie zdecydowaliście o dacie podróże. Taki bilet będzie stanowić gwarancję, że w razie potrzeby będziecie mógłi wyjechać.
We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation