Według czasu
Według ceny

Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3

Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:10 – 07:00 KievOdessa KievUmanOdessa

6 godz. 50 min.

Codziennie

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Sb

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz

00:20 – 07:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

00:30 – 11:40 KievKherson KievUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

11 godz. 10 min.

Pn, Pt

03:10 – 12:00 KievKherson KievUmanOdessaMykolaivKherson

8 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

03:10 – 14:30 KievIzmail KievUmanOdessaTatarbunaryIzmail

11 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

03:30 – 19:30 KievChernivtsi KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoKremenetsZbarazhTernopilBerezhanyRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosivVyzhnytsiaStorozhynetsChernivtsi

16 godz. 0 min.

Codziennie

04:30 – 09:40 KievSwinoujscie KievZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecinSwinoujscie

29 godz. 10 min.

Codziennie

05:10 – 18:30 KievKosiv KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoKremenetsTernopilBuchachMonastyryskaIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

13 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

05:45 – 15:10 KievMykolaiv KievZhashkivUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaiv

9 godz. 25 min.

Codziennie

06:20 – 13:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb

06:20 – 13:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

06:20 – 13:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

06:20 – 16:50 KievMinsk KievChernihivGomelZhlobinBabruyskMinsk

10 godz. 30 min.

Śr, Pt, Nd

06:30 – 11:55 KievVinnytsia KievZhytomyrBerdychivVinnytsia

5 godz. 25 min.

Codziennie

06:50 – 22:10 KievWarszawa KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelChelmLublinWarszawa

15 godz. 20 min.

Codziennie

07:00 – 18:15 KievMinsk KievChernihivGomelBabruyskMinsk

11 godz. 15 min.

Nd

07:15 – 17:30 KievMykolaiv KievZhashkivUmanKryve OzeroPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskNova OdesaMykolaiv

10 godz. 15 min.

Codziennie

07:20 – 14:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb

07:20 – 14:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

07:20 – 14:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 godz. 35 min.

Codziennie

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 godz. 35 min.

Codziennie

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 godz. 35 min.

Nd

07:35 – 15:10 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 godz. 35 min.

Cz, Nd

07:45 – 14:45 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 godz. 0 min.

Codziennie

07:45 – 15:30 KievDnipro KievDnipro

7 godz. 45 min.

Codziennie

07:45 – 14:45 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 godz. 0 min.

Codziennie

08:00 – 18:10 KievChernivtsi KievZhytomyrBerdychivVinnytsiaNovodnistrovskMurovani KurylivtsiKelmentsiChernivtsi

10 godz. 10 min.

Codziennie

08:00 – 15:30 KievKharkiv KievKharkiv

7 godz. 30 min.

Codziennie

08:10 – 07:00 KievPoznan KievZhytomyrRivneLutskKovelLublinWarszawaLodzPoznan

22 godz. 50 min.

Śr, Sb

08:15 – 09:00 KievBoryspil KievBoryspil

0 godz. 45 min.

Codziennie

08:20 – 15:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

08:20 – 15:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

08:20 – 15:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz, Sb

08:20 – 15:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

08:30 – 15:05 KievGomel KievKozeletsChernihivGomel

6 godz. 35 min.

Codziennie

09:10 – 16:10 KievKryvyi Rih KievCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 godz. 0 min.

Codziennie

09:10 – 16:10 KievKryvyi Rih KievCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 godz. 0 min.

Codziennie

09:10 – 16:10 KievKryvyi Rih KievCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 godz. 0 min.

Codziennie

09:10 – 16:10 KievKryvyi Rih KievCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

7 godz. 0 min.

Codziennie

09:15 – 16:00 KievOdessa KievUmanOdessa

6 godz. 45 min.

Codziennie

09:20 – 16:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

09:20 – 16:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

09:20 – 16:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz, Sb

09:20 – 16:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

09:30 – 14:40 KievZlocieniec KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLesznoZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinStargard SzczecinskiZlocieniec

29 godz. 10 min.

Nd

09:45 – 19:50 KievKherson KievMykolaivKherson

10 godz. 5 min.

Codziennie

10:00 – 22:30 KievOrel KievZheleznogorsk (Kurskaya obl.)Orel

12 godz. 30 min.

Wt, Pt

10:00 – 10:00 KievRiga KievZhytomyrRivneLutskKovelMarijampolėKaunasŠiauliaiJelgavaRiga

24 godz. 0 min.

Nd

10:15 – 17:40 KievOdessa KievOdessa

7 godz. 25 min.

Codziennie

10:20 – 17:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

10:20 – 17:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

10:20 – 17:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz, Sb

10:20 – 17:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

10:20 – 12:40 KievChernihiv KievChernihiv

2 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

10:30 – 20:05 KievNovovolynsk KievKorostyshivZhytomyrNovohrad-VolynskyiKoretsRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

9 godz. 35 min.

Codziennie

10:40 – 13:05 KievPoznan KievZhytomyrRivneDubnoLvivKrakowKatowiceCzestochowaPiotrkow TrybunalskiLodzPoznan

26 godz. 25 min.

Codziennie

10:40 – 13:05 KievPoznan KievZhytomyrRivneDubnoLvivKrakowKatowiceCzestochowaPiotrkow TrybunalskiLodzPoznan

26 godz. 25 min.

Codziennie

10:40 – 22:00 KievIzmail KievOdessaIzmail

11 godz. 20 min.

Cz

10:45 – 15:35 KievPoltava KievLubnyPoltava

4 godz. 50 min.

Codziennie

10:45 – 15:35 KievPoltava KievLubnyPoltava

4 godz. 50 min.

Codziennie

11:00 – 19:15 KievDnipro KievDnipro

8 godz. 15 min.

Codziennie

11:00 – 13:30 KievLegnica KievZhytomyrRivneLvivRzeszowKielceCzestochowaOpoleWroclawLegnica

26 godz. 30 min.

Codziennie

11:00 – 13:30 KievLegnica KievZhytomyrRivneLvivRzeszowKielceCzestochowaOpoleWroclawLegnica

26 godz. 30 min.

Codziennie

11:05 – 19:55 KievChernivtsi KievZhytomyrBerdychivKhmelnytskyiKamianets-PodilskiyChernivtsi

8 godz. 50 min.

Codziennie

11:20 – 18:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

11:20 – 18:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

11:20 – 18:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz, Sb

11:20 – 18:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

11:25 – 21:55 KievZaporizhia KievCherkasyKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

10 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt

11:35 – 18:30 KievKharkiv KievLubnyPoltavaKharkiv

6 godz. 55 min.

Pn, Śr, Pt

12:20 – 19:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

12:20 – 19:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

12:20 – 19:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz, Sb

12:20 – 19:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

12:50 – 16:10 KievPraha KievZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

27 godz. 20 min.

Codziennie

13:00 – 21:41 KievMykolaiv KievZhashkivUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaiv

8 godz. 41 min.

Codziennie

13:00 – 14:30 KievSwinoujscie KievZhytomyrRivneLublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinSwinoujscie

25 godz. 30 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

13:10 – 15:35 KievChernihiv KievBrovaryChernihiv

2 godz. 25 min.

Codziennie

13:20 – 20:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

13:20 – 20:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

13:20 – 20:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz, Sb

13:20 – 20:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

13:40 – 19:50 KievOdessa KievOdessa

6 godz. 10 min.

Codziennie

13:45 – 11:05 KievSzczecin KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecin

21 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 13:00 KievPraha KievRivneLvivKrakowKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

23 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

14:00 – 12:50 KievSzczecin KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

22 godz. 50 min.

Codziennie

14:00 – 12:50 KievSzczecin KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

22 godz. 50 min.

Codziennie

14:00 – 12:50 KievSzczecin KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

22 godz. 50 min.

Codziennie

14:00 – 12:50 KievSzczecin KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

22 godz. 50 min.

Codziennie

14:20 – 21:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

14:20 – 21:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

14:20 – 21:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz, Sb

14:20 – 21:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

14:25 – 21:35 KievKharkiv KievKharkiv

7 godz. 10 min.

Codziennie

14:30 – 16:25 KievVolgograd KievPoltavaKharkivBelgorodStary OskolVoronezhVolgograd

25 godz. 55 min.

Wt, Pt

14:40 – 15:00 KievSzczecin KievZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecin

24 godz. 20 min.

Codziennie

14:40 – 15:00 KievSzczecin KievZhytomyrRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaPoznanSzczecin

24 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 06:30 KievMoskva KievTulaMoskva

15 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

15:20 – 22:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

15:20 – 22:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

15:20 – 22:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz, Sb

15:20 – 22:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

16:00 – 07:00 KievMoskva KievMoskva

15 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 07:00 KievMoskva KievMoskva

15 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 07:00 KievMoskva KievMoskva

15 godz. 0 min.

Codziennie

16:20 – 23:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

16:20 – 23:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

16:20 – 23:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz, Sb

16:20 – 23:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

16:20 – 08:10 KievMoskva KievMoskvaMoskva

15 godz. 50 min.

Codziennie

16:45 – 14:00 KievWalbrzych KievZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

21 godz. 15 min.

Codziennie

17:00 – 09:15 KievMoskva KievMoskva

16 godz. 15 min.

Codziennie

17:00 – 14:40 KievGdynia KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

21 godz. 40 min.

Codziennie

17:00 – 14:35 KievZielona Gora KievZhytomyrLublinWarszawaLodzPoznanZielona Gora

21 godz. 35 min.

Codziennie

17:20 – 00:01 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 41 min.

Pn, Wt

17:20 – 23:59 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 39 min.

Pt

17:20 – 23:59 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 39 min.

Śr, Cz, Sb

17:20 – 23:59 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 39 min.

Nd

17:30 – 06:00 KievMinsk KievChernihivGomelBabruyskMinsk

12 godz. 30 min.

Cz, Nd

17:30 – 16:00 KievSankt-Peterburg KievSankt-Peterburg

22 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

17:30 – 08:00 KievWarszawa KievZhytomyrRivneLutskLublinWarszawa

14 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

17:40 – 16:00 KievSankt-Peterburg KievSankt-Peterburg

22 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

18:00 – 02:25 KievYampil (Vinnytska obl.) KievUmanGaisynLadyzhynTulchynVapnyarka (Vinnitska obl.)TomashpilYampil (Vinnytska obl.)

8 godz. 25 min.

Codziennie

18:15 – 04:25 KievMogilev KievGomelMogilev

10 godz. 10 min.

Sb, Nd

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Sb

18:20 – 01:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

18:20 – 10:00 KievMoskva KievMoskva

15 godz. 40 min.

Pt

18:40 – 14:20 KievRiga KievMinskVilniusPanevėžysRiga

19 godz. 40 min.

Wt

18:55 – 06:40 KievZamosc KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiLvivLutskNovovolynskZamosc

11 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

18:55 – 04:35 KievRatne KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskNovovolynskKovelRatne

9 godz. 40 min.

Wt, Pt, Nd

18:55 – 04:35 KievRatne KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskNovovolynskKovelRatne

9 godz. 40 min.

Wt, Pt, Nd

18:55 – 06:40 KievZamosc KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiLvivLutskNovovolynskZamosc

11 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:10 – 07:45 KievKiliya KievOdessaBilhorod-DnistrovskyiSarataTatarbunaryKiliya

12 godz. 35 min.

Pn, Pt

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Sb

19:20 – 02:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

19:20 – 13:10 KievMoskva KievChernihivPochepBryanskMoskva

17 godz. 50 min.

Codziennie

19:25 – 11:30 KievMoskva KievMoskva

16 godz. 5 min.

Codziennie

19:40 – 07:40 KievVilnius KievVilnius

12 godz. 0 min.

Codziennie

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Sb

20:20 – 03:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

20:35 – 12:40 KievMoskva KievMoskva

16 godz. 5 min.

Codziennie

20:45 – 05:30 KievMykolaiv KievZhashkivUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaiv

8 godz. 45 min.

Pn, Pt, Nd

21:00 – 10:25 KievWarszawa KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawa

13 godz. 25 min.

Codziennie

21:00 – 10:25 KievWarszawa KievKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawa

13 godz. 25 min.

Codziennie

21:00 – 06:40 KievNovovolynsk KievKorostyshivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

9 godz. 40 min.

Codziennie

21:00 – 09:00 KievVilnius KievVilnius

12 godz. 0 min.

Codziennie

21:00 – 13:30 KievMoskva KievMoskvaMoskva

16 godz. 30 min.

Codziennie

21:00 – 10:15 KievLviv KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiChervonohradVelyki MostyLviv

13 godz. 15 min.

Codziennie

21:20 – 08:05 KievTruskavec KievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoLvivStryiDrohobychTruskavec

10 godz. 45 min.

Codziennie

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Sb

21:20 – 04:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

21:25 – 07:00 KievZaporizhia KievPoltavaDniproZaporizhia

9 godz. 35 min.

Pn, Pt

21:30 – 09:00 KievWarszawa KievLublinWarszawa

11 godz. 30 min.

Codziennie

21:35 – 15:00 KievMoskva KievOrelTulaMoskva

17 godz. 25 min.

Codziennie

21:45 – 23:30 KievBila Tserkva KievBila Tserkva

1 godz. 45 min.

Codziennie

21:55 – 05:35 KievDnipro KievDnipro

7 godz. 40 min.

Codziennie

22:00 – 11:30 KievMoskva KievMoskva

13 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

22:05 – 06:50 KievMykolaiv KievUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaiv

8 godz. 45 min.

Pt, Nd

22:10 – 07:25 KievKherson KievUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

9 godz. 15 min.

Codziennie

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Sb

22:20 – 05:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

22:45 – 06:10 KievKharkiv KievKharkiv

7 godz. 25 min.

Codziennie

22:45 – 08:25 KievKherson KievMykolaivKherson

9 godz. 40 min.

Codziennie

22:50 – 06:15 KievKharkiv KievPoltavaKharkiv

7 godz. 25 min.

Wt, Pt

23:00 – 05:20 KievOdessa KievOdessa

6 godz. 20 min.

Codziennie

23:10 – 06:45 KievGomel KievChernihivGomel

7 godz. 35 min.

Cz, Nd

23:15 – 19:35 KievWroclaw KievZhytomyrRivneDubnoBrodyLvivPrzemyslJaroslawRzeszowTarnowKrakowKatowiceWroclaw

20 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pn, Wt

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Pt

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Śr, Cz

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Sb

23:20 – 06:00 KievKryvyi Rih KievKyiv airport BoryspilBoryspilCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

6 godz. 40 min.

Nd

23:35 – 03:40 KievPoltava KievPoltava

4 godz. 5 min.

Wt

Attention! The bus timetable for Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 in the city of Kiev contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information