• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3

Автовокзал, "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 06:00 КиївОдеса КиївОдеса

5 год. 30 хв.

Кожен день

05:45 – 15:10 КиївМиколаїв КиївПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськНова ОдесаМиколаїв

9 год. 25 хв.

Кожен день

06:30 – 14:00 КиївХарків КиївПолтаваХарківХарків

7 год. 30 хв.

Кожен день

06:30 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

8 год. 40 хв.

Кожен день

06:30 – 14:00 КиївХарків КиївПирятинПолтаваХарківХарків

7 год. 30 хв.

Кожен день

06:30 – 14:00 КиївХарків КиївПирятинПолтаваХарківХарків

7 год. 30 хв.

Кожен день

06:50 – 19:30 КиївЛьвів КиївЖитомирБердичівВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвів

12 год. 40 хв.

Кожен день

07:00 – 19:40 КиївЧернівці КиївЖитомирБердичівВінницяХмельницькийКамянець-ПодільськийХотин (Чернівецька обл.)Чернівці

12 год. 40 хв.

Вт

07:15 – 17:30 КиївМиколаїв КиївЖашківУманьКриве ОзероПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськНова ОдесаМиколаїв

10 год. 15 хв.

Кожен день

07:40 – 13:45 КиївОбодівка (Вінницька обл.) КиївЖашківУманьГайсинЛадижинТростянець, (Вінницька обл)Ободівка (Вінницька обл.)

6 год. 5 хв.

Кожен день

08:00 – 18:10 КиївЧернівці КиївЖитомирБердичівВінницяМуровані КурилівціНоводністровськКельменціЧернівці

10 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

08:00 – 19:00 КиївХерсон КиївУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ВознесенськМиколаївХерсон

11 год. 0 хв.

Чт, Сб

08:00 – 19:00 КиївІзмаїл КиївУманьОдесаТатарбунариІзмаїл

11 год. 0 хв.

Чт, Сб

08:00 – 18:50 КиївЧернівці КиївЖитомирБердичівВінницяХмельницькийКамянець-ПодільськийХотин (Чернівецька обл.)Чернівці

10 год. 50 хв.

Чт, Нд

08:00 – 20:00 КиївРені КиївУманьОдесаТатарбунариІзмаїлРені

12 год. 0 хв.

Чт, Сб

08:30 – 22:00 КиївІзмаїл КиївОдесаІзмаїл

13 год. 30 хв.

Чт

08:30 – 01:30 КиївЧернівці КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноКременецьЗбаражТернопільБережаниРогатинБурштинГаличІвано-ФранківськНадвірна КоломияКосівВижницяЧернівці

17 год. 0 хв.

Сб

10:30 – 20:05 КиївНововолинськ КиївКоростишівЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

9 год. 35 хв.

Пн

11:15 – 02:30 КиївКремінна (Луганська обл.) КиївБориспільПирятинЛубниХоролПолтаваЧутовеВалкиХарківЧугуївІзюмСловянськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецькРубіжне (Луганська обл.)Кремінна (Луганська обл.)

15 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

11:20 – 21:20 КиївМиколаїв КиївУманьОдесаОдесаМиколаїв

10 год. 0 хв.

Чт, Сб

12:00 – 19:45 КиївКривий Ріг КиївПереяслав-ХмельницькийЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

7 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

12:00 – 18:00 КиївСуми КиївРомниСуми

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

12:00 – 18:00 КиївСуми КиївРомниСуми

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

12:10 – 20:00 КиївКривий Ріг КиївПереяслав-ХмельницькийЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

7 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:40 – 10:10 КиївВроцлав КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеБжегОлаваВроцлав

20 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

13:40 – 14:00 КиївЩецин КиївЖитомирРівнеЛьвівЗамосцьЛюблінВаршаваЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

24 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

13:40 – 14:00 КиївЩецин КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівЗамосцьЛюблінВаршаваЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

24 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

13:40 – 10:10 КиївВроцлав КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеБжегОлаваВроцлав

20 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

13:40 – 14:00 КиївЩецин КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівЗамосцьЛюблінВаршаваЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

24 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:00 – 18:10 КиївПлзень КиївЖитомирРівнеЛьвівСтрийСваляваМукачевоУжгородБрноПрагаРокицаниПлзень

28 год. 10 хв.

Кожен день

14:00 – 18:10 КиївПлзень КиївЖитомирРівнеЛьвівСтрийСваляваМукачевоУжгородБрноПрагаРокицаниПлзень

28 год. 10 хв.

Кожен день

14:00 – 04:00 КиївУжгород КиївЖитомирРівнеЛьвівСтрийСваляваМукачевоУжгород

14 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 04:00 КиївУжгород КиївЖитомирРівнеЛьвівСтрийСваляваМукачевоУжгород

14 год. 0 хв.

Кожен день

14:40 – 22:05 КиївГородківка (Вінницька обл.) КиївЖашківУманьБершадьОбодівка (Вінницька обл.)КрижопільГородківка (Вінницька обл.)

7 год. 25 хв.

Кожен день

15:10 – 02:40 КиївЧернівці КиївЖитомирВінницяХмельницькийКамянець-ПодільськийЧернівці

11 год. 30 хв.

Сб

16:00 – 08:00 КиївМосква КиївМосква

16 год. 0 хв.

Ср, Сб

17:05 – 23:25 КиївОбодівка (Вінницька обл.) КиївУманьГайсинЛадижинОбодівка (Вінницька обл.)

6 год. 20 хв.

Кожен день

17:35 – 20:00 КиївСанкт-Петербург КиївСанкт-Петербург

26 год. 25 хв.

Чт, Сб

17:35 – 20:00 КиївСанкт-Петербург КиївСанкт-Петербург

26 год. 25 хв.

Чт, Сб

17:35 – 08:00 КиївМосква КиївМосква

14 год. 25 хв.

Чт, Сб

18:00 – 02:25 КиївЯмпіль (Вінницька обл.) КиївУманьГайсинЛадижинТульчинВапнярка (Вінницька обл.)Томашпіль (Вінницька обл.)Ямпіль (Вінницька обл.)

8 год. 25 хв.

Кожен день

18:10 – 09:40 КиївБердянськ КиївГора (Бориспіль)БориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиЧигиринСвітловодськКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжяКамишувахаОріхів (Запорізька обл.)ТокмакБердянськ

15 год. 30 хв.

Кожен день

18:10 – 11:50 КиївМаріуполь КиївГора (Бориспіль)БориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиЧигиринСвітловодськКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроПавлоградПершотравенськ (Дніпропетровська обл.)Покровськ (Донецька обл.)СелидовeКураховеВугледарВолновахаМаріуполь

17 год. 40 хв.

Кожен день

18:10 – 09:20 КиївМаріуполь КиївГора (Бориспіль)БориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиЧигиринСвітловодськКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжяКамишувахаОріхів (Запорізька обл.)Маріуполь

15 год. 10 хв.

Кожен день

18:10 – 12:20 КиївСєвєродонецьк КиївГора (Бориспіль)БориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиЧигиринСвітловодськКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроПавлоградЛозоваКраматорськСловянськКрасний ЛиманКремінна (Луганська обл.)Рубіжне (Луганська обл.)Сєвєродонецьк

18 год. 10 хв.

Кожен день

18:25 – 10:30 КиївЛодзь КиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваЛодзь

16 год. 5 хв.

Вт, Чт

18:40 – 14:20 КиївРига КиївМінськВільнюсПанявежисШяуляйРига

19 год. 40 хв.

Вт

19:10 – 07:45 КиївКілія КиївУманьОдесаЗатокаБілгород-ДністровськийСаратаТатарбунариКілія

12 год. 35 хв.

Кожен день

19:10 – 11:50 КиївМаріуполь КиївГора (Бориспіль)БориспільПирятинЛубниПолтаваКрасноградНовомосковськДніпроПавлоградПершотравенськ (Дніпропетровська обл.)Покровськ (Донецька обл.)СелидовeКураховеВугледарВолновахаМаріуполь

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:10 – 09:20 КиївМаріуполь КиївГора (Бориспіль)БориспільПирятинЛубниПолтаваКрасноградНовомосковськДніпроЗапоріжжяКамишувахаОріхів (Запорізька обл.)Маріуполь

14 год. 10 хв.

Кожен день

19:20 – 08:00 КиївСанкт-Петербург КиївБрянськКалуґаМоскваСанкт-Петербург

36 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

19:20 – 08:00 КиївСанкт-Петербург КиївБрянськКалуґаМоскваСанкт-Петербург

36 год. 40 хв.

Чт, Нд

19:40 – 07:40 КиївВільнюс КиївВільнюс

12 год. 0 хв.

Кожен день

20:00 – 12:40 КиївЛодзь КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршаваЛодзь

16 год. 40 хв.

Кожен день

20:00 – 12:40 КиївЛодзь КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршаваЛодзь

16 год. 40 хв.

Кожен день

20:00 – 12:40 КиївЛодзь КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршаваЛодзь

16 год. 40 хв.

Кожен день

20:00 – 19:00 КиївКраснодар КиївПолтаваХарківБєлґородРостов-на-ДонуКраснодар

23 год. 0 хв.

Сб

20:00 – 12:30 КиївЛодзь КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршаваЛодзь

16 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 08:00 КиївСанкт-Петербург КиївБрянськКалуґаМоскваСанкт-Петербург

34 год. 40 хв.

Вт

21:25 – 07:00 КиївЗапоріжжя КиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

9 год. 35 хв.

Кожен день

21:35 – 08:00 КиївСанкт-Петербург КиївБрянськКалуґаМоскваСанкт-Петербург

34 год. 25 хв.

Сб

23:30 – 08:00 КиївКишинів КиївКишинів

8 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 в місті Київ містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Київ

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя