За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3

Автовокзал, "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2017 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:10 – 07:00 КиївОдеса КиївУманьОдеса

6 год. 50 хв.

Кожен день

00:20 – 07:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

00:20 – 07:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

00:20 – 07:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

00:20 – 07:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

00:20 – 07:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

03:10 – 12:00 КиївХерсон КиївУманьОдесаМиколаївХерсон

8 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

03:10 – 14:30 КиївІзмаїл КиївУманьОдесаТатарбунариІзмаїл

11 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

03:30 – 19:30 КиївЧернівці КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноКременецьЗбаражТернопільБережаниРогатинБурштинГаличІвано-ФранківськНадвірнаКоломияКосівВижницяСторожинецьЧернівці

16 год. 0 хв.

Кожен день

03:45 – 10:00 КиївДніпро КиївДніпро

6 год. 15 хв.

Вт, Пт, Сб

04:30 – 09:40 КиївСвиноуйсьце КиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецин Свиноуйсьце

29 год. 10 хв.

Кожен день

05:10 – 18:30 КиївКосів КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноКременецьТернопільБучачМонастириськаІвано-ФранківськКоломияКосів

13 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

05:45 – 15:10 КиївМиколаїв КиївЖашківУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськНова ОдесаМиколаїв

9 год. 25 хв.

Кожен день

06:20 – 13:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

06:20 – 13:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

06:20 – 13:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

06:20 – 16:50 КиївМінськ КиївЧернігівГомельЖлобинБобруйскМінськ

10 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

06:30 – 13:10 КиївОдеса КиївУманьОдеса

6 год. 40 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

06:30 – 11:55 КиївВінниця КиївЖитомирБердичівВінниця

5 год. 25 хв.

Кожен день

06:50 – 22:10 КиївВаршава КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршава

15 год. 20 хв.

Кожен день

06:50 – 22:10 КиївВаршава КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршава

15 год. 20 хв.

Кожен день

06:50 – 14:55 КиївКовель КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовель

8 год. 5 хв.

Кожен день

07:00 – 21:45 КиївВаршава КиївЖитомирРівнеЛуцькКовельВаршава

14 год. 45 хв.

Кожен день

07:00 – 08:30 КиївВарна КиївОдесаВарна

25 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:00 – 18:15 КиївМінськ КиївЧернігівГомельБобруйскМінськ

11 год. 15 хв.

Нд

07:00 – 10:00 КиївТальне КиївТальне

3 год. 0 хв.

Кожен день

07:15 – 17:30 КиївМиколаїв КиївЖашківУманьКриве ОзероПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськНова ОдесаМиколаїв

10 год. 15 хв.

Кожен день

07:20 – 14:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

07:20 – 14:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

07:20 – 14:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Кожен день

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Кожен день

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Чт

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Чт, Нд

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Чт, Нд

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Пн, Чт, Сб

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Чт, Нд

07:35 – 12:15 КиївТальне КиївБіла ЦеркваЖашківСорокотягаОхматівБерезівка (Маньківський р-н)Буки (Черкаська обл.)Маньківка (Черкаська обл.)Поташ (Черкаська обл.)РогиПоташ (Тальновський р-н)МошурівТальне

4 год. 40 хв.

Кожен день

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Нд

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Пн, Чт, Сб

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Нд

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Кожен день

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Кожен день

07:45 – 14:45 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 0 хв.

Кожен день

07:45 – 14:45 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 0 хв.

Кожен день

07:45 – 15:30 КиївДніпро КиївДніпро

7 год. 45 хв.

Кожен день

07:45 – 14:45 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 0 хв.

Кожен день

07:45 – 14:45 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 18:10 КиївЧернівці КиївЖитомирБердичівВінницяНоводністровськМуровані КурилівціКельменціЧернівці

10 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 15:30 КиївХарків КиївХарків

7 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 18:10 КиївЧернівці КиївЖитомирБердичівВінницяНоводністровськМуровані КурилівціКельменціЧернівці

10 год. 10 хв.

Нд

08:10 – 07:00 КиївПознань КиївЖитомирРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваЛодзьПознань

22 год. 50 хв.

Ср

08:20 – 15:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

08:20 – 15:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

08:20 – 15:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

08:20 – 15:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

08:30 – 15:05 КиївГомель КиївКозелецьЧернігівГомель

6 год. 35 хв.

Чт, Сб

09:00 – 07:20 КиївСанкт-Петербург КиївОстровПсковЛугаСанкт-Петербург

22 год. 20 хв.

Ср, Пт, Нд

09:15 – 16:00 КиївОдеса КиївУманьОдеса

6 год. 45 хв.

Кожен день

09:20 – 16:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

09:20 – 16:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

09:20 – 16:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

09:20 – 16:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

09:30 – 14:40 КиївЗлоценець КиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноЗелёна-ГураСвебодзинГожув-ВелькопольскийЩецин Старгард-ЩецинськийЗлоценець

29 год. 10 хв.

Нд

09:45 – 19:50 КиївХерсон КиївМиколаївХерсон

10 год. 5 хв.

Кожен день

10:00 – 10:00 КиївРига КиївЖитомирРівнеЛуцькКовельЯгодинДорохускBudziskoКалваріяGrenctaleРига

24 год. 0 хв.

Нд

10:00 – 04:50 КиївМосква КиївГлухів (Сумська обл.)Железногорск (Курская обл.)ОрелМосква

18 год. 50 хв.

Вт

10:15 – 20:10 КиївДніпро КиївПолтаваХарківДніпро

9 год. 55 хв.

Сб

10:15 – 17:40 КиївОдеса КиївОдеса

7 год. 25 хв.

Кожен день

10:20 – 17:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

10:20 – 17:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

10:20 – 17:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

10:20 – 17:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

10:20 – 17:30 КиївХмільник КиївЖитомирБердичівКалинівка (Вінницька обл.)ВінницяВінницяЛітинХмільник

7 год. 10 хв.

Кожен день

10:30 – 20:05 КиївНововолинськ КиївКоростишівЖитомирНовоград-ВолинськийКорецьРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

9 год. 35 хв.

Кожен день

10:40 – 13:05 КиївПознань КиївЖитомирРівнеДубноКатовіцеЧенстоховаПйотркув-ТрибунальськийЛодзьПознань

26 год. 25 хв.

Кожен день

10:40 – 13:05 КиївПознань КиївЖитомирРівнеДубноЛьвівКраківКатовіцеЧенстоховаПйотркув-ТрибунальськийЛодзьПознань

26 год. 25 хв.

Кожен день

10:45 – 15:35 КиївПолтава КиївЛубниПолтава

4 год. 50 хв.

Кожен день

11:00 – 17:40 КиївОдеса КиївОдеса

6 год. 40 хв.

Пт

11:00 – 19:15 КиївДніпро КиївДніпро

8 год. 15 хв.

Кожен день

11:20 – 18:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

11:20 – 18:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

11:20 – 18:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

11:20 – 18:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

11:25 – 21:55 КиївЗапоріжжя КиївЧеркасиКременчукДніпродзержинськДніпроЗапоріжжя

10 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

11:35 – 18:30 КиївХарків КиївЛубниПолтаваХарків

6 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт

12:20 – 19:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

12:20 – 19:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

12:20 – 19:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

12:20 – 19:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

12:30 – 15:30 КиївТальне КиївТальне

3 год. 0 хв.

Кожен день

12:50 – 16:10 КиївПрага КиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

27 год. 20 хв.

Кожен день

12:50 – 22:10 КиївЛьвів КиївЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

12:50 – 16:10 КиївПрага КиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

27 год. 20 хв.

Кожен день

12:50 – 22:10 КиївЛьвів КиївЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

13:10 – 15:35 КиївЧернігів КиївБровариЧернігів

2 год. 25 хв.

Кожен день

13:20 – 20:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

13:20 – 20:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

13:20 – 20:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

13:20 – 20:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

13:35 – 08:10 КиївМосква КиївЧернігівБрянскМосква

18 год. 35 хв.

Кожен день

13:40 – 19:50 КиївОдеса КиївОдеса

6 год. 10 хв.

Кожен день

13:45 – 11:05 КиївЩецин КиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецин

21 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 08:20 КиївВроцлав КиївРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлав

18 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

14:10 – 23:15 КиївМиколаїв КиївЖашківУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаїв

9 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт

14:20 – 21:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

14:20 – 21:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

14:20 – 21:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

14:20 – 21:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

14:25 – 21:35 КиївХарків КиївХарків

7 год. 10 хв.

Кожен день

14:30 – 16:25 КиївВолгоград КиївПолтаваХарківБелгородСтарый ОсколВоронежВолгоград

25 год. 55 хв.

Вт, Пт

14:40 – 15:00 КиївЩецин КиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецин

24 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 07:30 КиївМосква КиївМосква

16 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

15:00 – 08:00 КиївВаршава КиївЖитомирРівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршава

17 год. 0 хв.

Вт, Чт, Нд

15:20 – 22:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

15:20 – 22:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

15:20 – 22:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

15:20 – 22:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

16:00 – 07:00 КиївМосква КиївМосква

15 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 07:00 КиївМосква КиївМосква

15 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 07:00 КиївМосква КиївМосква

15 год. 0 хв.

Кожен день

16:20 – 23:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

16:20 – 23:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

16:20 – 23:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

16:20 – 23:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

16:45 – 14:00 КиївВалбжих КиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавСвідницяВалбжих

21 год. 15 хв.

Кожен день

16:45 – 14:00 КиївВалбжих КиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавСвідницяВалбжих

21 год. 15 хв.

Кожен день

17:00 – 07:30 КиївВаршава КиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршава

14 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 09:15 КиївМосква КиївМосква

16 год. 15 хв.

Кожен день

17:00 – 17:05 КиївГдыня КиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьТоруньБидгощГданьскГдыня

24 год. 5 хв.

Кожен день

17:20 – 00:01 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 41 хв.

Пн, Вт

17:20 – 23:59 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 39 хв.

Пт

17:20 – 23:59 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 39 хв.

Ср, Чт, Сб

17:20 – 23:59 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 39 хв.

Нд

17:30 – 07:00 КиївМінськ КиївЧернігівГомельБобруйскМінськ

13 год. 30 хв.

Чт, Нд

17:30 – 16:00 КиївСанкт-Петербург КиївСанкт-Петербург

22 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

17:30 – 20:30 КиївТальне КиївТальне

3 год. 0 хв.

Кожен день

17:40 – 16:00 КиївСанкт-Петербург КиївСанкт-Петербург

22 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

18:00 – 14:00 КиївВроцлав КиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлав

20 год. 0 хв.

Кожен день

18:00 – 02:25 КиївЯмпіль (Винницкая обл.) КиївУманьГайсинЛадижинТульчинВапнярка (Вінницька обл.)ТомашпільЯмпіль (Винницкая обл.)

8 год. 25 хв.

Кожен день

18:15 – 04:25 КиївМогилёв КиївГомельМогилёв

10 год. 10 хв.

Сб, Нд

18:20 – 01:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

18:20 – 01:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

18:20 – 01:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

18:20 – 01:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

18:20 – 01:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

18:20 – 10:00 КиївМосква КиївМосква

15 год. 40 хв.

Пт

18:30 – 16:25 КиївТаллінн КиївТартуТаллінн

21 год. 55 хв.

Ср, Сб

18:40 – 12:10 КиївМосква КиївВертіївка (Чернигівська обл.)Глухів (Сумська обл.)Железногорск (Курская обл.)ОрелМосква

17 год. 30 хв.

Пт

18:55 – 06:40 КиївЗамосць КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівЛуцькНововолинськЗамосць

11 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 04:35 КиївРатне КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькНововолинськКовельРатне

9 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

18:55 – 04:35 КиївРатне КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькНововолинськКовельРатне

9 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

18:55 – 06:40 КиївЗамосць КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівЛуцькНововолинськЗамосць

11 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:00 – 16:00 КиївРига КиївДаугавпілсРига

21 год. 0 хв.

Вт, Пт, Сб

19:00 – 16:00 КиївРига КиївДаугавпілсРига

21 год. 0 хв.

Пн

19:10 – 07:45 КиївКілія КиївОдесаБілгород-ДністровськийСаратаТатарбунариКілія

12 год. 35 хв.

Пн, Пт

19:20 – 02:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

19:20 – 02:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

19:20 – 02:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

19:20 – 02:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

19:20 – 02:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

19:20 – 13:10 КиївМосква КиївЧернігівМосква

17 год. 50 хв.

Кожен день

19:25 – 11:30 КиївМосква КиївМосква

16 год. 5 хв.

Кожен день

19:40 – 07:40 КиївВільнюс КиївВільнюс

12 год. 0 хв.

Кожен день

20:00 – 07:10 КиївМінськ КиївГомельМогилёвМінськ

11 год. 10 хв.

Кожен день

20:20 – 03:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

20:20 – 03:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

20:20 – 03:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

20:20 – 03:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

20:20 – 03:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

20:35 – 12:40 КиївМосква КиївМосква

16 год. 5 хв.

Кожен день

20:45 – 05:30 КиївМиколаїв КиївЖашківУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаїв

8 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

21:00 – 10:25 КиївВаршава КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 10:25 КиївВаршава КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 06:40 КиївНововолинськ КиївКоростишівЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

9 год. 40 хв.

Кожен день

21:00 – 09:00 КиївВільнюс КиївВільнюс

12 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 13:30 КиївМосква КиївМоскваМосква

16 год. 30 хв.

Кожен день

21:00 – 10:15 КиївЛьвів КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЧервоноградВеликі МостиЛьвів

13 год. 15 хв.

Кожен день

21:00 – 10:25 КиївВаршава КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 10:25 КиївВаршава КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:20 – 08:05 КиївТрускавець КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

10 год. 45 хв.

Кожен день

21:20 – 04:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

21:20 – 04:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

21:20 – 04:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

21:20 – 04:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

21:20 – 04:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

21:25 – 07:00 КиївЗапоріжжя КиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

9 год. 35 хв.

Пн, Пт

21:30 – 09:00 КиївВаршава КиївЛюблінВаршава

11 год. 30 хв.

Кожен день

21:35 – 15:00 КиївМосква КиївОрелТулаМосква

17 год. 25 хв.

Кожен день

21:45 – 23:30 КиївБіла Церква КиївБіла Церква

1 год. 45 хв.

Кожен день

21:55 – 05:35 КиївДніпро КиївДніпро

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:00 – 11:30 КиївМосква КиївМосква

13 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

22:05 – 08:55 КиївМінськ КиївЧернігівГомельМінськ

10 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 07:25 КиївХерсон КиївУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

9 год. 15 хв.

Кожен день

22:20 – 05:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

22:20 – 05:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

22:20 – 05:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

22:20 – 05:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

22:20 – 05:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

22:30 – 07:50 КиївКропивницький КиївЖашківУманьНовоархангельськТишківка (Кировоградська обл.)ЛипняжкаДобровеличківкаПіщаний Брід (Кировоградська обл.)НовоукраїнкаКропивницькийКропивницький

9 год. 20 хв.

Кожен день

22:45 – 06:10 КиївХарків КиївХарків

7 год. 25 хв.

Кожен день

22:45 – 08:25 КиївХерсон КиївМиколаївХерсон

9 год. 40 хв.

Кожен день

22:50 – 07:15 КиївХарків КиївПолтаваХарків

8 год. 25 хв.

Вт, Пт

23:00 – 05:20 КиївОдеса КиївОдеса

6 год. 20 хв.

Кожен день

23:10 – 01:35 КиївЧернігів КиївБровариЧернігів

2 год. 25 хв.

Кожен день

23:10 – 01:35 КиївЧернігів КиївБровариЧернігів

2 год. 25 хв.

Кожен день

23:10 – 07:00 КиївГомель КиївЧернігівГомель

7 год. 50 хв.

Чт, Нд

23:20 – 06:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

23:20 – 06:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

23:20 – 06:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

23:20 – 06:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

23:20 – 06:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

23:30 – 11:40 КиївХерсон КиївУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсон

12 год. 10 хв.

Пн, Пт

23:35 – 07:05 КиївДніпро КиївПолтаваДніпро

7 год. 30 хв.

Вт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 в місті Київ містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information