За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3

Автовокзал, "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:10 – 07:00 КиївОдеса КиївУманьОдеса

6 год. 50 хв.

Кожен день

00:20 – 07:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

00:20 – 07:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

00:20 – 07:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

00:20 – 07:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

00:20 – 07:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

00:30 – 11:40 КиївХерсон КиївУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсон

11 год. 10 хв.

Пн, Пт

03:00 – 12:00 КиївХерсон КиївУманьОдесаМиколаївХерсон

9 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

03:00 – 14:30 КиївІзмаїл КиївУманьОдесаТатарбунариІзмаїл

11 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

04:30 – 09:40 КиївСвіноуйсьце КиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьце

29 год. 10 хв.

Кожен день

05:00 – 17:30 КиївРені КиївОдесаСаратаТатарбунариІзмаїлРені

12 год. 30 хв.

Нд

05:10 – 18:30 КиївКосів КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноКременецьТернопільБучачМонастириськаІвано-ФранківськКоломияКосів

13 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

05:30 – 16:00 КиївХерсон КиївУманьМиколаївХерсон

10 год. 30 хв.

Кожен день

05:45 – 15:10 КиївМиколаїв КиївПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськНова ОдесаМиколаїв

9 год. 25 хв.

Кожен день

06:20 – 13:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

06:20 – 13:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

06:20 – 13:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

06:20 – 16:50 КиївМінськ КиївЧернігівГомельЖлобинБобруйскМінськ

10 год. 30 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

06:50 – 22:10 КиївВаршава КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршава

15 год. 20 хв.

Кожен день

07:00 – 18:15 КиївМінськ КиївЧернігівГомельБобруйскМінськ

11 год. 15 хв.

Нд

07:00 – 06:30 КиївБидгощ КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощ

23 год. 30 хв.

Кожен день

07:00 – 06:30 КиївБидгощ КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощ

23 год. 30 хв.

Кожен день

07:10 – 21:30 КиївМосква КиївМосква

14 год. 20 хв.

Кожен день

07:15 – 17:30 КиївМиколаїв КиївЖашківУманьКриве ОзероПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськНова ОдесаМиколаїв

10 год. 15 хв.

Кожен день

07:20 – 14:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

07:20 – 14:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

07:20 – 14:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

07:20 – 09:00 КиївБориспіль КиївБориспіль

1 год. 40 хв.

Кожен день

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Кожен день

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Кожен день

07:35 – 15:10 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 35 хв.

Кожен день

07:45 – 14:45 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 0 хв.

Кожен день

07:45 – 15:30 КиївДніпро КиївДніпро

7 год. 45 хв.

Кожен день

07:45 – 14:45 КиївХарків КиївПолтаваХарків

7 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 15:30 КиївХарків КиївХарків

7 год. 30 хв.

Кожен день

08:10 – 07:00 КиївПознань КиївЖитомирРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваЛодзьПознань

22 год. 50 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

08:20 – 15:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

08:20 – 15:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

08:20 – 15:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

08:20 – 15:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

08:30 – 15:05 КиївГомель КиївКозелецьЧернігівГомель

6 год. 35 хв.

Кожен день

09:10 – 16:10 КиївКривий Ріг КиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

7 год. 0 хв.

Кожен день

09:10 – 16:10 КиївКривий Ріг КиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

7 год. 0 хв.

Кожен день

09:10 – 16:10 КиївКривий Ріг КиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

7 год. 0 хв.

Кожен день

09:10 – 16:10 КиївКривий Ріг КиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

7 год. 0 хв.

Кожен день

09:15 – 16:00 КиївОдеса КиївУманьОдеса

6 год. 45 хв.

Кожен день

09:20 – 16:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

09:20 – 16:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

09:20 – 16:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

09:20 – 16:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

09:30 – 14:40 КиївЗлоценець КиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеСтшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛешноЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецинСтаргард-ЩецинськийЗлоценець

29 год. 10 хв.

Нд

09:45 – 19:50 КиївХерсон КиївМиколаївХерсон

10 год. 5 хв.

Кожен день

10:00 – 05:00 КиївМосква КиївГлухів (Сумська обл.)Железногорськ (Курська обл.)ОрелМосква

19 год. 0 хв.

Вт, Пт

10:00 – 10:00 КиївРига КиївЖитомирРівнеЛуцькКовельМаріямполеКаунасШяуляйЄлгаваРига

24 год. 0 хв.

Нд

10:15 – 17:40 КиївОдеса КиївОдеса

7 год. 25 хв.

Кожен день

10:20 – 17:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

10:20 – 17:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

10:20 – 17:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

10:20 – 17:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

10:30 – 20:05 КиївНововолинськ КиївКоростишівЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

9 год. 35 хв.

Кожен день

10:30 – 17:00 КиївСуми КиївСуми

6 год. 30 хв.

Вт, Чт

10:40 – 22:00 КиївІзмаїл КиївОдесаІзмаїл

11 год. 20 хв.

Чт

10:45 – 15:35 КиївПолтава КиївЛубниПолтава

4 год. 50 хв.

Кожен день

10:45 – 15:35 КиївПолтава КиївЛубниПолтава

4 год. 50 хв.

Кожен день

11:00 – 19:15 КиївДніпро КиївДніпро

8 год. 15 хв.

Кожен день

11:00 – 13:30 КиївЛегниця КиївЖитомирРівнеЛьвівКельцеЧенстоховаОполеВроцлавЛегниця

26 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 13:30 КиївЛегниця КиївЖитомирРівнеЛьвівКельцеЧенстоховаОполеВроцлавЛегниця

26 год. 30 хв.

Кожен день

11:20 – 18:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

11:20 – 18:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

11:20 – 18:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

11:20 – 18:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

12:10 – 16:40 КиївКропивницький КиївЧеркасиКропивницький

4 год. 30 хв.

Пн, Чт, Сб

12:20 – 19:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

12:20 – 19:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

12:20 – 19:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

12:20 – 19:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

12:30 – 15:30 КиївПрага КиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

27 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 21:41 КиївМиколаїв КиївМиколаїв

8 год. 41 хв.

Кожен день

13:10 – 15:35 КиївЧернігів КиївБровариЧернігів

2 год. 25 хв.

Кожен день

13:20 – 20:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

13:20 – 20:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

13:20 – 20:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

13:20 – 20:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

13:25 – 20:00 КиївКропивницький КиївЧеркасиКропивницький

6 год. 35 хв.

Кожен день

13:40 – 19:50 КиївОдеса КиївОдеса

6 год. 10 хв.

Кожен день

13:40 – 10:10 КиївВроцлав КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

20 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

13:45 – 11:05 КиївЩецин КиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецин

21 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 13:00 КиївПрага КиївРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

23 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

14:00 – 12:50 КиївЩецин КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЩецин

22 год. 50 хв.

Кожен день

14:00 – 12:50 КиївЩецин КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЩецин

22 год. 50 хв.

Кожен день

14:00 – 12:50 КиївЩецин КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЩецин

22 год. 50 хв.

Кожен день

14:00 – 12:50 КиївЩецин КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЩецин

22 год. 50 хв.

Кожен день

14:20 – 21:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

14:20 – 21:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

14:20 – 21:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

14:20 – 21:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

14:25 – 21:35 КиївХарків КиївХарків

7 год. 10 хв.

Кожен день

14:30 – 16:25 КиївВолгоград КиївПолтаваХарківБєлгородСтарий ОсколВоронежВолгоград

25 год. 55 хв.

Вт, Пт

14:40 – 15:00 КиївЩецин КиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецин

24 год. 20 хв.

Кожен день

14:40 – 15:00 КиївЩецин КиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваПознаньЩецин

24 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 07:00 КиївМосква КиївТулаМосква

16 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

15:10 – 11:00 КиївПознань КиївСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршаваЛодзьПознань

19 год. 50 хв.

Вт, Сб

15:20 – 22:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

15:20 – 22:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

15:20 – 22:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

15:20 – 22:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

16:00 – 07:00 КиївМосква КиївМосква

15 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 07:00 КиївМосква КиївМосква

15 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 12:15 КиївПознань КиївЖитомирРівнеВаршаваЛодзьПознань

20 год. 15 хв.

Кожен день

16:20 – 23:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

16:20 – 23:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

16:20 – 23:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб

16:20 – 23:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

16:45 – 14:00 КиївВалбжих КиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавСвідницяВалбжих

21 год. 15 хв.

Кожен день

17:00 – 14:40 КиївГдиня КиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьТоруньБидгощГданськГдиня

21 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 14:35 КиївЗелена Гура КиївЖитомирЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЗелена Гура

21 год. 35 хв.

Кожен день

17:00 – 09:15 КиївМосква КиївМосква

16 год. 15 хв.

Кожен день

17:20 – 00:01 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 41 хв.

Пн, Вт

17:20 – 23:59 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 39 хв.

Пт

17:20 – 23:59 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 39 хв.

Ср, Чт, Сб

17:20 – 23:59 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 39 хв.

Нд

17:30 – 06:00 КиївМінськ КиївЧернігівГомельБобруйскМінськ

12 год. 30 хв.

Чт, Нд

17:30 – 16:00 КиївСанкт-Петербург КиївСанкт-Петербург

22 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

17:30 – 17:30 КиївСанкт-Петербург КиївСанкт-Петербург

24 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

18:00 – 02:25 КиївЯмпіль (Вінницька обл.) КиївУманьГайсинЛадижинТульчинВапнярка (Вінницька обл.)ТомашпільЯмпіль (Вінницька обл.)

8 год. 25 хв.

Кожен день

18:00 – 09:00 КиївМосква КиївМосква

15 год. 0 хв.

Кожен день

18:15 – 04:25 КиївМогильов КиївГомельМогильов

10 год. 10 хв.

Сб, Нд

18:20 – 01:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

18:20 – 01:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

18:20 – 01:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

18:20 – 01:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

18:20 – 01:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

18:20 – 10:00 КиївМосква КиївМосква

15 год. 40 хв.

Пт

18:40 – 14:20 КиївРига КиївМінськВільнюсПаневежисРига

19 год. 40 хв.

Вт

19:10 – 07:45 КиївКілія КиївОдесаЗатокаБілгород-ДністровськийСаратаТатарбунариКілія

12 год. 35 хв.

Пн, Пт

19:20 – 02:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

19:20 – 02:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

19:20 – 02:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

19:20 – 02:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

19:20 – 02:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

19:25 – 11:30 КиївМосква КиївМосква

16 год. 5 хв.

Кожен день

19:40 – 07:40 КиївВільнюс КиївВільнюс

12 год. 0 хв.

Кожен день

20:20 – 03:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

20:20 – 03:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

20:20 – 03:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

20:20 – 03:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

20:20 – 03:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

20:35 – 12:40 КиївМосква КиївМосква

16 год. 5 хв.

Кожен день

20:45 – 05:30 КиївМиколаїв КиївЖашківУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаїв

8 год. 45 хв.

Пн, Вт, Пт, Нд

21:00 – 10:25 КиївВаршава КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 10:25 КиївВаршава КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 10:25 КиївВаршава КиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршава

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:00 – 06:40 КиївНововолинськ КиївКоростишівЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

9 год. 40 хв.

Кожен день

21:00 – 10:15 КиївЛьвів КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЧервоноградВеликі МостиЛьвів

13 год. 15 хв.

Кожен день

21:00 – 09:00 КиївУстилуг КиївКоростишівЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькУстилуг

12 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 09:00 КиївВільнюс КиївВільнюс

12 год. 0 хв.

Кожен день

21:20 – 08:05 КиївТрускавець КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

10 год. 45 хв.

Кожен день

21:20 – 04:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

21:20 – 04:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

21:20 – 04:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

21:20 – 04:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

21:20 – 04:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

21:25 – 07:00 КиївЗапоріжжя КиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

9 год. 35 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

21:30 – 09:00 КиївВаршава КиївЛюблінВаршава

11 год. 30 хв.

Кожен день

21:45 – 23:30 КиївБіла Церква КиївБіла Церква

1 год. 45 хв.

Кожен день

21:45 – 07:45 КиївКишинів КиївКишинів

10 год. 0 хв.

Кожен день

21:55 – 05:35 КиївДніпро КиївДніпро

7 год. 40 хв.

Кожен день

22:00 – 11:30 КиївМосква КиївМосква

13 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

22:00 – 09:40 КиївВаршава КиївЛюблінВаршава

11 год. 40 хв.

Кожен день

22:05 – 08:40 КиївКоблеве КиївМиколаївКоблеве

10 год. 35 хв.

Пн, Вт, Пт, Нд

22:10 – 07:25 КиївХерсон КиївУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

9 год. 15 хв.

Кожен день

22:20 – 05:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

22:20 – 05:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

22:20 – 05:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

22:20 – 05:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

22:20 – 05:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

22:45 – 06:10 КиївХарків КиївХарків

7 год. 25 хв.

Кожен день

22:45 – 08:25 КиївХерсон КиївМиколаївХерсон

9 год. 40 хв.

Кожен день

23:00 – 05:20 КиївОдеса КиївОдеса

6 год. 20 хв.

Кожен день

23:10 – 06:45 КиївГомель КиївЧернігівГомель

7 год. 35 хв.

Чт, Нд

23:20 – 06:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пн, Вт

23:20 – 06:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Пт

23:20 – 06:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Ср, Чт

23:20 – 06:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Сб

23:20 – 06:00 КиївКривий Ріг КиївКиїв аеропорт БориспільБориспільЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

6 год. 40 хв.

Нд

23:35 – 13:40 КиївМаріуполь КиївПолтаваДніпроЗапоріжжяБердянськМаріуполь

14 год. 5 хв.

Вт

23:55 – 12:30 КиївСєвєродонецьк КиївПолтаваХарківІзюмСловянськСєвєродонецьк

12 год. 35 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3 в місті Київ містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя