• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, "Дачная", пр. Победы 142

Автовокзал, "Дачная", пр. Победы 142: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 06:00 КиївКропивницький КиївЧеркасиКропивницький

5 год. 30 хв.

Нд

06:20 – 17:15 КиївКельн аеропорт КиївЖитомирРівнеЛьвівДрезденМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

34 год. 55 хв.

Пт

06:45 – 13:30 КиївДюссельдорф КиївЖитомирРівнеЛьвівДрезденЛейпцигМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорф

30 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт

06:45 – 15:00 КиївХайльбронн КиївЖитомирРівнеЛьвівЛьвівХемніцГераНюрнбергІнгольштадтМюнхенУльмШтутгарт аеропортХайльбронн

32 год. 15 хв.

Пн, Пт

07:00 – 15:30 КиївДюссельдорф КиївЖитомирРівнеЛьвівБерлінГамбургБременОснабрюкМюнстерДортмундЕссенДюссельдорф

32 год. 30 хв.

Нд

07:15 – 14:30 КиївДортмунд КиївЖитомирРівнеЛьвівБерлінШверінГамбургБременОснабрюкМюнстерДортмунд

31 год. 15 хв.

Вт, Сб

08:00 – 15:00 КиївЛьвів КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвів

7 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

08:30 – 22:05 КиївЗагреб КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівУжгородБудапештВіденьБратіславаЗагреб

37 год. 35 хв.

Ср, Сб

08:30 – 21:00 КиївУжгород КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівУжгород

12 год. 30 хв.

Ср, Сб

09:00 – 22:05 КиївЗагреб КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівУжгородБудапештВіденьБратіславаЗагреб

37 год. 5 хв.

Сб

09:00 – 02:00 КиївСалерно КиївЖитомирРівнеЛьвівТрієстУдінеМестреПадуяФеррараБолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

41 год. 0 хв.

Нд

09:30 – 20:00 КиївШтутгарт КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельДрезденЛейпцигЄнаЕрфуртАйзенахГіссенФранкфурт-на-МайніМаннгеймКарлсруеШтутгарт

34 год. 30 хв.

Чт, Сб

09:30 – 20:00 КиївКельн КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькБерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдУннаДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн

34 год. 30 хв.

Вт, Пт

13:00 – 01:30 КиївЗапоріжжя КиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

12 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 01:30 КиївЗапоріжжя КиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

12 год. 30 хв.

Вт, Сб

15:45 – 14:35 КиївВроцлав КиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

22 год. 50 хв.

Пт

16:05 – 00:35 КиївХарків КиївПолтаваХарків

8 год. 30 хв.

Нд

16:45 – 00:45 КиївХарків КиївПолтаваХарків

8 год. 0 хв.

Сб

17:15 – 04:15 КиївРим КиївЖитомирРівнеЛьвівМестреЧезенаПеруджаФолиньоТерніРим

35 год. 0 хв.

Чт

20:15 – 19:15 КиївВроцлав КиївЖитомирРівнеЛьвівРяшівКраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

23 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, "Дачная", пр. Победы 142 в місті Київ містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя