• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, "Дачная", пр. Победы 142

Автовокзал, "Дачная", пр. Победы 142: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 06:00 КиївКропивницький КиївЧеркасиКропивницький

5 год. 30 хв.

Нд

06:45 – 13:30 КиївДюссельдорф КиївЖитомирРівнеЛьвівДрезденЛейпцигМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорф

30 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт

06:45 – 15:00 КиївХайльбронн КиївЖитомирРівнеЛьвівЛьвівХемніцГераНюрнбергІнгольштадтМюнхенУльмШтутгарт аеропортХайльбронн

32 год. 15 хв.

Пн, Пт

07:00 – 18:15 КиївКельн аеропорт КиївЖитомирРівнеЛьвівДрезденМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

35 год. 15 хв.

Пт

07:00 – 18:15 КиївКельн аеропорт КиївЖитомирРівнеЛьвівДрезденМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

35 год. 15 хв.

Сб

07:15 – 14:30 КиївДортмунд КиївЖитомирРівнеЛьвівКотбусБерлінШверінГамбургБременОснабрюкМюнстерДортмунд

31 год. 15 хв.

Вт, Сб

09:00 – 22:05 КиївЗагреб КиївЖитомирРівнеЛьвівУжгородБудапештВіденьБратіславаЗагреб

37 год. 5 хв.

Чт, Сб

09:00 – 02:00 КиївСалерно КиївЖитомирРівнеЛьвівТрієстУдінеМестреПадуяФеррараБолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

41 год. 0 хв.

Нд

09:00 – 21:30 КиївУжгород КиївЖитомирРівнеЛьвівУжгород

12 год. 30 хв.

Чт, Сб

09:00 – 18:30 КиївМілан КиївЖитомирРівнеЛьвівТрієстМонфальконеУдінеМестреПадуяВіченцаВеронаБрешіяБергамоМілан

33 год. 30 хв.

Вт

10:00 – 20:00 КиївШтутгарт аеропорт КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельДрезденЛейпцигЄнаЕрфуртАйзенахГіссенМаннгеймКарлсруеШтутгарт аеропорт

34 год. 0 хв.

Чт, Сб

10:00 – 20:00 КиївКельн аеропорт КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькБерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдУннаДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

34 год. 0 хв.

Вт, Пт

10:00 – 20:00 КиївШтутгарт аеропорт КиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельДрезденЛейпцигЄнаЕрфуртАйзенахГіссенМаннгеймКарлсруеШтутгарт аеропорт

34 год. 0 хв.

Чт

13:00 – 01:30 КиївЗапоріжжя КиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

12 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 01:30 КиївЗапоріжжя КиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

12 год. 30 хв.

Вт, Сб

14:30 – 12:00 КиївВроцлав КиївЖитомирРівнеЛьвівЯрославПшеворскЛаньцутРяшівДембицяТарнувКраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

21 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 12:00 КиївВроцлав КиївЖитомирРівнеЛьвівЯрославПшеворскЛаньцутРяшівДембицяТарнувКраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

21 год. 30 хв.

Кожен день

15:45 – 14:35 КиївВроцлав КиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

22 год. 50 хв.

Пт

15:45 – 14:35 КиївВроцлав КиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

22 год. 50 хв.

Пт

16:05 – 00:35 КиївХарків КиївПолтаваХарків

8 год. 30 хв.

Нд

16:05 – 00:35 КиївХарків КиївПолтаваХарків

8 год. 30 хв.

Нд

17:15 – 04:15 КиївРим КиївЖитомирРівнеЛьвівМестреЧезенаПеруджаФолиньоТерніРим

35 год. 0 хв.

Чт

20:15 – 19:15 КиївВроцлав КиївЖитомирРівнеЛьвівРяшівКраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

23 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

22:00 – 02:30 КиївСлубіце КиївЖитомирРівнеЛьвівТарнувКраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінСлубіце

28 год. 30 хв.

Ср

22:00 – 22:15 КиївГенуя КиївЖитомирРівнеЛьвівУдінеМестреПадуяВіченцаВеронаБрешіяБергамоМіланТурінСавонаГенуя

48 год. 15 хв.

Ср

22:00 – 20:30 КиївНеаполь КиївЖитомирРівнеЛьвівУжгородУдінеФлоренціяНеаполь

46 год. 30 хв.

Ср

22:00 – 22:00 КиївРим КиївЖитомирРівнеЛьвівРімініАнконаСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескараАвеццаноРим

48 год. 0 хв.

Ср

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, "Дачная", пр. Победы 142 в місті Київ містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя