• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, "Флоренц"

Автовокзал, "Флоренц": розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
04:30 – 08:00 ПрагаЛіберець ПрагаМлада-БолеславЛіберець

3 год. 30 хв.

Ср, Сб, Нд

05:20 – 08:00 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

2 год. 40 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

05:20 – 06:00 ПрагаКралупи-на-Влтаві ПрагаКралупи-на-Влтаві

0 год. 40 хв.

Вт, Пт

05:30 – 07:00 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

1 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

05:50 – 10:30 ПрагаНюрнберг ПрагаПльзеньНюрнберг

4 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

07:00 – 08:15 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

1 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб

07:00 – 15:45 ПрагаКассель ПрагаДрезденХемніцГераЄнаВеймарЕрфуртАйзенахКассель

8 год. 45 хв.

Пт

07:25 – 09:20 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Кожен день

07:30 – 21:00 ПрагаХерсон ПрагаГрадець КраловеВроцлавГлівіцеКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

37 год. 30 хв.

Ср

08:00 – 16:00 ПрагаАфіни ПрагаБрноБратіславаБудапештСалонікиЛарисаАфіни

32 год. 0 хв.

Сб

08:30 – 12:50 ПрагаКамянець-Подільський ПрагаМлада-БолеславЛіберецьЄленя-ГураВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільЧортківКамянець-Подільський

28 год. 20 хв.

Кожен день

08:50 – 11:00 ПрагаЛіберець ПрагаМлада-БолеславЛіберець

2 год. 10 хв.

Кожен день

08:50 – 11:00 ПрагаЛіберець ПрагаМлада-БолеславЛіберець

2 год. 10 хв.

Кожен день

09:00 – 21:00 ПрагаХерсон ПрагаБрноКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

36 год. 0 хв.

Нд

09:00 – 06:45 ПрагаСофія ПрагаБрноБратіславаСофія

21 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

09:00 – 09:55 ПрагаМінськ ПрагаБрноОстраваКатовіцеКраківБрестМінськ

24 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

09:00 – 14:55 ПрагаЧеркаси ПрагаМлада-БолеславЛіберецьЛегницяВроцлавКатовіцеЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївЧеркаси

29 год. 55 хв.

Вт, Нд

09:00 – 11:00 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

2 год. 0 хв.

Вт

09:25 – 11:00 ПрагаЛіберець ПрагаМлада-БолеславЛіберець

1 год. 35 хв.

Чт, Нд

10:00 – 05:30 ПрагаЛьвів ПрагаБрноОломоуцКатовіцеКраківЛьвівЛьвів

19 год. 30 хв.

Чт

10:00 – 12:00 ПрагаЛіберець ПрагаМлада-БолеславЛіберець

2 год. 0 хв.

Вт, Пт

10:00 – 14:25 ПрагаОргіїв ПрагаБрноКишинівОргіїв

28 год. 25 хв.

Вт, Нд

10:00 – 11:30 ПрагаКишинів ПрагаБрноКишинів

25 год. 30 хв.

Пн, Сб

10:00 – 09:30 ПрагаХасково ПрагаБрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівХасково

23 год. 30 хв.

Пн, Чт, Сб

10:00 – 12:00 ПрагаЛіберець ПрагаМлада-БолеславЛіберець

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

10:00 – 12:00 ПрагаЛіберець ПрагаМлада-БолеславЛіберець

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

10:00 – 12:00 ПрагаЛіберець ПрагаМлада-БолеславЛіберець

2 год. 0 хв.

Вт, Пт

10:30 – 13:00 ПрагаКишинів ПрагаБрноБратіславаБудапештАрадДеваСебесСібіуБрасовОнештіАджудТекучБирладХушіКишинів

26 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

10:30 – 19:00 ПрагаХерсон ПрагаВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)МиколаївХерсон

32 год. 30 хв.

Вт

11:00 – 12:30 ПрагаКиїв ПрагаБрноКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

25 год. 30 хв.

Чт, Нд

11:00 – 10:10 ПрагаВінниця ПрагаБрноОломоуцОстраваКатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

23 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

11:00 – 13:00 ПрагаЛіберець ПрагаМлада-БолеславЛіберець

2 год. 0 хв.

Ср

11:00 – 06:00 ПрагаДрогобич ПрагаБрноКраківРяшівЛьвівСтрийДрогобич

19 год. 0 хв.

Пн

11:00 – 11:00 ПрагаВінниця ПрагаБрноБратіславаБудапештУжгородМукачевеСтрийЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

24 год. 0 хв.

Вт, Сб

11:00 – 13:00 ПрагаЛіберець ПрагаМлада-БолеславЛіберець

2 год. 0 хв.

Ср

11:20 – 09:40 ПрагаНадвірна ПрагаБрноОломоуцКатовіцеЛьвівСамбірДрогобичСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

22 год. 20 хв.

Кожен день

11:30 – 16:30 ПрагаКишинів ПрагаБрноКишинів

29 год. 0 хв.

Сб

11:40 – 13:15 ПрагаПльзень ПрагаРокицаниПльзень

1 год. 35 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 14:35 ПрагаКиїв ПрагаГрадець КраловеВроцлавКатовіцеКраків АеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

26 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 14:35 ПрагаКиїв ПрагаГрадець КраловеВроцлавКатовіцеКраків АеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

26 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 14:00 ПрагаКалуш ПрагаБрноБратіславаНітраЗволенУжгородМукачевеНижні ВоротаСтрийЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалуш

26 год. 0 хв.

Пн, Пт

12:00 – 14:35 ПрагаКиїв ПрагаГрадець КраловеВроцлавКатовіцеКраків АеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

26 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 15:00 ПрагаКиїв ПрагаГрадець КраловеВроцлавКатовіцеКраків АеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

27 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 14:00 ПрагаКиїв ПрагаБрноБратіславаУжгородМукачевеСтрийЛьвівРівнеЖитомирКиїв

26 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 14:00 ПрагаЛіберець ПрагаМлада-БолеславЛіберець

2 год. 0 хв.

Сб

12:00 – 14:00 ПрагаЛіберець ПрагаМлада-БолеславЛіберець

2 год. 0 хв.

Сб

12:30 – 10:30 ПрагаІвано-Франківськ ПрагаБрноБратіславаБудапештУжгородМукачевеСтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

22 год. 0 хв.

Нд

12:30 – 12:00 ПрагаРахів ПрагаБрноОстраваКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинЯремчеЯсіняРахів

23 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 14:25 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

13:35 – 17:30 ПрагаБерлін ПрагаДрезденБерлін

3 год. 55 хв.

Кожен день

14:00 – 15:30 ПрагаЧернівці ПрагаБрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

25 год. 30 хв.

Нд

14:00 – 13:00 ПрагаЗаліщики ПрагаБрноОломоуцОстраваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськТлумачГороденкаТовсте (Тернопільська обл.)‎Заліщики

23 год. 0 хв.

Пн

14:00 – 13:30 ПрагаЗаліщики ПрагаБрноФрідек-МістекЛьвівРогатинІвано-ФранківськТлумачГороденкаТовсте (Тернопільська обл.)‎Заліщики

23 год. 30 хв.

Нд

14:00 – 17:00 ПрагаКамянець-Подільський ПрагаБрноОстраваКатовіцеКраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияГороденкаСнятинЧернівціЧернівціКамянець-Подільський

27 год. 0 хв.

Нд

14:20 – 13:00 ПрагаЧернівці ПрагаБрноОломоуцОстраваЛьвівЛьвівЗолочівТернопільТеребовляЧортківЗаліщикиЧернівці

22 год. 40 хв.

Чт

14:30 – 13:10 ПрагаКосів ПрагаБрноОломоуцКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосів

22 год. 40 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

14:35 – 16:00 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

1 год. 25 хв.

Ср, Сб, Нд

15:00 – 11:00 ПрагаЗолочів ПрагаБрноОломоуцКраківЛьвівЛьвівЗолочів

20 год. 0 хв.

Ср, Сб

15:00 – 19:00 ПрагаБричани ПрагаБрноДрокіяСорокиДондушеньЄдинецьБричани

28 год. 0 хв.

Сб

15:30 – 21:30 ПрагаВарна ПрагаБрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораВарна

30 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

15:30 – 10:00 ПрагаТячів ПрагаБрноУжгородМукачевеІршаваВиноградівХустТячів

18 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

15:50 – 23:40 ПрагаВарна ПрагаПрагаПрагаПрагаБрноБрноВіденьВіденьБудапештБудапештСофіяСофіяПазарджикПазарджикПловдівПловдівСтара ЗагораСтара ЗагораСлівенСлівенБургасБургасВарнаВарна

31 год. 50 хв.

Кожен день

16:00 – 13:30 ПрагаЧернівці ПрагаБрноОломоуцКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

21 год. 30 хв.

Чт, Сб, Нд

16:00 – 17:00 ПрагаЧернівці ПрагаГрадець КраловеКатовіцеЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

25 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

16:00 – 13:30 ПрагаРахів ПрагаБрноБратіславаПопрадПряшівКошицеМихайлівціУжгородМукачевеІршаваХустТячівВеликий БичківРахів

21 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 12:00 ПрагаТернопіль ПрагаБрноКраків АеропортРяшівЛьвівТернопіль

19 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 12:00 ПрагаТернопіль ПрагаБрноКраків АеропортРяшівТернопіль

19 год. 30 хв.

Пн, Пт

17:00 – 16:15 ПрагаКалуш ПрагаБрноБратіславаНітраЗволенУжгородМукачевеНижні ВоротаСтрийЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалуш

23 год. 15 хв.

Вт, Сб, Нд

18:00 – 13:00 ПрагаКоломия ПрагаБрноОломоуцЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськГороденкаКоломия

19 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 12:30 ПрагаДрагово (Закарпатська обл.) ПрагаБрноУжгородМукачевеІршаваВиноградівХустБуштиноТячівДрагово (Закарпатська обл.)

18 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 15:30 ПрагаРахів ПрагаБрноОстраваКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинЯремчеЯсіняРахів

21 год. 30 хв.

Пт, Сб, Нд

18:30 – 07:00 ПрагаІзмаїл ПрагаБрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаТатарбунариІзмаїл

36 год. 30 хв.

Нд

18:30 – 06:00 ПрагаІзмаїл ПрагаБрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаТатарбунариІзмаїл

35 год. 30 хв.

Нд

18:45 – 10:10 ПрагаУжгород ПрагаХумполецБрноОломоуцПопрадЛевочаПряшівГіралтовцеСвідникГуменнеМихайлівціУжгород

15 год. 25 хв.

Пн, Пт

18:50 – 20:10 ПрагаПльзень ПрагаРокицаниПльзень

1 год. 20 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:00 – 07:00 ПрагаХерсон ПрагаБрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівЗолочівТернопільХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсон

36 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

19:30 – 15:00 ПрагаГороденка ПрагаБрноОломоуцОстраваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськТлумачГороденка

19 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:00 – 17:30 ПрагаІвано-Франківськ ПрагаБрноБратіславаЖилінаПопрадПряшівКошицеМихайлівціУжгородМукачевеСтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

21 год. 30 хв.

Ср, Чт

20:00 – 15:10 ПрагаДубове (Закарпатська обл.) ПрагаБрноУжгородМукачевеБереговеВиноградівХустТячівДубове (Закарпатська обл.)

19 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:00 – 00:00 ПрагаЯсіня ПрагаБрноБратіславаЖилінаПопрадПряшівКошицеМихайлівціУжгородМукачевеІршаваХустТячівВеликий БичківРахівЯсіня

4 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

22:00 – 03:30 ПрагаКиїв ПрагаБрноОломоуцОстраваЦешинБельсько-БялаЧеховіце-ДзедзіцеПщинаТихиХожувКатовіцеКраківТарнувРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

29 год. 30 хв.

Пт

23:30 – 19:00 ПрагаСофія ПрагаСофія

19 год. 30 хв.

Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, "Флоренц" в місті Прага містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Прага

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя