• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, "Флоренц"

Автовокзал, "Флоренц": розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
04:20 – 08:00 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

3 год. 40 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

04:20 – 05:00 ПрагаКралупи-на-Влтаві ПрагаКралупи-на-Влтаві

0 год. 40 хв.

Вт, Пт

05:00 – 06:10 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

1 год. 10 хв.

Кожен день

05:50 – 10:30 ПрагаНюрнберг ПрагаПльзеньНюрнберг

4 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

07:00 – 21:00 ПрагаХерсон ПрагаГрадець КраловеВроцлавГлівіцеКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

38 год. 0 хв.

Ср

07:00 – 15:45 ПрагаКассель ПрагаДрезденХемніцГераЄнаВеймарЕрфуртАйзенахКассель

8 год. 45 хв.

Пт

07:25 – 09:20 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Кожен день

07:30 – 08:30 ПрагаКиїв ПрагаГрадець КраловеВроцлавКатовіцеКраківРівнеЖитомирКиїв

25 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

08:00 – 16:00 ПрагаАфіни ПрагаБрноБратіславаБудапештСалонікиАфіни

32 год. 0 хв.

Сб

08:30 – 12:50 ПрагаКамянець-Подільський ПрагаМлада-БолеславЛіберецьЄленя-ГураВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільЧортківКамянець-Подільський

28 год. 20 хв.

Кожен день

09:00 – 20:15 ПрагаХерсон ПрагаБрноКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

35 год. 15 хв.

Нд

09:00 – 06:45 ПрагаСофія ПрагаБрноБратіславаСофія

21 год. 45 хв.

Кожен день

09:00 – 09:00 ПрагаМінськ ПрагаБрноОстраваКатовіцеКраківВаршаваБрестМінськ

24 год. 0 хв.

Вт, Чт, Нд

09:00 – 14:55 ПрагаЧеркаси ПрагаМлада-БолеславЛіберецьЛегницяВроцлавКатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївЧеркаси

29 год. 55 хв.

Вт

09:30 – 09:30 ПрагаХасково ПрагаБрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівХасково

24 год. 0 хв.

Пн, Чт, Сб

10:00 – 05:30 ПрагаЛьвів ПрагаБрноОломоуцКатовіцеКраківЛьвівЛьвів

19 год. 30 хв.

Чт

10:00 – 13:00 ПрагаКишинів ПрагаБрноБратіславаБудапештАрадДеваСебесСібіуБрасовОнештіАджудТекучБирладХушіКишинів

27 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

10:00 – 06:30 ПрагаГороденка ПрагаБрноОломоуцКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськГороденка

20 год. 30 хв.

Сб

10:00 – 14:25 ПрагаОргіїв ПрагаБрноКишинівОргіїв

28 год. 25 хв.

Вт, Чт

10:00 – 07:15 ПрагаТячів ПрагаБрноУжгородМукачевеІршаваВиноградівХустТячів

21 год. 15 хв.

Вт, Чт, Сб

10:30 – 12:50 ПрагаКишинів ПрагаБрноАрадДеваСебесСібіуФагарасБрасовОнештіАджудТекучБирладХушіКишинів

26 год. 20 хв.

Сб

10:30 – 19:00 ПрагаХерсон ПрагаВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)МиколаївХерсон

32 год. 30 хв.

Вт

11:00 – 12:55 ПрагаКиїв ПрагаБрноФрідек-МістекКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

25 год. 55 хв.

Чт, Нд

11:00 – 14:00 ПрагаВарна ПрагаБрноАрадДеваСебесСібіуРимніку-ВилчаПітештьБухарестРусеВарна

27 год. 0 хв.

Ср, Сб

11:00 – 11:00 ПрагаВінниця ПрагаБрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

24 год. 0 хв.

Пн, Нд

11:00 – 06:00 ПрагаДрогобич ПрагаБрноКраківРяшівЛьвівСтрийДрогобич

19 год. 0 хв.

Пн

11:20 – 09:40 ПрагаНадвірна ПрагаБрноОломоуцКатовіцеКраківРяшівЛьвівСамбірДрогобичСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

22 год. 20 хв.

Кожен день

11:30 – 16:30 ПрагаКишинів ПрагаБрноКишинів

29 год. 0 хв.

Сб

11:40 – 13:15 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

1 год. 35 хв.

Вт, Пт

11:40 – 13:15 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

1 год. 35 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

12:00 – 14:35 ПрагаКиїв ПрагаГрадець КраловеВроцлавКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

26 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 14:35 ПрагаКиїв ПрагаГрадець КраловеВроцлавКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

26 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 14:00 ПрагаКалуш ПрагаБрноБратіславаНітраЗволенКошицеУжгородМукачевеСваляваНижні ВоротаСтрийЛьвівРогатинІвано-ФранківськКалуш

26 год. 0 хв.

Пн, Пт

12:00 – 14:35 ПрагаКиїв ПрагаГрадець КраловеВроцлавКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

26 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 15:00 ПрагаКиїв ПрагаГрадець КраловеВроцлавКатовіцеКраків аеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

27 год. 0 хв.

Кожен день

12:30 – 17:30 ПрагаБерлін ПрагаДрезденБерлін

5 год. 0 хв.

Кожен день

12:30 – 12:30 ПрагаКиїв ПрагаБрноОломоуцОстраваЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

24 год. 0 хв.

Кожен день

12:30 – 14:25 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

1 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

13:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ ПрагаГрадець КраловеВроцлавКатовіцеКраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

23 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

14:00 – 15:30 ПрагаЧернівці ПрагаБрноОломоуцОстраваКатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

25 год. 30 хв.

Нд

14:00 – 13:30 ПрагаЗаліщики ПрагаБрноФрідек-МістекЛьвівЛьвівРогатинБурштинГаличІвано-ФранківськТлумачГороденкаТовсте (Тернопільська обл.)‎Заліщики

23 год. 30 хв.

Пн

14:00 – 13:30 ПрагаЗаліщики ПрагаБрноФрідек-МістекЛьвівРогатинІвано-ФранківськТлумачГороденкаТовсте (Тернопільська обл.)‎Заліщики

23 год. 30 хв.

Нд

14:30 – 13:10 ПрагаКосів ПрагаБрноОломоуцКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосів

22 год. 40 хв.

Вт, Чт, Нд

14:30 – 13:10 ПрагаКосів ПрагаБрноОломоуцКатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосів

22 год. 40 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

14:35 – 16:00 ПрагаПльзень ПрагаПльзень

1 год. 25 хв.

Ср, Сб, Нд

15:00 – 11:00 ПрагаЗолочів ПрагаБрноОломоуцКраківРяшівЛьвівЛьвівЗолочів

20 год. 0 хв.

Ср, Сб

15:30 – 21:30 ПрагаВарна ПрагаБрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораВарна

30 год. 0 хв.

Вт, Пт, Сб, Нд

16:00 – 23:40 ПрагаВарна ПрагаБрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівСтара ЗагораСлівенБургасВарна

31 год. 40 хв.

Кожен день

16:00 – 16:00 ПрагаЧернівці ПрагаБрноОломоуцКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

24 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

16:00 – 17:00 ПрагаЧернівці ПрагаГрадець КраловеКатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

25 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 12:00 ПрагаТернопіль ПрагаБрноКраків аеропортРяшівЛьвівТернопіль

19 год. 30 хв.

Пн, Пт

16:30 – 12:00 ПрагаТернопіль ПрагаБрноКраків аеропортРяшівТернопіль

19 год. 30 хв.

Пн, Пт

18:00 – 13:00 ПрагаКоломия ПрагаБрноОломоуцЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськГороденкаКоломия

19 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 12:30 ПрагаДрагово (Закарпатська обл.) ПрагаБрноУжгородМукачевеІршаваВиноградівХустБуштиноТячівДрагово (Закарпатська обл.)

18 год. 30 хв.

Кожен день

18:45 – 10:10 ПрагаУжгород ПрагаХумполецБрноОломоуцПопрадЛевочаПряшівГіралтовцеСвідникГуменнеМихайлівціУжгород

15 год. 25 хв.

Пн, Пт

19:30 – 16:00 ПрагаКоломия ПрагаБрноОломоуцЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськБогородчаниНадвірнаДелятинЯремчеЛанчинКоломия

20 год. 30 хв.

Чт, Пт, Сб, Нд

19:30 – 17:00 ПрагаКамянець-Подільський ПрагаБрноОломоуцОстраваЛьвівЛьвівЗолочівТернопільТеребовляЧортківЗаліщикиЧернівціКамянець-Подільський

21 год. 30 хв.

Чт

20:00 – 15:10 ПрагаДубове (Закарпатська обл.) ПрагаБрноУжгородМукачевеБереговеВиноградівХустТячівДубове (Закарпатська обл.)

19 год. 10 хв.

Нд

22:00 – 03:30 ПрагаКиїв ПрагаБрноОломоуцОстраваЦешинБельсько-БялаЧеховіце-ДзедзіцеПщинаТихиХожувКатовіцеКраківТарнувРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

29 год. 30 хв.

Пт

23:30 – 19:00 ПрагаСофія ПрагаСофія

19 год. 30 хв.

Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, "Флоренц" в місті Прага містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Прага

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя