За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, ул.Гусова 90

Автовокзал, ул.Гусова 90: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
07:20 – 11:00 ПльзеньКиїв ПльзеньПрагаМлада-БолеславЛіберецьЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

27 год. 40 хв.

Сб, Нд

07:30 – 09:30 ПльзеньХасково ПльзеньПрагаБрноВіденьБудапештСофіяПазарджикПловдівХасково

26 год. 0 хв.

Пн, Чт, Сб

07:35 – 10:30 ПльзеньНюрнберг ПльзеньНюрнберг

2 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

07:55 – 04:30 ПльзеньТячів ПльзеньПрагаБрноБратіславаБудапештУжгородМукачевеХустТячів

20 год. 35 хв.

Вт, Чт

09:00 – 10:40 ПльзеньКарлові Вари ПльзеньКарлові Вари

1 год. 40 хв.

Пн, Чт

09:10 – 09:40 ПльзеньНадвірна ПльзеньПрагаБрноОломоуцКатовіцеКраківРяшівЛьвівСамбірДрогобичСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

24 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

09:15 – 11:05 ПльзеньКарлові Вари ПльзеньКарлові Вари

1 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

09:30 – 12:30 ПльзеньКиїв ПльзеньПрагаБрноОломоуцОстраваЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

27 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

10:00 – 10:00 ПльзеньБорислав ПльзеньПрагаГрадець КраловеКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)Борислав

24 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

10:00 – 10:05 ПльзеньКоломия ПльзеньПрагаГрадець КраловеКраків аеропортЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломия

24 год. 5 хв.

Кожен день

10:00 – 10:10 ПльзеньЛьвів ПльзеньПрагаПрагаБрноУжгородМукачевеСколеСтрийДрогобичЛьвів

24 год. 10 хв.

Пн

12:00 – 13:10 ПльзеньКосів ПльзеньПрагаБрноОломоуцКатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосів

25 год. 10 хв.

Пн, Чт, Нд

12:00 – 13:10 ПльзеньКосів ПльзеньПрагаБрноОломоуцКатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаБрошнівКалушІвано-ФранківськНадвірнаКоломияКосів

25 год. 10 хв.

Пн

13:00 – 11:00 ПльзеньЗолочів ПльзеньПрагаБрноОломоуцКраківРяшівЛьвівЛьвівЗолочів

22 год. 0 хв.

Ср, Сб

13:00 – 16:00 ПльзеньЧернівці ПльзеньПрагаБрноОломоуцКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

27 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

13:00 – 17:00 ПльзеньЧернівці ПльзеньПрагаПрагаГрадець КраловеКатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

28 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

13:20 – 18:05 ПльзеньХасково ПльзеньПрагаБрноВіденьСофіяПазарджикПловдівХасково

28 год. 45 хв.

Вт, Нд

13:30 – 16:50 ПльзеньНюрнберг ПльзеньНюрнберг

3 год. 20 хв.

Пт, Нд

15:00 – 13:00 ПльзеньКоломия ПльзеньКралупи-на-ВлтавіПрагаБрноОломоуцЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськГороденкаКоломия

22 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул.Гусова 90 в місті Пльзень містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Пльзень

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя