Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Гусова, 90

Автовокзал, ул. Гусова, 90: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
08:40 – 14:55 ПлзеньЧеркаси ПлзеньРокицаниПрагаМлада-БолеславЛіберецьБогатиняЗгожелецьЛегницяВроцлавКатовіцеЛьвівРівнеЖитомирКиївЧеркаси

30 год. 15 хв.

Вт, Сб

09:00 – 10:40 ПлзеньКарлові-Вари ПлзеньКарлові-Вари

1 год. 40 хв.

Пн

09:10 – 09:40 ПлзеньНадвірна ПлзеньПрагаБрноОломоуцКатовіцеЛьвівСамбірДрогобичСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

24 год. 30 хв.

Кожен день

09:15 – 11:05 ПлзеньКарлові-Вари ПлзеньКарлові-Вари

1 год. 50 хв.

Чт, Сб

10:00 – 10:00 ПлзеньБорислав ПлзеньПрагаГрадец-КраловеКатовіцеЛьвівЛьвівСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)Борислав

24 год. 0 хв.

Вт, Сб

10:00 – 10:05 ПлзеньКоломия ПлзеньПрагаГрадец-КраловеЛьвівІвано-ФранківськКоломия

24 год. 5 хв.

Кожен день

12:00 – 17:00 ПлзеньКамянець-Подільський ПлзеньПрагаБрноОстраваКатовіцеКраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияГороденкаСнятинЧернівціЧернівціКамянець-Подільський

29 год. 0 хв.

Нд

13:00 – 11:00 ПлзеньЗолочів ПлзеньПрагаБрноОломоуцКраківЛьвівЛьвівЗолочів

22 год. 0 хв.

Ср

13:00 – 18:05 ПлзеньХасково ПлзеньПрагаБрноВіденьСофіяПазарджикПловдивСтара ЗагораДімітровградХасково

29 год. 5 хв.

Ср, Пт, Сб

13:20 – 20:00 ПлзеньФранкфурт ПлзеньНюрнбергФранкфурт

6 год. 40 хв.

Пн, Ср, Чт

17:00 – 07:00 ПлзеньХерсон ПлзеньРокицаниПрагаЇглаваБрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівЗолочівТернопільХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсон

38 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 06:00 ПлзеньХарків ПлзеньРокицаниПрагаЇглаваБрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівРівнеЖитомирКиївПирятинПолтаваХарківХарків

37 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 22:10 ПлзеньХмельницький ПлзеньРокицаниПрагаЇглаваБрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиКатовіцеКраківЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-ПодільськийДунаївціХмельницький

29 год. 10 хв.

Кожен день

17:00 – 17:25 ПлзеньКовель ПлзеньРокицаниПрагаЇглаваБрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівРадехів (Львівська обл‎.)ГорохівЛуцькКовель

24 год. 25 хв.

Кожен день

17:00 – 05:00 ПлзеньЧеркаси ПлзеньРокицаниПрагаЇглаваБрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинБельсько-БялаТихиЛьвівЗолочівТернопільХмельницькийВінницяНемирівГайсинУманьТальнеЗвенигородкаШполаСмілаЧеркасиЧеркаси

36 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 08:20 ПлзеньЗапоріжжя ПлзеньРокицаниПрагаЇглаваБрноОломоуцОстраваФрідек-МістекЦешинКентиАндрихувВадовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігДніпроЗапоріжжя

39 год. 20 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Гусова, 90 в місті Плзень містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Плзень

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя