• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул.Великотирновская 7

Автовокзал, ул.Великотирновская 7: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:20 – 07:00 ПолтаваПрага ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

30 год. 40 хв.

Пт

00:30 – 13:30 ПолтаваДюссельдорф ПолтаваЛубниКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівДрезденЛейпцигМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорф

37 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

00:30 – 15:00 ПолтаваХайльбронн ПолтаваЛубниКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівЛьвівХемніцГераНюрнбергІнгольштадтМюнхенУльмШтутгарт аеропортХайльбронн

38 год. 30 хв.

Пн, Пт

01:10 – 19:00 ПолтаваКраснодар ПолтаваХарківБєлгородРостов-на-ДонуКраснодар

17 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

01:15 – 07:00 ПолтаваГдиня ПолтаваБориспільКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

29 год. 45 хв.

Кожен день

01:15 – 07:00 ПолтаваГдиня ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

29 год. 45 хв.

Кожен день

01:15 – 07:00 ПолтаваГдиня ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

29 год. 45 хв.

Кожен день

01:15 – 07:00 ПолтаваГдиня ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінЛодзьВлоцлавекБидгощГданськГдиня

29 год. 45 хв.

Кожен день

01:15 – 07:00 ПолтаваГдиня ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

29 год. 45 хв.

Кожен день

01:15 – 07:00 ПолтаваГдиня ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінЛодзьВлоцлавекБидгощГданськГдиня

29 год. 45 хв.

Кожен день

01:45 – 18:15 ПолтаваМінськ ПолтаваКиївЧернігівГомельБобруйскМінськ

16 год. 30 хв.

Нд

02:10 – 10:05 ПолтаваСлубіце ПолтаваРешетилівкаХоролЛубниПирятинКиїв аеропорт БориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноРадивилівБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеГлівіцеОполеБжегОлаваЛегницяЛюбінГлогувНова СульЗелена ГураСлубіце

31 год. 55 хв.

Кожен день

02:10 – 13:30 ПолтаваСлупск ПолтаваРешетилівкаХоролЛубниПирятинКиїв аеропорт БориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноРадивилівБродиЛьвівВаршаваКутноВлоцлавекТоруньГрудзьондзТчевГданськГдиняЛемборкСлупск

35 год. 20 хв.

Кожен день

02:10 – 13:00 ПолтаваЩецин ПолтаваРешетилівкаХоролЛубниПирятинКиїв аеропорт БориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноРадивилівБродиЛьвівВроцлавЛешноПознаньСвебодзінМендзижечГожув-ВелькопольскийЩецин

34 год. 50 хв.

Кожен день

02:10 – 13:55 ПолтаваКолобжег ПолтаваРешетилівкаХоролЛубниПирятинКиїв аеропорт БориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноРадивилівБродиЛьвівЧенстоховаЛодзьЗгежКолоКонінІновроцлавБидгощСемпульно-КраєнськеХойніцеЩецинекКошалінКолобжег

35 год. 45 хв.

Кожен день

02:35 – 16:00 ПолтаваЩецин ПолтаваЛубниКиїв аеропорт БориспільКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськГдиняЛемборкСлупскКошалінГоленювЩецин

37 год. 25 хв.

Вт, Сб

03:40 – 13:40 ПолтаваМаріуполь ПолтаваДніпроЗапоріжжяБердянськМаріуполь

10 год. 0 хв.

Вт

03:50 – 06:30 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 40 хв.

Пт, Нд

03:50 – 06:30 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 40 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

04:40 – 12:30 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківІзюмСловянськСєвєродонецьк

7 год. 50 хв.

Кожен день

04:40 – 12:30 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківІзюмСловянськСєвєродонецьк

7 год. 50 хв.

Кожен день

04:40 – 12:30 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківІзюмСловянськСєвєродонецьк

7 год. 50 хв.

Кожен день

04:40 – 12:30 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківІзюмСловянськСєвєродонецьк

7 год. 50 хв.

Кожен день

05:30 – 07:50 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 20 хв.

Кожен день

05:30 – 07:50 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 20 хв.

Кожен день

05:30 – 07:50 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 20 хв.

Кожен день

05:30 – 07:50 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 20 хв.

Кожен день

05:30 – 08:10 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 40 хв.

Кожен день

05:30 – 07:50 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 20 хв.

Кожен день

07:00 – 14:20 ПолтаваКошалін ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

31 год. 20 хв.

Кожен день

07:00 – 14:20 ПолтаваКошалін ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

31 год. 20 хв.

Кожен день

07:00 – 18:30 ПолтаваЛуцьк ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцьк

11 год. 30 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 ПолтаваСлупск ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьБидгощГданськГдиняСлупск

27 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 ПолтаваСлупск ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьБидгощГданськГдиняСлупск

27 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 ПолтаваСлупск ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьБидгощГданськГдиняСлупск

27 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 ПолтаваСлупск ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьБидгощГданськГдиняСлупск

27 год. 0 хв.

Кожен день

09:15 – 12:30 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

27 год. 15 хв.

Кожен день

09:15 – 12:30 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

27 год. 15 хв.

Кожен день

09:15 – 12:30 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

27 год. 15 хв.

Кожен день

09:15 – 12:30 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

27 год. 15 хв.

Кожен день

09:35 – 14:35 ПолтаваВроцлав ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

29 год. 0 хв.

Пт

09:35 – 14:35 ПолтаваВроцлав ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

29 год. 0 хв.

Пт

09:40 – 02:40 ПолтаваЧернівці ПолтаваКиївКиївЖитомирВінницяХмельницькийКамянець-ПодільськийЧернівці

17 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

10:00 – 15:00 ПолтаваЩецин ПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецин

29 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 15:00 ПолтаваЩецин ПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваПознаньЩецин

29 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 17:00 ПолтаваСвіноуйсьце ПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькХелмЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

31 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 17:00 ПолтаваЖитомир ПолтаваКиївЖитомир

7 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 17:00 ПолтаваСвіноуйсьце ПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

31 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 17:00 ПолтаваСвіноуйсьце ПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

31 год. 0 хв.

Кожен день

10:10 – 14:40 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваДніпроЗапоріжжя

4 год. 30 хв.

Вт, Пт

12:45 – 14:45 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 0 хв.

Кожен день

12:45 – 15:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 15 хв.

Кожен день

12:45 – 14:45 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 0 хв.

Кожен день

12:45 – 14:50 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 5 хв.

Кожен день

12:45 – 15:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 15 хв.

Кожен день

12:45 – 15:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 15 хв.

Кожен день

12:45 – 15:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 15 хв.

Кожен день

13:00 – 15:10 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 15:10 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 15:10 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 15:10 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 03:55 ПолтаваКовель ПолтаваЛубниПирятинБориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовель

14 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Чт

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 15:35 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 5 хв.

Кожен день

13:30 – 15:35 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 5 хв.

Кожен день

13:30 – 15:35 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 5 хв.

Кожен день

13:30 – 15:35 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 5 хв.

Кожен день

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 04:15 ПолтаваЛьвів ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвів

14 год. 45 хв.

Кожен день

14:30 – 10:25 ПолтаваВаршава ПолтаваКиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршава

19 год. 55 хв.

Кожен день

14:30 – 10:25 ПолтаваВаршава ПолтаваКиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршава

19 год. 55 хв.

Кожен день

14:30 – 10:25 ПолтаваВаршава ПолтаваКиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршава

19 год. 55 хв.

Кожен день

14:30 – 10:25 ПолтаваВаршава ПолтаваКиївКоростеньЛюблінВаршава

19 год. 55 хв.

Кожен день

14:40 – 07:30 ПолтаваМосква ПолтаваХарківКурськМосква

16 год. 50 хв.

Кожен день

15:15 – 20:10 ПолтаваКиїв ПолтаваКиїв

4 год. 55 хв.

Чт

15:45 – 20:00 ПолтаваДніпро ПолтаваДніпро

4 год. 15 хв.

Кожен день

15:45 – 20:20 ПолтаваДніпро ПолтаваДніпро

4 год. 35 хв.

Кожен день

15:45 – 20:20 ПолтаваДніпро ПолтаваДніпро

4 год. 35 хв.

Кожен день

16:45 – 21:35 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваДніпроЗапоріжжя

4 год. 50 хв.

Пт, Нд

16:45 – 21:35 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваДніпроЗапоріжжя

4 год. 50 хв.

Пт, Нд

16:55 – 22:30 ПолтаваВроцлав ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

29 год. 35 хв.

Ср, Пт

16:55 – 22:30 ПолтаваВроцлав ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

29 год. 35 хв.

Ср, Пт

17:00 – 09:40 ПолтаваВаршава ПолтаваКиївЛюблінВаршава

16 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 09:40 ПолтаваВаршава ПолтаваКиївЛюблінВаршава

16 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 09:40 ПолтаваВаршава ПолтаваКиївЛюблінВаршава

16 год. 40 хв.

Кожен день

17:45 – 03:25 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківЧугуївІзюмСловянськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

9 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

17:50 – 12:30 ПолтаваБуковель (Поляниця) ПолтаваКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівІвано-ФранківськЯремчеБуковель (Поляниця)Буковель (Поляниця)

18 год. 40 хв.

Ср, Пт

17:50 – 08:30 ПолтаваЗатока ПолтаваКиївКиївУманьОдесаЧорноморськЗатока

14 год. 40 хв.

Чт, Пт, Нд

18:10 – 20:40 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 30 хв.

Кожен день

18:10 – 20:40 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 30 хв.

Кожен день

18:10 – 20:40 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 30 хв.

Кожен день

18:35 – 18:20 ПолтаваКраснодар ПолтаваХарківРостов-на-ДонуСтаромінськаТимашевськКраснодар

23 год. 45 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

18:45 – 21:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 15 хв.

Кожен день

18:45 – 21:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 15 хв.

Кожен день

18:45 – 21:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 15 хв.

Кожен день

18:45 – 21:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 15 хв.

Кожен день

19:00 – 01:30 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

6 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

19:00 – 01:30 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

6 год. 30 хв.

Вт, Сб

19:00 – 16:25 ПолтаваВолгоград ПолтаваХарківБєлгородСтарий ОсколВоронежВолгоград

21 год. 25 хв.

Вт

21:00 – 23:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 23:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 23:30 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 30 хв.

Сб

21:00 – 23:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 23:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 00:35 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 25 хв.

Нд

22:10 – 00:35 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 25 хв.

Нд

23:10 – 07:55 ПолтаваМаріуполь ПолтаваДніпроБердянськМаріуполь

8 год. 45 хв.

Кожен день

23:10 – 03:40 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваДніпроЗапоріжжя

4 год. 30 хв.

Кожен день

23:30 – 18:15 ПолтаваКельн аеропорт ПолтаваКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівДрезденМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

42 год. 45 хв.

Пт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул.Великотирновская 7 в місті Полтава містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Полтава

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя