• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул.Великотирновская 7

Автовокзал, ул.Великотирновская 7: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 13:30 ПолтаваДюссельдорф ПолтаваЛубниКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівДрезденЛейпцигМаґдебурґБрауншва鴥ановерБілефельдДортмундЕссенДуйсбурґДюссельдорф

37 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

00:30 – 13:00 ПолтаваШтутгарт аеропорт ПолтаваЛубниКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівЛьвівДрезденХемніцНюрнбергІнгольштадтМюнхенУльмШтутгарт аеропорт

36 год. 30 хв.

Пн, Пт

00:40 – 10:15 ПолтаваКолобжег ПолтаваЛубниПирятинБориспільБориспільКиївКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваОльштинОструдаЕльблонґҐданськҐдиняСлупскКошалінКолобжег

33 год. 35 хв.

Кожен день

00:40 – 09:30 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)Сєвєродонецьк

8 год. 50 хв.

Кожен день

00:40 – 10:00 ПолтаваМаріуполь ПолтаваКрасноградНовомосковськПавлоградПокровськ (Донецька обл.)СелидовeКураховеВугледарВолновахаМаріуполь

9 год. 20 хв.

Кожен день

01:10 – 19:00 ПолтаваКраснодар ПолтаваХарківБєлгородРостов-на-ДонуКраснодар

17 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

01:10 – 10:15 ПолтаваКолобжег ПолтаваЛубниПирятинБориспільБориспільКиївКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваОльштинОструдаЕльблонґҐданськҐдиняСлупскКошалінКолобжег

33 год. 5 хв.

Кожен день

01:15 – 07:00 ПолтаваҐдиня ПолтаваБориспільКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощҐданськҐдиня

29 год. 45 хв.

Кожен день

01:15 – 07:00 ПолтаваҐдиня ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощҐданськҐдиня

29 год. 45 хв.

Кожен день

01:15 – 07:00 ПолтаваҐдиня ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощҐданськҐдиня

29 год. 45 хв.

Кожен день

01:15 – 07:00 ПолтаваҐдиня ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінЛодзьВлоцлавекБидгощҐданськҐдиня

29 год. 45 хв.

Кожен день

01:15 – 07:00 ПолтаваҐдиня ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінЛодзьВлоцлавекБидгощҐданськҐдиня

29 год. 45 хв.

Кожен день

01:30 – 07:30 ПолтаваПрага ПолтаваЛубниПирятинКиївЖитомирРівнеЛьвівРяшівКраківКатовіцеБрноПрага

30 год. 0 хв.

Пн, Пт, Сб

01:45 – 18:15 ПолтаваМінськ ПолтаваКиївЧернігівГомельБобруйскМінськ

16 год. 30 хв.

Нд

02:35 – 13:25 ПолтаваКошалін ПолтаваЛубниКиїв аеропорт БориспільКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняЛемборкСлупскКошалін

34 год. 50 хв.

Вт, Сб

03:20 – 05:20 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

03:50 – 06:30 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 40 хв.

Пт, Нд

03:50 – 06:30 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 40 хв.

Пт, Нд

04:25 – 06:30 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 5 хв.

Нд

04:40 – 12:30 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківІзюмСлов'янськСєвєродонецьк

7 год. 50 хв.

Кожен день

04:40 – 12:30 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківІзюмСлов'янськСєвєродонецьк

7 год. 50 хв.

Кожен день

04:40 – 12:30 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківІзюмСлов'янськСєвєродонецьк

7 год. 50 хв.

Кожен день

05:30 – 07:50 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 20 хв.

Кожен день

05:30 – 07:50 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 20 хв.

Кожен день

05:30 – 08:10 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 40 хв.

Кожен день

05:30 – 07:50 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 20 хв.

Кожен день

05:30 – 07:50 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 20 хв.

Кожен день

06:00 – 13:15 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

7 год. 15 хв.

Пн

07:00 – 14:20 ПолтаваКошалін ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

31 год. 20 хв.

Кожен день

07:00 – 18:30 ПолтаваЛуцьк ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцьк

11 год. 30 хв.

Кожен день

07:00 – 13:00 ПолтаваСвебодзін ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

30 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 15:15 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

7 год. 15 хв.

Нд

08:30 – 10:10 ПолтаваВроцлав ПолтаваКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

25 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

08:30 – 22:40 ПолтаваЛьвів ПолтаваКиївКиївЖитомирРівнеБродиЛьвів

14 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

08:30 – 14:00 ПолтаваЩецин ПолтаваКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівВаршаваПознаньЩецин

29 год. 30 хв.

Ср, Пт

09:00 – 12:00 ПолтаваСлупск ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьБидгощҐданськҐдиняСлупск

27 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 ПолтаваСлупск ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьБидгощҐданськҐдиняСлупск

27 год. 0 хв.

Кожен день

09:15 – 12:30 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

27 год. 15 хв.

Кожен день

09:15 – 12:30 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

27 год. 15 хв.

Кожен день

09:15 – 12:30 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

27 год. 15 хв.

Кожен день

09:35 – 14:35 ПолтаваВроцлав ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

29 год. 0 хв.

Пт

09:40 – 02:40 ПолтаваЧернівці ПолтаваКиївКиївЖитомирВінницяХмельницькийКам'янець-ПодільськийЧернівці

17 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

10:00 – 15:00 ПолтаваЩецин ПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецин

29 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 17:00 ПолтаваСвіноуйсьце ПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькХелмЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

31 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 17:00 ПолтаваСвіноуйсьце ПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

31 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 17:00 ПолтаваСвіноуйсьце ПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

31 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 17:00 ПолтаваСвіноуйсьце ПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькХелмЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

31 год. 0 хв.

Кожен день

10:10 – 14:40 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваДніпроЗапоріжжя

4 год. 30 хв.

Вт, Пт

10:10 – 15:00 ПолтаваЩецин ПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецин

28 год. 50 хв.

Кожен день

10:25 – 17:30 ПолтаваСвіноуйсьце ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінПулавиРадомТомашув-МазовецькийПйотркув-ТрибунальськийЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинСвіноуйсьце

31 год. 5 хв.

Кожен день

10:25 – 22:20 ПолтаваЛуцьк ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцьк

11 год. 55 хв.

Кожен день

11:15 – 17:00 ПолтаваКиїв ПолтаваХоролЛубниПирятинКиїв аеропорт БориспільКиїв

5 год. 45 хв.

Кожен день

12:45 – 14:45 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 0 хв.

Кожен день

12:45 – 14:45 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 0 хв.

Кожен день

12:45 – 15:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 15 хв.

Кожен день

12:45 – 15:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 15 хв.

Кожен день

12:45 – 15:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 15 хв.

Кожен день

12:45 – 15:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 15 хв.

Кожен день

13:00 – 15:10 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 15:10 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 15:10 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 03:55 ПолтаваКовель ПолтаваЛубниПирятинКиїв аеропорт БориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовель

14 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

13:05 – 18:55 ПолтаваКиїв ПолтаваЛубниПирятинКиїв аеропорт БориспільКиїв

5 год. 50 хв.

Кожен день

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 15:35 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 5 хв.

Кожен день

13:30 – 15:35 ПолтаваХарків ПолтаваХарківХарків

2 год. 5 хв.

Кожен день

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 17:00 ПолтаваПознань ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

27 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 15:35 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 5 хв.

Кожен день

14:00 – 22:30 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваХарківКрасноградДніпроЗапоріжжя

8 год. 30 хв.

Ср, Чт, Сб

14:10 – 17:20 ПолтаваДніпро ПолтаваДніпро

3 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:30 – 12:40 ПолтаваЛодзь ПолтаваКиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршаваЛодзь

22 год. 10 хв.

Кожен день

14:30 – 12:30 ПолтаваЛодзь ПолтаваКиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршаваЛодзь

22 год. 0 хв.

Кожен день

14:30 – 12:40 ПолтаваЛодзь ПолтаваКиївКоростеньСарни (Рівненська обл.)ЛюблінВаршаваЛодзь

22 год. 10 хв.

Кожен день

14:40 – 07:30 ПолтаваМосква ПолтаваХарківКурськМосква

16 год. 50 хв.

Кожен день

15:15 – 20:10 ПолтаваКиїв ПолтаваКиїв

4 год. 55 хв.

Нд

15:30 – 18:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 30 хв.

Кожен день

15:45 – 20:00 ПолтаваДніпро ПолтаваДніпро

4 год. 15 хв.

Кожен день

15:45 – 20:20 ПолтаваДніпро ПолтаваДніпро

4 год. 35 хв.

Кожен день

15:45 – 20:00 ПолтаваДніпро ПолтаваДніпро

4 год. 15 хв.

Кожен день

16:00 – 01:25 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

9 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

16:20 – 01:45 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

9 год. 25 хв.

Ср, Пт, Нд

16:20 – 01:45 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

9 год. 25 хв.

Вт, Сб

16:45 – 21:35 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваДніпроЗапоріжжя

4 год. 50 хв.

Нд

16:45 – 21:35 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваДніпроЗапоріжжя

4 год. 50 хв.

Нд

16:55 – 22:30 ПолтаваВроцлав ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

29 год. 35 хв.

Пт

16:55 – 22:30 ПолтаваВроцлав ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

29 год. 35 хв.

Пт

17:00 – 09:40 ПолтаваВаршава ПолтаваКиївЛюблінВаршава

16 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 09:40 ПолтаваВаршава ПолтаваКиївЛюблінВаршава

16 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 09:40 ПолтаваВаршава ПолтаваКиївЛюблінВаршава

16 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 13:00 ПолтаваСалерно ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛьвівУдінеПадуяБолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

44 год. 0 хв.

Чт

17:00 – 06:45 ПолтаваЛьвів ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛьвів

13 год. 45 хв.

Чт

17:45 – 03:25 ПолтаваСєвєродонецьк ПолтаваХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

9 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

17:50 – 12:30 ПолтаваБуковель (Поляниця) ПолтаваКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівІвано-ФранківськЯремчеБуковель (Поляниця)Буковель (Поляниця)

18 год. 40 хв.

Пт, Нд

17:50 – 06:30 ПолтаваОдеса ПолтаваКиївКиївУманьОдеса

12 год. 40 хв.

Пт, Нд

18:10 – 20:40 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 30 хв.

Кожен день

18:10 – 20:40 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 30 хв.

Кожен день

18:35 – 18:20 ПолтаваКраснодар ПолтаваХарківРостов-на-ДонуСтаромінськаТимашевськКраснодар

23 год. 45 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

19:00 – 01:30 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

6 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

19:00 – 01:30 ПолтаваЗапоріжжя ПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

6 год. 30 хв.

Вт, Сб

19:00 – 16:25 ПолтаваВолгоград ПолтаваХарківБєлгородСтарий ОсколВоронежВолгоград

21 год. 25 хв.

Пт

19:15 – 22:00 ПолтаваХарків ПолтаваЧутовеВалкиХарків

2 год. 45 хв.

Кожен день

21:00 – 23:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 23:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 23:00 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 00:35 ПолтаваХарків ПолтаваХарків

2 год. 25 хв.

Нд

23:15 – 05:00 ПолтаваВейхерово ПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьБидгощҐданськҐдиняВейхерово

29 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул.Великотирновская 7 в місті Полтава містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Полтава

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя