За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, ул.Курчатова 10

Автовокзал, ул.Курчатова 10: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:01 – 01:30 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

1 год. 29 хв.

Вт, Чт, Сб

00:01 – 01:30 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

1 год. 29 хв.

Вт, Сб

01:55 – 10:50 ДніпроЛегниця ДніпроКременчукКиївЖитомирРівнеЛуцькЗамосцьТарнувКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегниця

32 год. 55 хв.

Кожен день

01:55 – 10:50 ДніпроЛегниця ДніпроКременчукКиївЖитомирРівнеЛуцькЗамосцьТарнувКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегниця

32 год. 55 хв.

Кожен день

01:55 – 18:40 ДніпроЛуцьк ДніпроКременчукКиївЖитомирРівнеЛуцьк

16 год. 45 хв.

Кожен день

04:30 – 07:00 ДніпроМелітополь ДніпроЗапоріжжяМелітополь

2 год. 30 хв.

Вт, Пт, Сб

05:25 – 07:00 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

1 год. 35 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

05:40 – 17:00 ДніпроСвіноуйсьце ДніпроКрасноградПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькХелмЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

35 год. 20 хв.

Кожен день

06:50 – 12:30 ДніпроПознань ДніпроДніпродзержинськКременчукКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознань

29 год. 40 хв.

Кожен день

06:50 – 14:10 ДніпроКиїв ДніпроДніпродзержинськКременчукКиїв

7 год. 20 хв.

Кожен день

06:50 – 09:45 ДніпроКривий Ріг ДніпроДніпродзержинськКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий Ріг

2 год. 55 хв.

Кожен день

07:00 – 11:00 ДніпроЖовті Води ДніпроДніпродзержинськСофіївка (Дніпропетровська обл.)Кривий РігЖовті Води

4 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 09:00 ДніпроКривий Ріг ДніпроДніпродзержинськКривий Ріг

2 год. 0 хв.

Кожен день

07:05 – 13:40 ДніпроМаріуполь ДніпроЗапоріжжяБердянськМаріуполь

6 год. 35 хв.

Вт

07:20 – 09:00 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

1 год. 40 хв.

Ср, Нд

09:00 – 11:00 ДніпроКривий Ріг ДніпроКривий Ріг

2 год. 0 хв.

Кожен день

09:10 – 06:00 ДніпроСаратов ДніпроХарківВоронежБорисоглєбськБалашовКалининскСаратов

20 год. 50 хв.

Пн, Пт

09:45 – 04:50 ДніпроРатне ДніпроДніпродзержинськВерхньодніпровськКременчукЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийБориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовельРатне

19 год. 5 хв.

Вт, Пт, Нд

09:45 – 00:45 ДніпроГдиня ДніпроДніпродзержинськВерхньодніпровськКременчукЧеркасиЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийБориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьЛюблінПулавиВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

39 год. 0 хв.

Чт

09:45 – 02:30 ДніпроНововолинськ ДніпроДніпродзержинськВерхньодніпровськКременчукЧеркасиЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийБориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

16 год. 45 хв.

Чт

09:50 – 19:00 ДніпроМиколаїв ДніпроНова КаховкаХерсонМиколаїв

9 год. 10 хв.

Кожен день

10:30 – 02:30 ДніпроСлубіце ДніпроХарківПолтаваПирятинБориспільКиївЖитомирРівнеЛьвівТарнувКраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінСлубіце

40 год. 0 хв.

Ср

10:30 – 15:00 ДніпроАнтверпен ДніпроХарківПолтаваПирятинБориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівАрнемУтрехтАмстердамГаагаРоттердамАнтверпен

52 год. 30 хв.

Ср

11:00 – 06:30 ДніпроЧернівці ДніпроПятихатки (Дніпропетровська обл.)ОлександріяЗнамянкаКропивницькийНовоархангельськУманьГайсинНемирівМогилів-ПодільськийНоводністровськІванівці (Чернівецька обл.)КельменціЧернівці

19 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 06:00 ДніпроМосква ДніпроМосква

17 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

13:20 – 03:45 ДніпроТула ДніпроНовомосковськХарківБєлгородКурськОрелТула

14 год. 25 хв.

Кожен день

13:40 – 22:30 ДніпроВроцлав ДніпроПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

32 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

13:40 – 22:30 ДніпроВроцлав ДніпроПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

32 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

14:00 – 07:00 ДніпроМосква ДніпроНовомосковськКрасноградХарківБєлгородКурськОрелТулаМосква

17 год. 0 хв.

Кожен день

14:30 – 10:00 ДніпроМосква ДніпроХарківМосква

19 год. 30 хв.

Кожен день

14:55 – 05:55 ДніпроМосква ДніпроНовомосковськХарківБєлгородКурськОрелТулаМосква

15 год. 0 хв.

Кожен день

15:20 – 16:30 ДніпроПавлоград ДніпроПавлоград

1 год. 10 хв.

Кожен день

15:20 – 16:30 ДніпроПавлоград ДніпроПавлоград

1 год. 10 хв.

Кожен день

15:20 – 17:20 ДніпроКраснодар ДніпроПолтаваХарківРостов-на-ДонуТимашевськКраснодар

26 год. 0 хв.

Кожен день

15:35 – 11:40 ДніпроМосква ДніпроХарківКурськТулаМоскваМосква

20 год. 5 хв.

Кожен день

18:00 – 13:30 ДніпроДюссельдорф ДніпроХарківПолтаваЛубниКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівДрезденЛейпцигМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорф

43 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

18:00 – 15:00 ДніпроХайльбронн ДніпроХарківПолтаваЛубниКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівЛьвівХемніцГераНюрнбергІнгольштадтМюнхенУльмШтутгарт аеропортХайльбронн

45 год. 0 хв.

Пн, Пт

18:30 – 07:00 ДніпроПрага ДніпроХарківХарківХарківПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

36 год. 30 хв.

Вт, Пт

19:30 – 17:00 ДніпроКельн аеропорт ДніпроОлександріяКропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівКотбусБерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

45 год. 30 хв.

Пн, Пт

19:30 – 07:30 ДніпроЩецин ДніпроОлександріяКропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураКросно-ОджаньскеСвєцкоГожув-ВелькопольскийЩецин

36 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

20:05 – 21:35 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

1 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

20:05 – 21:35 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

1 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

21:25 – 05:00 ДніпроМаріуполь ДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріуполь

7 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт

21:25 – 05:00 ДніпроМаріуполь ДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

7 год. 35 хв.

Сб

21:25 – 05:00 ДніпроМаріуполь ДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

7 год. 35 хв.

Нд

22:35 – 05:35 ДніпроМаріуполь ДніпроПавлоградПокровськ (Донецька обл.)КураховеВугледарВолновахаМаріуполь

7 год. 0 хв.

Кожен день

22:45 – 01:00 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

2 год. 15 хв.

Кожен день

22:45 – 01:00 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

-21 год. -45 хв.

Кожен день

22:50 – 07:00 ДніпроПознань ДніпроПолтаваКиївЖитомирРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваЛодзьПознань

32 год. 10 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

23:00 – 09:00 ДніпроПознань ДніпроКривий РігКропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівКатовіцеГлівіцеОполеВроцлавЛешноПознань

34 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул.Курчатова 10 в місті Дніпро містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Дніпро

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя