Увага! Актуальна інформація - COVID-19. Натисніть сюди

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул.Курчатова 10

Автовокзал, ул.Курчатова 10: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:01 – 01:30 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

1 год. 29 хв.

Вт, Чт, Сб

00:01 – 01:30 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

1 год. 29 хв.

Вт, Сб

01:30 – 13:00 ДніпроСвебодзін ДніпроКам’янське (Дніпродзержинськ)КременчукПирятинКиївЖитомирРівнеЛуцькКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

35 год. 30 хв.

Кожен день

03:45 – 07:10 ДніпроКривий Ріг ДніпроКам’янське (Дніпродзержинськ)Кривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий Ріг

3 год. 25 хв.

Кожен день

03:53 – 07:35 ДніпроХарків ДніпроКрасноградХарків

3 год. 42 хв.

Кожен день

04:30 – 07:00 ДніпроМелітополь ДніпроЗапоріжжяМелітополь

2 год. 30 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

04:45 – 10:40 ДніпроМаріуполь ДніпроЗапоріжжяТокмакБердянськМаріуполь

5 год. 55 хв.

Кожен день

06:20 – 15:40 ДніпроСлупск ДніпроПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощҐданськҐдиняВейхеровоЛемборкСлупск

33 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

06:50 – 12:30 ДніпроПознань ДніпроКам’янське (Дніпродзержинськ)КременчукКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознань

29 год. 40 хв.

Кожен день

06:50 – 09:45 ДніпроКривий Ріг ДніпроКам’янське (Дніпродзержинськ)Софіївка (Дніпропетровська обл.)Кривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий РігКривий Ріг

2 год. 55 хв.

Кожен день

07:00 – 09:00 ДніпроКривий Ріг ДніпроКам’янське (Дніпродзержинськ)Кривий Ріг

2 год. 0 хв.

Кожен день

07:10 – 16:40 ДніпроКанів ДніпроКам’янське (Дніпродзержинськ)ВерхньодніпровськКременчукСвітловодськЧигиринЧеркасиЧеркасиКанів

9 год. 30 хв.

Кожен день

07:20 – 09:00 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

1 год. 40 хв.

Нд

08:20 – 19:00 ДніпроСочі ДніпроХарківВалуйки (Бєлгородська обл.)РозсошБогучарМіллеровеКаменськ-ШахтинськийШахтиРостов-на-ДонуКущевськаПавлівська (Краснодарський край)КраснодарГарячий КлючДжубгаТуапсеСочі

34 год. 40 хв.

Пн

09:10 – 06:00 ДніпроСаратов ДніпроХарківВоронежБорисоглєбськБалашовКалінінськСаратов

20 год. 50 хв.

Пт

09:45 – 00:45 ДніпроҐдиня ДніпроКам’янське (Дніпродзержинськ)ВерхньодніпровськКременчукЧеркасиЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийМіжнародний аеропорт БориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьЛюблінПулавиВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевҐданськҐдиня

39 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

09:45 – 00:45 ДніпроҐдиня ДніпроКам’янське (Дніпродзержинськ)ВерхньодніпровськКременчукЧеркасиЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийМіжнародний аеропорт БориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьЛюблінПулавиВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевҐданськҐдиня

39 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

09:45 – 03:55 ДніпроКовель ДніпроКам’янське (Дніпродзержинськ)ВерхньодніпровськКременчукЧеркасиЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийМіжнародний аеропорт БориспільКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовель

18 год. 10 хв.

Кожен день

11:20 – 16:30 ДніпроСанкт-Петербург ДніпроХарківОрелБрянськСмоленськПсковСанкт-ПетербургСанкт-Петербург

29 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

12:45 – 19:30 ДніпроМаріуполь ДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріуполь

6 год. 45 хв.

Пн, Чт, Сб

12:55 – 14:25 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

1 год. 30 хв.

Вт, Пт

13:00 – 18:00 ДніпроСанкт-Петербург ДніпроКрасноградОхтиркаСумиБрянськСмоленськПсковСанкт-Петербург

29 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

13:20 – 05:45 ДніпроМосква ДніпроНовомосковськХарківБєлґородКурськОрелТулаМосква

16 год. 25 хв.

Кожен день

13:40 – 22:30 ДніпроВроцлав ДніпроПолтаваКиївЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

32 год. 50 хв.

Пт

13:40 – 17:50 ДніпроҐлівіце ДніпроКам’янське (Дніпродзержинськ)КременчукКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЗамосцьРяшівКраківКатовіцеБитомҐлівіце

28 год. 10 хв.

Кожен день

13:40 – 07:50 ДніпроВолодимир-Волинський ДніпроКам’янське (Дніпродзержинськ)КременчукКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-Волинський

18 год. 10 хв.

Кожен день

13:45 – 06:10 ДніпроМосква ДніпроНовомосковськХарківБєлґородКурськОрелТулаМосква

16 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 03:00 ДніпроОдеса ДніпроЗапоріжжяМелітопольХерсонМиколаївОдеса

13 год. 0 хв.

Чт

14:55 – 05:55 ДніпроМосква ДніпроНовомосковськХарківБєлґородКурськОрелТулаМосква

15 год. 0 хв.

Кожен день

15:20 – 16:30 ДніпроПавлоград ДніпроПавлоград

1 год. 10 хв.

Кожен день

15:20 – 18:20 ДніпроКраснодар ДніпроПолтаваХарківРостов-на-ДонуСтаромінськаТимашевськКраснодар

27 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

16:45 – 18:50 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

2 год. 5 хв.

Кожен день

16:45 – 18:50 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

2 год. 5 хв.

Кожен день

16:50 – 18:30 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

1 год. 40 хв.

Кожен день

17:30 – 21:00 ДніпроХарків ДніпроХарків

3 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 13:30 ДніпроДюссельдорф ДніпроХарківПолтаваЛубниКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівДрезденЛейпцигМаґдебурґБрауншва鴥ановерБілефельдДортмундЕссенДуйсбурґДюссельдорф

43 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

18:00 – 13:00 ДніпроШтутґарт аeропорт ДніпроХарківПолтаваЛубниКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівЛьвівДрезденХемніцНюрнбергІнгольштадтМюнхенУльмШтутґарт аeропорт

43 год. 0 хв.

Пн, Пт

18:00 – 07:30 ДніпроПрага ДніпроКрасноградХарківПолтаваЛубниПирятинКиївЖитомирРівнеЛьвівРяшівКраківКатовіцеБрноПрага

37 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб

18:25 – 23:10 ДніпроХарків ДніпроПерещепинеКрасноградХарків

4 год. 45 хв.

Кожен день

19:05 – 20:00 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

0 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:30 – 17:00 ДніпроКельн аеропорт ДніпроОлександріяКропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівКотбусБерлінМаґдебурґБрауншва鴥ановерБілефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

45 год. 30 хв.

Пн, Пт

19:30 – 07:30 ДніпроЩецин ДніпроОлександріяКропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецин

36 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:30 – 13:30 ДніпроЛьвів ДніпроОлександріяКропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

18 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

19:30 – 07:00 ДніпроОдеса ДніпроНікопольНововоронцовкаБериславХерсонМиколаївКоблевеОдесаОдеса

11 год. 30 хв.

Кожен день

20:05 – 21:35 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

1 год. 30 хв.

Нд

20:20 – 22:20 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

2 год. 0 хв.

Кожен день

20:30 – 22:30 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

2 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб

20:45 – 10:15 ДніпроКолобжег ДніпроКам’янське (Дніпродзержинськ)КременчукСвітловодськЧигиринЧеркасиЗолотоношаПереяслав-ХмельницькийКиївКиївЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваОльштинОструдаЕльблонґҐданськҐдиняСлупскКошалінКолобжег

37 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 23:20 ДніпроЗапоріжжя ДніпроЗапоріжжя

2 год. 0 хв.

Кожен день

21:25 – 05:00 ДніпроМаріуполь ДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

7 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

21:25 – 05:00 ДніпроМаріуполь ДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

7 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

21:25 – 05:00 ДніпроМаріуполь ДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріуполь

7 год. 35 хв.

Кожен день

21:30 – 09:00 ДніпроПознань ДніпроКривий РігКропивницькийУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівКраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлавЛешноПознань

35 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

21:30 – 07:55 ДніпроПознань ДніпроКривий РігКропивницькийУманьВінницяВінницяХмельницькийТернопільЛьвівКраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлавЛешноПознань

34 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

23:00 – 13:30 ДніпроКолобжег ДніпроПолтаваЛубниКиївЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняЛемборкСлупскКошалінКолобжег

38 год. 30 хв.

Вт, Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул.Курчатова 10 в місті Дніпро містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Дніпро

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя