Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Станционная, 2

Автовокзал, ул. Станционная, 2: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
01:10 – 23:00 УжгородОдеса УжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївОдеса

21 год. 50 хв.

Пн, Пт

01:10 – 12:20 УжгородКиїв УжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 10 хв.

Вт, Сб

05:15 – 10:00 УжгородТячів УжгородМукачевоІршаваВиноградівХустТячів

4 год. 45 хв.

Вт, Сб

05:15 – 10:00 УжгородТячів УжгородМукачевоІршаваІршаваВиноградівХустТячів

4 год. 45 хв.

Ср, Пт

05:50 – 09:35 УжгородХуст УжгородМукачевоІршаваВиноградівХуст

3 год. 45 хв.

Пт

07:30 – 20:00 УжгородКиїв УжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

07:30 – 20:00 УжгородКиїв УжгородМукачевоСваляваНижні ВоротаСколеСтрийРозвадівЛьвівРівнеБабин (Рівненська обл.)ГощаКорецьЖитомирКоростишівКалинівка (Бучанський р-н)Стоянка (Київська обл.)Київ

12 год. 30 хв.

Кожен день

07:30 – 20:00 УжгородКиїв УжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

07:30 – 20:00 УжгородКиїв УжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

07:30 – 20:00 УжгородКиїв УжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

09:35 – 15:30 УжгородБудапешт УжгородЧопБудапешт

5 год. 55 хв.

Ср, Нд

09:35 – 12:40 УжгородНьїредьгаза УжгородЧопНьїредьгаза

3 год. 5 хв.

Ср, Нд

10:30 – 00:50 УжгородКиїв УжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеЖитомирКиїв

14 год. 20 хв.

Нд

13:00 – 11:45 УжгородСлупск УжгородМукачевоСваляваСтрийЛюблінВаршаваПлоцкВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняСлупск

22 год. 45 хв.

Кожен день

13:00 – 19:10 УжгородЛьвів УжгородМукачевоСваляваСтрийЛьвів

6 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 18:00 УжгородЛьвів УжгородМукачевоСваляваНижні ВоротаСколеСтрийЛьвів

5 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 10:00 УжгородМадрид УжгородЖеронаБарселонаТаррагонаКастельйон-де-ла-ПланаВаленсіяКуенкаМадрид

41 год. 0 хв.

Чт

18:40 – 06:20 УжгородПрага УжгородБрноПрага

11 год. 40 хв.

Ср

19:00 – 06:00 УжгородЧернівці УжгородМукачевоХустТячівРахівЯсіняЯремчеДелятинКоломияЗаболотівСнятинЧернівці

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:20 – 13:00 УжгородЛіберець УжгородБудапештБрноПрагаМлада-БолеславЯблонець-над-НисоюЛіберець

17 год. 40 хв.

Кожен день

19:40 – 23:00 УжгородХуст УжгородМукачевоІршаваВиноградівХуст

27 год. 20 хв.

Пн, Сб

20:00 – 07:45 УжгородПрага УжгородБрноПрага

11 год. 45 хв.

Ср, Нд

20:00 – 07:45 УжгородПрага УжгородБрноПрага

11 год. 45 хв.

Вт, Сб

20:00 – 14:00 УжгородЛіберець УжгородБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

18 год. 0 хв.

Ср, Сб

21:30 – 08:30 УжгородЛуцьк УжгородМукачевоЧинадійовоСваляваПоляна (Закарпатська обл.)Нижні ВоротаСколеСтрийЛьвівЛьвівКамянка-БузькаРадехів (Львівська обл‎.)ГорохівЛуцькЛуцьк

11 год. 0 хв.

Кожен день

21:50 – 03:00 УжгородБарі УжгородТріестМестреПадуяФеррараРавеннаЧезенаРімініПезароАнконаЧивітанова-МаркеСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескараВастоФоджаБарі

29 год. 10 хв.

Вт

22:30 – 14:50 УжгородБратислава УжгородБудапештВіденьБратислава

16 год. 20 хв.

Вт, Пт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Станционная, 2 в місті Ужгород містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Ужгород

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя