• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Станционная 2

Автовокзал, ул. Станционная 2: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
02:30 – 11:00 УжгородВінниця УжгородМукачевеСтрийЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

8 год. 30 хв.

Вт, Сб

04:00 – 15:35 УжгородКиїв УжгородЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 35 хв.

Пн, Пт

04:30 – 10:30 УжгородІвано-Франківськ УжгородМукачевеСтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

6 год. 0 хв.

Нд

05:15 – 10:00 УжгородТячів УжгородМукачевеІршаваВиноградівХустТячів

4 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

07:00 – 09:35 УжгородКошице УжгородВишнє НімецькеСобранцеМихайлівціКошице

2 год. 35 хв.

Кожен день

07:40 – 10:10 УжгородКошице УжгородВишнє НімецькеСобранцеМихайлівціСечовцеКошице

2 год. 30 хв.

Кожен день

08:20 – 10:40 УжгородКошице УжгородМихайлівціКошице

2 год. 20 хв.

Кожен день

08:20 – 13:30 УжгородРахів УжгородМукачевеІршаваХустТячівВеликий БичківРахів

5 год. 10 хв.

Пн, Вт, Пт

09:00 – 17:30 УжгородІвано-Франківськ УжгородМукачевеСтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

8 год. 30 хв.

Ср, Чт

09:00 – 00:00 УжгородЯсіня УжгородМукачевеІршаваХустТячівВеликий БичківРахівЯсіня

-9 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

09:10 – 11:40 УжгородКошице УжгородВишнє НімецькеСобранцеМихайлівціСечовцеКошице

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:35 – 15:30 УжгородБудапешт УжгородЧопБудапешт

5 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

09:35 – 12:40 УжгородНьїредьгаза УжгородЧопНьїредьгаза

3 год. 5 хв.

Ср, Пт, Нд

09:45 – 12:00 УжгородКошице УжгородМихайлівціКошице

2 год. 15 хв.

Кожен день

10:05 – 15:10 УжгородДубове (Закарпатська обл.) УжгородМукачевеБереговеВиноградівХустТячівДубове (Закарпатська обл.)

5 год. 5 хв.

Ср, Нд

10:30 – 00:50 УжгородКиїв УжгородМукачевеСтрийЛьвівРівнеЖитомирКиїв

14 год. 20 хв.

Нд

14:20 – 05:40 УжгородПрага УжгородМихайлівціГуменнеСтропковСвідникГіралтовцеПряшівЛевочаПопрадОломоуцБрноХумполецПрага

15 год. 20 хв.

Чт, Нд

14:20 – 17:40 УжгородСвідник УжгородМихайлівціГуменнеСвідник

3 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

14:50 – 02:45 УжгородПрага УжгородБрноПрага

11 год. 55 хв.

Вт, Сб

16:20 – 08:00 УжгородЛіберець УжгородБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

15 год. 40 хв.

Ср, Сб, Нд

18:00 – 19:00 УжгородМукачеве УжгородМукачеве

1 год. 0 хв.

Кожен день

18:10 – 13:00 УжгородМадрид УжгородЖиронаБарселонаВаленсіяКуенкаМадрид

42 год. 50 хв.

Чт

18:30 – 19:40 УжгородМукачеве УжгородМукачеве

1 год. 10 хв.

Кожен день

19:40 – 20:40 УжгородМукачеве УжгородМукачеве

1 год. 0 хв.

Кожен день

20:00 – 07:45 УжгородПрага УжгородБрноПрага

11 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

20:30 – 12:00 УжгородЛіберець УжгородБудапештБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

15 год. 30 хв.

Вт, Пт

20:30 – 12:00 УжгородЛіберець УжгородБудапештБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

15 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

21:00 – 22:05 УжгородЗагреб УжгородБудапештВіденьБратіславаЗагреб

25 год. 5 хв.

Ср, Сб

21:30 – 22:05 УжгородЗагреб УжгородБудапештВіденьБратіславаЗагреб

24 год. 35 хв.

Сб

21:30 – 08:30 УжгородЛуцьк УжгородМукачевеЧинадійовоСваляваПоляна (Закарпатська обл.)Нижні ВоротаСколеСтрийЛьвівЛьвівЛьвівКамянка-БузькаРадехів (Львівська обл‎.)ГорохівЛуцькЛуцьк

11 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 13:00 УжгородЛіберець УжгородБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

15 год. 0 хв.

Ср

22:00 – 14:00 УжгородЛіберець УжгородБудапештБратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

16 год. 0 хв.

Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Станционная 2 в місті Ужгород містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Ужгород

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя