• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Станционная, 2

Автовокзал, ул. Станционная, 2: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
03:40 – 15:00 УжгородКиїв УжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

11 год. 20 хв.

Пн, Пт, Нд

03:40 – 15:00 УжгородКиїв УжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

11 год. 20 хв.

Пн, Вт, Сб

04:45 – 10:00 УжгородТячів УжгородМукачевоІршаваІршаваВиноградів (Закарпатська область)ХустТячів

5 год. 15 хв.

Вт, Сб

05:15 – 10:00 УжгородТячів УжгородМукачевоІршаваІршаваВиноградів (Закарпатська область)ХустТячів

4 год. 45 хв.

Ср, Пт, Нд

05:50 – 09:35 УжгородХуст УжгородМукачевоІршаваВиноградів (Закарпатська область)Хуст

3 год. 45 хв.

Пт

07:00 – 09:35 УжгородКошице УжгородВишнє НімецькеСобранцеМихайлівціКошице

2 год. 35 хв.

Кожен день

07:30 – 20:00 УжгородКиїв УжгородМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

12 год. 30 хв.

Кожен день

07:40 – 10:10 УжгородКошице УжгородВишнє НімецькеСобранцеМихайлівціСечовцеКошице

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:35 – 15:30 УжгородБудапешт УжгородЧопБудапешт

5 год. 55 хв.

Пн, Пт

09:35 – 11:45 УжгородНьїредьгаза УжгородЧопНьїредьгаза

2 год. 10 хв.

Пн, Пт

12:00 – 14:10 УжгородКошице УжгородВишнє НімецькеСобранцеМихайлівціСечовцеКошице

2 год. 10 хв.

Кожен день

12:20 – 11:45 УжгородСлупск УжгородМукачевоСваляваСтрийЛюблінВаршаваПлоцкВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняСлупск

23 год. 25 хв.

Кожен день

12:20 – 19:00 УжгородЛьвів УжгородМукачевоСваляваСтрийЛьвів

6 год. 40 хв.

Кожен день

12:20 – 17:30 УжгородЛьвів УжгородМукачевоСваляваНижні ВоротаСколеСтрийЛьвів

5 год. 10 хв.

Кожен день

13:45 – 16:00 УжгородКошице УжгородМихайлівціКошице

2 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

15:30 – 14:00 УжгородХерсон УжгородМукачевоСтрийЛьвівТернопільВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаОдесаКоблевеМиколаївХерсон

22 год. 30 хв.

Сб

18:30 – 19:40 УжгородМукачево УжгородМукачево

1 год. 10 хв.

Кожен день

18:40 – 06:20 УжгородПрага УжгородБрноПрага

11 год. 40 хв.

Ср

19:00 – 06:00 УжгородЧернівці УжгородМукачевоХустТячівРахівЯсіняЯремчеДелятинКоломияЗаболотівСнятинЧернівці

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:20 – 13:00 УжгородЛіберець УжгородБудапештБрноПрагаМлада-БолеславЯблонець-над-НисоюЛіберець

17 год. 40 хв.

Кожен день

19:40 – 23:00 УжгородХуст УжгородМукачевоІршаваВиноградів (Закарпатська область)Хуст

3 год. 20 хв.

Пн, Сб

20:00 – 07:45 УжгородПрага УжгородБрноПрага

11 год. 45 хв.

Ср, Пт, Нд

20:00 – 07:45 УжгородПрага УжгородПряшівПопрадЖилінаБрноПрага

11 год. 45 хв.

Вт, Сб

20:00 – 08:00 УжгородВідень УжгородБудапештВідень

12 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт

21:30 – 08:30 УжгородЛуцьк УжгородМукачевоЧинадійовоСваляваПоляна (Закарпатська обл.)Нижні ВоротаСколеСтрийЛьвівЛьвівРадехів (Львівська обл‎.)ГорохівЛуцькЛуцьк

11 год. 0 хв.

Кожен день

21:50 – 03:00 УжгородБарі УжгородТріестМестреПадуяФеррараРавеннаЧезенаРімініПезароАнконаЧивітанова-МаркеСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескараВастоФоджаБарі

29 год. 10 хв.

Вт

22:10 – 23:15 УжгородМукачево УжгородМукачево

1 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Станционная, 2 в місті Ужгород містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Ужгород

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя