• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, Млынске Нивы

Автовокзал, Млынске Нивы: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 15:00 БратіславаІвано-Франківськ БратіславаЖилінаПопрадПряшівКошицеМихайлівціУжгородМукачевеСтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

14 год. 30 хв.

Ср, Чт

00:30 – 00:00 БратіславаЯсіня БратіславаЖилінаПопрадПряшівКошицеМихайлівціУжгородМукачевеІршаваХустТячівВеликий БичківРахівЯсіня

0 год. -30 хв.

Пн, Вт, Пт

02:15 – 06:45 БратіславаПрага БратіславаБрноПрага

4 год. 30 хв.

Кожен день

05:00 – 12:00 БратіславаЛіберець БратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

7 год. 0 хв.

Ср

05:55 – 10:10 БратіславаПрага БратіславаБрноПрага

4 год. 15 хв.

Чт

07:30 – 13:30 БратіславаЛіберець БратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

6 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

07:30 – 13:30 БратіславаЛіберець БратіславаБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

6 год. 0 хв.

Ср, Сб, Нд

10:00 – 15:00 БратіславаПрага БратіславаБрноПрага

5 год. 0 хв.

Чт

12:30 – 16:00 БратіславаАфіни БратіславаБудапештСалонікиЛарисаАфіни

27 год. 30 хв.

Сб

14:00 – 06:45 БратіславаСофія БратіславаСофія

16 год. 45 хв.

Кожен день

17:20 – 10:30 БратіславаІвано-Франківськ БратіславаЖилінаПопрадПряшівКошицеМихайлівціУжгородМукачевеСтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

17 год. 10 хв.

Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, Млынске Нивы в місті Братіслава містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Братіслава

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя