• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., Mlynske Nivy

Aut. Nádr., Mlynske Nivy: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 17:30 BratislavaIvano-Frankivsk BratislavaŽilinaPopradPrešovKošiceMichalovceUzhgorodMukachevoStryiLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

17 hod. 0 min.

St, Čt

00:30 – 00:00 BratislavaYasinia BratislavaŽilinaPopradPrešovKošiceMichalovceUzhgorodMukachevoIrshavaKhustTyachivVelykyi BychkivRachivYasinia

0 hod. -30 min.

Po, Út, Pá

02:15 – 06:45 BratislavaPraha BratislavaBrnoPraha

4 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So

05:30 – 12:00 BratislavaLiberec BratislavaBrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

6 hod. 30 min.

Út, Pá

05:30 – 12:00 BratislavaLiberec BratislavaBrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

6 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So, Ne

05:55 – 10:10 BratislavaPraha BratislavaBrnoPraha

4 hod. 15 min.

Čt

06:30 – 13:00 BratislavaLiberec BratislavaBrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

6 hod. 30 min.

St

07:30 – 14:00 BratislavaLiberec BratislavaBrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

6 hod. 30 min.

So

10:00 – 15:00 BratislavaPraha BratislavaBrnoPraha

5 hod. 0 min.

Čt

12:30 – 16:00 BratislavaAtheny BratislavaBudapestThessalonikiLarissaAtheny

27 hod. 30 min.

So

14:00 – 06:45 BratislavaSofia BratislavaSofia

16 hod. 45 min.

Po, St, Pá, So, Ne

16:20 – 11:00 BratislavaVinnytsia BratislavaBudapestUzhgorodMukachevoStryiLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

18 hod. 40 min.

Út, So

17:20 – 10:30 BratislavaIvano-Frankivsk BratislavaBudapestUzhgorodMukachevoStryiLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

17 hod. 10 min.

Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., Mlynske Nivy in the city of Bratislava contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Bratislava

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací