• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Husova, 90

Aut. Nádr., ul. Husova, 90: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
08:40 – 14:55 PlzenCherkasy PlzenRokycanyPrahaMlada BoleslavLiberecBogatyniaZgorzelecLegnicaWroclawKatowiceLvivRivneZhytomyrKyivCherkasy

30 hod. 15 min.

Út, So

09:00 – 10:40 PlzenKarlovy Vary PlzenKarlovy Vary

1 hod. 40 min.

Po

09:10 – 09:40 PlzenNadvirna PlzenPrahaBrnoOlomoucKatowiceLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

24 hod. 30 min.

Denně

09:15 – 11:05 PlzenKarlovy Vary PlzenKarlovy Vary

1 hod. 50 min.

Čt, So

10:00 – 10:00 PlzenBoryslav PlzenPrahaHradec KraloveKatowiceLvivLvivStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)Boryslav

24 hod. 0 min.

Út, So

10:00 – 10:05 PlzenKolomyya PlzenPrahaHradec KraloveLvivIvano-FrankivskKolomyya

24 hod. 5 min.

Denně

12:00 – 17:00 PlzenKamianets-Podilskiy PlzenPrahaBrnoOstravaKatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaGorodenkaSniatynChernivtsiChernivtsiKamianets-Podilskiy

29 hod. 0 min.

Ne

13:00 – 11:00 PlzenZolochiv PlzenPrahaBrnoOlomoucKrakowLvivLvivZolochiv

22 hod. 0 min.

St

13:00 – 18:05 PlzenHaskovo PlzenPrahaBrnoWienSofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraDimitrovgradHaskovo

29 hod. 5 min.

St, Pá, So

13:20 – 20:00 PlzenFrankfurt am Main PlzenNurnbergFrankfurt am Main

6 hod. 40 min.

Po, St, Čt

17:00 – 07:00 PlzenKherson PlzenRokycanyPrahaJihlavaBrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynBielsko-BialaTychyLvivZolochivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

38 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 06:00 PlzenKharkiv PlzenRokycanyPrahaJihlavaBrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynBielsko-BialaTychyLvivRivneZhytomyrKyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

37 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 22:10 PlzenKhmelnytskyi PlzenRokycanyPrahaJihlavaBrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynBielsko-BialaTychyKatowiceKrakowLvivStryiBolekhivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

29 hod. 10 min.

Denně

17:00 – 17:25 PlzenKovel PlzenRokycanyPrahaJihlavaBrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynBielsko-BialaTychyLvivRadekhiv (Lvivska obl.)GorokhivLutskKovel

24 hod. 25 min.

Denně

17:00 – 05:00 PlzenCherkasy PlzenRokycanyPrahaJihlavaBrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynBielsko-BialaTychyLvivZolochivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaNemyrivGaisynUmanTalneZvenyhorodkaShpolaSmilaCherkasyCherkasy

36 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 08:20 PlzenZaporizhia PlzenRokycanyPrahaJihlavaBrnoOlomoucOstravaFrydek-MistekCieszynKetyAndrychowWadowiceLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

39 hod. 20 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Husova, 90 in the city of Plzeň contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Plzeň

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací