Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča

Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
04:20 – 06:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

1 hod. 40 min.

Denně

05:30 – 07:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 hod. 0 min.

Denně

05:30 – 09:40 KolomyyaKamianets-Podilskiy KolomyyaSniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

4 hod. 10 min.

Denně

08:00 – 08:00 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaLvivLvivRzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeň

24 hod. 0 min.

St, Čt, Ne

08:00 – 08:00 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaLvivLvivRzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeň

24 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So, Ne

08:40 – 10:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

1 hod. 50 min.

Denně

09:00 – 08:30 KolomyyaPraha KolomyyaLanchynYaremcheDelatynNadvirnaBohorodchanyIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivOlomoucBrnoPraha

23 hod. 30 min.

Út, Čt

09:20 – 22:45 KolomyyaCzestochowa KolomyyaIvano-FrankivskLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

13 hod. 25 min.

Denně

09:20 – 22:45 KolomyyaCzestochowa KolomyyaIvano-FrankivskLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

13 hod. 25 min.

Denně

09:30 – 15:15 KolomyyaPescara KolomyyaIvano-FrankivskKalushStryiRiminiAnconaSan Benedetto del TrontoPescara

29 hod. 45 min.

St

09:35 – 09:50 KolomyyaSzczecin KolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawaLodzKoninPoznanPilaGorzow WielkopolskiSzczecin

24 hod. 15 min.

Denně

09:35 – 07:00 KolomyyaGdynia KolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

21 hod. 25 min.

Denně

09:35 – 09:50 KolomyyaSzczecin KolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawaLodzKoninPoznanPilaGorzow WielkopolskiSzczecin

24 hod. 15 min.

Denně

09:35 – 08:00 KolomyyaGdynia KolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawaWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

22 hod. 25 min.

Denně

09:50 – 11:40 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

09:50 – 11:40 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 hod. 50 min.

St, Ne

10:00 – 11:30 KolomyyaMoskva KolomyyaIvano-FrankivskMonastyryskaBuchachTernopilKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievMoskva

25 hod. 30 min.

Út, Čt, So

11:00 – 08:00 KolomyyaPraha KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivRzeszowKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

21 hod. 0 min.

12:30 – 14:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 hod. 30 min.

Po, Čt

12:40 – 13:10 KolomyyaKosiv KolomyyaKosiv

0 hod. 30 min.

Po, Čt, Pá, So, Ne

12:40 – 13:10 KolomyyaKosiv KolomyyaKosiv

0 hod. 30 min.

Po

12:45 – 14:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

1 hod. 45 min.

Denně

13:00 – 05:30 KolomyyaWroclaw KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow airportKatowiceOpoleWroclaw

16 hod. 30 min.

Po, St, Pá, Ne

13:00 – 10:35 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivKrakow airportHradec KrálovéPrahaPlzeň

21 hod. 35 min.

Denně

13:00 – 05:30 KolomyyaWroclaw KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow airportKatowiceOpoleWroclaw

16 hod. 30 min.

Út, Čt, So

13:00 – 15:20 KolomyyaKostrzyn KolomyyaNadvirnaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinTomaszow MazowieckiPiotrkow TrybunalskiSieradzKepnoOstrow WielkopolskiKaliszJarocinPoznanSwiebodzinKostrzyn

26 hod. 20 min.

Út, So

13:30 – 12:50 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskRohatinOpoleNysaHradec KrálovéPrahaPlzeň

23 hod. 20 min.

Denně

13:35 – 15:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 hod. 55 min.

Ne

13:35 – 19:35 KolomyyaTruskavec KolomyyaIvano-FrankivskKalushBroshnivDolynaMorshynDrohobychTruskavec

6 hod. 0 min.

Denně

13:40 – 15:40 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 hod. 0 min.

Denně

13:40 – 15:40 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 16:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

2 hod. 0 min.

Ne

14:00 – 16:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

2 hod. 0 min.

Ne

14:00 – 16:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

2 hod. 0 min.

Denně

14:20 – 16:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 hod. 40 min.

St, Čt, So, Ne

14:35 – 13:15 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaBolechivStryiLvivLvivKrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

22 hod. 40 min.

Út, St, Čt, Pá, So

14:35 – 13:15 KolomyyaPlzeň KolomyyaNadvirnaIvano-FrankivskKalushBroshnivDolynaBolechivStryiLvivLvivRzeszowKrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

22 hod. 40 min.

So

15:30 – 17:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

16:30 – 14:25 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivRzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeň

21 hod. 55 min.

Po

16:30 – 16:00 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivRzeszowKrakowKatowiceOlomoucHradec KrálovéPrahaPrahaPlzeň

23 hod. 30 min.

St, So, Ne

16:30 – 14:25 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivRzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeň

21 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá

16:40 – 12:20 KolomyyaGdynia KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

19 hod. 40 min.

Denně

16:40 – 12:20 KolomyyaGdynia KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

19 hod. 40 min.

Denně

17:10 – 12:00 KolomyyaZielona Gora KolomyyaIvano-FrankivskLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Gora

18 hod. 50 min.

Denně

17:15 – 19:15 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 hod. 0 min.

Denně

17:40 – 18:30 KolomyyaKosiv KolomyyaKosiv

0 hod. 50 min.

Út, Čt, So

18:00 – 09:00 KolomyyaWroclaw KolomyyaIvano-FrankivskKalushLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

15 hod. 0 min.

Denně

18:30 – 06:00 KolomyyaWarszawa KolomyyaIvano-FrankivskLublinWarszawa

11 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 20:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

1 hod. 30 min.

So

20:00 – 17:00 KolomyyaSzczecin KolomyyaIvano-FrankivskLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

21 hod. 0 min.

Denně

22:40 – 00:05 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 hod. 25 min.

Denně

22:40 – 00:05 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 hod. 25 min.

Denně

22:40 – 00:05 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 hod. 25 min.

Denně

23:30 – 01:20 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

1 hod. 50 min.

Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča in the city of Kolomyya contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kolomyya

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací