• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča

Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
04:20 – 06:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

1 hod. 40 min.

Denně

05:15 – 07:30 KolomyyaVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

2 hod. 15 min.

Denně

05:20 – 10:30 KolomyyaTernopil KolomyyaGorodenkaZalischykyTovste (Ternopilska obl.)ChortkivKopychyntsiTerebovlyaTernopil

5 hod. 10 min.

Denně

05:30 – 09:40 KolomyyaKamianets-Podilskiy KolomyyaSniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

4 hod. 10 min.

Denně

05:30 – 09:40 KolomyyaKamianets-Podilskiy KolomyyaSniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

4 hod. 10 min.

Denně

05:40 – 08:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsiChernivtsiChernivtsi

2 hod. 20 min.

Denně

06:15 – 08:00 KolomyyaVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

1 hod. 45 min.

Denně

07:00 – 09:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 09:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 hod. 0 min.

Denně

07:35 – 08:55 KolomyyaIvano-Frankivsk KolomyyaIvano-Frankivsk

1 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

07:55 – 08:00 KolomyyaSankt-Peterburg KolomyyaNadvirnaIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinBerezhanyTernopilZbarazhKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

48 hod. 5 min.

So

08:20 – 09:35 KolomyyaVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

1 hod. 15 min.

Denně

08:30 – 12:30 KolomyyaKamianets-Podilskiy KolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

4 hod. 0 min.

Denně

08:30 – 10:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

2 hod. 0 min.

Denně

08:40 – 09:30 KolomyyaSniatyn KolomyyaSniatyn

0 hod. 50 min.

Denně

09:20 – 22:45 KolomyyaCzestochowa KolomyyaIvano-FrankivskLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

13 hod. 25 min.

Denně

09:25 – 10:10 KolomyyaKosiv KolomyyaKosiv

0 hod. 45 min.

Denně

09:30 – 15:15 KolomyyaPescara KolomyyaIvano-FrankivskKalushStryiRiminiAnconaSan Benedetto del TrontoPescara

29 hod. 45 min.

St

10:00 – 11:30 KolomyyaMoskva KolomyyaIvano-FrankivskMonastyryskaBuchachTernopilKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspilMoskva

25 hod. 30 min.

Út, So

10:00 – 23:30 KolomyyaBoryspil KolomyyaIvano-FrankivskMonastyryskaBuchachTernopilKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspil

13 hod. 30 min.

Út, So

10:30 – 10:00 KolomyyaPlzen KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivKrakowKatowiceOstravaBrnoPrahaPlzen

23 hod. 30 min.

11:05 – 14:00 KolomyyaKamianets-Podilskiy KolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

2 hod. 55 min.

Denně

11:10 – 14:10 KolomyyaKamianets-Podilskiy KolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

3 hod. 0 min.

Denně

11:10 – 14:10 KolomyyaKamianets-Podilskiy KolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

3 hod. 0 min.

Denně

11:10 – 13:20 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 hod. 10 min.

Pá, So

11:10 – 15:00 KolomyyaKamianets-Podilskiy KolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

3 hod. 50 min.

Denně

11:10 – 15:00 KolomyyaKamianets-Podilskiy KolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

3 hod. 50 min.

Denně

11:20 – 13:20 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 hod. 0 min.

Pá, So

11:40 – 12:45 KolomyyaSniatyn KolomyyaZabolotivSniatyn

1 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

11:50 – 13:50 KolomyyaVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

2 hod. 0 min.

Denně

11:50 – 13:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 hod. 40 min.

Denně

11:55 – 14:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 hod. 5 min.

Denně

11:55 – 14:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 hod. 5 min.

Denně

12:30 – 17:00 KolomyyaSzczecin KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

28 hod. 30 min.

Denně

12:30 – 09:30 KolomyyaSzczecin KolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

21 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 16:25 KolomyyaLviv KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLviv

3 hod. 55 min.

Denně

12:35 – 15:30 KolomyyaKamianets-Podilskiy KolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

2 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 10:35 KolomyyaPlzen KolomyyaIvano-FrankivskLvivNysaHradec KralovePrahaPlzen

21 hod. 35 min.

Denně

13:00 – 09:15 KolomyyaPoznan KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLesznoPoznan

20 hod. 15 min.

Denně

13:00 – 04:40 KolomyyaWroclaw KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclaw

15 hod. 40 min.

Denně

13:40 – 17:30 KolomyyaKamianets-Podilskiy KolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

3 hod. 50 min.

Denně

14:30 – 15:55 KolomyyaIvano-Frankivsk KolomyyaIvano-Frankivsk

1 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

14:40 – 11:30 KolomyyaSlupsk KolomyyaIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinLvivLvivLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdyniaSlupsk

20 hod. 50 min.

Denně

14:40 – 19:00 KolomyyaLviv KolomyyaIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinLviv

4 hod. 20 min.

Denně

15:30 – 14:00 KolomyyaMiedzyzdroje KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscieMiedzyzdroje

22 hod. 30 min.

Denně

15:50 – 19:20 KolomyyaLviv KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLviv

3 hod. 30 min.

Čt, Pá

15:55 – 04:00 KolomyyaWarszawa KolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawa

12 hod. 5 min.

Út, Čt, Pá, So

16:00 – 12:00 KolomyyaZielona Góra KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOlawaOpoleWroclawLegnicaPolkowiceNowe MiasteczkoNowa SolLubinZielona Góra

20 hod. 0 min.

St, Čt

16:00 – 12:00 KolomyyaZielona Góra KolomyyaIvano-FrankivskLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLegnicaLubinZielona Góra

20 hod. 0 min.

St, Čt

16:10 – 13:20 KolomyyaGdynia KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

21 hod. 10 min.

Denně

16:10 – 13:20 KolomyyaGdynia KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

21 hod. 10 min.

Denně

16:10 – 13:20 KolomyyaGdynia KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

21 hod. 10 min.

Denně

16:10 – 16:20 KolomyyaSlupsk KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

24 hod. 10 min.

Denně

16:10 – 15:20 KolomyyaSlupsk KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

23 hod. 10 min.

Denně

16:10 – 15:20 KolomyyaSlupsk KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

23 hod. 10 min.

Denně

16:30 – 09:40 KolomyyaPoznan KolomyyaIvano-FrankivskIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznan

17 hod. 10 min.

Denně

17:00 – 22:10 KolomyyaKhmelnytskyi KolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

5 hod. 10 min.

Denně

17:00 – 22:10 KolomyyaKhmelnytskyi KolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

5 hod. 10 min.

Denně

17:10 – 12:00 KolomyyaZielona Góra KolomyyaIvano-FrankivskLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Góra

18 hod. 50 min.

Denně

17:15 – 09:00 KolomyyaPoznan KolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawaLodzPoznan

15 hod. 45 min.

Denně

17:40 – 18:45 KolomyyaSniatyn KolomyyaZabolotivSniatyn

1 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

17:45 – 17:30 KolomyyaSzczecin KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

23 hod. 45 min.

Denně

17:45 – 18:00 KolomyyaSzczecin KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

24 hod. 15 min.

Denně

17:45 – 22:00 KolomyyaLviv KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLviv

4 hod. 15 min.

Denně

17:50 – 22:30 KolomyyaLviv KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLviv

4 hod. 40 min.

Denně

18:00 – 09:00 KolomyyaWroclaw KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

15 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 09:00 KolomyyaWroclaw KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

15 hod. 0 min.

Denně

18:30 – 07:00 KolomyyaWarszawa KolomyyaIvano-FrankivskIvano-FrankivskGalychBurshtynRohatinLvivLublinWarszawa

12 hod. 30 min.

Denně

18:30 – 07:00 KolomyyaKyiv KolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)KhmelnytskyiLitynVinnytsiaVinnytsiaSkvyraBila TserkvaKyiv

12 hod. 30 min.

Denně

18:40 – 15:20 KolomyyaGdynia KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaBolekhivStryiLvivLublinRadomGrojecWarszawaPlonskMlawaOlsztynekOlsztynOstrodaElblagGdanskGdynia

20 hod. 40 min.

Denně

18:40 – 19:45 KolomyyaPila KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaBolekhivStryiLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowOlkuszKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninWrzesniaPoznanObornikiChodzieżPila

25 hod. 5 min.

Denně

18:40 – 19:00 KolomyyaSzczecin KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaBolekhivStryiLvivRzeszowDebicaTarnowBrzeskoGliwiceStrzelce OpolskieOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaLubinNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

24 hod. 20 min.

Denně

18:40 – 23:10 KolomyyaLviv KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLviv

4 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 20:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

1 hod. 30 min.

So

19:05 – 09:00 KolomyyaWroclaw KolomyyaIvano-FrankivskLvivLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclaw

13 hod. 55 min.

Denně

19:10 – 09:00 KolomyyaLodz KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodz

13 hod. 50 min.

Denně

19:25 – 20:00 KolomyyaKosiv KolomyyaKosiv

0 hod. 35 min.

Út, So

19:25 – 20:00 KolomyyaKosiv KolomyyaKosiv

0 hod. 35 min.

St, Ne

22:10 – 01:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaKosivVyzhnytsiaChernivtsi

3 hod. 20 min.

So

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča in the city of Kolomyya contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kolomyya

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací