Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144

Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:10 – 07:00 WarszawaGdansk WarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

6 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

00:10 – 07:00 WarszawaGdansk WarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

6 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

00:20 – 08:20 WarszawaBydgoszcz WarszawaLodzPoznanBydgoszcz

8 hod. 0 min.

Denně

00:55 – 05:15 WarszawaPoznan WarszawaKoninPoznan

4 hod. 20 min.

Út, Čt, Ne

01:00 – 04:40 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

3 hod. 40 min.

St, Čt, So, Ne

01:00 – 04:40 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

3 hod. 40 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

01:10 – 06:00 WarszawaPoznan WarszawaPoznan

4 hod. 50 min.

Denně

01:50 – 06:15 WarszawaPoznan WarszawaLodzKutnoKoloTurekKoninPoznan

4 hod. 25 min.

Ne

01:55 – 14:20 WarszawaKoszalin WarszawaPoznanSzczecinSwinoujscieKolobrzegKoszalin

12 hod. 25 min.

Denně

01:55 – 14:20 WarszawaKoszalin WarszawaPoznanSzczecinSwinoujscieKolobrzegKoszalin

12 hod. 25 min.

Denně

02:00 – 23:30 WarszawaBila Tserkva WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKievBila Tserkva

21 hod. 30 min.

Denně

02:00 – 13:30 WarszawaSlupsk WarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

11 hod. 30 min.

Denně

02:00 – 13:30 WarszawaSlupsk WarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

11 hod. 30 min.

Denně

02:00 – 07:40 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

5 hod. 40 min.

Denně

02:40 – 11:05 WarszawaSzczecin WarszawaPoznanSzczecin

8 hod. 25 min.

Denně

02:40 – 14:15 WarszawaPoznan WarszawaLodzKoninPoznan

11 hod. 35 min.

Denně

03:00 – 14:00 WarszawaGdynia WarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

11 hod. 0 min.

Denně

03:00 – 14:00 WarszawaGdynia WarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

11 hod. 0 min.

Denně

03:00 – 14:00 WarszawaGdynia WarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

11 hod. 0 min.

Denně

03:00 – 14:00 WarszawaGdynia WarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

11 hod. 0 min.

Denně

03:30 – 11:00 WarszawaZielona Gora WarszawaLodzPoznanZielona Gora

7 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 10:50 WarszawaGdansk WarszawaWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

7 hod. 20 min.

Út, Čt, So

03:30 – 10:50 WarszawaGdansk WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

7 hod. 20 min.

Út, Čt, So

04:20 – 12:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanSzczecin

8 hod. 30 min.

Denně

04:20 – 12:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanSzczecin

8 hod. 30 min.

Denně

04:20 – 12:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanSzczecin

8 hod. 30 min.

Denně

04:20 – 12:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanSzczecin

8 hod. 30 min.

Denně

04:30 – 15:00 WarszawaSwinoujscie WarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

10 hod. 30 min.

Denně

04:30 – 13:10 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

8 hod. 40 min.

Denně

04:30 – 15:00 WarszawaSwinoujscie WarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

10 hod. 30 min.

Denně

04:40 – 09:50 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 hod. 10 min.

Denně

04:40 – 09:50 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 hod. 10 min.

Denně

05:00 – 11:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

6 hod. 0 min.

So

05:10 – 10:30 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 hod. 20 min.

Denně

05:40 – 11:50 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

6 hod. 10 min.

Denně

05:40 – 07:40 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 hod. 0 min.

Denně

05:40 – 14:30 WarszawaGorzow Wielkopolski WarszawaLodzPoznanGorzow Wielkopolski

8 hod. 50 min.

Denně

06:00 – 12:30 WarszawaPoznan WarszawaLodzKoninPoznan

6 hod. 30 min.

Denně

06:00 – 08:00 WarszawaLodz WarszawaBlonieBramkiSochaczewLowiczGlownoLodz

2 hod. 0 min.

Denně

06:00 – 14:30 WarszawaGdynia WarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

8 hod. 30 min.

Denně

06:05 – 11:00 WarszawaGdansk WarszawaOstrodaElblagGdansk

4 hod. 55 min.

Po, St, Pá, So

06:05 – 12:20 WarszawaGdynia WarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

6 hod. 15 min.

Denně

06:05 – 12:20 WarszawaGdynia WarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

6 hod. 15 min.

Denně

06:05 – 12:20 WarszawaGdynia WarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

6 hod. 15 min.

Denně

06:10 – 08:00 WarszawaLodz WarszawaLodz

1 hod. 50 min.

Denně

06:10 – 08:00 WarszawaLodz WarszawaLodz

1 hod. 50 min.

Denně

06:10 – 10:10 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

4 hod. 0 min.

Denně

06:20 – 17:05 WarszawaZielona Gora WarszawaLodzKoninPoznanPoznan airportGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Gora

10 hod. 45 min.

Denně

06:20 – 17:05 WarszawaZielona Gora WarszawaLodzKoninPoznanPoznan airportGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Gora

10 hod. 45 min.

Denně

06:20 – 08:30 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 hod. 10 min.

Denně

06:25 – 18:25 WarszawaPraha WarszawaKrakowKatowiceOstravaBrnoPraha

12 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

06:30 – 12:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

5 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

06:30 – 12:00 WarszawaPoznan WarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

5 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

06:40 – 14:20 WarszawaJelenia Gora WarszawaLodzSieradzKepnoWroclawJelenia Gora

7 hod. 40 min.

St, So

06:55 – 14:40 WarszawaGdynia WarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

7 hod. 45 min.

Denně

06:55 – 14:35 WarszawaZielona Gora WarszawaLodzPoznanZielona Gora

7 hod. 40 min.

Denně

07:00 – 15:00 WarszawaSzczecin WarszawaPoznanSzczecin

8 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 15:00 WarszawaSzczecin WarszawaPoznanSzczecin

8 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 17:00 WarszawaSwinoujscie WarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

10 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 12:15 WarszawaPoznan WarszawaLodzPoznan

5 hod. 15 min.

Denně

07:00 – 11:10 WarszawaKherson WarszawaGrojecRadomPulawyLublinLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

28 hod. 10 min.

Denně

07:00 – 11:10 WarszawaKherson WarszawaGrojecRadomPulawyLublinLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

28 hod. 10 min.

Denně

07:50 – 21:00 WarszawaShepetivka WarszawaLublinChelmKovelLutskRivneOstrogNetishynSlavutaShepetivka

13 hod. 10 min.

Denně

07:55 – 07:50 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievKharkiv

23 hod. 55 min.

Denně

08:00 – 17:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

9 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 00:05 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 hod. 5 min.

Denně

08:00 – 07:50 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

23 hod. 50 min.

Denně

08:00 – 00:05 WarszawaChernivtsi WarszawaLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 hod. 5 min.

Denně

08:00 – 08:30 WarszawaChisinau WarszawaLublinEdinetBelcyChisinauChisinau

24 hod. 30 min.

Út, Pá

08:00 – 07:50 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

23 hod. 50 min.

Denně

08:00 – 21:15 WarszawaTernopil WarszawaLublinLvivTernopil

13 hod. 15 min.

Denně

08:00 – 21:15 WarszawaTernopil WarszawaLublinLvivTernopil

13 hod. 15 min.

Denně

08:00 – 07:50 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

23 hod. 50 min.

Denně

08:00 – 00:05 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 hod. 5 min.

Denně

08:00 – 07:50 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

23 hod. 50 min.

Denně

08:00 – 00:05 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 hod. 5 min.

Denně

08:10 – 14:30 WarszawaGdansk WarszawaTorunBydgoszczGdansk

6 hod. 20 min.

Čt, Ne

08:10 – 21:00 WarszawaShepetivka WarszawaLublinChelmKovelLutskRivneOstrogNetishynSlavutaShepetivka

12 hod. 50 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

08:20 – 20:00 WarszawaRivne WarszawaLublinZamoscHrubieszowVolodymyr-VolynskyiLutskRivne

11 hod. 40 min.

Denně

08:30 – 10:30 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 hod. 0 min.

St, Ne

08:35 – 14:35 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

6 hod. 0 min.

08:35 – 14:35 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

6 hod. 0 min.

08:45 – 02:20 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinKovelLutskDubnoKremenetsTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

17 hod. 35 min.

Denně

09:25 – 13:30 WarszawaKalisz WarszawaLodzTurekKalisz

4 hod. 5 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

09:25 – 13:30 WarszawaKalisz WarszawaLodzTurekKalisz

4 hod. 5 min.

Út, Čt, Pá, Ne

10:30 – 00:05 WarszawaTruskavec WarszawaRadomOstrowiec SwietokrzyskiOpatowSandomierzStalowa WolaRzeszowJaroslawYavorivNovoyavorivskLvivStryiDrohobychTruskavec

13 hod. 35 min.

Po, St, So

10:30 – 23:59 WarszawaTruskavec WarszawaWorowRadomOstrowiec SwietokrzyskiOpatowSandomierzStalowa WolaRzeszow airportRzeszowJaroslawYavorivNovoyavorivskLvivStryiDrohobychTruskavec

13 hod. 29 min.

Denně

11:00 – 13:20 WarszawaKherson WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

26 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 13:25 WarszawaKherson WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

26 hod. 25 min.

Denně

11:40 – 03:00 WarszawaKiev WarszawaKovelKiev

15 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 12:30 WarszawaSievierodonetsk WarszawaLublinKievPoltavaKharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

24 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 07:00 WarszawaKamianets-Podilskiy WarszawaGrojecRadomPulawyLublinChelmKovelLutskRivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)DunaivtsiKamianets-Podilskiy

19 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 20:25 WarszawaKherson WarszawaGrojecRadomPulawyLublinChelmLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

32 hod. 25 min.

Denně

12:50 – 00:45 WarszawaGdynia WarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

11 hod. 55 min.

Po, St, Čt, So

12:50 – 00:45 WarszawaGdynia WarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

11 hod. 55 min.

Po, St, Čt, So

13:00 – 01:00 WarszawaTernopil WarszawaLublinKovelLutskDubnoKremenetsTernopil

12 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 04:20 WarszawaKiev WarszawaKovelManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKiev

14 hod. 50 min.

Denně

13:50 – 05:00 WarszawaKolomyya WarszawaLublinIvano-FrankivskKolomyya

15 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 09:55 WarszawaChisinau WarszawaBriceniJedincyRiscaniBelcyFloreștiOrheiChisinau

19 hod. 55 min.

Út

14:00 – 09:55 WarszawaChisinau WarszawaMamalygaCrivaBriceniEdinetRiscaniBelcyFloreștiOrheiChisinau

19 hod. 55 min.

Út

14:00 – 09:55 WarszawaChisinau WarszawaBriceniJedincyRiscaniBelcyFloreștiOrheiChisinau

19 hod. 55 min.

Čt, So

14:00 – 10:25 WarszawaCherkasy WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievCherkasyCherkasy

20 hod. 25 min.

Denně

14:10 – 16:30 WarszawaPavlohrad WarszawaLublinChelmVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKremenchukDniprodzerzhynskDniproPavlohrad

26 hod. 20 min.

Denně

14:30 – 06:30 WarszawaKiev WarszawaLublinChelmKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

16 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 08:05 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinKovelLutskDubnoKremenetsTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

17 hod. 35 min.

Po, Pá

14:40 – 07:00 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinRivneOstrogNetishynSlavutaKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

16 hod. 20 min.

Denně

14:40 – 12:25 WarszawaAmsterdam WarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczPilaWalczStargard SzczecinskiSzczecinBerlinHamburgTostedtBremenOldenburgLeerGroningenAmsterdam

21 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:40 – 21:35 WarszawaZaporizhia WarszawaLublinLvivRivneZhytomyrKievPoltavaDniproZaporizhia

30 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

14:40 – 21:35 WarszawaZaporizhia WarszawaLublinLvivRivneZhytomyrKievPoltavaDniproZaporizhia

30 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

14:45 – 11:00 WarszawaDüsseldorf WarszawaLodzKoloKoninPoznanGorzow WielkopolskiBraunschweigHannoverBielefeldHammDortmundBochumEssenDuisburgDüsseldorf

20 hod. 15 min.

Po, St, Pá

15:00 – 06:20 WarszawaKiev WarszawaLublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKiev

15 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

15:00 – 06:20 WarszawaKiev WarszawaLublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKiev

15 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

15:30 – 08:50 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

17 hod. 20 min.

Denně

15:30 – 08:50 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

17 hod. 20 min.

Denně

15:40 – 06:00 WarszawaKolomyya WarszawaLublinLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyya

14 hod. 20 min.

Po

15:40 – 23:30 WarszawaGdansk WarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

7 hod. 50 min.

Po, Út, Pá

15:40 – 23:30 WarszawaGdansk WarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

7 hod. 50 min.

15:40 – 07:05 WarszawaKolomyya WarszawaLublinRohatinIvano-FrankivskKolomyya

15 hod. 25 min.

Denně

15:45 – 11:00 WarszawaMohyliv-Podilskyi WarszawaLvivTernopilChortkivKamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

19 hod. 15 min.

Denně

16:00 – 07:30 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 15:10 WarszawaKharkiv WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

23 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 15:10 WarszawaKharkiv WarszawaLublinSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

23 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 15:10 WarszawaKharkiv WarszawaLublinSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

23 hod. 10 min.

Denně

16:10 – 07:50 WarszawaKhmelnytskyi WarszawaLublinChelmKovelLutskRivneOstrogNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

15 hod. 40 min.

Po, Út, Pá, So

16:10 – 07:50 WarszawaKhmelnytskyi WarszawaLublinChelmKovelLutskRivneOstrogNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

15 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

16:30 – 09:25 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinRivneOstrogNetishynSlavutaKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

16 hod. 55 min.

Denně

16:40 – 07:00 WarszawaTernopil WarszawaWarszawa airport ChopinaLublinLvivLvivTernopil

14 hod. 20 min.

Denně

16:40 – 12:00 WarszawaKiev WarszawaLublinChervonohradLvivLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

19 hod. 20 min.

Denně

16:50 – 15:15 WarszawaKremenchuk WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievCherkasyKremenchuk

22 hod. 25 min.

Denně

16:50 – 15:15 WarszawaKremenchuk WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKievCherkasyKremenchuk

22 hod. 25 min.

Denně

16:50 – 14:45 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievKievPoltavaKharkiv

21 hod. 55 min.

Denně

16:50 – 15:15 WarszawaKremenchuk WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKievCherkasyKremenchuk

22 hod. 25 min.

Denně

16:50 – 14:45 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievKievPoltavaKharkiv

21 hod. 55 min.

Denně

17:00 – 08:30 WarszawaKiev WarszawaRadomLublinLutskRivneZhytomyrKiev

15 hod. 30 min.

Po, Út, St, So

17:00 – 10:00 WarszawaCherkasy WarszawaLublinCherkasy

17 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

17:20 – 16:10 WarszawaKryvyi Rih WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievKievCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

22 hod. 50 min.

Denně

17:20 – 16:10 WarszawaKryvyi Rih WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievKievCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

22 hod. 50 min.

Denně

17:20 – 16:10 WarszawaKryvyi Rih WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievKievCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

22 hod. 50 min.

Denně

17:20 – 16:10 WarszawaKryvyi Rih WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievKievCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

22 hod. 50 min.

Denně

17:20 – 07:10 WarszawaKiev WarszawaRadomLublinRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

13 hod. 50 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

17:20 – 07:10 WarszawaKiev WarszawaRadomLublinRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

13 hod. 50 min.

St, Čt, So, Ne

17:30 – 08:00 WarszawaKhmelnytskyi WarszawaLublinChelmKovelLutskDubnoRivneZdolbunivKremenetsShumskOstrogNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

14 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 08:00 WarszawaKhmelnytskyi WarszawaLublinChelmKovelLutskDubnoRivneShumskNetishynSlavutaStarokostiantynivKhmelnytskyi

14 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 09:40 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 hod. 10 min.

Denně

17:30 – 22:30 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

5 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

17:30 – 22:30 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

5 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

17:30 – 05:00 WarszawaMariupol WarszawaPulawyLublinZamoscNovovolynskVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

35 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

17:30 – 05:00 WarszawaMariupol WarszawaPulawyLublinZamoscNovovolynskVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

35 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

17:50 – 09:15 WarszawaDolyna WarszawaLublinLvivRohatinIvano-FrankivskKalushDolyna

15 hod. 25 min.

Denně

17:50 – 11:30 WarszawaKiev WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKiev

17 hod. 40 min.

Denně

17:55 – 16:35 WarszawaOdessa WarszawaLublinLutskRivneKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaOdessa

22 hod. 40 min.

Denně

18:30 – 10:40 WarszawaKiev WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKiev

16 hod. 10 min.

Út, Pá, Ne

18:30 – 11:30 WarszawaBoryspil WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievBoryspil

17 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

18:30 – 09:00 WarszawaKiev WarszawaLutskRivneZhytomyrKiev

14 hod. 30 min.

Denně

18:30 – 09:50 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

15 hod. 20 min.

Denně

18:40 – 20:55 WarszawaLodz WarszawaLodz

2 hod. 15 min.

St, Pá, Ne

18:50 – 15:35 WarszawaPoltava WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKievLubnyPoltava

20 hod. 45 min.

Denně

18:50 – 15:35 WarszawaPoltava WarszawaLublinChelmVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKievLubnyPoltava

20 hod. 45 min.

Denně

18:50 – 20:00 WarszawaDnipro WarszawaLublinChelmLutskRivneZhytomyrKievLubnyPoltavaKrasnohradDnipro

25 hod. 10 min.

Denně

19:00 – 19:00 WarszawaKherson WarszawaLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

24 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

19:00 – 19:00 WarszawaKherson WarszawaLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

24 hod. 0 min.

Út, So

19:00 – 08:00 WarszawaTruskavec WarszawaLublinLvivStryiDrohobychTruskavec

13 hod. 0 min.

St, So

19:00 – 21:20 WarszawaMykolaiv WarszawaLublinChelmVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKievUmanOdessaOdessaMykolaiv

26 hod. 20 min.

Út, Pá

19:10 – 07:30 WarszawaKolomyya WarszawaLublinLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyya

12 hod. 20 min.

Denně

19:10 – 17:00 WarszawaSumy WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KievKievSumy

21 hod. 50 min.

Út

19:15 – 14:25 WarszawaKiev WarszawaLublinLvivRivneZhytomyrKiev

19 hod. 10 min.

Denně

19:15 – 13:30 WarszawaVinnytsia WarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

18 hod. 15 min.

Denně

19:15 – 10:45 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivTernopilChortkivChernivtsi

15 hod. 30 min.

Denně

19:20 – 13:05 WarszawaKiev WarszawaLublinKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

17 hod. 45 min.

Po, Čt, So

19:20 – 13:05 WarszawaKiev WarszawaLublinKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

17 hod. 45 min.

Po, Čt, So

19:25 – 09:10 WarszawaDolyna WarszawaRadomOstrowiec SwietokrzyskiLvivRohatinIvano-FrankivskKalushBroshnivRozhniativDolyna

13 hod. 45 min.

Denně

19:30 – 09:10 WarszawaDolyna WarszawaRadomOstrowiec SwietokrzyskiLvivRohatinIvano-FrankivskKalushBroshnivRozhniativDolyna

13 hod. 40 min.

Denně

19:45 – 11:15 WarszawaKiev WarszawaLublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)Kiev

15 hod. 30 min.

Út

20:00 – 09:30 WarszawaKiev WarszawaLublinKiev

13 hod. 30 min.

Denně

20:20 – 11:20 WarszawaTernopil WarszawaRadomKielceLvivTernopil

15 hod. 0 min.

Denně

20:30 – 10:40 WarszawaBorschiv WarszawaLublinKrasnystawLvivZolochivZborivTernopilTerebovlyaKopychyntsiChortkivBorschiv

14 hod. 10 min.

Denně

20:30 – 07:50 WarszawaBrody WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiNovovolynskChervonohradRadekhiv (Lvivska obl.)Brody

11 hod. 20 min.

Denně

20:30 – 13:00 WarszawaKiev WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKiev

16 hod. 30 min.

Po, Pá

20:30 – 12:00 WarszawaKiev WarszawaLutskRivneZhytomyrKiev

15 hod. 30 min.

Po, Pá

20:30 – 12:20 WarszawaChernivtsi WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 hod. 50 min.

Denně

20:30 – 09:20 WarszawaIvano-Frankivsk WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

12 hod. 50 min.

Denně

20:30 – 12:20 WarszawaChernivtsi WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 hod. 50 min.

Denně

21:00 – 13:20 WarszawaTyachiv WarszawaLublinLvivStryiMukachevoKhustTyachiv

16 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 18:30 WarszawaKropyvnytskyi WarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

21 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 13:20 WarszawaTyachiv WarszawaLublinLvivStryiMukachevoKhustTyachiv

16 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 10:30 WarszawaKhmelnytskyi WarszawaLublinKovelLutskRivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

13 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 18:30 WarszawaKropyvnytskyi WarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

21 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 18:30 WarszawaKropyvnytskyi WarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievCherkasyKropyvnytskyi

21 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 18:30 WarszawaKropyvnytskyi WarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievCherkasyKropyvnytskyi

21 hod. 30 min.

Denně

21:15 – 20:40 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

23 hod. 25 min.

Denně

21:15 – 20:40 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

23 hod. 25 min.

Denně

21:20 – 09:00 WarszawaMinsk WarszawaBrestMinsk

11 hod. 40 min.

Út, Čt, Ne

21:35 – 10:20 WarszawaTernopil WarszawaLublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneDubnoKremenetsTernopil

12 hod. 45 min.

Po, Čt, So

21:40 – 07:00 WarszawaGdynia WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

9 hod. 20 min.

Denně

21:40 – 11:00 WarszawaKosiv WarszawaLublinLvivIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

13 hod. 20 min.

Denně

21:45 – 13:45 WarszawaKiev WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKiev

16 hod. 0 min.

Po, Pá

21:55 – 10:15 WarszawaIvano-Frankivsk WarszawaLublinLvivLvivStryiMorshynDolynaKalushIvano-Frankivsk

12 hod. 20 min.

Út, St, Pá, Ne

22:00 – 07:00 WarszawaGdynia WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

9 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 10:00 WarszawaRivne WarszawaLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KostopolRivneRivne

12 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 10:00 WarszawaRivne WarszawaLublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KostopolRivneRivne

12 hod. 0 min.

Denně

22:10 – 02:00 WarszawaMariupol WarszawaLublinKovelLutskRivneZhytomyrKievPoltavaKrasnohradNovomoskovskDniproZaporizhiaBerdyanskMariupol

27 hod. 50 min.

So, Ne

22:10 – 02:00 WarszawaMariupol WarszawaLublinKovelLutskRivneZhytomyrKievPoltavaKrasnohradNovomoskovskDniproZaporizhiaBerdyanskMariupol

27 hod. 50 min.

Ne

22:15 – 00:35 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

26 hod. 20 min.

Ne

22:15 – 00:35 WarszawaKharkiv WarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

26 hod. 20 min.

Ne

22:15 – 07:00 WarszawaGdynia WarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

8 hod. 45 min.

Denně

22:30 – 07:00 WarszawaGdynia WarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

8 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 12:00 WarszawaRivne WarszawaLublinChervonohradRadekhiv (Lvivska obl.)BrodyRadyvylivDubnoRivne

13 hod. 30 min.

Denně

22:40 – 11:20 WarszawaMinsk WarszawaBialystokGrodnoGrodnoLidaMinsk

12 hod. 40 min.

Po, So

22:40 – 09:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninPoznanPilaGorzow WielkopolskiSzczecin

11 hod. 10 min.

Denně

22:40 – 09:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninPoznanPilaGorzow WielkopolskiSzczecin

11 hod. 10 min.

Denně

22:40 – 07:00 WarszawaGdynia WarszawaWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

8 hod. 20 min.

Denně

22:40 – 09:50 WarszawaSzczecin WarszawaLodzKoninPoznanPilaGorzow WielkopolskiSzczecin

11 hod. 10 min.

Denně

22:40 – 10:00 WarszawaSzczecin WarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

11 hod. 20 min.

Denně

22:40 – 08:00 WarszawaGdynia WarszawaWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

9 hod. 20 min.

Denně

22:45 – 06:40 WarszawaHradec Králové WarszawaLodzWroclawHradec Králové

7 hod. 55 min.

Po, So

22:50 – 04:00 WarszawaWroclaw WarszawaLodzWroclaw

5 hod. 10 min.

Denně

23:00 – 14:35 WarszawaKiev WarszawaLublinChelmManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKiev

15 hod. 35 min.

Denně

23:00 – 14:35 WarszawaKiev WarszawaLublinChelmManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKiev

15 hod. 35 min.

Denně

23:20 – 06:00 WarszawaWroclaw WarszawaLodzSieradzWroclaw

6 hod. 40 min.

Ne

23:20 – 16:00 WarszawaChernivtsi WarszawaLublinLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

16 hod. 40 min.

Denně

23:20 – 09:40 WarszawaSwinoujscie WarszawaPoznanSzczecinSwinoujscie

10 hod. 20 min.

Denně

23:40 – 15:40 WarszawaChernivtsi WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 hod. 0 min.

Denně

23:40 – 15:40 WarszawaChernivtsi WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 hod. 0 min.

Denně

23:40 – 15:40 WarszawaChernivtsi WarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 hod. 0 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144 in the city of Warszawa contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací