DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11

Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
02:45 – 09:30 KharkivSievierodonetsk KharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)Sievierodonetsk

6 hod. 45 min.

Denně

06:20 – 13:00 KharkivKyiv KharkivPoltavaKyiv

6 hod. 40 min.

So

06:30 – 10:10 KharkivWroclaw KharkivPoltavaKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

27 hod. 40 min.

Po, St, Pá

06:30 – 22:40 KharkivLviv KharkivPoltavaKyivKyivZhytomyrRivneBrodyLviv

16 hod. 10 min.

Po, St, Pá

06:30 – 14:00 KharkivSzczecin KharkivPoltavaKyivKyivZhytomyrRivneLvivWarszawaLodzPoznanSzczecin

31 hod. 30 min.

St, Pá

07:00 – 12:00 KharkivSlupsk KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

29 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 12:00 KharkivSlupsk KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

29 hod. 0 min.

Denně

07:10 – 14:00 KharkivKyiv KharkivPoltavaPyriatynBoryspilKyiv

6 hod. 50 min.

Čt, Ne

09:10 – 16:00 KharkivKyiv KharkivPoltavaPyriatynBoryspilKyiv

6 hod. 50 min.

Čt, Ne

10:00 – 18:00 KharkivKyiv KharkivPoltavaPyriatynBoryspilKyiv

8 hod. 0 min.

Čt, Ne

10:30 – 03:00 KharkivOdessa KharkivDniproZaporizhiaMelitopolKhersonMykolaivOdessa

16 hod. 30 min.

Čt

11:00 – 03:55 KharkivKovel KharkivPoltavaLubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

16 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

11:45 – 17:00 KharkivPoznan KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

29 hod. 15 min.

Denně

11:45 – 17:00 KharkivPoznan KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

29 hod. 15 min.

Denně

11:45 – 17:00 KharkivPoznan KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

29 hod. 15 min.

Denně

11:45 – 17:00 KharkivPoznan KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

29 hod. 15 min.

Denně

11:45 – 17:00 KharkivPoznan KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

29 hod. 15 min.

Denně

11:45 – 17:00 KharkivPoznan KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

29 hod. 15 min.

Denně

12:10 – 19:00 KharkivSochi KharkivValuiky (Belhorodskaia obl.)RossoshBogucharMillerovoKamensk-ShakhtinskyShakhtyRostov-na-DonuKushchevskayaPavlovskaya (Krasnodarskiy kray)KrasnodarGoryachy KlyuchDzhubgaTuapseSochi

30 hod. 50 min.

Po

13:45 – 18:50 KharkivAdler KharkivRostov-na-DonuKrasnodarDzhubgaTuapseLazarevskoyeSochiAdler

29 hod. 5 min.

Út, Pá

13:45 – 18:00 KharkivStavropol KharkivRostov-na-DonuKrasnodarArmavirNevinnomysskStavropol

28 hod. 15 min.

Út, Pá

13:45 – 11:05 KharkivKrasnodar KharkivRostov-na-DonuKrasnodar

21 hod. 20 min.

Út, Pá

14:00 – 18:50 KharkivAdler KharkivRostov-na-DonuRostov-na-DonuKushchevskayaKrasnodarGoryachy KlyuchDzhubgaTuapseLazarevskoyeSochiAdler

28 hod. 50 min.

Út, Pá

14:00 – 03:00 KharkivYerevan KharkivShebekinoValuiky (Belhorodskaia obl.)RossoshBogucharMillerovoKamensk-ShakhtinskyShakhtyRostov-na-DonuRostov-na-DonuKushchevskayaPavlovskaya (Krasnodarskiy kray)TikhoretskKrasnodarKropotkin (Krasnodarskiy kray)ArmavirNevinnomysskMineralnye VodyPyatigorskNalchikVladikavkazGudauriTbilisiMarneuliDilijanSevanYerevan

37 hod. 0 min.

Út

16:50 – 07:30 KharkivMoskva KharkivKurskMoskva

14 hod. 40 min.

Denně

18:00 – 01:25 KharkivSievierodonetsk KharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

7 hod. 25 min.

Út, Čt, So

18:20 – 12:00 KharkivRostov-na-Donu KharkivChuhuivNovocherkasskRostov-na-Donu

17 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá, Ne

18:20 – 01:45 KharkivSievierodonetsk KharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

7 hod. 25 min.

St, Pá, Ne

18:20 – 01:45 KharkivSievierodonetsk KharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

7 hod. 25 min.

Út, So

19:40 – 03:25 KharkivSievierodonetsk KharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

7 hod. 45 min.

Po, St, Pá

21:00 – 05:00 KharkivWejherowo KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaWejherowo

32 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá

22:30 – 10:15 KharkivKolobrzeg KharkivPoltavaLubnyPyriatynBoryspilBoryspilKyivKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

35 hod. 45 min.

Denně

23:00 – 07:00 KharkivGdynia KharkivPoltavaBoryspilKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

32 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 07:00 KharkivGdynia KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

32 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 07:00 KharkivGdynia KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

32 hod. 0 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11 in the city of Kharkiv contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kharkiv

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací