• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11

Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:15 – 06:20 KharkivZaporizhia KharkivDniproZaporizhia

5 hod. 5 min.

Út, So

06:05 – 22:40 KharkivMoskva KharkivNehoteievka (Belgorodskij r-n)BelgorodKurskOrelTulaMoskva

16 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

06:30 – 13:00 KharkivZielona Góra KharkivValkyChutovePoltavaKhorolLubnyPyriatynBoryspilRzeszowKrakowKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona Góra

30 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

06:30 – 21:30 KharkivLviv KharkivPoltavaBoryspilKyivKyivZhytomyrRivneBrodyLviv

15 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

06:30 – 15:00 KharkivStargard Szczecinski KharkivValkyChutovePoltavaKhorolLubnyPyriatynBoryspilKyivKyivZhytomyrRivneLvivZamoscLublinWarszawaLodzWrzesniaPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowStargard Szczecinski

32 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

06:45 – 13:30 KharkivKyiv KharkivPoltavaPyriatynBoryspilKyiv

6 hod. 45 min.

Út, Pá

06:45 – 13:30 KharkivKyiv KharkivPoltavaPyriatynBoryspilKyiv

6 hod. 45 min.

Út, Pá

06:50 – 10:40 KharkivLebedyn (Sumska obl.) KharkivBogodukhivOkhtyrkaChupakhivkaBudilkaLebedyn (Sumska obl.)

3 hod. 50 min.

Pá, So, Ne

07:00 – 13:35 KharkivKyiv KharkivPoltavaPyriatynBoryspilKyiv

6 hod. 35 min.

Út, Pá, Ne

07:10 – 16:00 KharkivMariupol KharkivDniproZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)TokmakBerdyanskMangushMariupol

8 hod. 50 min.

Út, Pá, Ne

07:45 – 22:30 KharkivLviv KharkivPoltavaPyriatynKyivZhytomyrRivneLviv

14 hod. 45 min.

Denně

07:45 – 15:30 KharkivPraha KharkivPoltavaPyriatynKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KralovePardubicePraha

31 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 13:15 KharkivZaporizhia KharkivDniproZaporizhia

5 hod. 15 min.

Ne

09:15 – 19:35 KharkivBerdyansk KharkivPisochinKrasnohradPereschepynePereschepyneNovomoskovskNovomoskovskDniproDniproDniproDniproZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)Vasylivka (Zaporizska obl.)TokmakTokmakBerdyanskBerdyanskBerdyansk

10 hod. 20 min.

Denně

11:20 – 04:30 KharkivVolgograd KharkivGoptovka (Kharkivska obl.)BelgorodStary OskolVoronezhBorisoglebskVolgograd

17 hod. 10 min.

Út

12:15 – 12:40 KharkivLodz KharkivPoltavaKyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodz

24 hod. 25 min.

Denně

12:15 – 12:40 KharkivLodz KharkivPoltavaPyriatynKyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodz

24 hod. 25 min.

Denně

12:15 – 12:30 KharkivLodz KharkivPoltavaPyriatynKyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodz

24 hod. 15 min.

Denně

13:30 – 03:30 KharkivOdessa KharkivDniproZaporizhiaMelitopolKhersonMykolaivOdessa

14 hod. 0 min.

Út

13:50 – 19:35 KharkivSievierodonetsk KharkivKupianskKreminna (Luhanska obl.)Rubizhne (Luganska obl.)LysychanskSievierodonetsk

5 hod. 45 min.

Denně

14:15 – 13:00 KharkivSalerno KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLvivUdinePadovaBolognaFirenzeRomeNapoliSalerno

46 hod. 45 min.

Čt

14:15 – 06:00 KharkivLviv KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLviv

15 hod. 45 min.

Čt

15:30 – 11:50 KharkivBukovel (Polianytsia) KharkivPoltavaKhorolLubnyPyriatynBoryspilKyivKyivZhytomyrRivneLvivIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremcheMikulychynTatarivBukovel (Polianytsia)Bukovel (Polianytsia)

20 hod. 20 min.

Pá, Ne

15:30 – 08:30 KharkivZatoka KharkivPoltavaKhorolLubnyPyriatynBoryspilKyivKyivBila TserkvaUmanOdessaChornomorskZatoka

17 hod. 0 min.

Pá, Ne

17:00 – 04:00 KharkivOdessa KharkivDniproKryvyi RihMykolaivOdessa

11 hod. 0 min.

Denně

17:40 – 07:00 KharkivZatoka KharkivPisochinKrasnohradPereschepynePereschepyneNovomoskovskNovomoskovskDniproDniproDniproDniproKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKazanka (Mykolaivska obl.)Novyi BuhNovyi BuhBashtankaBashtankaMykolaivMykolaivMykolaivMykolaivKobleveOdessaOdessaOdessaOdessaChornomorskChornomorskKarolino-BugazKarolino-BugazZatokaZatokaZatoka

13 hod. 20 min.

Denně

18:30 – 01:55 KharkivRubizhne (Luganska obl.) KharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskRubizhne (Luganska obl.)

7 hod. 25 min.

Út, St, Pá, Ne

18:45 – 02:30 KharkivKreminna (Luhanska obl.) KharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskRubizhne (Luganska obl.)Kreminna (Luhanska obl.)

7 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, So

18:50 – 02:30 KharkivKreminna (Luhanska obl.) KharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskRubizhne (Luganska obl.)Kreminna (Luhanska obl.)

7 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, So

20:00 – 03:50 KharkivMelitopol KharkivDniproDniproZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)MelitopolMelitopol

7 hod. 50 min.

Čt, Pá, So, Ne

20:20 – 09:10 KharkivZalizniy Port KharkivKrasnohradPereschepyneDniproNikopolNovovorontsovkaBeryslavKhersonZalizniy Port

12 hod. 50 min.

Denně

21:30 – 06:40 KharkivStanitsa Luganskaya KharkivChuhuivChuhuivIziumIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskLysychanskSievierodonetskSievierodonetskNovoydar (Novoajdarskyj r-n)Novoydar (Novoajdarskyj r-n)Shchastia (Luhanska obl.)Shchastia (Luhanska obl.)Petropavlivka (Petrivka), Luhanskа obl.Stanitsa LuganskayaStanitsa Luganskaya

9 hod. 10 min.

Denně

21:30 – 08:00 KharkivBerdyansk KharkivPisochinKrasnohradPereschepynePereschepyneNovomoskovskNovomoskovskDniproDniproDniproDniproZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)Vasylivka (Zaporizska obl.)TokmakTokmakBerdyanskBerdyanskBerdyanskBerdyanskBerdyanskBerdyanskBerdyansk

10 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 06:50 KharkivGdynia KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskKovelLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

32 hod. 50 min.

Denně

22:00 – 15:30 KharkivYagodyn KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskKovelYagodyn

17 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 08:10 KharkivKyrylivka (Zaporizhska obl.) KharkivPisochinKrasnohradPereschepynePereschepyneNovomoskovskNovomoskovskDniproDniproDniproDniproZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)Vasylivka (Zaporizska obl.)MelitopolMelitopolKyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)

10 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

22:20 – 07:30 KharkivBydgoszcz KharkivPoltavaMyrhorodLubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyivKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszcz

33 hod. 10 min.

Po, St

22:20 – 06:30 KharkivPoznan KharkivPoltavaMyrhorodLubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyivKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLvivRzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceStrzelce OpolskieOpoleBrzegOlawaWroclawSwidnicaJaworLegnicaLesznoPoznan

32 hod. 10 min.

Po, St

22:20 – 15:40 KharkivLviv KharkivPoltavaMyrhorodLubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyivKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoBrodyLviv

17 hod. 20 min.

Po, St, Pá

22:30 – 07:00 KharkivPraha KharkivPoltavaLubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivKrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

32 hod. 30 min.

Út, Pá

23:00 – 23:20 KharkivAdler KharkivBelgorodNovy OskolRossoshBogucharMillerovoKamensk-ShakhtinskyShakhtyNovocherkasskRostov-na-DonuRostov-na-DonuKushchevskayaPavlovskaya (Krasnodarskiy kray)KorenovskDinskayaKrasnodarAdygeyskGoryachy KlyuchDzhubgaTuapseLazarevskoyeLooSochiAdler

24 hod. 20 min.

Út, Pá, Ne

23:00 – 18:00 KharkivStavropol KharkivRostov-na-DonuKrasnodarArmavirNevinnomysskStavropol

19 hod. 0 min.

Út, Pá

23:00 – 22:50 KharkivGelendzhik KharkivRostov-na-DonuKrasnodarAnapaNovorossiyskGelendzhik

23 hod. 50 min.

Út, Pá

23:00 – 08:00 KharkivWien KharkivPoltavaKyivKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivStryiMukachevoUzhgorodBudapestWien

33 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11 in the city of Kharkiv contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kharkiv

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací