• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1

Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
07:30 – 12:00 KoszalinVinnytsia KoszalinSzczecinekChojniceSempulno-KraienskeBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzCzestochowaKatowiceKrakowLvivLvivTernopilVolochyskKhmelnytskyiVinnytsia

28 hod. 30 min.

Čt

08:00 – 20:40 KoszalinKharkiv KoszalinKolobrzegSzczecinPoznanWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

36 hod. 40 min.

Denně

09:00 – 14:00 KoszalinChernivtsi KoszalinSlupskGdyniaGdanskElblagOstrodaWarszawaLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

29 hod. 0 min.

Po, Út

09:00 – 22:00 KoszalinKherson KoszalinSlupskGdyniaGdanskElblagOstrodaWarszawaLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

37 hod. 0 min.

Po, Út

09:25 – 10:15 KoszalinKolobrzeg KoszalinKolobrzeg

0 hod. 50 min.

Denně

09:25 – 10:15 KoszalinKolobrzeg KoszalinKolobrzeg

0 hod. 50 min.

Denně

09:25 – 10:15 KoszalinKolobrzeg KoszalinKolobrzeg

0 hod. 50 min.

Denně

10:10 – 11:00 KoszalinKolobrzeg KoszalinKolobrzeg

0 hod. 50 min.

Po

14:10 – 10:00 KoszalinMariupol KoszalinSlupskGdyniaGdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilBoryspilPyriatynLubnyKremenchukKamianske (Dnipropetrovska r-n)DniproZaporizhiaTokmakBerdyanskMariupol

43 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 09:30 KoszalinSievierodonetsk KoszalinSlupskGdyniaGdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilBoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkivKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskKostiantynivka (Donetska obl.)Bakhmut (Donetska obl.)Sievierodonetsk

43 hod. 20 min.

Denně

14:10 – 10:00 KoszalinMariupol KoszalinSlupskGdyniaGdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilBoryspilPyriatynLubnyPoltavaKrasnohradNovomoskovskPavlohradPokrovsk (Donetska obl.)SelidoveKurakhoveVuhledarVolnovakhaMariupol

43 hod. 50 min.

Denně

19:40 – 14:40 KoszalinZaporizhia KoszalinSlupskLeborkGdyniaGdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivKyiv airport BoryspilLubnyPoltavaDniproZaporizhia

43 hod. 0 min.

Út, Pá

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1 in the city of Koszalin contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Koszalin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací