• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., av. Soborniy 20

Aut. Nádr., av. Soborniy 20: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
03:00 – 06:30 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)BerdyanskMariupol

3 hod. 30 min.

St, Ne

04:30 – 13:30 ZaporizhiaPoznan ZaporizhiaDniproKremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelChelmLublinWarszawaKoninPoznan

33 hod. 0 min.

Denně

06:00 – 07:00 ZaporizhiaMelitopol ZaporizhiaMelitopol

1 hod. 0 min.

Út, St, Pá, So, Ne

06:20 – 19:00 ZaporizhiaSochi ZaporizhiaDniproKharkivValuiky (Belhorodskaia obl.)RossoshBogucharMillerovoShakhtyRostov-na-DonuKushchevskayaPavlovskaya (Krasnodarskiy kray)KrasnodarGoryachy KlyuchDzhubgaTuapseSochi

36 hod. 40 min.

Po

07:00 – 06:00 ZaporizhiaSaratov ZaporizhiaDniproKharkivVoronezhBorisoglebskBalashovKalininskSaratov

23 hod. 0 min.

07:30 – 00:45 ZaporizhiaGdynia ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskVerkhnodniprovskKremenchukCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

41 hod. 15 min.

Po, St, Čt, So

07:30 – 00:45 ZaporizhiaGdynia ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskVerkhnodniprovskKremenchukCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

41 hod. 15 min.

Po, St, Čt, So

07:30 – 03:55 ZaporizhiaKovel ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskVerkhnodniprovskKremenchukCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

20 hod. 25 min.

Denně

08:20 – 04:35 ZaporizhiaMoskva ZaporizhiaDniproKharkivBelgorodOboyanKurskMoskva

20 hod. 15 min.

Denně

09:00 – 13:00 ZaporizhiaSalerno ZaporizhiaDniproKharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLvivUdinePadovaBolognaFirenzeRomaNapoliSalerno

52 hod. 0 min.

Čt

09:00 – 06:45 ZaporizhiaLviv ZaporizhiaDniproKharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLviv

21 hod. 45 min.

Čt

10:00 – 14:05 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)BerdyanskMariupol

4 hod. 5 min.

Denně

10:05 – 20:00 ZaporizhiaMykolaiv ZaporizhiaTomakivkaMarganetsNikopolNovovorontsovkaDudchany (Khersonska obl.)MyloveBeryslavKhersonMykolaiv

9 hod. 55 min.

Denně

10:30 – 06:00 ZaporizhiaMoskva ZaporizhiaDniproMoskva

19 hod. 30 min.

Po, St, So

11:00 – 17:50 ZaporizhiaGliwice ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskKremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiZamoscRzeszowKrakowKatowiceBytomGliwice

30 hod. 50 min.

Denně

11:00 – 07:50 ZaporizhiaVolodymyr-Volynskyi ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskKremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-Volynskyi

20 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 22:30 ZaporizhiaWroclaw ZaporizhiaDniproPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

34 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

12:00 – 22:30 ZaporizhiaWroclaw ZaporizhiaDniproPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

34 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

12:20 – 15:30 ZaporizhiaEnerhodar ZaporizhiaEnerhodar

3 hod. 10 min.

Denně

12:30 – 19:10 ZaporizhiaKharkiv ZaporizhiaDniproNovomoskovskPereschepyneKrasnohradKharkiv

6 hod. 40 min.

Denně

15:55 – 19:35 ZaporizhiaBerdyansk ZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)TokmakBerdyansk

3 hod. 40 min.

Denně

17:30 – 17:00 ZaporizhiaKöln airport ZaporizhiaDniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivCottbusBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

47 hod. 30 min.

Po, Pá

17:30 – 07:30 ZaporizhiaSzczecin ZaporizhiaDniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

38 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

17:30 – 13:30 ZaporizhiaLviv ZaporizhiaDniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

20 hod. 0 min.

Út, Čt, So

18:45 – 14:15 ZaporizhiaLviv ZaporizhiaDniproKharkivPoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLviv

19 hod. 30 min.

St, So

19:40 – 13:40 ZaporizhiaSlupsk ZaporizhiaDniproKryvyi RihKropyvnytskyiWarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdyniaLeborkSlupsk

42 hod. 0 min.

Denně

19:40 – 10:05 ZaporizhiaSlubice ZaporizhiaDniproKryvyi RihKropyvnytskyiRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaLubinNowa SolZielona GoraSlubice

38 hod. 25 min.

Denně

19:40 – 14:00 ZaporizhiaKolobrzeg ZaporizhiaDniproKryvyi RihKropyvnytskyiCzestochowaZghezhKoloKoninInowroclawSempulno-KraienskeChojniceKoszalinKolobrzeg

42 hod. 20 min.

Denně

19:40 – 13:10 ZaporizhiaSzczecin ZaporizhiaDniproKryvyi RihKropyvnytskyiWroclawLesznoPoznanSwiebodzinMiędzyrzeczGorzow WielkopolskiSzczecin

41 hod. 30 min.

Denně

19:40 – 16:40 ZaporizhiaLviv ZaporizhiaDniproKryvyi RihKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

21 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 13:25 ZaporizhiaKoszalin ZaporizhiaDniproPoltavaLubnyKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalin

40 hod. 25 min.

Út, So

23:10 – 05:00 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

5 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So

23:10 – 05:00 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

5 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So

23:10 – 05:00 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupol

5 hod. 50 min.

Denně

23:30 – 13:00 ZaporizhiaSwiebodzin ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskKremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzin

37 hod. 30 min.

Denně

23:30 – 13:00 ZaporizhiaSwiebodzin ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskKremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzin

37 hod. 30 min.

Denně

23:30 – 18:40 ZaporizhiaLutsk ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskKremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutsk

19 hod. 10 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., av. Soborniy 20 in the city of Zaporizhia contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Zaporizhia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací