Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., av. Soborniy 20

Aut. Nádr., av. Soborniy 20: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
03:00 – 06:30 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)BerdyanskMariupol

3 hod. 30 min.

St, Ne

06:00 – 07:00 ZaporizhiaMelitopol ZaporizhiaMelitopol

1 hod. 0 min.

Út, St, Pá, So, Ne

06:20 – 19:00 ZaporizhiaSochi ZaporizhiaDniproKharkivValuiky (Belhorodskaia obl.)RossoshBogucharMillerovoKamensk-ShakhtinskyShakhtyRostov-na-DonuKushchevskayaPavlovskaya (Krasnodarskiy kray)KrasnodarGoryachy KlyuchDzhubgaTuapseSochi

36 hod. 40 min.

Po

06:25 – 10:40 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaTokmakBerdyanskMariupol

4 hod. 15 min.

Denně

07:00 – 06:00 ZaporizhiaSaratov ZaporizhiaDniproKharkivVoronezhBorisoglebskBalashovKalininskSaratov

23 hod. 0 min.

07:30 – 00:45 ZaporizhiaGdynia ZaporizhiaDniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)VerkhnodniprovskKremenchukCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

41 hod. 15 min.

Po, St, Čt, So

07:30 – 00:45 ZaporizhiaGdynia ZaporizhiaDniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)VerkhnodniprovskKremenchukCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

41 hod. 15 min.

Po, St, Čt, So

07:30 – 03:55 ZaporizhiaKovel ZaporizhiaDniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)VerkhnodniprovskKremenchukCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

20 hod. 25 min.

Denně

10:00 – 14:05 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)BerdyanskMariupol

4 hod. 5 min.

Denně

10:05 – 20:00 ZaporizhiaMykolaiv ZaporizhiaTomakivkaMarganetsNikopolNovovorontsovkaDudchany (Khersonska obl.)MyloveBeryslavKhersonMykolaiv

9 hod. 55 min.

Denně

11:00 – 17:50 ZaporizhiaGliwice ZaporizhiaDniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiZamoscRzeszowKrakowKatowiceBytomGliwice

30 hod. 50 min.

Denně

11:00 – 07:50 ZaporizhiaVolodymyr-Volynskyi ZaporizhiaDniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-Volynskyi

20 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 22:30 ZaporizhiaWroclaw ZaporizhiaDniproPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

34 hod. 30 min.

12:00 – 08:00 ZaporizhiaShehyni ZaporizhiaDniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivShehyni

20 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 07:30 ZaporizhiaPraha ZaporizhiaDniproKrasnohradKharkivPoltavaLubnyPyriatynKyivZhytomyrRivneLvivRzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

40 hod. 30 min.

Po, Pá, So

16:00 – 03:00 ZaporizhiaOdessa ZaporizhiaMelitopolKhersonMykolaivOdessa

11 hod. 0 min.

Čt

17:30 – 17:00 ZaporizhiaKöln airport ZaporizhiaDniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivCottbusBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

47 hod. 30 min.

Po, Pá

17:30 – 07:30 ZaporizhiaSzczecin ZaporizhiaDniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

38 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

17:30 – 13:30 ZaporizhiaLviv ZaporizhiaDniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLviv

20 hod. 0 min.

Út, Čt, So

18:00 – 19:00 ZaporizhiaMelitopol ZaporizhiaMelitopol

1 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 10:15 ZaporizhiaKolobrzeg ZaporizhiaDniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukSvitlovodskChyhyrynCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiKyivKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

39 hod. 15 min.

Denně

19:00 – 07:55 ZaporizhiaPoznan ZaporizhiaKryvyi RihKropyvnytskyiUmanVinnytsiaVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLesznoPoznan

36 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

21:00 – 13:30 ZaporizhiaKolobrzeg ZaporizhiaDniproPoltavaLubnyKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalinKolobrzeg

40 hod. 30 min.

Út, So

23:10 – 05:00 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

5 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So

23:10 – 05:00 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

5 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So

23:10 – 05:00 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupol

5 hod. 50 min.

Denně

23:30 – 13:00 ZaporizhiaSwiebodzin ZaporizhiaDniproKamianske (Dniprodzerzhynsk)KremenchukPyriatynKyivZhytomyrRivneLutskKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzin

37 hod. 30 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., av. Soborniy 20 in the city of Zaporizhia contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Zaporizhia

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací