• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., av. Soborniy 20

Aut. Nádr., av. Soborniy 20: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:15 – 10:00 ZaporizhiaOdessa ZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)MelitopolNovooleksiivka (Khersonska obl.)Nova KakhovkaKhersonMykolaivOdessa

9 hod. 45 min.

Denně

03:00 – 06:30 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)BerdyanskMariupol

3 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

03:50 – 08:20 ZaporizhiaKharkiv ZaporizhiaDniproDniproKharkivKharkivKharkiv

4 hod. 30 min.

Denně

05:20 – 09:50 ZaporizhiaKharkiv ZaporizhiaDniproDniproKharkivKharkivKharkiv

4 hod. 30 min.

Denně

06:00 – 07:00 ZaporizhiaMelitopol ZaporizhiaMelitopol

1 hod. 0 min.

Út, St, Pá, So

06:00 – 07:00 ZaporizhiaMelitopol ZaporizhiaMelitopol

1 hod. 0 min.

Út, St, Pá, So

07:00 – 06:00 ZaporizhiaSaratov ZaporizhiaDniproKharkivVoronezhBorisoglebskBalashovKalininskSaratov

23 hod. 0 min.

08:00 – 03:55 ZaporizhiaKovel ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskVerkhnodniprovskKremenchukZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiBoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

19 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

08:00 – 00:45 ZaporizhiaGdynia ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskVerkhnodniprovskKremenchukCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiBoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

40 hod. 45 min.

Po, St, Čt, So

08:00 – 02:30 ZaporizhiaNovovolynsk ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskVerkhnodniprovskKremenchukCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiBoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

18 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So

08:00 – 00:45 ZaporizhiaGdynia ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskVerkhnodniprovskKremenchukCherkasyZolotonoshaPereiaslav-KhmelnytskyiBoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

40 hod. 45 min.

Po, St, Čt, So

09:00 – 13:40 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaBerdyanskMariupol

4 hod. 40 min.

Út

10:05 – 20:00 ZaporizhiaMykolaiv ZaporizhiaTomakivkaMarganetsNikopolNovovorontsovkaDudchany (Khersonska obl.)MyloveBeryslavKhersonMykolaiv

9 hod. 55 min.

Denně

10:10 – 14:05 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)BerdyanskMariupolMariupol

3 hod. 55 min.

Po, St, Pá, Ne

10:30 – 06:00 ZaporizhiaMoskva ZaporizhiaDniproMoskva

19 hod. 30 min.

Po, St, So

11:00 – 17:50 ZaporizhiaGliwice ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskKremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiZamoscRzeszowKrakowKatowiceBytomGliwice

30 hod. 50 min.

Denně

11:00 – 07:50 ZaporizhiaVolodymyr-Volynskyi ZaporizhiaDniproDniprodzerzhynskKremenchukKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-Volynskyi

20 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 22:30 ZaporizhiaWroclaw ZaporizhiaDniproPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

34 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

12:00 – 22:30 ZaporizhiaWroclaw ZaporizhiaDniproPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

34 hod. 30 min.

St, Pá

17:30 – 17:00 ZaporizhiaKöln airport ZaporizhiaDniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivCottbusBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

47 hod. 30 min.

Po, Pá

17:30 – 07:30 ZaporizhiaSzczecin ZaporizhiaDniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GoraKrosno OdrzańskieSwieckoGorzow WielkopolskiSzczecin

38 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

17:30 – 07:30 ZaporizhiaSzczecin ZaporizhiaDniproOleksandriiaKropyvnytskyiUmanVinnytsiaKhmelnytskyiTernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

38 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So

22:55 – 05:00 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupol

6 hod. 5 min.

Po, St, Pá

23:10 – 05:00 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

5 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So

23:10 – 05:00 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

5 hod. 50 min.

Út, Čt, So, Ne

23:10 – 05:00 ZaporizhiaMariupol ZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

5 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So

23:15 – 09:00 ZaporizhiaOdessa ZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)MelitopolNovooleksiivka (Khersonska obl.)Nova KakhovkaKhersonMykolaivOdessa

9 hod. 45 min.

Denně

23:30 – 10:50 ZaporizhiaLegnica ZaporizhiaDniproKremenchukKyivZhytomyrRivneLutskZamoscRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnica

35 hod. 20 min.

Denně

23:30 – 10:50 ZaporizhiaLegnica ZaporizhiaDniproKremenchukKyivZhytomyrRivneLutskZamoscTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnica

35 hod. 20 min.

Denně

23:30 – 18:40 ZaporizhiaLutsk ZaporizhiaDniproKremenchukKyivZhytomyrRivneLutsk

19 hod. 10 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., av. Soborniy 20 in the city of Zaporizhia contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Zaporizhia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací