Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., ul. Strijska 109

Aut. Nádr., ul. Strijska 109: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:10 – 06:30 LvivVinnytsia LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

6 hod. 20 min.

So

00:15 – 08:00 LvivWarszawa LvivLublinWarszawa

7 hod. 45 min.

Denně

00:20 – 06:15 LvivChernivtsi LvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

5 hod. 55 min.

Denně

01:00 – 06:30 LvivGorodenka LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenka

5 hod. 30 min.

So

01:00 – 21:35 LvivZaporizhia LvivRivneZhytomyrKievPoltavaDniproZaporizhia

20 hod. 35 min.

Út, Pá, Ne

01:00 – 21:35 LvivZaporizhia LvivRivneZhytomyrKievPoltavaDniproZaporizhia

20 hod. 35 min.

Út, Pá, Ne

01:30 – 04:15 LvivRoma LvivMestreCesenaPerugiaFolignoTerniRoma

26 hod. 45 min.

Čt

01:40 – 20:15 LvivKherson LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

18 hod. 35 min.

Ne

02:00 – 11:00 LvivMohyliv-Podilskyi LvivTernopilChortkivKamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

9 hod. 0 min.

Denně

02:00 – 14:00 LvivWalbrzych LvivKrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

12 hod. 0 min.

Denně

02:20 – 10:45 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

8 hod. 25 min.

Denně

02:30 – 09:20 LvivVinnytsia LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

6 hod. 50 min.

Denně

02:55 – 10:30 LvivChernivtsi LvivKalushIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

7 hod. 35 min.

Denně

03:00 – 12:55 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

9 hod. 55 min.

Čt, Ne

03:00 – 06:00 LvivDrohobych LvivStryiDrohobych

3 hod. 0 min.

Po

03:00 – 14:55 LvivCherkasy LvivRivneZhytomyrKievCherkasy

11 hod. 55 min.

Út

03:10 – 21:00 LvivKherson LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

17 hod. 50 min.

St

03:10 – 16:40 LvivKropyvnytskyi LvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

13 hod. 30 min.

Po, Čt

03:10 – 16:40 LvivKropyvnytskyi LvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

13 hod. 30 min.

So

03:20 – 09:40 LvivChernivtsi LvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

6 hod. 20 min.

Denně

03:30 – 10:10 LvivVinnytsia LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

6 hod. 40 min.

Út

03:55 – 09:40 LvivNadvirna LvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

5 hod. 45 min.

Denně

03:55 – 07:05 LvivStebnyk (Lvivska obl.) LvivStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)

3 hod. 10 min.

Út, Čt, So

04:10 – 08:30 LvivLutsk LvivKamianka-BuzkaRadekhiv (Lvivska obl.)GorokhivLutskLutsk

4 hod. 20 min.

Denně

04:20 – 19:00 LvivKherson LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)MykolaivKherson

14 hod. 40 min.

Út

04:30 – 08:10 LvivIvano-Frankivsk LvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

3 hod. 40 min.

Po, Čt, So

04:40 – 11:40 LvivChernivtsi LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

7 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

04:40 – 11:40 LvivChernivtsi LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

7 hod. 0 min.

St, Ne

04:45 – 09:50 LvivChernivtsi LvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

5 hod. 5 min.

Denně

05:30 – 11:00 LvivVinnytsia LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

5 hod. 30 min.

Po, Ne

05:40 – 12:00 LvivVinnytsia LvivTernopilVolochyskKhmelnytskyiVinnytsia

6 hod. 20 min.

Čt

06:00 – 01:30 LvivZaporizhia LvivRivneZhytomyrKievKievLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

19 hod. 30 min.

Út, Čt, So

06:00 – 13:30 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKievKiev

7 hod. 30 min.

Út, So

06:00 – 19:15 LvivWroclaw LvivJaroslawRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

13 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So

06:00 – 13:30 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

7 hod. 30 min.

Ne

06:00 – 13:30 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

7 hod. 30 min.

Ne

06:05 – 01:30 LvivZaporizhia LvivRivneZhytomyrKievKievLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

19 hod. 25 min.

Út, So

06:15 – 08:05 LvivTruskavec LvivStryiDrohobychTruskavec

1 hod. 50 min.

Denně

06:20 – 12:20 LvivChernivtsi LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

6 hod. 0 min.

Denně

06:20 – 09:20 LvivIvano-Frankivsk LvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

3 hod. 0 min.

Denně

06:20 – 15:50 LvivOstrava LvivKrakowKrakow airportKatowiceBohumínOstrava

9 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 10:00 LvivBoryslav LvivStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)Boryslav

3 hod. 30 min.

Út, Čt, So

06:30 – 14:35 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

8 hod. 5 min.

Denně

06:30 – 14:35 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

8 hod. 5 min.

Denně

06:30 – 21:50 LvivKherson LvivZolochivTernopilVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 20 min.

Po, St, Pá

06:30 – 10:45 LvivChernivtsi LvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

4 hod. 15 min.

Po, St, Pá

06:30 – 14:35 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

8 hod. 5 min.

Denně

06:30 – 15:00 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKievKiev

8 hod. 30 min.

Denně

06:40 – 08:30 LvivIvano-Frankivsk LvivIvano-Frankivsk

1 hod. 50 min.

Út, So

07:00 – 15:30 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

8 hod. 30 min.

Út, So

07:00 – 15:30 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

8 hod. 30 min.

Út, St, So, Ne

07:00 – 15:30 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

8 hod. 30 min.

Út, St, So, Ne

07:00 – 15:30 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

8 hod. 30 min.

Út, So, Ne

07:00 – 15:00 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

8 hod. 0 min.

St, So

07:00 – 12:00 LvivNapoli LvivMestreBolognaFirenzeRomaNapoli

29 hod. 0 min.

St

07:00 – 13:30 LvivLublin LvivZhovkvaTomaszow LubelskiLublin

6 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 13:20 LvivTyachiv LvivStryiSvaliavaMukachevoKhustTyachiv

6 hod. 20 min.

Denně

07:00 – 23:00 LvivKharkiv LvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

16 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 23:00 LvivKharkiv LvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

16 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 23:00 LvivKharkiv LvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

16 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 13:30 LvivZalischyky LvivRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskTlumachGorodenkaTovste (Ternopilska obl.)Zalischyky

6 hod. 30 min.

Po

07:00 – 15:30 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

8 hod. 30 min.

Út, St, So, Ne

07:05 – 10:15 LvivIvano-Frankivsk LvivStryiMorshynDolynaKalushIvano-Frankivsk

3 hod. 10 min.

Út, St, Pá, Ne

07:10 – 23:30 LvivKherson LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

16 hod. 20 min.

Út, So

07:20 – 12:30 LvivBenevento LvivStryiRomaCapuaNapoliAvellinoBenevento

29 hod. 10 min.

07:20 – 14:00 LvivBari LvivVeneziaBolognaRiminiAnconaSan Benedetto del TrontoPescaraAndriaBari

30 hod. 40 min.

07:25 – 14:00 LvivChernivtsi LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

6 hod. 35 min.

Po, Čt

07:30 – 14:30 LvivChernivtsi LvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

7 hod. 0 min.

Denně

07:30 – 12:50 LvivKamianets-Podilskiy LvivTernopilChortkivKamianets-Podilskiy

5 hod. 20 min.

Denně

07:40 – 13:10 LvivKosiv LvivStryiBolechivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

5 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

07:40 – 13:10 LvivKosiv LvivStryiBolechivDolynaBroshnivKalushIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosiv

5 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

07:40 – 19:35 LvivWroclaw LvivPrzemyslJaroslawRzeszowKrakowKatowiceWroclaw

11 hod. 55 min.

Út, Čt, So

07:40 – 19:35 LvivWroclaw LvivPrzemyslJaroslawRzeszowKrakowKatowiceWroclaw

11 hod. 55 min.

Út

08:00 – 13:00 LvivKolomyya LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskGorodenkaKolomyya

5 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

08:00 – 02:30 LvivZaporizhia LvivRivneZhytomyrKievKievPoltavaKharkivDniproZaporizhia

18 hod. 30 min.

Út

08:10 – 13:30 LvivChernivtsi LvivTernopilTerebovlyaChortkivChernivtsi

5 hod. 20 min.

St, Pá, Ne

08:15 – 01:15 LvivKherson LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

17 hod. 0 min.

Út, So

08:15 – 16:55 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

8 hod. 40 min.

Út, So

08:15 – 01:15 LvivKherson LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

17 hod. 0 min.

Út, So

08:15 – 01:15 LvivKherson LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

17 hod. 0 min.

Út, So

08:20 – 16:10 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

7 hod. 50 min.

Po, So

08:25 – 12:00 LvivIvano-Frankivsk LvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

3 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

08:30 – 11:00 LvivTernopil LvivTernopil

2 hod. 30 min.

Út, Pá

08:30 – 11:00 LvivTernopil LvivTernopil

2 hod. 30 min.

Út, Pá

08:50 – 15:30 LvivChernivtsi LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

6 hod. 40 min.

Ne

08:50 – 16:00 LvivChernivtsi LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

7 hod. 10 min.

St, Čt, So, Ne

08:50 – 22:30 LvivWroclaw LvivLublinWarszawaLodzWroclaw

13 hod. 40 min.

St, Pá, Ne

08:50 – 22:30 LvivWroclaw LvivLublinWarszawaLodzWroclaw

13 hod. 40 min.

St, Pá, Ne

09:00 – 03:30 LvivKherson LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

18 hod. 30 min.

Út, So

09:10 – 15:40 LvivChernivtsi LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

6 hod. 30 min.

Denně

09:10 – 15:40 LvivChernivtsi LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

6 hod. 30 min.

Denně

09:10 – 15:40 LvivChernivtsi LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

6 hod. 30 min.

Denně

09:30 – 11:00 LvivZolochiv LvivZolochiv

1 hod. 30 min.

St, So

09:50 – 16:00 LvivKolomyya LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskBohorodchanyNadvirnaDelatynYaremcheLanchynKolomyya

6 hod. 10 min.

Čt, So

10:00 – 04:30 LvivKherson LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

18 hod. 30 min.

Út, So

10:00 – 04:30 LvivKherson LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

18 hod. 30 min.

Út, So

10:00 – 07:00 LvivMelitopol LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

21 hod. 0 min.

Út, Pá, So

10:00 – 17:00 LvivChernivtsi LvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

7 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

10:00 – 16:00 LvivChernivtsi LvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

6 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 16:00 LvivChernivtsi LvivIvano-FrankivskChernivtsi

5 hod. 0 min.

Po, Pá

12:00 – 06:00 LvivPraha LvivKrakowKatowiceOlomoucBrnoPraha

18 hod. 0 min.

Út

12:00 – 20:20 LvivKatowice LvivRzeszowKrakowKatowice

8 hod. 20 min.

Čt

12:55 – 06:00 LvivMykolaiv LvivRivneZhytomyrKievUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaiv

17 hod. 5 min.

So

13:00 – 18:55 LvivLublin LvivZhovkvaTomaszow LubelskiLublin

5 hod. 55 min.

Denně

13:10 – 22:45 LvivCzestochowa LvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

9 hod. 35 min.

Denně

13:10 – 22:45 LvivCzestochowa LvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

9 hod. 35 min.

Denně

13:30 – 10:40 LvivKarlovy Vary LvivRzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeňKarlovy Vary

21 hod. 10 min.

Po, Čt

13:30 – 17:00 LvivHeilbronn LvivLeipzigGeraJenaErfurtEisenachBad HersfeldFuldaWurzburgFrankfurt am MainMannheimHeilbronn

27 hod. 30 min.

Po, Pá

13:30 – 13:30 LvivDüsseldorf LvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

24 hod. 0 min.

Po, St, Pá

13:30 – 17:30 LvivKarlsruhe LvivGorlitzDresdenChemnitzHofBayreuthNurnbergRegensburgMünchenAugsburgUlmStuttgartPforzheimKarlsruhe

28 hod. 0 min.

Po, Pá

13:30 – 15:00 LvivHeilbronn LvivChemnitzGeraNurnbergIngolstadtMünchenUlmStuttgart airportHeilbronn

25 hod. 30 min.

Po, Pá

13:30 – 12:00 LvivNurnberg LvivDresdenChemnitzHofNurnberg

22 hod. 30 min.

Út, So

13:30 – 17:00 LvivKöln airport LvivCottbusBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

27 hod. 30 min.

Po, Pá

13:30 – 07:30 LvivSzczecin LvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GoraKrosno OdrzańskieSwieckoGorzow WielkopolskiSzczecin

18 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

13:40 – 11:05 LvivKarlovy Vary LvivKrakowKatowiceHradec KrálovéPrahaPlzeňKarlovy Vary

21 hod. 25 min.

Út, Čt, So

13:40 – 07:30 LvivKlaipeda LvivLublinBialystokSuwalkiKaunasKlaipeda

17 hod. 50 min.

Út, So

13:40 – 11:00 LvivKolobrzeg LvivKrakowKatowiceBytomCzestochowaPiotrkow TrybunalskiLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczSempulno-KraienskeChojniceSzczecinekKoszalinKolobrzeg

21 hod. 20 min.

Po

14:00 – 08:00 LvivPlzeň LvivRzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeň

18 hod. 0 min.

St, Čt, Ne

14:00 – 14:30 LvivKöln airport LvivLeipzigBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

24 hod. 30 min.

Út, Pá

14:00 – 17:15 LvivFrankfurt am Main LvivDresdenChemnitzNurnbergRegensburgMünchenUlmStuttgart airportFrankfurt am Main

27 hod. 15 min.

Út, Pá

14:00 – 11:00 LvivOsnabruck LvivCottbusBerlinHamburgBremenOsnabruck

21 hod. 0 min.

Út, Pá

14:00 – 07:00 LvivPraha LvivKrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

17 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 07:00 LvivPraha LvivKrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

17 hod. 0 min.

Út, Pá

14:00 – 08:00 LvivPlzeň LvivRzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeň

18 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So, Ne

14:30 – 14:30 LvivDortmund LvivCottbusBerlinSchwerinHamburgBremenOsnabruckMunsterDortmund

24 hod. 0 min.

Út, So

14:30 – 09:20 LvivPlzeň LvivRzeszowKrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

18 hod. 50 min.

Denně

14:30 – 15:30 LvivKöln airport LvivDresdenErfurtKasselDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

25 hod. 0 min.

14:30 – 08:00 LvivErfurt LvivErfurt

17 hod. 30 min.

14:55 – 10:30 LvivKarlovy Vary LvivKrakowKatowiceWroclawPrahaKarlovy Vary

19 hod. 35 min.

So

15:00 – 14:30 LvivKöln airport LvivBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

23 hod. 30 min.

St, So

15:00 – 16:20 LvivStuttgart airport LvivDresdenChemnitzZwickauHofBayreuthNurnbergIngolstadtMünchenAugsburgUlmStuttgart airport

25 hod. 20 min.

St, Pá, So, Ne

15:00 – 23:00 LvivKrakow LvivKrakow

8 hod. 0 min.

St, Pá, So, Ne

15:00 – 17:30 LvivRostock LvivDresdenLeipzigHalleDessauBerlinRostock

26 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

15:00 – 16:00 LvivKarlsruhe LvivDresdenChemnitzZwickauHofBayreuthNurnbergWurzburgAschaffenburgFrankfurt am MainDarmstadtHeidelbergMannheimKarlsruhe

25 hod. 0 min.

St, Pá, So, Ne

15:00 – 15:30 LvivSwisttal LvivFrankfurt am OderBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldHammDortmundBochumEssenDuisburgDüsseldorfKöln airportSwisttal

24 hod. 30 min.

St, So

15:05 – 08:30 LvivRiga LvivMarijampolėKaunasŠiauliaiJelgavaRiga

17 hod. 25 min.

St, Ne

15:20 – 23:55 LvivBielsko-Biala LvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-Biala

8 hod. 35 min.

Denně

15:45 – 08:30 LvivPraha LvivOlomoucBrnoPraha

16 hod. 45 min.

Út, Čt

15:50 – 12:20 LvivPraha LvivStryiNyzhni VorotaSvaliavaMukachevoUzhgorodKošiceZvolenNitraBratislavaBrnoPraha

20 hod. 30 min.

St, So

16:00 – 08:00 LvivPraha LvivRzeszowKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

16 hod. 0 min.

16:00 – 09:30 LvivKherson LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

17 hod. 30 min.

Ne

16:00 – 07:45 LvivPraha LvivRzeszowKrakowBrnoPraha

15 hod. 45 min.

So

16:00 – 08:30 LvivVilnius LvivMarijampolėKaunasVilnius

16 hod. 30 min.

Čt, Ne

16:00 – 06:30 LvivWroclaw LvivRzeszowKrakowKatowiceWroclaw

14 hod. 30 min.

Čt

16:15 – 09:00 LvivPraha LvivFrydek-MistekBrnoPraha

16 hod. 45 min.

Čt

16:15 – 09:00 LvivPraha LvivFrydek-MistekBrnoPraha

16 hod. 45 min.

Čt

16:15 – 06:00 LvivKropyvnytskyi LvivRivneZhytomyrKievCherkasyKropyvnytskyi

13 hod. 45 min.

Ne

16:30 – 22:05 LvivZagreb LvivUzhgorodBudapestWienBratislavaZagreb

29 hod. 35 min.

Čt, So

16:30 – 21:30 LvivUzhgorod LvivUzhgorod

5 hod. 0 min.

Čt, So

16:30 – 06:30 LvivWien LvivKrakowKatowiceOstravaBrnoWien

14 hod. 0 min.

Čt

17:00 – 02:00 LvivSalerno LvivUdineMestrePadovaFerraraBolognaFirenzeRomaNapoliSalerno

33 hod. 0 min.

Ne

17:00 – 01:00 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

8 hod. 0 min.

Čt

17:00 – 18:30 LvivMilano LvivTriesteMonfalconeUdineMestrePadovaVicenzaVeronaBresciaBergamoMilano

25 hod. 30 min.

Út

17:30 – 20:50 LvivLutsk LvivGorokhivLutsk

3 hod. 20 min.

Denně

17:40 – 23:35 LvivVinnytsia LvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

5 hod. 55 min.

Ne

17:45 – 10:00 LvivPraha LvivKrakowFrydek-MistekBrnoPraha

16 hod. 15 min.

Út, Pá

17:50 – 23:45 LvivVinnytsia LvivZolochivTernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsia

5 hod. 55 min.

St, Čt

17:50 – 23:45 LvivVinnytsia LvivZolochivTernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsia

5 hod. 55 min.

Denně

17:50 – 23:45 LvivVinnytsia LvivZolochivTernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsia

5 hod. 55 min.

Denně

18:00 – 11:55 LvivPraha LvivWroclawLegnicaLiberecMlada BoleslavPraha

17 hod. 55 min.

Ne

18:00 – 05:50 LvivWroclaw LvivKrakowKatowiceOpoleWroclaw

11 hod. 50 min.

Út, Čt, So

18:00 – 05:15 LvivWroclaw LvivKrakowKatowiceOpoleWroclaw

11 hod. 15 min.

Út, Čt, Ne

18:15 – 05:30 LvivWroclaw LvivRzeszowKrakowKrakow airportKatowiceOpoleWroclaw

11 hod. 15 min.

Po, St, Pá, Ne

18:15 – 05:30 LvivWroclaw LvivRzeszowKrakowKrakow airportKatowiceOpoleWroclaw

11 hod. 15 min.

Út, Čt, So

18:20 – 15:00 LvivSwinoujscie LvivWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

20 hod. 40 min.

Denně

18:20 – 13:10 LvivSzczecin LvivWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

18 hod. 50 min.

Denně

18:50 – 01:20 LvivChernivtsi LvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

6 hod. 30 min.

Ne

18:50 – 15:20 LvivKostrzyn LvivLublinTomaszow MazowieckiPiotrkow TrybunalskiSieradzKepnoOstrow WielkopolskiKaliszJarocinPoznanSwiebodzinKostrzyn

20 hod. 30 min.

Út, So

19:30 – 05:05 LvivKiev LvivDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

9 hod. 35 min.

Denně

19:50 – 10:00 LvivWroclaw LvivKrakowKrakow airportOpoleWroclaw

14 hod. 10 min.

St, Ne

20:00 – 11:00 LvivJelenia Gora LvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaJelenia Gora

15 hod. 0 min.

Denně

20:00 – 10:40 LvivPraha LvivRzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

14 hod. 40 min.

20:25 – 13:15 LvivPlzeň LvivKrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

16 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So

20:25 – 13:15 LvivPlzeň LvivRzeszowKrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

16 hod. 50 min.

So

20:50 – 14:05 LvivPraha LvivKrakowKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

17 hod. 15 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

21:00 – 06:00 LvivKiev LvivRivneZhytomyrKiev

9 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

21:05 – 08:50 LvivOstrava LvivKrakowKrakow airportKatowiceBohumínOstrava

11 hod. 45 min.

Denně

21:15 – 04:00 LvivWarszawa LvivRzeszowRadomWarszawa

6 hod. 45 min.

Ne

21:40 – 14:25 LvivPlzeň LvivRzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeň

16 hod. 45 min.

Po

21:40 – 15:30 LvivPraha LvivKrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

17 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 15:30 LvivPraha LvivKrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

17 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 12:20 LvivGdynia LvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

14 hod. 40 min.

Denně

21:40 – 12:20 LvivGdynia LvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

14 hod. 40 min.

Denně

21:40 – 15:30 LvivPraha LvivKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

17 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 16:00 LvivPlzeň LvivRzeszowKrakowKatowiceOlomoucHradec KrálovéPrahaPrahaPlzeň

18 hod. 20 min.

St, So, Ne

21:40 – 15:30 LvivPraha LvivKrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

17 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 14:25 LvivPlzeň LvivRzeszowKrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeň

16 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, Pá

21:40 – 12:20 LvivGdynia LvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

14 hod. 40 min.

Denně

21:45 – 16:00 LvivPraha LvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceWroclawHradec KrálovéPraha

18 hod. 15 min.

Po

21:45 – 06:50 LvivWarszawa LvivLublinWarszawa

9 hod. 5 min.

Denně

21:55 – 06:05 LvivKiev LvivBrodyDubnoRivneZhytomyrKiev

8 hod. 10 min.

Po, Čt, So

22:40 – 10:10 LvivWroclaw LvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

11 hod. 30 min.

Út, Čt

22:40 – 10:10 LvivWroclaw LvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

11 hod. 30 min.

So

23:00 – 11:00 LvivGdansk LvivLublinWarszawaOstrodaElblagGdansk

12 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

23:10 – 06:10 LvivUzhgorod LvivStryiSkoleNyzhni VorotaPolyana (Zakarpatska obl.)SvaliavaChynadiyovoMukachevoUzhgorod

7 hod. 0 min.

Denně

23:20 – 09:00 LvivWroclaw LvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

9 hod. 40 min.

Denně

23:40 – 12:30 LvivPoznan LvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

12 hod. 50 min.

Denně

23:40 – 12:30 LvivPoznan LvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

12 hod. 50 min.

Denně

23:40 – 12:30 LvivPoznan LvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

12 hod. 50 min.

Denně

23:45 – 03:55 LvivKovel LvivZhovkvaChervonohradNovovolynskVolodymyr-VolynskyiKovel

4 hod. 10 min.

Út, Pá, Ne

23:45 – 03:55 LvivKovel LvivZhovkvaChervonohradNovovolynskVolodymyr-VolynskyiKovel

4 hod. 10 min.

Út, Pá, Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Strijska 109 in the city of Lviv contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Lviv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací