• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22

Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:50 – 06:20 KharkivZaporizhia KharkivDniproZaporizhia

4 hod. 30 min.

Út, So

02:50 – 06:30 KharkivZywiec KharkivPoltavaBoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelLiubomlRzeszowKrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-BialaZywiec

27 hod. 40 min.

Út, St, Čt, So, Ne

03:05 – 09:00 KharkivZaporizhia KharkivDniproZaporizhia

5 hod. 55 min.

Ne

03:15 – 19:40 KharkivLviv KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLviv

16 hod. 25 min.

Út

03:50 – 19:00 KharkivKrasnodar KharkivBelgorodRostov-na-DonuKrasnodar

15 hod. 10 min.

So

04:30 – 14:10 KharkivKoszalin KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

33 hod. 40 min.

Denně

04:30 – 18:10 KharkivLutsk KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutsk

13 hod. 40 min.

Denně

04:30 – 14:10 KharkivKoszalin KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

33 hod. 40 min.

Denně

04:30 – 13:00 KharkivSwiebodzin KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

32 hod. 30 min.

Denně

06:00 – 08:40 KharkivDnipro KharkivDniproDniproDnipro

2 hod. 40 min.

Denně

06:00 – 11:00 KharkivZaporizhia KharkivDniproDniproZaporizhiaZaporizhiaZaporizhia

5 hod. 0 min.

Denně

06:00 – 14:30 KharkivKyrylivka (Zaporizhska obl.) KharkivDniproDniproZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)MelitopolKyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)

8 hod. 30 min.

Denně

06:25 – 11:10 KharkivZaporizhia KharkivPisochinKrasnohradDniproDniproZaporizhiaZaporizhia

4 hod. 45 min.

Denně

06:30 – 14:00 KharkivSlupsk KharkivPoltavaBoryspilKyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

31 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 18:00 KharkivSzczecin KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivLublinWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

35 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 17:00 KharkivSzczecin KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

34 hod. 30 min.

Denně

06:30 – 22:20 KharkivLviv KharkivPoltavaBoryspilKyivZhytomyrRivneLviv

15 hod. 50 min.

Denně

07:00 – 12:30 KharkivPoznan KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

29 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 12:30 KharkivPoznan KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

29 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 12:30 KharkivSievierodonetsk KharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

5 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 12:30 KharkivSievierodonetsk KharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

5 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 12:30 KharkivSievierodonetsk KharkivIziumSlavianskSievierodonetsk

5 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 12:30 KharkivPoznan KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

29 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 12:30 KharkivPoznan KharkivPoltavaPyriatynKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

29 hod. 30 min.

Denně

07:00 – 23:40 KharkivLviv KharkivPoltavaPyriatynKyivZhytomyrRivneLviv

16 hod. 40 min.

Denně

07:00 – 15:30 KharkivPraha KharkivPoltavaPyriatynKyivZhytomyrRivneLvivHradec KralovePraha

32 hod. 30 min.

Denně

07:15 – 15:20 KharkivKryvyi Rih KharkivKrasnohradPereschepyneNovomoskovskDniproSofiivka (Dnipropetrovska obl.)Kryvyi Rih

8 hod. 5 min.

Denně

07:30 – 12:39 KharkivStarobilsk (Luganska obl.) KharkivShevchenkove (Kharkivska obl.)KupianskSvatove (Luganska obl.)Starobilsk (Luganska obl.)

5 hod. 9 min.

Denně

07:30 – 22:30 KharkivLviv KharkivPoltavaPyriatynKyivZhytomyrRivneLviv

15 hod. 0 min.

Denně

07:30 – 15:30 KharkivPraha KharkivPoltavaPyriatynKyivZhytomyrRivneLvivKrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KralovePraha

32 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 13:15 KharkivZaporizhia KharkivDniproZaporizhia

5 hod. 15 min.

Ne

09:00 – 19:35 KharkivBerdyansk KharkivPisochinKrasnohradPereschepynePereschepyneNovomoskovskNovomoskovskDniproDniproDniproDniproZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)Vasylivka (Zaporizska obl.)TokmakTokmakBerdyanskBerdyanskBerdyansk

10 hod. 35 min.

Denně

09:55 – 15:00 KharkivZaporizhia KharkivPisochinKrasnohradDniproDniproZaporizhiaZaporizhia

5 hod. 5 min.

Denně

10:00 – 14:00 KharkivWroclaw KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

28 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 04:15 KharkivLviv KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLviv

18 hod. 15 min.

Denně

12:00 – 12:40 KharkivLodz KharkivPoltavaKyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodz

24 hod. 40 min.

Denně

12:00 – 12:40 KharkivLodz KharkivPoltavaKyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)LublinWarszawaLodz

24 hod. 40 min.

Denně

12:00 – 12:40 KharkivLodz KharkivPoltavaPyriatynKyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodz

24 hod. 40 min.

Denně

12:00 – 12:30 KharkivLodz KharkivPoltavaPyriatynKyivKorostenSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawaLodz

24 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 16:40 KharkivZaporizhia KharkivDniproDniproZaporizhiaZaporizhia

4 hod. 40 min.

Denně

12:50 – 06:00 KharkivSaratov KharkivVoronezhBorisoglebskBalashovKalininskSaratov

17 hod. 10 min.

13:55 – 23:30 KharkivMariupol KharkivMariupol

9 hod. 35 min.

Denně

14:15 – 13:00 KharkivSalerno KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskLvivUdinePadovaBolognaFirenzeRomaNapoliSalerno

46 hod. 45 min.

Čt

14:15 – 06:00 KharkivLviv KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLviv

15 hod. 45 min.

Čt

14:30 – 09:40 KharkivWarszawa KharkivPoltavaKyivLublinWarszawa

19 hod. 10 min.

Denně

14:30 – 09:40 KharkivWarszawa KharkivPoltavaKyivLublinWarszawa

19 hod. 10 min.

Denně

14:30 – 09:40 KharkivWarszawa KharkivPoltavaKyivLublinWarszawa

19 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 11:50 KharkivBukovel (Polianytsia) KharkivPoltavaKhorolLubnyPyriatynBoryspilKyivKyivZhytomyrRivneLvivIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremcheMikulychynTatarivBukovel (Polianytsia)Bukovel (Polianytsia)

20 hod. 50 min.

Pá, Ne

15:00 – 08:30 KharkivZatoka KharkivPoltavaKhorolLubnyPyriatynBoryspilKyivKyivBila TserkvaUmanOdessaChornomorskZatoka

17 hod. 30 min.

Pá, Ne

15:10 – 19:35 KharkivSievierodonetsk KharkivKupianskKreminna (Luhanska obl.)Rubizhne (Luganska obl.)Sievierodonetsk

4 hod. 25 min.

Denně

16:00 – 07:30 KharkivLviv KharkivPoltavaKhorolLubnyPyriatynKyiv airport BoryspilZhytomyrRivneLutskLviv

15 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 20:40 KharkivZaporizhia KharkivDniproDniproZaporizhiaZaporizhia

4 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 07:15 KharkivLviv KharkivPoltavaLubnyPyriatynBoryspilKyivZhytomyrRivneLutskLviv

14 hod. 15 min.

Denně

17:15 – 07:00 KharkivZatoka KharkivPisochinKrasnohradPereschepynePereschepyneNovomoskovskNovomoskovskDniproDniproDniproDniproKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKryvyi RihKazanka (Mykolaivska obl.)Novyi BuhNovyi BuhBashtankaBashtankaMykolaivMykolaivMykolaivMykolaivKobleveOdessaOdessaOdessaOdessaChornomorskChornomorskKarolino-BugazKarolino-BugazZatokaZatokaZatoka

13 hod. 45 min.

Denně

17:35 – 21:55 KharkivDnipro KharkivKrasnohradPereschepyneNovomoskovskDnipro

4 hod. 20 min.

Denně

17:45 – 08:30 KharkivOdessa KharkivPisochinKrasnohradDniproDniproZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)DniprorydneEnerhodarKamianka-DniprovskaVelyka LepetyhaNova KakhovkaKhersonMykolaivKobleveOdessa

14 hod. 45 min.

Denně

18:00 – 07:00 KharkivOdessa KharkivDniproKryvyi RihMykolaivKobleveOdessa

13 hod. 0 min.

Čt, Pá, So, Ne

19:30 – 03:50 KharkivMelitopol KharkivDniproDniproZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)MelitopolMelitopol

8 hod. 20 min.

Čt, Pá, So, Ne

19:30 – 07:00 KharkivStrilkove KharkivPisochinDniproDniproZaporizhiaZaporizhiaMelitopolMelitopolNovooleksiivka (Khersonska obl.)GenicheskShchaslivtseve (Khersonska obl.)Strilkove

11 hod. 30 min.

Denně

20:10 – 09:10 KharkivZalizniy Port KharkivKrasnohradPereschepyneDniproNikopolNovovorontsovkaBeryslavKhersonZalizniy Port

13 hod. 0 min.

Čt, Pá, So

21:00 – 01:30 KharkivZaporizhia KharkivDniproZaporizhia

4 hod. 30 min.

Út, So

21:00 – 01:30 KharkivZaporizhia KharkivDniproZaporizhia

4 hod. 30 min.

So

21:00 – 06:30 KharkivKyrylivka (Zaporizhska obl.) KharkivDniproZaporizhiaKyrylivka (Zaporizhska obl.)

9 hod. 30 min.

Pá, Ne

21:00 – 08:00 KharkivBerdyansk KharkivPisochinKrasnohradPereschepynePereschepyneNovomoskovskNovomoskovskDniproDniproDniproDniproZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)Vasylivka (Zaporizska obl.)TokmakTokmakBerdyanskBerdyanskBerdyanskBerdyanskBerdyanskBerdyanskBerdyansk

11 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 18:15 KharkivKöln airport KharkivPoltavaKyivKyivZhytomyrRivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgKrefeldDüsseldorfKöln airport

44 hod. 45 min.

21:30 – 08:10 KharkivKyrylivka (Zaporizhska obl.) KharkivPisochinKrasnohradPereschepynePereschepyneNovomoskovskNovomoskovskDniproDniproDniproDniproZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)Vasylivka (Zaporizska obl.)MelitopolMelitopolKyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)Kyrylivka (Zaporizhska obl.)

10 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

21:40 – 06:50 KharkivGdynia KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskKovelLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

33 hod. 10 min.

Denně

21:40 – 15:30 KharkivYagodyn KharkivPoltavaKyivZhytomyrRivneLutskKovelYagodyn

17 hod. 50 min.

Denně

21:55 – 06:40 KharkivStanitsa Luganskaya KharkivChuhuivChuhuivIziumIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskLysychanskSievierodonetskSievierodonetskNovoydar (Novoajdarskyj r-n)Novoydar (Novoajdarskyj r-n)Shchastia (Luhanska obl.)Shchastia (Luhanska obl.)Petropavlivka (Petrivka), Luhanskа obl.Stanitsa LuganskayaStanitsa Luganskaya

8 hod. 45 min.

Denně

22:00 – 13:30 KharkivDüsseldorf KharkivPoltavaLubnyKyivKyivZhytomyrRivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

39 hod. 30 min.

Po, Pá

22:00 – 13:00 KharkivStuttgart airport KharkivPoltavaLubnyKyivKyivZhytomyrRivneLvivDresdenChemnitzNurnbergIngolstadtMünchenUlmStuttgart airport

39 hod. 0 min.

Po

22:00 – 07:00 KharkivPraha KharkivPoltavaLubnyPyriatynKyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivKrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

33 hod. 0 min.

Út, Pá

22:00 – 06:00 KharkivStanitsa Luganskaya KharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskNovoydar (Novoajdarskyj r-n)Shchastia (Luhanska obl.)Stanitsa Luganskaya

8 hod. 0 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22 in the city of Kharkiv contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kharkiv

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací