DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1

Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
04:10 – 05:00 GdyniaWejherowo GdyniaWejherowo

0 hod. 50 min.

Po, St, Pá

04:30 – 05:00 GdyniaMariupol GdyniaGdanskTczewGrudziadzBydgoszczGnieznoPoznanWrzesniaKoninLodzWarszawaPulawyLublinZamoscNovovolynskVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv airport BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

48 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

04:30 – 05:00 GdyniaMariupol GdyniaGdanskTczewGrudziadzBydgoszczGnieznoPoznanWrzesniaKoninLodzWarszawaPulawyLublinZamoscNovovolynskVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv airport BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

48 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

06:10 – 10:15 GdyniaKolobrzeg GdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

4 hod. 5 min.

Denně

06:10 – 10:15 GdyniaKolobrzeg GdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

4 hod. 5 min.

Denně

06:10 – 10:15 GdyniaKolobrzeg GdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

4 hod. 5 min.

Denně

07:30 – 11:30 GdyniaKyiv GdyniaGdanskBydgoszczTorunLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyiv

28 hod. 0 min.

Denně

07:30 – 16:45 GdyniaOdessa GdyniaGdanskBydgoszczTorunLutskRivneKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaOdessa

33 hod. 15 min.

Denně

08:25 – 10:00 GdyniaSlupsk GdyniaSlupsk

1 hod. 35 min.

Denně

09:20 – 15:35 GdyniaKharkiv GdyniaGdanskBydgoszczLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

30 hod. 15 min.

Denně

09:20 – 15:35 GdyniaKharkiv GdyniaGdanskBydgoszczLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

30 hod. 15 min.

Denně

09:20 – 21:00 GdyniaKherson GdyniaGdanskBydgoszczLodzWarszawaLublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

35 hod. 40 min.

Denně

09:20 – 14:00 GdyniaChernivtsi GdyniaGdanskBydgoszczLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

28 hod. 40 min.

Denně

09:20 – 14:00 GdyniaUman GdyniaGdanskBydgoszczLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUman

28 hod. 40 min.

Denně

09:30 – 13:30 GdyniaKolobrzeg GdyniaLeborkSlupskKoszalinKolobrzeg

4 hod. 0 min.

Út, So

10:00 – 18:30 GdyniaKropyvnytskyi GdyniaGdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyi

32 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 18:30 GdyniaKropyvnytskyi GdyniaGdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekKutnoLodzWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyi

32 hod. 30 min.

Denně

10:25 – 12:00 GdyniaSlupsk GdyniaSlupsk

1 hod. 35 min.

Denně

10:25 – 12:00 GdyniaSlupsk GdyniaSlupsk

1 hod. 35 min.

Denně

11:00 – 20:25 GdyniaKherson GdyniaGdanskGrudziadzBydgoszczTorunLodzWarszawaLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

33 hod. 25 min.

Po, So

11:50 – 15:00 GdyniaKoszalin GdyniaSlupskKoszalin

3 hod. 10 min.

So, Ne

11:50 – 15:00 GdyniaKoszalin GdyniaSlupskKoszalin

3 hod. 10 min.

So, Ne

12:15 – 14:00 GdyniaChernivtsi GdyniaGdanskElblagOstrodaWarszawaLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

25 hod. 45 min.

Po, Út

12:15 – 22:00 GdyniaKherson GdyniaGdanskElblagOstrodaWarszawaLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

33 hod. 45 min.

Po, Út

13:20 – 13:00 GdyniaVinnytsia GdyniaGdanskGrudziadzBydgoszczTorunWloclawekPlockWarszawaLublinLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

23 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 17:30 GdyniaKamianets-Podilskiy GdyniaGdanskBydgoszczTorunWarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

27 hod. 30 min.

Denně

14:00 – 17:30 GdyniaKamianets-Podilskiy GdyniaGdanskBydgoszczTorunWarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

27 hod. 30 min.

Denně

14:00 – 17:30 GdyniaKamianets-Podilskiy GdyniaGdanskBydgoszczTorunWarszawaLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

27 hod. 30 min.

Denně

17:10 – 10:40 GdyniaMariupol GdyniaGdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyChyhyrynSvitlovodskKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaTokmakBerdyanskMariupol

41 hod. 30 min.

Denně

17:10 – 09:30 GdyniaSievierodonetsk GdyniaGdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilBoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkivKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)Sievierodonetsk

40 hod. 20 min.

Denně

17:10 – 10:00 GdyniaMariupol GdyniaGdanskElblagOstrodaOlsztynWarszawaLublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilBoryspilPyriatynLubnyPoltavaKrasnohradNovomoskovskPavlohradPokrovsk (Donetska obl.)SelidoveKurakhoveVuhledarVolnovakhaMariupol

40 hod. 50 min.

Denně

18:40 – 07:00 GdyniaKherson GdyniaGdanskElblagOstrodaOlsztynOlsztynekMlawaPlonskWarszawaLublinZamoscLvivZolochivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

36 hod. 20 min.

Denně

18:40 – 07:00 GdyniaKherson GdyniaGdanskElblagOstrodaOlsztynOlsztynekMlawaPlonskWarszawaLublinZamoscLvivZolochivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

12 hod. 20 min.

Po, Čt, So

21:10 – 05:20 GdyniaKharkiv GdyniaGdanskBydgoszczLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

32 hod. 10 min.

St, Pá, Ne

21:50 – 07:50 GdyniaKharkiv GdyniaGdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

34 hod. 0 min.

Denně

21:50 – 07:50 GdyniaKharkiv GdyniaGdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

34 hod. 0 min.

Denně

21:50 – 08:10 GdyniaKharkiv GdyniaGdanskBydgoszczTorunWloclawekLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

34 hod. 20 min.

Denně

21:50 – 07:50 GdyniaKharkiv GdyniaGdanskBydgoszczWloclawekLodzLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

34 hod. 0 min.

Denně

21:50 – 07:50 GdyniaKharkiv GdyniaGdanskBydgoszczWloclawekLodzLublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

34 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 14:25 GdyniaZaporizhia GdyniaGdanskGrudziadzBydgoszczTorunLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltavaDniproZaporizhia

39 hod. 25 min.

Út, Pá

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1 in the city of Gdynia contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Gdynia

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací