• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Terminál HD

Terminál HD: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
05:10 – 11:05 Hradec KrálovéKarlovy Vary Hradec KrálovéPrahaPlzeňKarlovy Vary

5 hod. 55 min.

Út, Čt, So

06:00 – 08:30 Hradec KrálovéPraha Hradec KrálovéPraha

2 hod. 30 min.

Út, So

06:20 – 10:35 Hradec KrálovéPlzeň Hradec KrálovéPrahaPlzeň

4 hod. 15 min.

Denně

06:30 – 08:30 Hradec KrálovéPraha Hradec KrálovéPraha

2 hod. 0 min.

Út, Čt

07:50 – 12:50 Hradec KrálovéPlzeň Hradec KrálovéPrahaPlzeň

5 hod. 0 min.

Denně

09:30 – 21:00 Hradec KrálovéKherson Hradec KrálovéWroclawGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

35 hod. 30 min.

St

10:40 – 12:15 Hradec KrálovéKhmilnyk Hradec KrálovéPardubiceOlomoucBielsko-BialaKatowiceKrakowRzeszowPrzemyslLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaKhmilnyk

25 hod. 35 min.

Pá, So

12:10 – 13:30 Hradec KrálovéPraha Hradec KrálovéPraha

1 hod. 20 min.

Denně

12:10 – 14:05 Hradec KrálovéPraha Hradec KrálovéPraha

1 hod. 55 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

12:10 – 13:30 Hradec KrálovéPraha Hradec KrálovéPraha

1 hod. 20 min.

Denně

12:30 – 16:00 Hradec KrálovéPlzeň Hradec KrálovéPrahaPrahaPlzeň

3 hod. 30 min.

St, So, Ne

13:45 – 15:30 Hradec KrálovéPraha Hradec KrálovéPraha

1 hod. 45 min.

Denně

13:45 – 15:30 Hradec KrálovéPraha Hradec KrálovéPraha

1 hod. 45 min.

Denně

13:50 – 14:35 Hradec KrálovéKyiv Hradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow AirportKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

24 hod. 45 min.

Denně

13:50 – 14:35 Hradec KrálovéKyiv Hradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow AirportKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

24 hod. 45 min.

Denně

13:50 – 14:35 Hradec KrálovéKyiv Hradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow AirportKrakowLvivRivneZhytomyrKyiv

24 hod. 45 min.

Denně

13:50 – 15:00 Hradec KrálovéKyiv Hradec KrálovéWroclawKatowiceKrakow AirportKrakowLvivRivneZhytomyrKyivKyiv

25 hod. 10 min.

Denně

14:10 – 11:20 Hradec KrálovéMinsk Hradec KrálovéWroclawLodzWarszawaBialystokGrodnoGrodnoLidaMinsk

21 hod. 10 min.

Po

14:30 – 10:00 Hradec KrálovéBoryslav Hradec KrálovéKatowiceLvivLvivStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)Boryslav

19 hod. 30 min.

Út, Čt, So

14:30 – 16:00 Hradec KrálovéPraha Hradec KrálovéPraha

1 hod. 30 min.

Po

14:50 – 09:00 Hradec KrálovéTurka (Lvivska obl.) Hradec KrálovéKatowiceKrakowLvivSambirStaryi SambirTurka (Lvivska obl.)

18 hod. 10 min.

Po, Čt

14:50 – 10:05 Hradec KrálovéKolomyya Hradec KrálovéKrakow AirportLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyya

19 hod. 15 min.

Denně

15:05 – 12:00 Hradec KrálovéIvano-Frankivsk Hradec KrálovéWroclawKatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

20 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:30 – 17:00 Hradec KrálovéChernivtsi Hradec KrálovéKatowiceLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

22 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

Attention! The bus timetable for Terminál HD in the city of Hradec Králové contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Hradec Králové

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací