Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Терминал HD

Терминал HD: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
05:10 – 11:05 Градец-КраловеКарлові-Вари Градец-КраловеПрагаПлзеньКарлові-Вари

5 год. 55 хв.

Чт, Сб

06:00 – 08:30 Градец-КраловеПрага Градец-КраловеПрага

2 год. 30 хв.

Вт, Сб

06:00 – 08:30 Градец-КраловеПрага Градец-КраловеПрага

2 год. 30 хв.

Вт, Сб

06:20 – 10:35 Градец-КраловеПлзень Градец-КраловеПрагаПлзень

4 год. 15 хв.

Кожен день

06:30 – 08:30 Градец-КраловеПрага Градец-КраловеПрага

2 год. 0 хв.

Вт, Чт

06:30 – 08:30 Градец-КраловеПрага Градец-КраловеПрага

2 год. 0 хв.

Вт, Чт

10:40 – 12:15 Градец-КраловеХмільник Градец-КраловеПардубицеОломоуцБельсько-БялаКатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяХмільник

25 год. 35 хв.

Пт, Сб

10:40 – 12:15 Градец-КраловеХмільник Градец-КраловеПардубицеОломоуцБельсько-БялаКатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяХмільник

25 год. 35 хв.

Пт, Сб

12:10 – 14:05 Градец-КраловеПрага Градец-КраловеПрага

1 год. 55 хв.

Ср, Сб

12:10 – 13:30 Градец-КраловеПрага Градец-КраловеПрага

1 год. 20 хв.

Кожен день

12:40 – 12:20 Градец-КраловеВінниця Градец-КраловеВроцлавОполеКатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

23 год. 40 хв.

Вт, Пт

13:10 – 14:30 Градец-КраловеПрага Градец-КраловеПардубицеПрага

1 год. 20 хв.

Ср, Чт, Нд

13:45 – 15:30 Градец-КраловеПрага Градец-КраловеПрага

1 год. 45 хв.

Кожен день

13:45 – 15:30 Градец-КраловеПрага Градец-КраловеПрага

1 год. 45 хв.

Кожен день

13:45 – 15:30 Градец-КраловеПрага Градец-КраловеПрага

1 год. 45 хв.

Кожен день

13:50 – 21:00 Градец-КраловеКривий Ріг Градец-КраловеВроцлавКатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

31 год. 10 хв.

Кожен день

13:50 – 21:00 Градец-КраловеКривий Ріг Градец-КраловеВроцлавКатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

31 год. 10 хв.

Кожен день

14:30 – 10:00 Градец-КраловеБорислав Градец-КраловеКатовіцеЛьвівЛьвівСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)Борислав

19 год. 30 хв.

Вт, Сб

14:50 – 09:00 Градец-КраловеТурка (Львівська обл.) Градец-КраловеКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСамбірСтарий СамбірТурка (Львівська обл.)

18 год. 10 хв.

Пн, Чт

14:50 – 10:05 Градец-КраловеКоломия Градец-КраловеЛьвівІвано-ФранківськКоломия

19 год. 15 хв.

Кожен день

14:50 – 09:00 Градец-КраловеТурка (Львівська обл.) Градец-КраловеКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСамбірСтарий СамбірТурка (Львівська обл.)

18 год. 10 хв.

Пн, Чт

Увага! Розклад автобусів по Терминал HD в місті Градец-Кралове містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Градец-Кралове

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя