Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia

Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:40 – 20:50 WroclawKyiv WroclawKatowiceKrakowLvivDubnoRivneZhytomyrKyiv

20 hod. 10 min.

Út, Pá

01:20 – 07:00 WroclawPraha WroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

5 hod. 40 min.

Denně

01:45 – 06:30 WroclawGorzow Wielkopolski WroclawLesznoPoznanGorzow Wielkopolski

4 hod. 45 min.

So

01:45 – 06:30 WroclawGorzow Wielkopolski WroclawLesznoPoznanGorzow Wielkopolski

4 hod. 45 min.

Denně

02:40 – 21:00 WroclawNadvirna WroclawKatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

18 hod. 20 min.

Út, So

03:30 – 11:10 WroclawSzczecin WroclawPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

7 hod. 40 min.

St, Ne

05:00 – 09:00 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

4 hod. 0 min.

Po, St, Pá

05:30 – 13:10 WroclawSzczecin WroclawPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

7 hod. 40 min.

Čt, Ne

05:35 – 07:55 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

2 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

06:00 – 07:40 WroclawBoleslawiec WroclawBoleslawiec

1 hod. 40 min.

Ne

06:20 – 08:20 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

2 hod. 0 min.

Denně

06:30 – 14:30 WroclawSzczecin WroclawLesznoPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

8 hod. 0 min.

Denně

06:30 – 14:30 WroclawSzczecin WroclawLesznoPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

8 hod. 0 min.

Denně

06:30 – 13:10 WroclawSzczecin WroclawLesznoPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

6 hod. 40 min.

Denně

06:40 – 09:40 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

3 hod. 0 min.

Denně

07:05 – 09:00 WroclawJelenia Gora WroclawJelenia Gora

1 hod. 55 min.

St, Ne

08:00 – 10:25 WroclawCherkasy WroclawLodzWarszawaLublinLutskRivneZhytomyrKyivCherkasyCherkasy

26 hod. 25 min.

Denně

08:30 – 11:00 WroclawJelenia Gora WroclawLegnicaJelenia Gora

2 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 21:35 WroclawZaporizhia WroclawLodzWarszawaLublinLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaDniproZaporizhia

36 hod. 35 min.

Ne

09:20 – 13:00 WroclawSwiebodzin WroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzin

3 hod. 40 min.

Denně

09:45 – 12:30 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

2 hod. 45 min.

Denně

09:45 – 12:30 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

2 hod. 45 min.

Denně

09:50 – 23:30 WroclawChervonohrad WroclawOpoleKatowiceKrakowLvivZhovkvaChervonohrad

13 hod. 40 min.

Út

10:30 – 19:00 WroclawDnipro WroclawOpoleGliwiceKatowiceLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDnipro

32 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:30 – 20:00 WroclawZaporizhia WroclawOpoleGliwiceKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

33 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:40 – 17:20 WroclawKherson WroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

30 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 08:40 WroclawVinnytsia WroclawOpoleKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

21 hod. 40 min.

Denně

11:00 – 14:45 WroclawKharkiv WroclawKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

27 hod. 45 min.

Denně

11:00 – 15:00 WroclawKharkiv WroclawKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

28 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 15:00 WroclawKharkiv WroclawKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

28 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 15:00 WroclawKharkiv WroclawKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

28 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 15:00 WroclawKharkiv WroclawKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

28 hod. 0 min.

Denně

11:45 – 20:35 WroclawKherson WroclawOpoleKatowiceKrakowTarnowRzeszowPrzemyslLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

32 hod. 50 min.

Út

11:45 – 20:35 WroclawKherson WroclawOpoleKatowiceKrakowTarnowRzeszowPrzemyslLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

32 hod. 50 min.

Denně

12:00 – 22:20 WroclawZaporizhia WroclawOpoleKatowiceKrakowLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

34 hod. 20 min.

Denně

12:05 – 08:50 WroclawKamianets-Podilskiy WroclawOpoleKatowiceKrakow AirportLvivZolochivTernopilBuchachChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

20 hod. 45 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

12:10 – 17:40 WroclawPraha WroclawLegnicaLiberecMlada BoleslavPraha

5 hod. 30 min.

Čt

12:10 – 17:40 WroclawPraha WroclawLegnicaLiberecMlada BoleslavPraha

5 hod. 30 min.

Čt

13:00 – 14:25 WroclawKyiv WroclawOpoleGliwiceKatowiceKrakow AirportKrakowTarnowDebicaRzeszowLvivRivneZhytomyrKyiv

25 hod. 25 min.

Denně

13:00 – 13:30 WroclawVinnytsia WroclawOpoleGliwiceKatowiceKrakow AirportKrakowTarnowDebicaLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

24 hod. 30 min.

Denně

13:05 – 17:10 WroclawKherson WroclawKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivMykolaivKherson

28 hod. 5 min.

Denně

13:15 – 11:15 WroclawKyiv WroclawLodzWarszawaLublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)OlevskKorostenKyiv

22 hod. 0 min.

Út

13:30 – 21:00 WroclawKherson WroclawGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

31 hod. 30 min.

St

13:30 – 16:40 WroclawKropyvnytskyi WroclawKatowiceKrakowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasySmilaKropyvnytskyi

27 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, So

13:30 – 01:25 WroclawSievierodonetsk WroclawKatowiceKrakowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

35 hod. 55 min.

Út, Čt, So

13:30 – 18:00 WroclawSumy WroclawKatowiceKrakowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivRomnySumy

28 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, So

14:10 – 17:00 WroclawPoznan WroclawPoznan

2 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 17:00 WroclawPoznan WroclawPoznan

2 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 17:00 WroclawPoznan WroclawPoznan

2 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 17:00 WroclawPoznan WroclawPoznan

2 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 17:00 WroclawPoznan WroclawPoznan

2 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 17:00 WroclawPoznan WroclawPoznan

2 hod. 50 min.

Denně

14:20 – 13:10 WroclawKamianets-Podilskiy WroclawOpoleKatowiceKrakow AirportKrakowRzeszowLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

22 hod. 50 min.

Denně

15:20 – 18:00 WroclawPoznan WroclawPoznan

2 hod. 40 min.

Denně

15:55 – 12:50 WroclawKamianets-Podilskiy WroclawKatowiceKrakowLvivTernopilChortkivKamianets-Podilskiy

20 hod. 55 min.

Denně

16:15 – 10:15 WroclawVinnytsia WroclawKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

18 hod. 0 min.

Denně

16:25 – 09:00 WroclawTerebovlya WroclawGliwiceKatowiceKrakowLvivZolochivTernopilTerebovlya

16 hod. 35 min.

Út, Pá

17:00 – 09:35 WroclawChernivtsi WroclawKatowiceKrakowLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 10:00 WroclawChernivtsi WroclawKatowiceKrakowLvivLvivTernopilTerebovlyaChortkivZalischykyChernivtsi

17 hod. 0 min.

Denně

17:35 – 14:10 WroclawVinnytsia WroclawOpoleKatowiceKrakowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsia

20 hod. 35 min.

Denně

17:50 – 14:10 WroclawVinnytsia WroclawOpoleKatowiceKrakowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsia

20 hod. 20 min.

Denně

17:50 – 14:10 WroclawVinnytsia WroclawOpoleKatowiceKrakowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsia

20 hod. 20 min.

Denně

18:40 – 07:00 WroclawMelitopol WroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

36 hod. 20 min.

Út, St, Pá, So, Ne

19:20 – 23:00 WroclawKharkiv WroclawOpoleKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

27 hod. 40 min.

Denně

19:20 – 23:00 WroclawKharkiv WroclawOpoleKatowiceKrakow AirportKrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

27 hod. 40 min.

Denně

20:55 – 14:10 WroclawKyiv WroclawKatowiceLvivRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

17 hod. 15 min.

So

20:55 – 14:10 WroclawKyiv WroclawKatowiceLvivRivneZhytomyrKyiv

17 hod. 15 min.

So

22:10 – 01:00 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

2 hod. 50 min.

Denně

23:55 – 07:30 WroclawSzczecin WroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

7 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

Attention! The bus timetable for Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia in the city of Wroclaw contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Wroclaw

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací