• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia

Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:10 – 07:00 WroclawPraha WroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

5 hod. 50 min.

Út, Pá

01:45 – 06:30 WroclawGorzów Wielkopolski WroclawLesznoPoznanGorzów Wielkopolski

4 hod. 45 min.

Denně

01:45 – 08:00 WroclawSzczecin WroclawLesznoPoznanPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

6 hod. 15 min.

Denně

02:05 – 06:30 WroclawPoznan WroclawSwidnicaJaworLegnicaLesznoPoznan

4 hod. 25 min.

Po, St

05:20 – 09:30 WroclawPraha WroclawHradec KralovePardubicePraha

4 hod. 10 min.

05:40 – 07:30 WroclawJelenia Gora WroclawLegnicaJelenia Gora

1 hod. 50 min.

Denně

05:40 – 09:15 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

3 hod. 35 min.

Denně

08:00 – 12:00 WroclawZielona Góra WroclawLegnicaPolkowiceNowe MiasteczkoNowa SolLubinZielona Góra

4 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 12:00 WroclawZielona Góra WroclawLegnicaLubinZielona Góra

4 hod. 0 min.

Denně

09:20 – 13:00 WroclawSwiebodzin WroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

3 hod. 40 min.

Denně

09:20 – 13:00 WroclawSwiebodzin WroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

3 hod. 40 min.

Denně

09:20 – 13:00 WroclawSwiebodzin WroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

3 hod. 40 min.

Denně

09:30 – 12:00 WroclawPoznan WroclawPoznan

2 hod. 30 min.

Po, St, Pá

09:45 – 12:30 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

2 hod. 45 min.

Denně

09:45 – 12:30 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

2 hod. 45 min.

Denně

09:45 – 12:30 WroclawPoznan WroclawLesznoPoznan

2 hod. 45 min.

Denně

09:45 – 01:45 WroclawIvano-Frankivsk WroclawOpoleKatowiceKrakowRzeszowLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

16 hod. 0 min.

Denně

09:45 – 18:10 WroclawKherson WroclawOpoleKatowiceKrakowRzeszowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

32 hod. 25 min.

Čt, Ne

10:10 – 13:00 WroclawZielona Góra WroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona Góra

2 hod. 50 min.

Út, Čt, So, Ne

10:10 – 13:00 WroclawZielona Góra WroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona Góra

2 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So

10:30 – 15:25 WroclawKharkiv WroclawOlawaBrzegOpoleGliwiceKatowiceKrakowTarnowDebicaRzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyiv airport BoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkiv

28 hod. 55 min.

Čt, So

11:00 – 06:00 WroclawVinnytsia WroclawOpoleKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

19 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 12:00 WroclawKryvyi Rih WroclawOpoleKatowiceKrakowKropyvnytskyiKryvyi Rih

25 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

11:45 – 20:35 WroclawKherson WroclawOpoleKatowiceKrakowTarnowRzeszowPrzemyslLvivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

32 hod. 50 min.

Denně

11:45 – 04:30 WroclawMariupol WroclawOpoleKatowiceKrakowTarnowRzeszowPrzemyslLvivZolochivTernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhiaMelitopolPrymorsk (Zaporizka obl.)BerdyanskMariupol

40 hod. 45 min.

Denně

12:00 – 21:30 WroclawZaporizhia WroclawOpoleKatowiceKrakowRzeszowVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

33 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 21:20 WroclawZaporizhia WroclawOpoleKatowiceKrakowRzeszowVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

33 hod. 20 min.

Denně

12:05 – 08:50 WroclawKamianets-Podilskiy WroclawOpoleKatowiceKrakow AirportKrakowLvivZolochivTernopilBuchachChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

20 hod. 45 min.

Po, Út, So, Ne

13:00 – 13:00 WroclawKyiv WroclawOpoleGliwiceKatowiceKrakowTarnowDebicaRzeszowLancutPrzeworskJaroslawPrzemyslLvivRivneZhytomyrKyiv

24 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

13:00 – 17:00 WroclawKropyvnytskyi WroclawOpoleGliwiceKatowiceKrakowTarnowDebicaRzeszowLancutPrzeworskJaroslawPrzemyslLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyi

28 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

13:05 – 17:10 WroclawKherson WroclawKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivMykolaivKherson

28 hod. 5 min.

Denně

13:05 – 20:05 WroclawZaporizhia WroclawKatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihSofiivka (Dnipropetrovska obl.)DniproZaporizhia

31 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 09:30 WroclawSniatyn WroclawOpoleGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatyn

20 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 20:00 WroclawKryvyi Rih WroclawOpoleKatowiceKrakowRzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

30 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, So

13:30 – 02:30 WroclawKreminna (Luhanska obl.) WroclawOpoleKatowiceKrakowRzeszowBoryspilPyriatynLubnyKhorolPoltavaChutoveValkyKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskRubizhne (Luganska obl.)Kreminna (Luhanska obl.)

37 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, So

13:30 – 10:30 WroclawChernivtsi WroclawOpoleGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

21 hod. 0 min.

Denně

14:15 – 07:05 WroclawStebnyk (Lvivska obl.) WroclawOpoleKatowiceKrakowStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)

16 hod. 50 min.

So

15:00 – 10:30 WroclawKhmelnytskyi WroclawLodzWarszawaLublinKovelLutskRivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

19 hod. 30 min.

Denně

15:20 – 18:00 WroclawPoznan WroclawPoznan

2 hod. 40 min.

Denně

15:20 – 18:00 WroclawPoznan WroclawPoznan

2 hod. 40 min.

Denně

15:50 – 10:00 WroclawVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) WroclawOpoleKatowiceKrakow AirportKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

18 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 12:30 WroclawKamianets-Podilskiy WroclawOpoleKatowiceKrakow AirportKrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

20 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 13:20 WroclawChernivtsi WroclawOlawaOpoleGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

20 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 13:20 WroclawChernivtsi WroclawOpoleGliwiceKatowiceKrakowRzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

20 hod. 20 min.

Denně

18:00 – 08:30 WroclawTernopil WroclawOpoleKrakow AirportKrakowLvivZolochivTernopil

14 hod. 30 min.

18:40 – 07:00 WroclawMelitopol WroclawKatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

36 hod. 20 min.

Denně

19:20 – 23:00 WroclawKharkiv WroclawOpoleKatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

27 hod. 40 min.

Denně

19:20 – 23:10 WroclawKharkiv WroclawOpoleKatowiceKrakow AirportKrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

27 hod. 50 min.

Denně

19:20 – 23:10 WroclawKharkiv WroclawOpoleKatowiceKrakow AirportKrakowLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

27 hod. 50 min.

Denně

23:55 – 07:30 WroclawSzczecin WroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

7 hod. 35 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia in the city of Wroclaw contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Wroclaw

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací