• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6

Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
04:30 – 13:00 BolognaSalerno BolognaFirenzeRomeNapoliSalerno

8 hod. 30 min.

Čt

07:15 – 13:00 BolognaRome BolognaFirenzeRome

5 hod. 45 min.

08:30 – 10:30 BolognaFirenze BolognaFirenze

2 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

09:15 – 10:30 BolognaDebar BolognaSkopjeTetovoGostivarStrugaDebar

25 hod. 15 min.

St, So

11:00 – 20:30 BolognaNapoli BolognaFirenzeRomeNapoli

9 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

15:35 – 23:30 BolognaKyiv BolognaPadovaMestreUdineStryiLvivRivneZhytomyrKyiv

31 hod. 55 min.

15:55 – 23:59 BolognaNapoli BolognaFirenzeRomeNapoli

8 hod. 4 min.

Út

16:00 – 03:00 BolognaBari BolognaRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

11 hod. 0 min.

So

16:00 – 03:00 BolognaBari BolognaRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

11 hod. 0 min.

Ne

16:00 – 02:00 BolognaSalerno BolognaFirenzeRomeNapoliSalerno

10 hod. 0 min.

So

17:00 – 02:00 BolognaSalerno BolognaFirenzeRomeNapoliSalerno

9 hod. 0 min.

Ne

17:45 – 06:15 BolognaKropyvnytskyi BolognaMestreLvivRivneZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyi

36 hod. 30 min.

Ne

17:50 – 14:00 BolognaKherson BolognaFerraraPadovaMestreUdineTriesteRozivka (Zakarpatska oblast)MukachevoStryiLvivTernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

44 hod. 10 min.

Čt

17:50 – 01:00 BolognaKyiv BolognaFerraraPadovaMestreUdineTriesteRozivka (Zakarpatska oblast)MukachevoStryiLvivRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

31 hod. 10 min.

Čt

18:00 – 01:00 BolognaKyiv BolognaFerraraPadovaMestreUdineTriesteLvivRivneZhytomyrKyiv

31 hod. 0 min.

Čt

18:00 – 14:00 BolognaKherson BolognaFerraraPadovaMestreUdineTriesteUzhgorodMukachevoStryiLvivTernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

44 hod. 0 min.

Čt

18:15 – 13:15 BolognaZaporizhia BolognaPadovaUdineLvivLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivDniproZaporizhia

43 hod. 0 min.

Ne

18:20 – 14:15 BolognaAntwerpen BolognaParmaMilanoStrasbourgMetzLiegeBrusselAntwerpen

19 hod. 55 min.

Po, St, Pá, So

18:45 – 01:20 BolognaChernivtsi BolognaVeneziaLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

30 hod. 35 min.

Ne

19:00 – 08:00 BolognaBudapest BolognaPadovaVeneziaTriesteNagykanizsaSiófokBudapest

13 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

20:00 – 06:45 BolognaWien BolognaPadovaUdineKlagenfurtWien

10 hod. 45 min.

Ne

22:00 – 05:00 BolognaRome BolognaFirenzePerugiaFolignoTerniRome

7 hod. 0 min.

Čt

Attention! The bus timetable for Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6 in the city of Bologna contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Bologna

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací