Podle času
Podle ceny

Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6

Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2017 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
05:50 – 11:50 BolognaRoma BolognaFirenzeRoma

6 hod. 0 min.

Čt

07:00 – 21:00 BolognaLecce BolognaRavennaCesenaRiminiAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraTermoliFoggiaBariTarantoBrindisiLecce

14 hod. 0 min.

Út, Pá

07:00 – 00:45 BolognaCatania BolognaFirenzeArezzoRomaCasertaNapoliSalernoCosenzaLamezia TermeVibo ValentiaReggio di CalabriaVilla San GiovanniMessinaCatania

17 hod. 45 min.

Út, Pá

07:00 – 21:00 BolognaLecce BolognaRavennaCesenaRiminiAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraTermoliFoggiaBariTarantoBrindisiLecce

14 hod. 0 min.

Út, Pá

07:00 – 00:45 BolognaCatania BolognaFirenzeArezzoRomaCasertaNapoliSalernoCosenzaLamezia TermeVibo ValentiaReggio di CalabriaVilla San GiovanniMessinaCatania

17 hod. 45 min.

Út, Pá

07:00 – 07:30 BolognaFirenze BolognaFirenze

0 hod. 30 min.

Út, Pá

07:15 – 13:00 BolognaRoma BolognaFirenzePisaLivornoRoma

5 hod. 45 min.

Pá, Ne

07:15 – 13:00 BolognaRoma BolognaFirenzeRoma

5 hod. 45 min.

07:15 – 13:00 BolognaRoma BolognaFirenzeRoma

5 hod. 45 min.

08:30 – 10:30 BolognaFirenze BolognaFirenze

2 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

09:15 – 14:45 BolognaRoma BolognaFirenzeRoma

5 hod. 30 min.

St, Pá, So

09:45 – 19:45 BolognaBattipaglia BolognaFirenzeArezzoRomaFrosinoneCassinoCaianelloCasertaNapoliPompeiSalernoBattipaglia

10 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

09:45 – 15:45 BolognaRoma BolognaFirenzeRoma

6 hod. 0 min.

10:00 – 17:00 BolognaRoma BolognaFirenzeMontevarchiArezzoMontepulcianoOrvietoGioveOrteFlaminia Roma

7 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 12:15 BolognaVenezia BolognaVeneziaVenezia

2 hod. 15 min.

Denně

11:00 – 20:30 BolognaNapoli BolognaFirenzeRomaNapoli

9 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

11:00 – 21:20 BolognaNapoli BolognaFirenzeRomaNapoli

10 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

11:00 – 12:30 BolognaFirenze BolognaFirenze

1 hod. 30 min.

Denně

11:45 – 23:55 BolognaLecce BolognaFirenzeArezzoRomaFrosinoneCassinoCaianelloCasertaNapoliPompeiSalernoBattipagliaBresciaBergamoMilanoAlessandriaGenovaSavonaTaggiaSanremoMonacoNiceCannesCesenaRiminiAnconaCivitanova MarchePorto San GiorgioSan Benedetto del TrontoGiulianovaPescaraLancianoTermoliSan SeveroFoggiaCerignolaBariTarantoBrindisiLecce

12 hod. 10 min.

Po, St, So

11:45 – 23:55 BolognaLecce BolognaFirenzeArezzoRomaFrosinoneCassinoCaianelloCasertaNapoliPompeiSalernoBattipagliaBresciaBergamoMilanoAlessandriaGenovaSavonaTaggiaSanremoMonacoNiceCannesCesenaRiminiAnconaCivitanova MarchePorto San GiorgioSan Benedetto del TrontoGiulianovaPescaraLancianoTermoliSan SeveroFoggiaCerignolaBariTarantoBrindisiLecce

12 hod. 10 min.

Po, St, So

12:40 – 21:30 BolognaNapoli BolognaFirenzeRomaNapoli

8 hod. 50 min.

Po, Pá

12:45 – 18:45 BolognaRoma BolognaFirenzeRoma

6 hod. 0 min.

St

13:05 – 22:35 BolognaBari BolognaFoggiaBari

9 hod. 30 min.

Denně

14:00 – 12:00 BolognaSofia BolognaPadovaMarconSan Donà di PiaveTriesteLjubljanaZagrebSofia

22 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 06:50 BolognaSuceava BolognaFerraraRovigoSelvazzano DentroPadovaPortogruaroAradDevaSimeriaOrastieAlba IuliaSebesSibiuAvrigFagarasCodleaBrasovSfantu GheorgheTargu SecuiescOnestiBacauRomanTargu FrumosPodu IloaieiIasiPașcaniFalticeniSuceava

39 hod. 50 min.

Denně

15:30 – 06:55 BolognaBerlin BolognaModenaVeronaTrentoBolzanoBerlin

15 hod. 25 min.

St, Ne

15:30 – 15:10 BolognaKharkiv BolognaFerraraPadovaGoriziaLjubljanaCeljeMariborBielsko-BialaPszczynaTychyChorzowKatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

47 hod. 40 min.

Čt, Ne

15:30 – 15:10 BolognaKharkiv BolognaFerraraPadovaUdineVillachWienBrnoCieszynBielsko-BialaPszczynaTychyChorzowKatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

47 hod. 40 min.

Čt, Ne

15:30 – 15:10 BolognaKharkiv BolognaFerraraPadovaUdineVillachWienBrnoCieszynBielsko-BialaPszczynaTychyChorzowKatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

47 hod. 40 min.

Čt, Ne

15:30 – 07:00 BolognaBelgrad BolognaTriesteBelgrad

15 hod. 30 min.

St, So

15:30 – 15:10 BolognaKharkiv BolognaFerraraPadovaGoriziaLjubljanaCeljeMariborBielsko-BialaPszczynaTychyChorzowKatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

47 hod. 40 min.

Čt, Ne

16:00 – 17:15 BolognaSanok BolognaModenaVeronaVicenzaMestreVeneziaLjubljanaCeljeWienBrnoWodzislaw SlaskiGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

25 hod. 15 min.

Po, St, So

16:00 – 20:50 BolognaSanok BolognaModenaVeronaTrentoBolzanoSlubiceSzczecinNowogardKoszalinSlawnoSlupskLeborkWejherowoGdyniaGdanskTczewMalborkElblagGorzow WielkopolskiWalczPilaNaklo nad NoteciaBydgoszczSwiecieGrudziadzIlawaOstrodaOlsztynBiskupiecMragowoKetrzynGizyckoElkAugustow (podlaskie)SuwalkiGnieznoInowroclawTorunWloclawekPlockCiechanowOstrolekaLomzaBialystokSwiebodzinPoznanKoninKoloLodzLowiczWarszawaSiedlceBiala PodlaskaRadomPulawyLublinChelmKrasnystawZamoscTomaszow LubelskiKrasnikJanow LubelskiBilgorajHrubieszowKaliszSieradzZdunska WolaPiotrkow TrybunalskiKielceSkarzysko-KamiennaStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaZielona GoraNowa SolGlogowLesznoKrotoszynOstrow WielkopolskiKepnoKluczborkOlesnoCzestochowaRadomskoLegnicaWroclawOlawaBrzegOpoleJaworStrzegomWalbrzychSwidnicaDzierzoniowZabkowice SlaskieKlodzkoNysaPrudnikGlogowekKedzierzyn-KozleGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

28 hod. 50 min.

Po, St, So

17:00 – 02:00 BolognaSalerno BolognaFirenzeRomaNapoliSalerno

9 hod. 0 min.

Ne

17:30 – 17:15 BolognaSanok BolognaFerraraPadovaMestreVeneziaUdineGliwiceZabrzeBytomChorzowKatowiceKrakowOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

23 hod. 45 min.

Út, Čt, Pá, Ne

18:00 – 01:00 BolognaKiev BolognaFerraraPadovaMestreUdineLvivRivneZhytomyrKiev

31 hod. 0 min.

Čt

18:20 – 14:15 BolognaAntwerpen BolognaParmaMilanoStrasbourgNancyMetzLiegeBrusselAntwerpen

19 hod. 55 min.

Po, St, Pá, So

18:20 – 17:15 BolognaAmsterdam BolognaBredaUtrechtAmsterdam

22 hod. 55 min.

Po, St, Pá, So

18:30 – 21:10 BolognaTernopil BolognaVeneziaUzhgorodMukachevoStryiLvivTernopil

26 hod. 40 min.

So, Ne

18:50 – 10:15 BolognaPraha BolognaPadovaVeneziaUdineWienBrnoPraha

15 hod. 25 min.

Po, Pá, Ne

19:00 – 08:00 BolognaBudapest BolognaPadovaVeneziaTriesteNagykanizsaSiófokBudapest

13 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:25 – 21:40 BolognaVenezia BolognaVeneziaVenezia

2 hod. 15 min.

Denně

20:00 – 12:15 BolognaPraha BolognaPadovaVeneziaMestreUdineWienBrnoBrnoPraha

16 hod. 15 min.

Út, Ne

20:00 – 06:45 BolognaWien BolognaPadovaUdineKlagenfurtWien

10 hod. 45 min.

Ne

21:05 – 07:25 BolognaBari BolognaRiminiAnconaPescaraFoggiaBari

10 hod. 20 min.

Denně

21:10 – 08:40 BolognaVilnius BolognaPadovaVeneziaMestreKlagenfurtGrazWienBrnoKatowiceKrakowCzestochowaLodzWarszawaLomzaGrajewoAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolėKaunasVilnius

35 hod. 30 min.

Ne

Attention! The bus timetable for Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6 in the city of Bologna contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Bologna

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací