• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6

Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
04:30 – 13:00 БолоньяСалерно БолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

8 год. 30 хв.

Чт

07:15 – 13:00 БолоньяРим БолоньяФлоренціяРим

5 год. 45 хв.

Пт

08:30 – 10:30 БолоньяФлоренція БолоньяФлоренція

2 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

09:15 – 10:30 БолоньяДебар БолоньяСкопєТетовоГостиварСтругаДебар

25 год. 15 хв.

Ср, Сб

11:00 – 20:30 БолоньяНеаполь БолоньяФлоренціяРимНеаполь

9 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

15:35 – 23:30 БолоньяКиїв БолоньяПадуяМестреУдінеСтрийЛьвівРівнеЖитомирКиїв

31 год. 55 хв.

Пт

15:55 – 23:59 БолоньяНеаполь БолоньяФлоренціяРимНеаполь

8 год. 4 хв.

Вт

16:00 – 03:00 БолоньяБарі БолоньяРавеннаЧезенаРімініПезароАнконаЧивітанова-МаркеСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескараВастоФоджаБарі

11 год. 0 хв.

Сб

16:00 – 03:00 БолоньяБарі БолоньяРавеннаЧезенаРімініПезароАнконаЧивітанова-МаркеСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескараВастоФоджаБарі

11 год. 0 хв.

Нд

16:00 – 02:00 БолоньяСалерно БолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

10 год. 0 хв.

Сб

17:00 – 02:00 БолоньяСалерно БолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

9 год. 0 хв.

Нд

17:45 – 06:15 БолоньяКропивницький БолоньяМестреЛьвівРівнеЖитомирКиївЧеркасиКропивницький

36 год. 30 хв.

Нд

17:50 – 14:00 БолоньяХерсон БолоньяФеррараПадуяМестреУдінеТріестРозівка (Закарпатська область)МукачевоСтрийЛьвівТернопільВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаМиколаївХерсон

44 год. 10 хв.

Чт

17:50 – 01:00 БолоньяКиїв БолоньяФеррараПадуяМестреУдінеТріестРозівка (Закарпатська область)МукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

31 год. 10 хв.

Чт

18:00 – 01:00 БолоньяКиїв БолоньяФеррараПадуяМестреУдінеТріестЛьвівРівнеЖитомирКиїв

31 год. 0 хв.

Чт

18:00 – 14:00 БолоньяХерсон БолоньяФеррараПадуяМестреУдінеТріестУжгородМукачевоСтрийЛьвівТернопільВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаМиколаївХерсон

44 год. 0 хв.

Чт

18:15 – 13:15 БолоньяЗапоріжжя БолоньяПадуяУдінеЛьвівЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

43 год. 0 хв.

Нд

18:20 – 14:15 БолоньяАнтверпен БолоньяПармаМіланСтрасбургМецЛьєжБрюссельАнтверпен

19 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

18:45 – 01:20 БолоньяЧернівці БолоньяВенеціяЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияЧернівці

30 год. 35 хв.

Нд

19:00 – 08:00 БолоньяБудапешт БолоньяПадуяВенеціяТріестНадьканіжаШіофокБудапешт

13 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

20:00 – 06:45 БолоньяВідень БолоньяПадуяУдінеКлаґенфуртВідень

10 год. 45 хв.

Нд

22:00 – 05:00 БолоньяРим БолоньяФлоренціяПеруджаФолиньоТерніРим

7 год. 0 хв.

Чт

Увага! Розклад автобусів по Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6 в місті Болонья містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Болонья

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя