• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., Zhyvova, 7

Aut. Nádr., Zhyvova, 7: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:25 – 07:50 TernopilKhust TernopilIvano-FrankivskRachivTyachivKhust

7 hod. 25 min.

St, Pá

00:35 – 10:50 TernopilWarszawa TernopilLvivLublinWarszawa

10 hod. 15 min.

Denně

00:35 – 03:30 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 55 min.

Denně

01:00 – 06:00 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

5 hod. 0 min.

Denně

01:55 – 07:45 TernopilMohyliv-Podilskyi TernopilChortkivKamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

5 hod. 50 min.

Denně

02:20 – 04:00 TernopilLviv TernopilLviv

1 hod. 40 min.

Denně

02:20 – 18:00 TernopilPoznan TernopilLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

15 hod. 40 min.

Denně

02:20 – 18:00 TernopilPoznan TernopilLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

15 hod. 40 min.

Denně

02:20 – 04:00 TernopilLviv TernopilLviv

1 hod. 40 min.

Denně

02:20 – 07:15 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsia

4 hod. 55 min.

Čt, Ne

02:30 – 06:00 TernopilMalaga TernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodGeronaBarcelonaTarragonaCastellón de la PlanaValenciaAlicanteMurciaCartagenaAlmeriaMalaga

51 hod. 30 min.

Út

03:25 – 17:10 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivMykolaivKherson

13 hod. 45 min.

Denně

03:25 – 20:05 TernopilZaporizhia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihSofiivka (Dnipropetrovska obl.)DniproZaporizhia

16 hod. 40 min.

Denně

03:45 – 08:50 TernopilKamianets-Podilskiy TernopilBuchachChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

5 hod. 5 min.

Po, Út, So, Ne

04:00 – 12:30 TernopilBenevento TernopilLvivStryiRomaCapuaNapoliAvellinoBenevento

32 hod. 30 min.

04:00 – 20:35 TernopilKherson TernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

16 hod. 35 min.

Denně

04:00 – 20:30 TernopilKherson TernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

16 hod. 30 min.

Denně

04:30 – 11:00 TernopilMohyliv-Podilskyi TernopilChortkivKamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

6 hod. 30 min.

Denně

04:55 – 20:25 TernopilKherson TernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

15 hod. 30 min.

Denně

05:15 – 10:10 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

4 hod. 55 min.

Po, Čt, Ne

06:25 – 11:00 TernopilOstrog TernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiStarokostiantynivShepetivkaSlavutaNetishynOstrog

4 hod. 35 min.

Út, Čt, So

06:35 – 10:55 TernopilChernivtsi TernopilTerebovlyaKopychyntsiChortkivTovste (Ternopilska obl.)ZalischykyChernivtsi

4 hod. 20 min.

Denně

06:40 – 12:15 TernopilKhmilnyk TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaKhmilnyk

5 hod. 35 min.

Pá, So

06:40 – 12:15 TernopilKhmilnyk TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaKhmilnyk

5 hod. 35 min.

Út, Pá, So

06:40 – 10:40 TernopilKamianets-Podilskiy TernopilTerebovlyaChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

4 hod. 0 min.

Denně

06:40 – 16:00 TernopilUzhgorod TernopilIvano-FrankivskRachivTyachivKhustIrshavaMukachevoUzhgorod

9 hod. 20 min.

Po

07:00 – 17:00 TernopilWarszawa TernopilKremenetsDubnoLutskKovelLublinWarszawa

10 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 20:25 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

13 hod. 25 min.

Denně

07:00 – 10:20 TernopilBorschiv TernopilTerebovlyaKopychyntsiOryshkivtsi (Gusyatinskiy r-n)ChortkivZavodske (Ternopilska obl.)KolyndyanyDavydkivtsi (Ternopilska obl.)Losyach (Borshchovskiy r-n)GyshtunSkala-PodilskaIvankiv (Ternopilska obl.)Mushkativka (Borshchovskiy r-n)Borschiv

3 hod. 20 min.

Denně

07:05 – 10:45 TernopilChernivtsi TernopilChortkivChernivtsi

3 hod. 40 min.

Denně

07:05 – 10:45 TernopilChernivtsi TernopilChortkivChernivtsi

3 hod. 40 min.

Denně

07:10 – 14:00 TernopilUman TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUman

6 hod. 50 min.

Denně

07:30 – 14:00 TernopilParis TernopilLvivParis

30 hod. 30 min.

Čt, Pá

07:30 – 12:20 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

4 hod. 50 min.

Út

07:35 – 11:30 TernopilBilche-Zolote TernopilDruzhba (Terebovlianskyi r-n)TerebovlyaKopychyntsiChortkivZavodske (Ternopilska obl.)KolyndyanyOzeryany (Borshchovskiy r-n)Kozachchina (Borshchovskiy r-n)Lanivtsi (Borshchovskiy r-n)BorschivVerkhnyakivtsiGlybochok (Borshivskiy r-n)Bilche-Zolote

3 hod. 55 min.

Denně

07:40 – 13:20 TernopilVinnytsia TernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

5 hod. 40 min.

Denně

07:50 – 13:20 TernopilVinnytsia TernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

5 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 22:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanYuzhnoukrainskMykolaivKherson

14 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 22:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanYuzhnoukrainskMykolaivKherson

14 hod. 0 min.

Denně

08:00 – 12:30 TernopilLutsk TernopilZbarazhVyshnivetsKremenetsDubnoLutsk

4 hod. 30 min.

Denně

08:25 – 13:10 TernopilChernivtsi TernopilTerebovlyaKopychyntsiChortkivTovste (Ternopilska obl.)ZalischykyKitsmanChernivtsi

4 hod. 45 min.

Denně

08:30 – 13:30 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsia

5 hod. 0 min.

Denně

08:40 – 11:00 TernopilChortkiv TernopilTerebovlyaPidgaychiky (Terebovlyanskiy r-n)Dolyna (Ternopilska obl.)Bydaniv (Ternopilska obl.)Verbivtsi (Ternopilska obl.)Kosiv (Ternopilska obl.)RydodubyBilobozhnytsyaChortkiv

2 hod. 20 min.

Denně

08:40 – 01:30 TernopilPoznan TernopilZolochivLvivLvivRava RuskaZamoscLublinPulawyRadomGrojecWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

16 hod. 50 min.

Denně

08:40 – 11:20 TernopilLviv TernopilZolochivLvivLviv

2 hod. 40 min.

Denně

08:45 – 09:35 TernopilMoskva TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyivMoskva

24 hod. 50 min.

St, Pá

09:00 – 22:10 TernopilZaporizhia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

13 hod. 10 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 22:10 TernopilZaporizhia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

13 hod. 10 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 15:10 TernopilKamianets-Podilskiy TernopilTerebovlyaChortkivKamianets-Podilskiy

6 hod. 10 min.

Denně

09:10 – 23:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

13 hod. 50 min.

Denně

09:10 – 23:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

13 hod. 50 min.

Denně

09:10 – 23:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

13 hod. 50 min.

Denně

09:10 – 23:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

13 hod. 50 min.

Denně

09:20 – 01:40 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanYuzhnoukrainskMykolaivKherson

16 hod. 20 min.

Denně

09:40 – 23:30 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

13 hod. 50 min.

Út, So

09:40 – 12:10 TernopilKhmelnytskyi TernopilKhmelnytskyi

2 hod. 30 min.

Denně

10:10 – 00:20 TernopilPlock TernopilZolochivLvivZamoscLublinRadomWarszawaNowy Dwor MazowieckiWarszawa airport ModlinWyszogrodPlock

14 hod. 10 min.

Denně

10:25 – 12:50 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 25 min.

Čt

10:30 – 17:00 TernopilHeilbronn TernopilLvivLeipzigGeraJenaErfurtEisenachBad HersfeldFuldaWurzburgFrankfurt am MainMannheimHeilbronn

30 hod. 30 min.

Po

10:30 – 17:30 TernopilKarlsruhe TernopilLvivGorlitzDresdenChemnitzHofBayreuthNurnbergRegensburgMünchenAugsburgUlmStuttgartPforzheimKarlsruhe

31 hod. 0 min.

Po

10:30 – 17:00 TernopilKöln airport TernopilLvivCottbusBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

30 hod. 30 min.

Po

10:30 – 14:30 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsia

4 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 07:30 TernopilSzczecin TernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

21 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 06:30 TernopilGorzów Wielkopolski TernopilLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzów Wielkopolski

20 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 13:30 TernopilLviv TernopilLviv

3 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 13:00 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 30 min.

Po

10:50 – 15:35 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsia

4 hod. 45 min.

Čt

11:00 – 23:50 TernopilKherson TernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLitynVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

12 hod. 50 min.

Denně

11:00 – 23:50 TernopilKherson TernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLitynVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

12 hod. 50 min.

Denně

11:00 – 23:50 TernopilKherson TernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLitynVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

12 hod. 50 min.

Denně

11:00 – 23:50 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

12 hod. 50 min.

Denně

11:05 – 07:30 TernopilKlaipeda TernopilLvivLublinBialystokSuwalkiKaunasKlaipeda

20 hod. 25 min.

Út, So

11:20 – 14:10 TernopilIvano-Frankivsk TernopilBuchachIvano-Frankivsk

2 hod. 50 min.

Denně

11:35 – 14:10 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 35 min.

So

11:40 – 14:55 TernopilRivne TernopilVyshnivetsKremenetsRivne

3 hod. 15 min.

Denně

11:50 – 07:30 TernopilGdansk TernopilZolochivLvivJaroslawNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielcePiotrkow TrybunalskiLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

19 hod. 40 min.

Denně

12:00 – 03:30 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 30 min.

So

12:05 – 14:50 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 45 min.

Denně

12:05 – 09:00 TernopilGdynia TernopilLvivWarszawaLodzTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

20 hod. 55 min.

Denně

12:40 – 08:00 TernopilSankt-Peterburg TernopilZbarazhKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

43 hod. 20 min.

St, So

12:45 – 08:30 TernopilPraha TernopilLvivKatowiceBielsko-BialaOlomoucPardubiceHradec KralovePraha

19 hod. 45 min.

Út, Čt

12:45 – 08:30 TernopilPraha TernopilLvivKatowiceBielsko-BialaOlomoucPardubiceHradec KralovePraha

19 hod. 45 min.

Út, Čt, So

13:00 – 04:30 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 30 min.

So

13:00 – 04:30 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 30 min.

So

13:00 – 07:00 TernopilMelitopol TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

18 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 09:25 TernopilPraha TernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodBudapestBratislavaBrnoPraha

20 hod. 25 min.

Út, So

13:00 – 20:30 TernopilChop TernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodChop

7 hod. 30 min.

Út, So

13:25 – 08:30 TernopilSzczecin TernopilLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

19 hod. 5 min.

Denně

13:50 – 09:30 TernopilPraha TernopilLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawHradec KralovePardubicePraha

19 hod. 40 min.

Pá, Ne

14:00 – 17:40 TernopilLviv TernopilZolochivLvivLviv

3 hod. 40 min.

Po

14:20 – 03:00 TernopilBari TernopilLvivStryiMukachevoRozivka (Zakarpatska oblast)TriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

36 hod. 40 min.

So

14:20 – 21:50 TernopilRozivka (Zakarpatska oblast) TernopilLvivStryiMukachevoRozivka (Zakarpatska oblast)

7 hod. 30 min.

So

14:20 – 02:00 TernopilSalerno TernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodTriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaFirenzeRomaNapoliSalerno

35 hod. 40 min.

So

14:20 – 03:00 TernopilBari TernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodTriesteMestrePadovaFerraraRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

36 hod. 40 min.

Út

14:20 – 21:50 TernopilUzhgorod TernopilLvivStryiMukachevoUzhgorod

7 hod. 30 min.

Út

14:30 – 11:30 TernopilMoskva TernopilKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspilMoskva

21 hod. 0 min.

Út, So

14:30 – 23:30 TernopilBoryspil TernopilKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspil

9 hod. 0 min.

Út, So

14:30 – 06:00 TernopilIzmail TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaBilhorod-DnistrovskyiTatarbunaryIzmail

15 hod. 30 min.

Po, St, Pá

14:40 – 21:36 TernopilKhust TernopilRohatinBurshtynGalychKhust

6 hod. 56 min.

Denně

14:45 – 17:05 TernopilChortkiv TernopilTerebovlyaPidgaychiky (Terebovlyanskiy r-n)Dolyna (Ternopilska obl.)Bydaniv (Ternopilska obl.)Verbivtsi (Ternopilska obl.)Kosiv (Ternopilska obl.)RydodubyBilobozhnytsyaChortkiv

2 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 23:50 TernopilKyiv TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyiv

8 hod. 50 min.

So

15:00 – 20:00 TernopilChernivtsi TernopilKolomyyaChernivtsi

5 hod. 0 min.

So

15:00 – 08:00 TernopilPoznan TernopilLvivLublinWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

17 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 17:20 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 08:00 TernopilPoznan TernopilLvivLublinWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

17 hod. 0 min.

Denně

15:05 – 20:38 TernopilYaremche TernopilDruzhba (Terebovlianskyi r-n)BuchachMonastyryskaNyzhnivKlubivtsiTismenicaIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremche

5 hod. 33 min.

Denně

15:10 – 06:20 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 20:00 TernopilKosiv TernopilBuchachMonastyryskaIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

4 hod. 30 min.

Út, So

15:30 – 20:00 TernopilKosiv TernopilBuchachMonastyryskaIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

4 hod. 30 min.

St, Ne

15:40 – 02:30 TernopilOdessa TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessa

10 hod. 50 min.

Ne

15:45 – 07:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

15 hod. 15 min.

Denně

15:45 – 05:00 TernopilCherkasy TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaNemyrivGaisynUmanTalneZvenyhorodkaShpolaSmilaCherkasyCherkasy

13 hod. 15 min.

Denně

15:45 – 08:20 TernopilZaporizhia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

16 hod. 35 min.

Denně

16:00 – 09:05 TernopilPoznan TernopilZolochivLvivKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

17 hod. 5 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

16:00 – 07:30 TernopilJelenia Gora TernopilLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaJelenia Gora

15 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 11:45 TernopilSlupsk TernopilZolochivLvivLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

19 hod. 45 min.

Denně

16:00 – 12:20 TernopilSzczecin TernopilZolochivLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona GóraSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

20 hod. 20 min.

Denně

16:00 – 15:45 TernopilKolobrzeg TernopilZolochivLvivKielceRadomPiotrkow TrybunalskiWarszawaLodzKoninPoznanPilaSzczecinekKoszalinKolobrzeg

23 hod. 45 min.

Denně

16:00 – 18:50 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 50 min.

Denně

16:20 – 08:30 TernopilWien TernopilLvivKatowiceOstravaOlomoucBrnoWien

16 hod. 10 min.

Út, Pá

16:40 – 08:00 TernopilWarszawa TernopilZolochivLvivRzeszowLublinWarszawa

15 hod. 20 min.

Út, Čt, So

17:00 – 20:50 TernopilKolomyya TernopilTerebovlyaKopychyntsiChortkivTovste (Ternopilska obl.)Kolomyya

3 hod. 50 min.

Denně

17:05 – 19:40 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 35 min.

St

17:30 – 05:40 TernopilWarszawa TernopilZolochivLvivLublinRadomGrojecWarszawa

12 hod. 10 min.

Denně

17:30 – 06:40 TernopilWroclaw TernopilLvivLvivKrakowKatowiceWroclaw

13 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

17:30 – 01:30 TernopilChernivtsi TernopilBerezhanyRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosivVyzhnytsiaChernivtsi

8 hod. 0 min.

St, So

17:45 – 19:45 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 0 min.

St, Pá

18:20 – 11:30 TernopilJelenia Gora TernopilLvivLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawJelenia Gora

17 hod. 10 min.

Út

18:55 – 15:50 TernopilSlupsk TernopilZolochivLvivChervonohradLublinGrojecWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdyniaWejherowoSlupsk

20 hod. 55 min.

Denně

19:00 – 06:00 TernopilWarszawa TernopilLvivWarszawa

11 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 17:00 TernopilSzczecin TernopilLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

22 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 14:20 TernopilSzczecin TernopilLvivLublinWarszawaPoznanSzczecin

19 hod. 20 min.

Denně

19:00 – 18:00 TernopilSzczecin TernopilLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

23 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 14:30 TernopilSlupsk TernopilLvivLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

19 hod. 30 min.

Denně

19:10 – 21:50 TernopilIvano-Frankivsk TernopilBuchachIvano-Frankivsk

2 hod. 40 min.

Denně

19:25 – 22:00 TernopilRivne TernopilKremenetsRivne

2 hod. 35 min.

Denně

19:40 – 07:40 TernopilLodz TernopilLvivLublinWarszawaLodz

12 hod. 0 min.

Denně

19:40 – 07:20 TernopilLodz TernopilLvivLublinWarszawaLodz

11 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 23:35 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsia

3 hod. 45 min.

Ne

19:50 – 17:00 TernopilSzczecin TernopilLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GóraSlubiceKostrzyn nad OdrąGorzów WielkopolskiSzczecin

21 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 18:00 TernopilSzczecin TernopilLvivLublinWarszawaLodzPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

22 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 16:00 TernopilSlupsk TernopilLvivLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

20 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 22:00 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 06:20 TernopilWarszawa TernopilLvivLublinWarszawa

10 hod. 20 min.

Denně

20:05 – 12:00 TernopilWroclaw TernopilLvivPrzemyslJaroslawPrzeworskLancutRzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

15 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:05 – 17:25 TernopilZielona Góra TernopilLvivLublinWarszawaWarszawa airport ChopinaLodzLodzKoninPoznanGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Góra

21 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:05 – 22:00 TernopilLviv TernopilLviv

1 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:10 – 09:00 TernopilOdessa TernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaUmanBlahovishchenske (Kirovohrad region)Kryve OzeroOdessa

12 hod. 50 min.

Čt

20:50 – 10:40 TernopilKherson TernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

13 hod. 50 min.

Denně

20:50 – 10:40 TernopilKherson TernopilPidvolochyskVolochyskKhmelnytskyiLetychivLitynVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

13 hod. 50 min.

Denně

20:55 – 09:45 TernopilOdessa TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaOdessa

12 hod. 50 min.

Pá, Ne

21:00 – 10:25 TernopilWalbrzych TernopilKrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

13 hod. 25 min.

Denně

21:30 – 15:00 TernopilPraha TernopilLvivLvivKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

17 hod. 30 min.

Po, St, So

22:10 – 14:00 TernopilKherson TernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 50 min.

Čt

22:10 – 14:00 TernopilKherson TernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 50 min.

Čt

22:10 – 14:00 TernopilKherson TernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaOdessaKobleveMykolaivKherson

15 hod. 50 min.

So

22:30 – 11:10 TernopilWroclaw TernopilLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

22:30 – 11:10 TernopilWroclaw TernopilLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

22:30 – 00:40 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 10 min.

Denně

23:30 – 13:20 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

13 hod. 50 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., Zhyvova, 7 in the city of Ternopil contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Ternopil

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací