Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., Zhivova 7

Aut. Nádr., Zhivova 7: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:35 – 19:00 TernopilDnipro TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDnipro

17 hod. 25 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

01:35 – 20:00 TernopilZaporizhia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaUmanKropyvnytskyiKryvyi RihDniproZaporizhia

18 hod. 25 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

01:55 – 07:45 TernopilMohyliv-Podilskyi TernopilChortkivKamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

5 hod. 50 min.

Denně

02:20 – 06:15 TernopilShehyni TernopilLvivShehyni

3 hod. 55 min.

Denně

02:20 – 18:00 TernopilPoznan TernopilLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

15 hod. 40 min.

Denně

03:25 – 17:10 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivMykolaivKherson

13 hod. 45 min.

Denně

03:45 – 08:50 TernopilKamianets-Podilskiy TernopilBuchachChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

5 hod. 5 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

04:00 – 12:30 TernopilBenevento TernopilLvivStryiRomaCapuaNapoliAvellinoBenevento

32 hod. 30 min.

04:00 – 08:40 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

4 hod. 40 min.

Denně

04:00 – 20:35 TernopilKherson TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

16 hod. 35 min.

Út

04:00 – 19:20 TernopilMykolaiv TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaiv

15 hod. 20 min.

Denně

04:00 – 21:00 TernopilNova Kakhovka TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKhersonNova Kakhovka

17 hod. 0 min.

So

04:00 – 19:30 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá

04:30 – 11:00 TernopilMohyliv-Podilskyi TernopilChortkivKamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

6 hod. 30 min.

Denně

04:55 – 09:30 TernopilVinnytsia TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsia

4 hod. 35 min.

Denně

04:55 – 19:20 TernopilMykolaiv TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaUmanOdessaMykolaiv

14 hod. 25 min.

Denně

05:00 – 08:00 TernopilShehyni TernopilLvivShehyni

3 hod. 0 min.

Denně

05:15 – 10:10 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

4 hod. 55 min.

Denně

05:30 – 21:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 30 min.

St

05:30 – 16:40 TernopilUman TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaTulchynTrostyanets, (Vinnytska obl)BershadTeplykUman

11 hod. 10 min.

Út, So

05:30 – 08:00 TernopilShehyni TernopilLvivShehyni

2 hod. 30 min.

Denně

05:55 – 10:15 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

4 hod. 20 min.

Denně

06:30 – 19:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)MykolaivKherson

12 hod. 30 min.

Út

06:40 – 10:00 TernopilChernivtsi TernopilTerebovlyaChortkivZalischykyChernivtsi

3 hod. 20 min.

Denně

07:00 – 20:25 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

13 hod. 25 min.

Po, So

07:05 – 10:45 TernopilChernivtsi TernopilChortkivChernivtsi

3 hod. 40 min.

Denně

07:30 – 14:00 TernopilParis TernopilLvivParis

30 hod. 30 min.

Čt, Pá

07:40 – 13:20 TernopilVinnytsia TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

5 hod. 40 min.

Denně

07:50 – 10:40 TernopilBorschiv TernopilTerebovlyaKopychyntsiChortkivBorschiv

2 hod. 50 min.

Denně

07:50 – 13:20 TernopilVinnytsia TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

5 hod. 30 min.

Út, Čt, So

08:20 – 09:00 TernopilTerebovlya TernopilTerebovlya

0 hod. 40 min.

Út, Pá

08:40 – 22:00 TernopilNikopol TernopilVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanKropyvnytskyiKryvyi RihNikopol

13 hod. 20 min.

Po, St, Pá

08:40 – 22:30 TernopilKherson TernopilVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

13 hod. 50 min.

Po, St, Pá

08:40 – 14:00 TernopilShehyni TernopilZolochivLvivShehyni

5 hod. 20 min.

Denně

09:00 – 13:30 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsia

4 hod. 30 min.

Denně

09:00 – 13:30 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsia

4 hod. 30 min.

Denně

09:10 – 23:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

13 hod. 50 min.

Denně

09:40 – 14:10 TernopilVinnytsia TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsia

4 hod. 30 min.

Denně

09:40 – 14:10 TernopilVinnytsia TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsia

4 hod. 30 min.

Denně

09:40 – 14:10 TernopilVinnytsia TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsia

4 hod. 30 min.

Denně

09:50 – 16:30 TernopilRoma TernopilLvivStryiBolognaForliPerugiaTerniViterboRoma

30 hod. 40 min.

St

10:05 – 12:50 TernopilKamianets-Podilskiy TernopilChortkivKamianets-Podilskiy

2 hod. 45 min.

Denně

10:05 – 13:00 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsia

2 hod. 55 min.

Denně

10:30 – 17:00 TernopilHeilbronn TernopilLvivLeipzigGeraJenaErfurtEisenachBad HersfeldFuldaWurzburgFrankfurt am MainMannheimHeilbronn

30 hod. 30 min.

Po, Pá

10:30 – 17:30 TernopilKarlsruhe TernopilLvivGorlitzDresdenChemnitzHofBayreuthNurnbergRegensburgMünchenAugsburgUlmStuttgartPforzheimKarlsruhe

31 hod. 0 min.

Po, Pá

10:30 – 17:00 TernopilKöln airport TernopilLvivCottbusBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorfKöln airport

30 hod. 30 min.

Po, Pá

10:30 – 13:00 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 30 min.

So

10:30 – 06:30 TernopilGorzow Wielkopolski TernopilLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzow Wielkopolski

20 hod. 0 min.

So

10:30 – 07:30 TernopilSzczecin TernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

21 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

10:30 – 06:30 TernopilGorzow Wielkopolski TernopilLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzow Wielkopolski

20 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 13:00 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 13:30 TernopilLviv TernopilLviv

3 hod. 0 min.

Út, Čt, So

11:15 – 07:00 TernopilPraha TernopilLvivKrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

19 hod. 45 min.

Denně

11:20 – 12:10 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsia

0 hod. 50 min.

Denně

11:50 – 07:30 TernopilGdansk TernopilZolochivLvivLvivJaroslawNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielcePiotrkow TrybunalskiLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

19 hod. 40 min.

Denně

11:50 – 07:30 TernopilGdansk TernopilZolochivLvivJaroslawNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielcePiotrkow TrybunalskiLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

19 hod. 40 min.

Denně

12:00 – 03:30 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 30 min.

Út, So

12:05 – 14:50 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 45 min.

St, Pá

12:05 – 09:00 TernopilGdynia TernopilLvivWarszawaLodzTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

20 hod. 55 min.

St, Pá

12:40 – 08:30 TernopilPraha TernopilLvivKrakowKatowiceWroclawPraha

19 hod. 50 min.

So

13:00 – 08:25 TernopilPraha TernopilLvivRzeszowKrakowKrakow AirportBrnoPraha

19 hod. 25 min.

St, So

13:00 – 04:30 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 30 min.

Út, So

13:00 – 04:30 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 30 min.

Út, So

13:00 – 08:25 TernopilPraha TernopilRzeszowKrakowKrakow AirportBrnoPraha

19 hod. 25 min.

St, So

13:00 – 07:00 TernopilMelitopol TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

18 hod. 0 min.

Út, St, Pá, So, Ne

13:40 – 18:30 TernopilKosiv TernopilBuchachMonastyryskaIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

4 hod. 50 min.

Út, Pá, So

14:00 – 08:15 TernopilPlzeň TernopilLvivKatowiceOstravaOlomoucBrnoPrahaPlzeň

18 hod. 15 min.

Denně

14:00 – 11:30 TernopilMoskva TernopilKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivMoskva

21 hod. 30 min.

Út, Čt, So

14:00 – 16:30 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:00 – 22:00 TernopilKyiv TernopilKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

8 hod. 0 min.

Út, Čt, So

14:20 – 03:00 TernopilBari TernopilLvivStryiMukachevoRozivka (Zakarpatska oblast)TriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

36 hod. 40 min.

So

14:30 – 09:00 TernopilPoznan TernopilLvivKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLesznoPoznan

18 hod. 30 min.

Po, St, Pá

14:30 – 14:30 TernopilSzczecin TernopilLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

24 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 14:30 TernopilSzczecin TernopilLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

24 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 07:55 TernopilPoznan TernopilLvivKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLesznoPoznan

17 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

14:40 – 21:36 TernopilKhust TernopilRohatinBurshtynGalychKhust

6 hod. 56 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

14:45 – 22:45 TernopilShatsk TernopilBrodyBerestechkoGorokhivIvanychi (Volynska obl.)NovovolynskVolodymyr-VolynskyiLiubomlShatsk

8 hod. 0 min.

Po, Pá, So, Ne

15:00 – 23:50 TernopilKyiv TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKyiv

8 hod. 50 min.

So

15:00 – 20:00 TernopilChernivtsi TernopilKolomyyaChernivtsi

5 hod. 0 min.

So

15:00 – 13:10 TernopilSzczecin TernopilLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

22 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 09:00 TernopilJelenia Gora TernopilZolochivLvivKrakowKatowiceGliwiceWroclawJelenia Gora

17 hod. 30 min.

St, Ne

15:30 – 21:00 TernopilMalaga TernopilLvivStryiMukachevoUzhgorodGeronaBarcelonaTarragonaCastellón de la PlanaValenciaAlicanteMurciaCartagenaAlmeriaMalaga

53 hod. 30 min.

St

15:30 – 05:10 TernopilTatarbunary TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaTatarbunary

13 hod. 40 min.

Ne

15:40 – 07:00 TernopilKherson TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

15 hod. 20 min.

Denně

15:40 – 07:00 TernopilKherson TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

15 hod. 20 min.

Denně

15:45 – 07:00 TernopilKherson TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

15 hod. 15 min.

Denně

15:45 – 07:00 TernopilKherson TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

15 hod. 15 min.

Denně

15:45 – 07:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

15 hod. 15 min.

Denně

15:45 – 07:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

15 hod. 15 min.

Denně

15:45 – 07:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

15 hod. 15 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

16:00 – 09:05 TernopilPoznan TernopilZolochivLvivKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

17 hod. 5 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

16:00 – 10:00 TernopilSlupsk TernopilLvivLvivLublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

18 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 08:00 TernopilZielona Gora TernopilLvivLvivKrakowKatowiceWroclawZielona Gora

16 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 05:45 TernopilWroclaw TernopilLvivKrakowKrakow AirportOpoleWroclaw

13 hod. 45 min.

St

16:50 – 11:00 TernopilJelenia Gora TernopilLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaJelenia Gora

18 hod. 10 min.

Denně

17:20 – 10:00 TernopilKalisz TernopilLvivRadomWarszawaLodzTurekKalisz

16 hod. 40 min.

Čt

17:30 – 10:00 TernopilPoznan TernopilLvivLvivKrakowKatowiceWroclawLesznoPoznan

16 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 10:00 TernopilWroclaw TernopilLvivKrakowKrakow AirportOpoleWroclaw

16 hod. 0 min.

St, Ne

18:50 – 15:00 TernopilPraha TernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

20 hod. 10 min.

Po

18:50 – 15:00 TernopilPraha TernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceBrnoPraha

20 hod. 10 min.

Čt, So, Ne

19:00 – 06:00 TernopilWarszawa TernopilLvivWarszawa

11 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 08:40 TernopilWalbrzych TernopilKrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

13 hod. 10 min.

Denně

19:40 – 07:40 TernopilLodz TernopilLvivLublinWarszawaLodz

12 hod. 0 min.

Denně

19:50 – 23:35 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsia

3 hod. 45 min.

Ne

19:50 – 18:00 TernopilSzczecin TernopilLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

22 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 23:30 TernopilShehyni TernopilLvivShehyni

3 hod. 40 min.

Denně

20:00 – 07:30 TernopilWarszawa TernopilLvivLublinWarszawa

11 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 06:20 TernopilWarszawa TernopilLvivWarszawa

10 hod. 20 min.

Denně

20:05 – 12:00 TernopilWroclaw TernopilLvivRzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

15 hod. 55 min.

Denně

20:05 – 17:05 TernopilZielona Gora TernopilLvivLublinWarszawa airport ChopinaWarszawaLodzKoninPoznanPoznan airportGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Gora

21 hod. 0 min.

Denně

20:30 – 13:30 TernopilPraha TernopilLvivLvivKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

17 hod. 0 min.

20:40 – 00:30 TernopilBorschiv TernopilChortkivBorschiv

3 hod. 50 min.

So

20:50 – 11:20 TernopilKherson TernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

14 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 15:20 TernopilGdynia TernopilZolochivLvivLublinWarszawaPlonskMlawaOlsztynekOlsztynOstrodaElblagGdanskGdynia

18 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 18:10 TernopilPlzeň TernopilZolochivLvivPrzemyslKatowiceTychyBielsko-BialaCieszynFrydek-MistekOstravaOlomoucBrnoPrahaRokycanyPlzeň

21 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

21:00 – 15:20 TernopilGdynia TernopilZolochivLvivZamoscLublinWarszawaPlonskMlawaOlsztynekOlsztynOstrodaElblagGdanskGdynia

18 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 15:45 TernopilPlzeň TernopilZolochivLvivKatowiceTychyBielsko-BialaCieszynFrydek-MistekOstravaOlomoucBrnoPrahaRokycanyPlzeň

18 hod. 45 min.

21:00 – 23:10 TernopilLviv TernopilZolochivLviv

2 hod. 10 min.

Denně

21:25 – 03:55 TernopilKovel TernopilZolochivLvivZhovkvaChervonohradNovovolynskVolodymyr-VolynskyiKovel

6 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

21:30 – 19:45 TernopilPila TernopilZolochivLvivPrzemyslRzeszowTarnowKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninPoznanChodzieżPila

22 hod. 15 min.

Denně

21:30 – 23:55 TernopilLviv TernopilLviv

2 hod. 25 min.

Denně

21:30 – 23:55 TernopilLviv TernopilZolochivLviv

2 hod. 25 min.

Denně

21:35 – 02:20 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

4 hod. 45 min.

Denně

21:35 – 02:20 TernopilVinnytsia TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

4 hod. 45 min.

Denně

21:35 – 03:55 TernopilKovel TernopilZolochivLvivZhovkvaChervonohradNovovolynskVolodymyr-VolynskyiKovel

6 hod. 20 min.

Út, Pá, Ne

22:10 – 14:00 TernopilKherson TernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaMykolaivKherson

15 hod. 50 min.

Čt

22:30 – 11:10 TernopilWroclaw TernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

12 hod. 40 min.

Út, Čt, So

22:30 – 11:10 TernopilWroclaw TernopilLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleOpoleWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

23:59 – 19:00 TernopilMelitopol TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

19 hod. 1 min.

Denně

23:59 – 15:00 TernopilKherson TernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

15 hod. 1 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., Zhivova 7 in the city of Ternopil contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Ternopil

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací