• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40

Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:10 – 06:15 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

6 hod. 5 min.

Denně

00:20 – 08:40 RivneUzhgorod RivneLvivStryiMukachevoUzhgorod

8 hod. 20 min.

Denně

00:25 – 21:50 RivneMariupol RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrBerdychivVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKhersonOleshky (Khersonskaia Obl.)Nova KakhovkaKakhovkaMelitopolBerdyanskMariupol

21 hod. 25 min.

Denně

00:30 – 04:00 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 30 min.

01:10 – 06:00 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

4 hod. 50 min.

Ne

01:20 – 09:20 RivneUman RivneOstrogNetishynSlavutaKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUman

8 hod. 0 min.

Denně

01:20 – 19:15 RivneWroclaw RivneLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

17 hod. 55 min.

Po, St, Pá, So

01:20 – 11:00 RivneTyachiv RivneLvivStryiMukachevoIrshavaKhustTyachiv

9 hod. 40 min.

Denně

01:30 – 05:00 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

01:40 – 20:40 RivneGenichesk RivneZhytomyrKyivKyivCherkasyKropyvnytskyiBobrynetsMykolaivKhersonNova KakhovkaKakhovkaNovotroitske (Khersonska obl.)Genichesk

19 hod. 0 min.

St

01:45 – 06:00 RivneLviv RivneLviv

4 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

02:00 – 07:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

02:15 – 07:15 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

02:20 – 08:05 RivneTruskavec RivneDubnoLvivStryiDrohobychTruskavec

5 hod. 45 min.

Denně

02:20 – 08:05 RivneTruskavec RivneDubnoLvivStryiDrohobychTruskavec

5 hod. 45 min.

Denně

02:25 – 05:25 RivneChervonohrad RivneDubnoBrodyRadekhiv (Lvivska obl.)Chervonohrad

3 hod. 0 min.

Denně

02:30 – 13:00 RivneSalerno RivneLutskLvivUdinePadovaBolognaFirenzeRomeNapoliSalerno

34 hod. 30 min.

Čt

02:30 – 06:00 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 30 min.

Čt

02:30 – 06:00 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 30 min.

02:40 – 15:25 RivneKharkiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyiv airport BoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkiv

12 hod. 45 min.

Čt, So

03:00 – 18:35 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

15 hod. 35 min.

Denně

03:00 – 18:35 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

15 hod. 35 min.

Denně

03:00 – 18:35 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

15 hod. 35 min.

Denně

03:00 – 18:35 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

15 hod. 35 min.

Denně

03:00 – 08:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

03:05 – 07:30 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

4 hod. 25 min.

Denně

03:10 – 08:00 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

4 hod. 50 min.

Ne

03:15 – 12:00 RivneBukovel (Polianytsia) RivneDubnoRadyvylivBrodyOleskoLvivRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremcheTatarivBukovel (Polianytsia)

8 hod. 45 min.

Denně

03:20 – 10:00 RivneIvano-Frankivsk RivneLvivIvano-Frankivsk

6 hod. 40 min.

Denně

03:20 – 07:30 RivneLviv RivneLutskLviv

4 hod. 10 min.

Denně

03:30 – 23:45 RivnePoznan RivneDubnoRadyvylivBrodyLvivLublinWarszawaLodzPoznan

20 hod. 15 min.

Denně

03:40 – 16:25 RivneKharkiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyiv airport BoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkiv

12 hod. 45 min.

Čt, So

03:40 – 16:25 RivneKharkiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyiv airport BoryspilPyriatynLubnyMyrhorodPoltavaKharkiv

12 hod. 45 min.

Čt, Pá, Ne

03:50 – 09:25 RivneVinnytsia RivneOstrogNetishynSlavutaKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

5 hod. 35 min.

Denně

04:00 – 23:30 RivneGdansk RivneLutskKovelLublinWarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

19 hod. 30 min.

04:00 – 06:30 RivneKovel RivneLutskKovel

2 hod. 30 min.

04:00 – 11:40 RivneChernihiv RivneZhytomyrKyivChernihiv

7 hod. 40 min.

Denně

04:00 – 09:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

04:10 – 16:00 RivneKharkiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

11 hod. 50 min.

Denně

04:10 – 16:00 RivneKharkiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

11 hod. 50 min.

Denně

04:30 – 08:00 RivneKhmelnytskyi RivneZdolbunivOstrogNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

3 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

04:30 – 21:20 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

16 hod. 50 min.

Denně

04:30 – 08:00 RivneKhmelnytskyi RivneZdolbunivOstrogNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

3 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

05:00 – 10:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

05:00 – 10:05 RivneVinnytsia RivneOstrogNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

5 hod. 5 min.

Út, So, Ne

05:00 – 00:45 RivneReggio Calabria RivneLutskBolognaRomeNapoliSalernoCosenzaAmanteaLamezia TermeReggio Calabria

43 hod. 45 min.

Čt

05:10 – 09:00 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 50 min.

Denně

05:30 – 21:30 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

16 hod. 0 min.

Denně

05:30 – 10:00 RivneMadrid RivneLvivStryiMukachevoUzhgorodGeronaBarcelonaTarragonaCastellón de la PlanaValenciaCuencaMadrid

52 hod. 30 min.

Čt

05:30 – 15:20 RivneSumy RivneZhytomyrKyivSumy

9 hod. 50 min.

So

05:35 – 10:40 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

5 hod. 5 min.

Út, Pá, Ne

05:35 – 06:35 RivneOstrog RivneZdolbunivOstrog

1 hod. 0 min.

Denně

05:45 – 10:20 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

4 hod. 35 min.

Pá, So, Ne

05:50 – 10:30 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

4 hod. 40 min.

Denně

05:55 – 15:35 RivnePoltava RivneZhytomyrKyivLubnyPoltava

9 hod. 40 min.

Denně

05:55 – 20:20 RivneDnipro RivneZhytomyrKyivLubnyPoltavaDnipro

14 hod. 25 min.

Denně

05:55 – 20:20 RivneDnipro RivneZhytomyrKyivLubnyPoltavaDnipro

14 hod. 25 min.

Denně

06:00 – 01:55 RivneRubizhne (Luganska obl.) RivneZhytomyrKyivKyivBoryspilPoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskRubizhne (Luganska obl.)

19 hod. 55 min.

Út, St, Pá, Ne

06:00 – 02:30 RivneKreminna (Luhanska obl.) RivneZhytomyrKyivKyivBoryspilPyriatynLubnyKhorolPoltavaChutoveValkyKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetskRubizhne (Luganska obl.)Kreminna (Luhanska obl.)

20 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, So

06:00 – 16:30 RivnePoltava RivneZhytomyrKyivLubnyPoltava

10 hod. 30 min.

Denně

06:00 – 16:30 RivnePoltava RivneZhytomyrKyivLubnyPoltava

10 hod. 30 min.

Denně

06:00 – 21:20 RivneMykolaiv RivneZhytomyrKyivUmanOdessaOdessaMykolaiv

15 hod. 20 min.

Čt, So

06:00 – 11:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

06:15 – 14:55 RivneCherkasy RivneZhytomyrKyivCherkasy

8 hod. 40 min.

So

06:25 – 10:30 RivneKhmelnytskyi RivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

4 hod. 5 min.

Denně

06:30 – 10:30 RivneKhmelnytskyi RivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

4 hod. 0 min.

Denně

06:40 – 20:00 RivneKryvyi Rih RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

13 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, So

06:45 – 11:30 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

4 hod. 45 min.

Denně

07:00 – 12:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 18:25 RivneKharkiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspilPoltavaKharkiv

11 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

07:02 – 10:15 RivneVarash (Kuznetsovsk) RivneNova LyubomyrkaKostopolSarny (Rivnenska obl.)Varash (Kuznetsovsk)

3 hod. 13 min.

Denně

07:20 – 08:00 RivneZdolbuniv RivneZdolbuniv

0 hod. 40 min.

Denně

07:40 – 14:10 RivneIvano-Frankivsk RivneDubnoKremenetsVyshnivetsTernopilBuchachIvano-Frankivsk

6 hod. 30 min.

Denně

07:40 – 09:40 RivneZhytomyr RivneZhytomyr

2 hod. 0 min.

Po, St, Pá, Ne

07:55 – 11:30 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 35 min.

Denně

08:00 – 13:00 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

08:00 – 13:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

08:05 – 13:00 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

4 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

08:10 – 00:35 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

16 hod. 25 min.

Denně

08:10 – 20:40 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

12 hod. 30 min.

Denně

08:10 – 20:40 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

12 hod. 30 min.

Denně

08:10 – 20:40 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

12 hod. 30 min.

Denně

08:10 – 02:00 RivneMariupol RivneZhytomyrKyivPoltavaNovomoskovskDniproZaporizhiaBerdyanskMariupol

17 hod. 50 min.

Ne

08:10 – 02:00 RivneMariupol RivneZhytomyrPoltavaDniproZaporizhiaBerdyanskMariupol

17 hod. 50 min.

Po

08:10 – 00:35 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivZaporizhia

16 hod. 25 min.

Denně

08:10 – 00:35 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivPyriatynKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhia

16 hod. 25 min.

Denně

08:10 – 14:05 RivneVinnytsia RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrBerdychivVinnytsia

5 hod. 55 min.

Denně

08:30 – 21:00 RivneKryvyi Rih RivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

12 hod. 30 min.

Denně

08:30 – 21:00 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

12 hod. 30 min.

Denně

08:30 – 21:00 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivKyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

12 hod. 30 min.

Denně

08:40 – 10:10 RivneLutsk RivneLutsk

1 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

08:40 – 16:45 RivneKamianets-Podilskiy RivneZdolbunivOstrogNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)DunaivtsiKamianets-Podilskiy

8 hod. 5 min.

Denně

09:00 – 01:30 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkivDniproZaporizhia

16 hod. 30 min.

Út, So

09:00 – 01:30 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivKyivPoltavaKharkivDniproZaporizhia

16 hod. 30 min.

So

09:00 – 14:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

09:45 – 14:00 RivneHeilbronn RivneLvivDresdenChemnitzHofNurnbergCrailsheimOhringenHeilbronn

28 hod. 15 min.

Út

09:45 – 13:38 RivneVolodymyr-Volynskyi RivneLutskVolodymyr-Volynskyi

3 hod. 53 min.

Denně

10:00 – 13:30 RivneDüsseldorf RivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDüsseldorf

27 hod. 30 min.

Po, Čt, Pá

10:00 – 13:00 RivneStuttgart airport RivneLvivDresdenChemnitzNurnbergIngolstadtMünchenUlmStuttgart airport

27 hod. 0 min.

Po

10:00 – 21:00 RivneKryvyi Rih RivneZhytomyrKyivPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi Rih

11 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 07:00 RivnePraha RivneLvivKrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

21 hod. 0 min.

Út, Pá

10:00 – 21:00 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivPyriatynPoltavaKharkiv

11 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 15:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

10:15 – 13:00 RivneKhmelnytskyi RivneZdolbunivOstrogNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

2 hod. 45 min.

Út, Čt, So

10:20 – 14:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

3 hod. 40 min.

Denně

10:20 – 12:50 RivneBrody RivneDubnoRadyvylivBrody

2 hod. 30 min.

Denně

10:25 – 12:30 RivneShumsk RivneZdolbunivOstrogShumsk

2 hod. 5 min.

Denně

10:30 – 17:15 RivneDüsseldorf RivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgKrefeldDüsseldorf

30 hod. 45 min.

10:30 – 19:00 RivneWarszawa RivneLutskKovelLublinWarszawa

8 hod. 30 min.

So

10:30 – 19:00 RivneWarszawa RivneLutskKovelLublinWarszawa

8 hod. 30 min.

Ne

10:40 – 16:00 RivneVinnytsia RivneZhytomyrVinnytsia

5 hod. 20 min.

So

10:40 – 12:50 RivneRadyvyliv RivneVarkovychiDubnoKozyn (Rivnenska obl.)Radyvyliv

2 hod. 10 min.

Denně

10:45 – 15:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

4 hod. 15 min.

Po, Pá, Ne

10:45 – 15:00 RivneKyiv RivneZhytomyrKyivKyiv

4 hod. 15 min.

Po, Út, So

10:50 – 23:00 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

12 hod. 10 min.

Denně

10:50 – 23:10 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

12 hod. 20 min.

Denně

10:50 – 23:10 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

12 hod. 20 min.

Denně

10:50 – 20:00 RivneChop RivneLvivStryiMukachevoUzhgorodChopChop

9 hod. 10 min.

Denně

10:50 – 23:00 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivPyriatynPoltavaKharkiv

12 hod. 10 min.

Denně

10:50 – 15:40 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

4 hod. 50 min.

Denně

10:50 – 13:00 RivneLiberec RivneDubnoRadyvylivBrodyLvivStryiMukachevoUzhgorodBudapestBrnoPrahaMlada BoleslavJablonec nad NisouLiberec

26 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 15:00 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

4 hod. 0 min.

So

11:00 – 15:30 RivneKyiv RivneZhytomyrKyivKyiv

4 hod. 30 min.

Po, St, Ne

11:00 – 16:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 16:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

11:10 – 15:30 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

4 hod. 20 min.

Denně

11:10 – 04:10 RivneGdansk RivneLutskLublinWarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGdansk

17 hod. 0 min.

Ne

11:45 – 15:30 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

3 hod. 45 min.

Út, St, So

11:45 – 15:30 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

3 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

11:45 – 15:30 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

3 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

11:45 – 15:30 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

3 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

11:45 – 15:30 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

3 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

11:45 – 15:30 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

3 hod. 45 min.

Po, Pá

11:45 – 15:30 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

3 hod. 45 min.

Út, So

11:55 – 17:45 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 50 min.

Ne

12:00 – 14:30 RivneKöln RivneLvivBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln

26 hod. 30 min.

Út, Pá, So

12:00 – 16:20 RivneStuttgart RivneLvivDresdenChemnitzZwickauHofBayreuthNurnbergIngolstadtMünchenAugsburgUlmStuttgart

28 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá, So

12:00 – 23:00 RivneKrakow RivneLvivKrakow

11 hod. 0 min.

St, Pá, So, Ne

12:00 – 17:30 RivneRostock RivneLvivDresdenLeipzigHalleDessauBerlinRostock

29 hod. 30 min.

St, Pá, So, Ne

12:00 – 16:00 RivneKarlsruhe RivneLvivDresdenChemnitzZwickauHofBayreuthNurnbergWurzburgAschaffenburgFrankfurt am MainDarmstadtHeidelbergMannheimKarlsruhe

28 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, So

12:00 – 15:40 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 40 min.

Ne

12:00 – 16:30 RivneShehyni RivneLvivShehyni

4 hod. 30 min.

St, Pá, So, Ne

12:00 – 05:00 RivneGdynia RivneLutskLublinWarszawaOstrodaElblagGdanskGdynia

17 hod. 0 min.

Čt

12:00 – 19:20 RivneAmsterdam RivneLvivBremenGroningenAmsterdam

31 hod. 20 min.

St, So

12:00 – 08:00 RivneWien RivneLvivStryiMukachevoUzhgorodBudapestWien

20 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá

12:00 – 20:00 RivneUzhgorod RivneLvivStryiMukachevoUzhgorod

8 hod. 0 min.

St, Pá, So

12:00 – 17:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

12:10 – 06:50 RivneGdynia RivneLutskKovelLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

18 hod. 40 min.

Denně

12:10 – 15:30 RivneYagodyn RivneLutskKovelYagodyn

3 hod. 20 min.

Denně

12:20 – 07:30 RivneBydgoszcz RivneDubnoBrodyLvivNiskoStalowa WolaSandomierzOpatowKielceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszcz

19 hod. 10 min.

Po, St

12:20 – 06:30 RivnePoznan RivneDubnoBrodyLvivRzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceStrzelce OpolskieOpoleBrzegOlawaWroclawSwidnicaJaworLegnicaLesznoPoznan

18 hod. 10 min.

Po, St

12:20 – 15:40 RivneLviv RivneDubnoBrodyLviv

3 hod. 20 min.

Po, St, Pá

12:30 – 20:00 RivneKosiv RivneDubnoKremenetsTernopilBuchachMonastyryskaIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

7 hod. 30 min.

Út, So

12:30 – 17:30 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Po, Pá

12:30 – 17:20 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

4 hod. 50 min.

Po, Pá

12:30 – 20:00 RivneKosiv RivneDubnoKremenetsTernopilBuchachMonastyryskaIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

7 hod. 30 min.

St, Ne

12:40 – 06:20 RivneZaporizhia RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv airport BoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkivKharkivKharkivDniproZaporizhia

17 hod. 40 min.

Út, So

12:45 – 23:59 RivneNapoli RivneLvivStryiUdineMestrePadovaFerraraBolognaFirenzeRomeNapoli

35 hod. 14 min.

Út

13:00 – 18:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

So

13:00 – 18:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

13:05 – 10:45 RivneGoleniow RivneKostopolSarny (Rivnenska obl.)ManevychiLublinPulawyRadomTomaszow MazowieckiPiotrkow TrybunalskiLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniow

21 hod. 40 min.

Čt

13:20 – 22:00 RivneBukovel (Polianytsia) RivneDubnoRadyvylivBrodyOleskoLvivRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremcheTatarivBukovel (Polianytsia)

8 hod. 40 min.

Denně

13:20 – 14:25 RivneOstrog RivneZdolbunivOstrog

1 hod. 5 min.

Denně

13:50 – 19:10 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

5 hod. 20 min.

Po, Pá

13:55 – 09:50 RivneSzczecin RivneDubnoBrodyLvivLublinWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

19 hod. 55 min.

Denně

14:00 – 02:00 RivneSalerno RivneLvivTriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaFirenzeRomeNapoliSalerno

36 hod. 0 min.

Ne

14:00 – 03:00 RivneBari RivneLvivStryiMukachevoRozivka (Zakarpatska oblast)TriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaRavennaCesenaRiminiPesaroAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraVastoFoggiaBari

37 hod. 0 min.

Ne

14:00 – 17:00 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 0 min.

Ne

14:00 – 19:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 08:00 RivneSankt-Peterburg RivneZhytomyrBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

42 hod. 0 min.

Denně

14:05 – 13:30 RivneKolobrzeg RivneLutskLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalinKolobrzeg

23 hod. 25 min.

Út, Čt, So

14:05 – 20:15 RivneKhmelnytskyi RivneOstrogIziaslavAntoninyKrasylivKhmelnytskyi

6 hod. 10 min.

Denně

14:15 – 20:00 RivneStuttgart RivneLutskKovelDresdenJenaErfurtEisenachGiessenFrankfurt am MainMannheimStuttgart

29 hod. 45 min.

Čt

14:20 – 18:00 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 40 min.

Denně

14:20 – 19:00 RivneLviv RivneDubnoRadyvylivBrodyLviv

4 hod. 40 min.

Denně

14:20 – 01:30 RivneChernivtsi RivneDubnoKremenetsZbarazhTernopilBerezhanyRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosivVyzhnytsiaChernivtsi

11 hod. 10 min.

St, So

14:20 – 19:00 RivneLviv RivneDubnoLviv

4 hod. 40 min.

Denně

14:25 – 12:30 RivneSlupsk RivneLutskVolodymyr-VolynskyiZamoscLublinRadomPiotrkow TrybunalskiLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupsk

22 hod. 5 min.

Denně

14:40 – 21:25 RivneKöln RivneLutskBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldUnnaDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln

30 hod. 45 min.

14:40 – 21:45 RivneBila Tserkva RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBila Tserkva

7 hod. 5 min.

Denně

14:45 – 10:40 RivneSwinoujscie RivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

19 hod. 55 min.

Denně

14:50 – 08:15 RivneKielce RivneLvivYavorivKrakowKatowiceCzestochowaKielce

17 hod. 25 min.

Čt, Ne

14:50 – 05:30 RivneLodz RivneLvivYavorivPiotrkow TrybunalskiLodz

14 hod. 40 min.

Čt, Ne

14:50 – 05:30 RivneLodz RivneLvivYavorivPiotrkow TrybunalskiLodz

14 hod. 40 min.

Čt, Ne

14:50 – 11:05 RivneLodz RivneLvivYavorivKrakowKatowiceCzestochowaKielcePiotrkow TrybunalskiLodz

20 hod. 15 min.

Čt, Ne

15:00 – 12:00 RivnePlzen RivneLvivKatowiceWroclawLegnicaZgorzelecBogatyniaLiberecMlada BoleslavPrahaRokycanyPlzen

21 hod. 0 min.

Čt

15:00 – 07:00 RivneGdansk RivneLutskYagodynLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

16 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

15:00 – 21:50 RivneIvano-Frankivsk RivneDubnoKremenetsVyshnivetsTernopilBuchachIvano-Frankivsk

6 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 20:25 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

5 hod. 25 min.

Denně

15:00 – 20:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

15:05 – 20:15 RivneKhmelnytskyi RivneZdolbunivOstrogNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

5 hod. 10 min.

Denně

15:10 – 07:00 RivneWroclaw RivneLutskKovelLublinWarszawaLodzWroclaw

15 hod. 50 min.

Denně

15:10 – 08:00 RivneWroclaw RivneLutskKovelLublinWarszawaLodzWroclaw

16 hod. 50 min.

Denně

15:10 – 08:30 RivneWien RivneLvivKrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoWien

17 hod. 20 min.

15:10 – 06:00 RivneWien RivneLvivKatowiceOstravaOlomoucBrnoWien

14 hod. 50 min.

15:20 – 06:30 RivneZywiec RivneLutskKovelLiubomlRzeszowKrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-BialaZywiec

15 hod. 10 min.

Út, St, Čt, So, Ne

15:30 – 20:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

4 hod. 30 min.

Denně

15:50 – 08:00 RivneSankt-Peterburg RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBryanskKalugaMoskvaSankt-Peterburg

40 hod. 10 min.

St, So

15:50 – 09:40 RivneSzczecin RivneLutskLublinWarszawaLodzPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

17 hod. 50 min.

Čt, Pá, Ne

16:00 – 19:30 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 21:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

16:10 – 19:40 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 30 min.

Út

16:10 – 17:10 RivneDubno RivneVarkovychiDubno

1 hod. 0 min.

Denně

16:20 – 06:00 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivPyriatynPoltavaKharkivKharkiv

13 hod. 40 min.

Denně

16:40 – 14:10 RivneKoszalin RivneLutskVolodymyr-VolynskyiWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

21 hod. 30 min.

Denně

16:40 – 14:10 RivneKoszalin RivneLutskLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

21 hod. 30 min.

Denně

16:40 – 18:10 RivneLutsk RivneLutsk

1 hod. 30 min.

Denně

16:40 – 19:30 RivneVolodymyr-Volynskyi RivneLutskVolodymyr-Volynskyi

2 hod. 50 min.

Denně

16:40 – 14:10 RivneKoszalin RivneLutskWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

21 hod. 30 min.

Denně

16:40 – 14:10 RivneKoszalin RivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowKolobrzegKoszalin

21 hod. 30 min.

Denně

16:50 – 13:00 RivneSwiebodzin RivneLutskVolodymyr-VolynskyiRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

20 hod. 10 min.

Denně

16:50 – 13:00 RivneSwiebodzin RivneLutskVolodymyr-VolynskyiRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

20 hod. 10 min.

Denně

16:50 – 13:00 RivneSwiebodzin RivneLutskRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GóraSwiebodzin

20 hod. 10 min.

Denně

17:00 – 05:40 RivneWarszawa RivneKostopolSarny (Rivnenska obl.)KovelYagodynChelmLublinWarszawa

12 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

17:00 – 22:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 11:30 RivneMoskva RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspilMoskva

18 hod. 10 min.

Út, So

17:20 – 23:30 RivneBoryspil RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspil

6 hod. 10 min.

Út, So

17:20 – 22:20 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

So

17:20 – 20:50 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

17:20 – 22:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

4 hod. 40 min.

So

17:25 – 19:55 RivneBrody RivneDubnoRadyvylivBrody

2 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 09:30 RivnePoznan RivneDubnoRadyvylivBrodyBuskLvivLublinWarszawaLodzPoznan

16 hod. 0 min.

Denně

17:30 – 12:00 RivneZielona Góra RivneDubnoRadyvylivBrodyBuskLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Góra

18 hod. 30 min.

Denně

17:50 – 10:00 RivneCzestochowa RivneLutskKovelLublinWarszawaLodzPiotrkow TrybunalskiRadomskoCzestochowa

16 hod. 10 min.

Denně

17:55 – 04:45 RivneWarszawa RivneDubnoRadyvylivBrodyLvivLublinWarszawa

10 hod. 50 min.

St

17:55 – 04:45 RivneWarszawa RivneDubnoRadyvylivBrodyRadekhiv (Lvivska obl.)ChervonohradLublinWarszawa

10 hod. 50 min.

Čt, So

18:00 – 13:00 RivneZielona Góra RivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaLubinPolkowiceNowa SolZielona Góra

19 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

18:00 – 21:30 RivneLviv RivneBrodyLviv

3 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

18:00 – 15:00 RivneStargard Szczecinski RivneLvivZamoscLublinWarszawaLodzWrzesniaPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowStargard Szczecinski

21 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

18:00 – 23:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 16:20 RivneKoszalin RivneLutskLvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdyniaSlupskKoszalin

22 hod. 20 min.

Denně

18:10 – 22:00 RivneYagodyn RivneDubnoLutskKovelYagodyn

3 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

18:15 – 14:00 RivneSzczecin RivneDubnoLutskKovelChelmLublinWarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

19 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

18:15 – 14:00 RivneSzczecin RivneDubnoLutskKovelChelmLublinWarszawaLodzKoninPoznanSwiebodzinGorzów WielkopolskiSzczecin

19 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

18:20 – 11:00 RivneZielona Góra RivneLublinWarszawaLodzPoznanZielona Góra

16 hod. 40 min.

Denně

18:20 – 20:00 RivneSarny (Rivnenska obl.) RivneKostopolSarny (Rivnenska obl.)

1 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

18:30 – 08:30 RivneLodz RivneDubnoRadyvylivBrodyRadekhiv (Lvivska obl.)ChervonohradLublinWarszawaLodz

14 hod. 0 min.

Denně

18:30 – 09:30 RivneLodz RivneDubnoRadyvylivBrodyRadekhiv (Lvivska obl.)ChervonohradLublinWarszawaLodz

15 hod. 0 min.

Denně

18:40 – 08:15 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

13 hod. 35 min.

Denně

18:40 – 08:15 RivneKharkiv RivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

13 hod. 35 min.

Denně

18:45 – 23:30 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

4 hod. 45 min.

19:00 – 12:00 RivneWroclaw RivneLvivPrzemyslJaroslawPrzeworskLancutRzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

17 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

19:00 – 17:25 RivneZielona Góra RivneLvivLublinWarszawaWarszawa airport ChopinaLodzLodzKoninPoznanGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Góra

22 hod. 25 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

19:00 – 22:30 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

19:00 – 23:59 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

4 hod. 59 min.

Denně

19:20 – 09:30 RivneWroclaw RivneDubnoRadyvylivBrodyBuskLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclaw

14 hod. 10 min.

Denně

19:20 – 23:10 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 50 min.

Út, Čt, Pá, Ne

19:30 – 15:30 RivnePraha RivneLvivKrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KralovePraha

20 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 14:30 RivneWejherowo RivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

19 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 14:30 RivneWejherowo RivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

19 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 15:30 RivnePraha RivneLvivKrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KralovePraha

20 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 17:00 RivneSwinoujscie RivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

21 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 23:00 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 15:00 RivneSzczecin RivneLutskLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecin

19 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 15:50 RivneSlupsk RivneLutskRadomGrojecPlockWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdyniaWejherowoSlupsk

20 hod. 20 min.

Denně

19:30 – 09:30 RivneWroclaw RivneDubnoRadyvylivBrodyBuskLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclaw

14 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 22:30 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 15:30 RivnePraha RivneLvivKrakowKrakow AirportKatowiceWroclawHradec KralovePardubicePraha

20 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 14:30 RivneWejherowo RivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

19 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 14:30 RivneWejherowo RivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaWejherowo

19 hod. 0 min.

Denně

19:50 – 15:00 RivneSzczecin RivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecin

19 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 12:30 RivnePoznan RivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

16 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 12:30 RivnePoznan RivneLvivKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

16 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 12:30 RivnePoznan RivneLvivKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

16 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 17:00 RivneSwinoujscie RivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanGorzów WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

21 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 12:30 RivnePoznan RivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

16 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 23:40 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 50 min.

Denně

19:50 – 21:00 RivneLutsk RivneLutsk

1 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 15:30 RivnePraha RivneLvivHradec KralovePraha

19 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 23:40 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 50 min.

Denně

20:00 – 06:15 RivneWarszawa RivneLublinWarszawa

10 hod. 15 min.

Denně

20:00 – 01:00 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Čt

20:00 – 01:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv

5 hod. 0 min.

Čt

20:00 – 01:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

20:30 – 00:50 RivneKyiv RivneZhytomyrKyiv

4 hod. 20 min.

Ne

20:30 – 13:15 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivDniproZaporizhia

16 hod. 45 min.

Ne

20:40 – 06:40 RivneSolotvyno RivneLvivLvivStryiMukachevoIrshavaKhustTyachivSolotvyno

10 hod. 0 min.

Denně

20:45 – 06:15 RivneKropyvnytskyi RivneZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyi

9 hod. 30 min.

Ne

21:00 – 02:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 04:30 RivneUzhgorod RivneLvivStryiMukachevoUzhgorod

7 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 05:00 RivneRome RivneLvivMestreBolognaFirenzePerugiaFolignoTerniRome

31 hod. 0 min.

Čt

22:00 – 03:00 RivneKyiv RivneKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 03:00 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 0 min.

Denně

22:15 – 14:50 RivnePoznan RivneWarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiJarocinPoznan

16 hod. 35 min.

Denně

22:20 – 14:25 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKyivLubnyPoltavaDniproZaporizhia

16 hod. 5 min.

Út, Pá, Ne

22:20 – 07:00 RivneBukovel (Polianytsia) RivneDubnoRadyvylivBrodyOleskoLvivRohatinBurshtynGalychIvano-FrankivskNadvirnaDelatynYaremcheTatarivBukovel (Polianytsia)

8 hod. 40 min.

Denně

22:40 – 14:00 RivneWalbrzych RivneLvivKrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

15 hod. 20 min.

Denně

22:40 – 12:55 RivneCzestochowa RivneLutskLublinWarszawaLodzCzestochowa

14 hod. 15 min.

Denně

23:10 – 05:05 RivneKyiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

5 hod. 55 min.

Denně

23:50 – 10:30 RivneLodz RivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaLodz

10 hod. 40 min.

Út, Čt

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40 in the city of Rivne contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Rivne

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací