• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., ul. Kijevska 40

Aut. Nádr., ul. Kijevska 40: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:50 – 17:00 RivnePoznan RivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

16 hod. 10 min.

Denně

00:50 – 17:00 RivnePoznan RivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

16 hod. 10 min.

Denně

00:50 – 17:00 RivnePoznan RivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

16 hod. 10 min.

Denně

00:50 – 17:00 RivnePoznan RivneLvivKrakowKatowiceWroclawPoznan

16 hod. 10 min.

Denně

00:55 – 10:25 RivneCherkasy RivneZhytomyrKievCherkasyCherkasy

9 hod. 30 min.

Denně

01:20 – 07:00 RivneVinnytsia RivneOstrogNetishynSlavutaKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

5 hod. 40 min.

Denně

01:20 – 19:15 RivneWroclaw RivneLvivRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

17 hod. 55 min.

Po, St, Pá, So

01:20 – 13:30 RivneKalisz RivneLublinRadomWarszawaLodzTurekKalisz

12 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

01:20 – 13:30 RivneKalisz RivneLutskLublinRadomWarszawaLodzTurekKalisz

12 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

01:35 – 06:05 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 30 min.

Po, Čt, So

01:35 – 07:00 RivneKamianets-Podilskiy RivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)DunaivtsiKamianets-Podilskiy

5 hod. 25 min.

Denně

01:50 – 07:20 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

5 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

01:50 – 06:30 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

4 hod. 40 min.

Denně

01:50 – 07:20 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

5 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, So

02:10 – 14:45 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

12 hod. 35 min.

Denně

02:10 – 15:00 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkivKharkiv

12 hod. 50 min.

Denně

02:10 – 14:45 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

12 hod. 35 min.

Denně

02:10 – 14:50 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

12 hod. 40 min.

Denně

02:10 – 18:50 RivneZaporizhia RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

16 hod. 40 min.

Denně

02:10 – 18:50 RivneZaporizhia RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

16 hod. 40 min.

Denně

02:15 – 07:15 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

02:25 – 14:45 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievKievPoltavaKharkiv

12 hod. 20 min.

Denně

02:25 – 14:45 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievKievPoltavaKharkiv

12 hod. 20 min.

Denně

02:30 – 16:30 RivnePavlohrad RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKremenchukDniprodzerzhynskDniproPavlohrad

14 hod. 0 min.

Denně

02:40 – 07:10 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

4 hod. 30 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

02:40 – 07:10 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

4 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

03:00 – 23:30 RivnePraha RivneLvivRzeszowTarnowKrakowKatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-BialaCieszynOstravaOlomoucBrnoPraha

20 hod. 30 min.

St

03:00 – 22:15 RivneGenova RivneLvivUdineMestrePadovaVicenzaVeronaBresciaBergamoMilanoTorinoSavonaGenova

43 hod. 15 min.

St

03:00 – 20:30 RivneNapoli RivneLvivUzhgorodUdineFirenzeNapoli

41 hod. 30 min.

St

03:00 – 22:00 RivneRoma RivneLvivRiminiAnconaSan Benedetto del TrontoPescaraAvezzanoRoma

43 hod. 0 min.

St

03:10 – 06:40 RivneNovovolynsk RivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

3 hod. 30 min.

Denně

03:10 – 10:15 RivneLviv RivneLutskVolodymyr-VolynskyiChervonohradVelyki MostyLviv

7 hod. 5 min.

Denně

03:20 – 07:50 RivneKhmelnytskyi RivneOstrogNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

4 hod. 30 min.

Po, St, So

03:20 – 07:50 RivneKhmelnytskyi RivneOstrogNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

4 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

03:30 – 02:30 RivneSlubice RivneLvivTarnowKrakowKatowiceWroclawLegnicaZielona GoraSwiebodzinSlubice

23 hod. 0 min.

St

03:30 – 08:00 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 30 min.

Ne

03:40 – 08:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

03:50 – 09:25 RivneVinnytsia RivneOstrogNetishynSlavutaKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

5 hod. 35 min.

Denně

03:50 – 19:35 RivneWroclaw RivneDubnoBrodyLvivLvivPrzemyslJaroslawRzeszowKrakowKatowiceWroclaw

15 hod. 45 min.

Út, Čt, So

03:55 – 15:15 RivneKremenchuk RivneZhytomyrKievCherkasyKremenchuk

11 hod. 20 min.

Denně

03:55 – 15:15 RivneKremenchuk RivneZhytomyrKievCherkasyKremenchuk

11 hod. 20 min.

Denně

04:00 – 09:00 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 0 min.

Denně

04:20 – 12:30 RivneBukovel (Polianytsia) RivneLvivIvano-FrankivskYaremcheBukovel (Polianytsia)

8 hod. 10 min.

Denně

04:25 – 21:35 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKievPoltavaDniproZaporizhia

17 hod. 10 min.

Pá, Ne

04:25 – 21:35 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKievPoltavaDniproZaporizhia

17 hod. 10 min.

Ne

04:30 – 08:00 RivneKhmelnytskyi RivneZdolbunivKremenetsShumskOstrogNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

3 hod. 30 min.

Denně

04:30 – 16:45 RivneOdessa RivneKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaOdessa

12 hod. 15 min.

Denně

04:35 – 08:00 RivneKhmelnytskyi RivneShumskNetishynSlavutaStarokostiantynivKhmelnytskyi

3 hod. 25 min.

Denně

05:00 – 17:50 RivneGliwice RivneLutskVolodymyr-VolynskyiZamoscRzeszowKrakowKatowiceBytomGliwice

12 hod. 50 min.

Denně

05:00 – 07:50 RivneVolodymyr-Volynskyi RivneLutskVolodymyr-Volynskyi

2 hod. 50 min.

Denně

05:15 – 15:15 RivneKremenchuk RivneZhytomyrKievCherkasyKremenchuk

10 hod. 0 min.

Denně

05:20 – 22:30 RivneWroclaw RivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

17 hod. 10 min.

St, Pá

05:20 – 22:30 RivneWroclaw RivneLvivLublinWarszawaLodzWroclaw

17 hod. 10 min.

05:30 – 16:10 RivneWarszawa RivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskHrubieszowZamoscLublinWarszawa

10 hod. 40 min.

Denně

05:30 – 09:20 RivneUhryniv (Lvivska obl.) RivneKlevanDernoLutskTorchyn (Volynska obl.)Zaturtsi (Volynska obl.)Viynytsia (Volynska obl.)Volodymyr-VolynskyiNovovolynskUhryniv (Lvivska obl.)

3 hod. 50 min.

Denně

05:35 – 10:40 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 5 min.

Út, Pá, Ne

05:35 – 11:30 RivneBoryspil RivneZhytomyrKievBoryspil

5 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

05:35 – 11:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 55 min.

Denně

05:40 – 11:15 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 35 min.

Ne

05:45 – 11:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 45 min.

Denně

05:50 – 10:45 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 55 min.

Denně

05:50 – 16:35 RivneOdessa RivneKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaOdessa

10 hod. 45 min.

Denně

05:55 – 15:35 RivnePoltava RivneZhytomyrKievLubnyPoltava

9 hod. 40 min.

Denně

05:55 – 15:35 RivnePoltava RivneZhytomyrKievLubnyPoltava

9 hod. 40 min.

Denně

05:55 – 20:00 RivneDnipro RivneZhytomyrKievLubnyPoltavaKrasnohradDnipro

14 hod. 5 min.

Denně

06:15 – 14:55 RivneCherkasy RivneZhytomyrKievCherkasy

8 hod. 40 min.

Út

06:30 – 12:35 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

6 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

06:30 – 03:25 RivneSievierodonetsk RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievBoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetska obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

20 hod. 55 min.

Po, St, Pá

06:30 – 05:00 RivneMariupol RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupol

22 hod. 30 min.

Po, St, Pá

06:30 – 12:35 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

6 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

06:30 – 00:30 RivneMarganets RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievBila TserkvaKorsun-ShevchenkivskyiGorodysche (Cherkaska obl.)CherkasySmilaKropyvnytskyiKryvyi RihNikopolMarganets

18 hod. 0 min.

Po, St, Pá

06:30 – 10:30 RivneKhmelnytskyi RivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

4 hod. 0 min.

Denně

06:30 – 05:00 RivneMariupol RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

22 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

06:30 – 05:00 RivneMariupol RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

22 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

06:30 – 05:00 RivneMariupol RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskDniprodzerzhynskDniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

22 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

06:40 – 16:40 RivneKropyvnytskyi RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

10 hod. 0 min.

Po, Čt, So

06:40 – 16:40 RivneKropyvnytskyi RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

10 hod. 0 min.

So

06:45 – 12:00 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 15 min.

Po, Pá

06:50 – 13:05 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

6 hod. 15 min.

Po, Čt, So

06:50 – 13:05 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

6 hod. 15 min.

Po, Čt, So

07:00 – 12:55 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 55 min.

Čt, Ne

07:00 – 01:00 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKievKremenchukDniproZaporizhia

18 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 01:00 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKievKremenchukDniproZaporizhia

18 hod. 0 min.

Denně

07:25 – 18:30 RivneKropyvnytskyi RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

11 hod. 5 min.

Denně

07:25 – 18:30 RivneKropyvnytskyi RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

11 hod. 5 min.

Denně

07:25 – 18:30 RivneKropyvnytskyi RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievCherkasyKropyvnytskyi

11 hod. 5 min.

Denně

07:25 – 18:30 RivneKropyvnytskyi RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievCherkasyKropyvnytskyi

11 hod. 5 min.

Denně

07:25 – 12:15 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 50 min.

Denně

07:25 – 12:15 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 50 min.

Denně

07:30 – 15:35 RivneChernihiv RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievBrovaryChernihiv

8 hod. 5 min.

Denně

07:40 – 13:30 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

5 hod. 50 min.

Denně

08:00 – 12:30 RivneKiev RivneZhytomyrKievKiev

4 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 12:45 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 45 min.

Po, Út, Pá, So

08:00 – 13:00 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 0 min.

Po, Pá

08:05 – 14:25 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

6 hod. 20 min.

Denně

08:05 – 10:20 RivneTernopil RivneDubnoKremenetsTernopil

2 hod. 15 min.

Po, Čt, So

08:10 – 20:40 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

12 hod. 30 min.

Denně

08:10 – 20:40 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

12 hod. 30 min.

Denně

08:10 – 20:40 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

12 hod. 30 min.

Denně

08:15 – 12:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 15 min.

Denně

08:30 – 17:30 RivneWarszawa RivneLutskKovelChelmLublinWarszawa

9 hod. 0 min.

Denně

08:30 – 17:30 RivneWarszawa RivneLutskKovelChelmLublinWarszawa

9 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

08:40 – 13:45 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 5 min.

Po, Pá

09:00 – 01:30 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKievKievLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

16 hod. 30 min.

Út, Čt, So

09:00 – 01:30 RivneZaporizhia RivneZhytomyrKievKievLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

16 hod. 30 min.

Út, So

09:00 – 13:30 RivneKiev RivneZhytomyrKievKiev

4 hod. 30 min.

Út, So

09:00 – 13:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 30 min.

Ne

09:15 – 14:40 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 25 min.

Denně

09:40 – 20:55 RivneLodz RivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodz

11 hod. 15 min.

St, Pá, Ne

10:00 – 17:15 RivneFrankfurt am Main RivneLvivDresdenNurnbergRegensburgMünchenStuttgart airportFrankfurt am Main

31 hod. 15 min.

Út, Pá

10:00 – 12:00 RivneNurnberg RivneLvivDresdenChemnitzHofNurnberg

26 hod. 0 min.

Út, So

10:00 – 14:35 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 35 min.

Denně

10:00 – 14:35 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 35 min.

Denně

10:00 – 14:35 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 35 min.

Denně

10:00 – 07:00 RivnePraha RivneLvivKrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

21 hod. 0 min.

Út, Pá

10:00 – 15:00 RivneKiev RivneZhytomyrKievKiev

5 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 13:30 RivneDüsseldorf RivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

27 hod. 0 min.

Po, St, Pá

10:30 – 15:00 RivneHeilbronn RivneLvivLvivChemnitzGeraNurnbergIngolstadtMünchenUlmStuttgart airportHeilbronn

28 hod. 30 min.

Po, Pá

10:30 – 16:00 RivneKiev RivneZhytomyrKievKiev

5 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 16:00 RivneKiev RivneZhytomyrKievKiev

5 hod. 30 min.

Denně

10:35 – 00:35 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

14 hod. 0 min.

Ne

10:35 – 00:35 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

14 hod. 0 min.

Ne

10:40 – 18:30 RivneKosiv RivneDubnoKremenetsTernopilBuchachMonastyryskaIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

7 hod. 50 min.

Út, Čt, So

10:50 – 23:00 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

12 hod. 10 min.

Denně

10:50 – 23:00 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

12 hod. 10 min.

Denně

10:50 – 23:00 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

12 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 15:00 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 0 min.

St, So

11:00 – 14:30 RivneDortmund RivneLvivCottbusBerlinSchwerinHamburgBremenOsnabruckMunsterDortmund

27 hod. 30 min.

Út, So

11:15 – 09:40 RivneSwinoujscie RivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecinSwinoujscie

22 hod. 25 min.

Denně

11:30 – 16:10 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 40 min.

Po, So

11:30 – 15:30 RivneKöln airport RivneLvivDresdenErfurtKasselDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

28 hod. 0 min.

11:45 – 15:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

3 hod. 45 min.

Út, So

11:45 – 15:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

3 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

11:45 – 15:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

3 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

11:45 – 15:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

3 hod. 45 min.

Út, So, Ne

11:45 – 15:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

3 hod. 45 min.

Út, St, So, Ne

11:45 – 15:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

3 hod. 45 min.

St, Ne

11:55 – 16:55 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 0 min.

Út, So

12:00 – 14:30 RivneKöln airport RivneLvivBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

26 hod. 30 min.

St, So

12:00 – 16:20 RivneStuttgart airport RivneLvivDresdenChemnitzZwickauHofBayreuthNurnbergIngolstadtMünchenAugsburgUlmStuttgart airport

28 hod. 20 min.

St, Pá, So, Ne

12:00 – 23:00 RivneKrakow RivneLvivKrakow

11 hod. 0 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 17:30 RivneRostock RivneLvivDresdenLeipzigHalleDessauBerlinRostock

29 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

12:00 – 15:00 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 0 min.

St, Pá, So, Ne

12:00 – 16:00 RivneKarlsruhe RivneLvivDresdenChemnitzZwickauHofBayreuthNurnbergWurzburgFrankfurt am MainDarmstadtHeidelbergMannheimKarlsruhe

28 hod. 0 min.

St, Pá, So, Ne

12:00 – 15:30 RivneSwisttal RivneLvivFrankfurt am OderBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldHammDortmundBochumEssenDuisburgDüsseldorfKöln airportSwisttal

27 hod. 30 min.

St, So

12:00 – 15:00 RivneLviv RivneLviv

3 hod. 0 min.

St, So

12:25 – 22:10 RivneWarszawa RivneLutskKovelChelmLublinWarszawa

9 hod. 45 min.

Denně

12:50 – 07:00 RivneGdynia RivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

18 hod. 10 min.

Denně

12:50 – 09:50 RivneSzczecin RivneLutskPoznanPilaGorzow WielkopolskiSzczecin

21 hod. 0 min.

Denně

12:50 – 07:00 RivneGdynia RivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

18 hod. 10 min.

Denně

12:50 – 18:45 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKorostyshivKiev

5 hod. 55 min.

Denně

12:50 – 07:00 RivneGdynia RivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

18 hod. 10 min.

Denně

12:50 – 07:00 RivneGdynia RivneLutskLublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

18 hod. 10 min.

Denně

12:50 – 07:00 RivneGdynia RivneLutskLublinLodzWloclawekBydgoszczGdanskGdynia

18 hod. 10 min.

Denně

12:50 – 10:00 RivneSzczecin RivneLutskLublinWarszawaLodzKoninPoznanPilaGorzow WielkopolskiSzczecin

21 hod. 10 min.

Denně

12:50 – 07:00 RivneGdynia RivneLutskLublinLodzWloclawekGdanskGdynia

18 hod. 10 min.

Denně

12:50 – 09:50 RivneSzczecin RivneLutskPoznanPilaGorzow WielkopolskiSzczecin

21 hod. 0 min.

Denně

12:50 – 07:00 RivneGdynia RivneLutskLublinLodzWloclawekGdanskGdynia

18 hod. 10 min.

Denně

12:50 – 09:50 RivneSzczecin RivneLutskPoznanPilaGorzow WielkopolskiSzczecin

21 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 17:00 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKiev

4 hod. 0 min.

Út, So

13:00 – 18:00 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKiev

5 hod. 0 min.

Čt, Ne

13:00 – 06:55 RivneBari RivneLvivTriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaRiminiAnconaPescaraTermoliSan SeveroFoggiaAndriaBari

41 hod. 55 min.

13:00 – 18:00 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKiev

5 hod. 0 min.

Čt

13:15 – 22:05 RivneZagreb RivneLvivUzhgorodBudapestWienBratislavaZagreb

32 hod. 50 min.

Čt, So

13:15 – 21:30 RivneUzhgorod RivneLvivUzhgorod

8 hod. 15 min.

Čt, So

13:15 – 06:10 RivnePlzeň RivneDubnoLvivOstravaOlomoucBrnoPrahaPlzeň

16 hod. 55 min.

Denně

13:20 – 18:00 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

4 hod. 40 min.

13:20 – 18:30 RivneMilano RivneLvivTriesteMonfalconeUdineMestrePadovaVicenzaVeronaBresciaBergamoMilano

29 hod. 10 min.

Út

13:30 – 10:00 RivnePraha RivneLvivKrakowFrydek-MistekBrnoPraha

20 hod. 30 min.

Út, Pá

13:50 – 19:00 RivneKhmelnytskyi RivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

5 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 20:00 RivneStuttgart airport RivneLutskKovelDresdenLeipzigJenaErfurtEisenachGiessenMannheimKarlsruheStuttgart airport

30 hod. 0 min.

Čt, So

14:00 – 02:00 RivneSalerno RivneLvivTriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaFirenzeRomaNapoliSalerno

36 hod. 0 min.

Ne

14:00 – 20:00 RivneStuttgart airport RivneLutskKovelDresdenLeipzigJenaErfurtEisenachGiessenMannheimKarlsruheStuttgart airport

30 hod. 0 min.

Čt

14:15 – 20:00 RivneKöln airport RivneLutskBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldUnnaDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln airport

29 hod. 45 min.

Út, Pá

14:50 – 10:00 RivneRiga RivneLutskKovelMarijampolėKaunasŠiauliaiJelgavaRiga

19 hod. 10 min.

Ne

15:00 – 07:00 RivneGdansk RivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

16 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

15:00 – 07:00 RivneGdansk RivneLutskLublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

16 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

15:00 – 07:15 RivneBielsko-Biala RivneLutskGorokhivChervonohradNovovolynskVolodymyr-VolynskyiRzeszowKrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-Biala

16 hod. 15 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

15:15 – 11:55 RivnePraha RivneLvivWroclawLegnicaLiberecMlada BoleslavPraha

20 hod. 40 min.

Ne

15:20 – 04:00 RivneWroclaw RivneLutskKovelLublinWarszawaLodzWroclaw

12 hod. 40 min.

Denně

15:50 – 23:30 RivneBila Tserkva RivneZhytomyrKievBila Tserkva

7 hod. 40 min.

Denně

16:10 – 14:30 RivneGdynia RivneDubnoBrodyLvivLvivChervonohradLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

22 hod. 20 min.

16:20 – 20:05 RivneNovovolynsk RivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

3 hod. 45 min.

Denně

16:20 – 07:40 RivneWroclaw RivneLutskLublinWarszawaLodzWroclaw

15 hod. 20 min.

Denně

16:20 – 04:40 RivnePoznan RivneLutskKovelChelmLublinWarszawaLodzPoznan

12 hod. 20 min.

St, So, Ne

16:20 – 07:50 RivnePiotrkow Trybunalski RivneDubnoLvivKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow Trybunalski

15 hod. 30 min.

Denně

16:20 – 07:50 RivnePiotrkow Trybunalski RivneDubnoLvivKrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow Trybunalski

15 hod. 30 min.

Denně

16:20 – 04:40 RivnePoznan RivneLutskKovelChelmLublinWarszawaLodzPoznan

12 hod. 20 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

16:25 – 06:00 RivneMykolaiv RivneZhytomyrKievUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaiv

13 hod. 35 min.

So

16:40 – 11:30 RivneMoskva RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievMoskva

18 hod. 50 min.

Út, Čt, So

17:00 – 05:40 RivneWarszawa RivneKostopolSarny (Rivnenska obl.)KovelChelmLublinWarszawa

12 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 14:20 RivneKoszalin RivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecinSwinoujscieKolobrzegKoszalin

21 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 14:20 RivneKoszalin RivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecinSwinoujscieKolobrzegKoszalin

21 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 18:30 RivneLutsk RivneLutsk

1 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 05:40 RivneWarszawa RivneKostopolSarny (Rivnenska obl.)KovelLublinWarszawa

12 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 08:00 RivneLodz RivneLutskKovelChelmLublinPulawyRadomGrojecWarszawaBlonieBramkiSochaczewLowiczGlownoLodz

15 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 22:50 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 50 min.

Denně

17:10 – 07:00 RivneKrakow RivneLutskKovelLiubomlPulawyRadomKielceKrakow

13 hod. 50 min.

Denně

17:10 – 14:00 RivneGdynia RivneLutskLublinWarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

20 hod. 50 min.

Denně

17:10 – 13:30 RivneLegnica RivneLvivKielceCzestochowaOpoleWroclawLegnica

20 hod. 20 min.

Denně

17:10 – 13:30 RivneLegnica RivneLvivKielceCzestochowaOpoleWroclawLegnica

20 hod. 20 min.

Denně

17:10 – 10:50 RivneLegnica RivneLutskZamoscTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnica

17 hod. 40 min.

Denně

17:10 – 10:50 RivneLegnica RivneLutskZamoscTarnowKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnica

17 hod. 40 min.

Denně

17:10 – 18:40 RivneLutsk RivneLutsk

1 hod. 30 min.

Denně

17:10 – 14:00 RivneGdynia RivneLutskLublinWarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

20 hod. 50 min.

Denně

17:10 – 14:00 RivneGdynia RivneLutskLublinWarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

20 hod. 50 min.

Denně

17:10 – 14:00 RivneGdynia RivneLutskLublinWarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

20 hod. 50 min.

Denně

17:20 – 10:05 RivneLodz RivneDubnoLvivKrakowKatowiceCzestochowaPiotrkow TrybunalskiLodz

16 hod. 45 min.

Denně

17:30 – 10:50 RivneGdansk RivneLutskKovelLublinWarszawaWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

17 hod. 20 min.

Út, Čt, So

17:30 – 10:50 RivneGdansk RivneLutskKovelLublinWarszawaWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

17 hod. 20 min.

Út, Čt, So

18:10 – 05:50 RivneWarszawa RivneDubnoLutskKovelChelmLublinWarszawa

11 hod. 40 min.

Denně

18:10 – 05:50 RivneWarszawa RivneDubnoLutskKovelChelmLublinWarszawa

11 hod. 40 min.

Denně

18:10 – 21:10 RivneKovel RivneDubnoLutskKovel

3 hod. 0 min.

Denně

18:20 – 15:30 RivnePraha RivneLvivKrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

21 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 15:30 RivnePraha RivneLvivKrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

21 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 11:00 RivneZielona Gora RivneLublinWarszawaLodzPoznanZielona Gora

16 hod. 40 min.

Denně

18:20 – 15:30 RivnePraha RivneLvivKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

21 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 15:30 RivnePraha RivneLvivKrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

21 hod. 10 min.

Denně

18:30 – 08:30 RivneLodz RivneDubnoRadyvylivBrodyRadekhiv (Lvivska obl.)ChervonohradLublinWarszawaLodz

14 hod. 0 min.

Denně

18:30 – 07:30 RivneWarszawa RivneLutskLublinWarszawa

13 hod. 0 min.

Čt

18:30 – 07:30 RivneWarszawa RivneLutskLublinWarszawaWarszawa

13 hod. 0 min.

Čt

18:30 – 08:00 RivneWarszawa RivneLutskChelmLublinWarszawa

13 hod. 30 min.

Ne

18:30 – 09:30 RivneWarszawa RivneLutskLublinWarszawa

15 hod. 0 min.

Ne

18:30 – 10:25 RivneGdynia RivneLutskLublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdynia

15 hod. 55 min.

So, Ne

18:40 – 07:50 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

13 hod. 10 min.

Denně

18:40 – 08:35 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

13 hod. 55 min.

Denně

18:40 – 07:50 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievKharkiv

13 hod. 10 min.

Denně

18:40 – 07:50 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

13 hod. 10 min.

Denně

18:40 – 07:50 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

13 hod. 10 min.

Denně

18:40 – 07:50 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievKharkiv

13 hod. 10 min.

Denně

18:40 – 07:50 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

13 hod. 10 min.

Denně

18:40 – 07:50 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

13 hod. 10 min.

Denně

18:40 – 08:35 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

13 hod. 55 min.

Denně

18:40 – 07:50 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

13 hod. 10 min.

Denně

18:40 – 08:35 RivneKharkiv RivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

13 hod. 55 min.

Denně

19:00 – 12:00 RivneWroclaw RivneLvivJaroslawPrzeworskLancutRzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

17 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 17:05 RivneZielona Gora RivneLvivLublinWarszawa airport ChopinaWarszawaLodzKoninPoznanPoznan airportGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Gora

22 hod. 5 min.

Denně

19:00 – 13:00 RivnePraha RivneLvivKrakowKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

18 hod. 0 min.

Po, St, Pá

19:00 – 11:05 RivneSzczecin RivneLutskLublinWarszawaPoznanSzczecin

16 hod. 5 min.

Denně

19:00 – 14:15 RivnePoznan RivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaLodzKoninPoznan

19 hod. 15 min.

Denně

19:00 – 12:00 RivneWroclaw RivneLvivJaroslawPrzeworskLancutRzeszowDebicaTarnowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

17 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 17:05 RivneZielona Gora RivneLvivLublinWarszawa airport ChopinaWarszawaLodzKoninPoznanPoznan airportGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Gora

22 hod. 5 min.

Denně

19:10 – 10:10 RivneWroclaw RivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

15 hod. 0 min.

Út, Čt, So

19:10 – 10:10 RivneWroclaw RivneDubnoBrodyLvivRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

15 hod. 0 min.

So

19:30 – 12:30 RivnePoznan RivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaLodzKoninPoznan

17 hod. 0 min.

Denně

19:45 – 06:00 RivneKropyvnytskyi RivneZhytomyrKievCherkasyKropyvnytskyi

10 hod. 15 min.

Ne

19:50 – 15:00 RivneSzczecin RivneLutskVolodymyr-VolynskyiLublinWarszawaPoznanSzczecin

19 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 12:30 RivnePoznan RivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

16 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 12:30 RivnePoznan RivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

16 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 12:30 RivnePoznan RivneLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

16 hod. 40 min.

Denně

19:50 – 15:00 RivneSzczecin RivneLutskVolodymyr-VolynskyiChelmLublinWarszawaPoznanSzczecin

19 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 17:00 RivneSwinoujscie RivneLutskChelmLublinWarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

21 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 06:15 RivneWarszawa RivneLublinWarszawa

10 hod. 15 min.

Denně

20:00 – 01:00 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 0 min.

Čt

20:30 – 14:20 RivneJelenia Gora RivneLutskLublinWarszawaLodzSieradzKepnoWroclawJelenia Gora

17 hod. 50 min.

St, So

21:00 – 15:45 RivnePoznan RivneLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawPoznan

18 hod. 45 min.

St, Čt, So, Ne

21:10 – 14:35 RivneWroclaw RivneLutskLublinWarszawaLodzWroclaw

17 hod. 25 min.

21:10 – 14:35 RivneWroclaw RivneLutskLublinWarszawaLodzWroclaw

17 hod. 25 min.

21:30 – 07:40 RivneWarszawa RivneLutskKovelChelmLublinWarszawa

10 hod. 10 min.

Denně

22:00 – 14:35 RivneZielona Gora RivneLutskLublinWarszawaLodzPoznanZielona Gora

16 hod. 35 min.

Denně

22:00 – 04:15 RivneRoma RivneLvivMestreCesenaPerugiaFolignoTerniRoma

30 hod. 15 min.

Čt

22:15 – 12:15 RivnePoznan RivneWarszawaLodzPoznan

14 hod. 0 min.

Denně

22:30 – 14:40 RivneGdynia RivneLutskLublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

16 hod. 10 min.

Denně

22:30 – 03:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

5 hod. 0 min.

22:40 – 14:00 RivneWalbrzych RivneLvivKrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

15 hod. 20 min.

Denně

23:10 – 05:05 RivneKiev RivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

5 hod. 55 min.

23:30 – 06:00 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

6 hod. 30 min.

Ne

23:30 – 06:00 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

6 hod. 30 min.

Ne

23:30 – 05:30 RivneKiev RivneZhytomyrKiev

6 hod. 0 min.

Ne

23:55 – 02:30 RivneNovovolynsk RivneLutskKovelVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

2 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:55 – 03:55 RivneKovel RivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

4 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

23:55 – 03:55 RivneKovel RivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

4 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

23:55 – 06:35 RivneZamosc RivneLutskKovelVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamosc

6 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:55 – 03:55 RivneKovel RivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

4 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

23:55 – 00:45 RivneGdynia RivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

24 hod. 50 min.

Po, St, Čt, So

23:55 – 02:30 RivneNovovolynsk RivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynsk

2 hod. 35 min.

Po, St, Čt, So

23:55 – 00:45 RivneGdynia RivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

24 hod. 50 min.

Po, St, Čt, So

23:59 – 02:00 RivneShepetivka RivneOstrogNetishynSlavutaShepetivka

2 hod. 1 min.

Denně

23:59 – 02:00 RivneShepetivka RivneOstrogNetishynSlavutaShepetivka

2 hod. 1 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 in the city of Rivne contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Rivne

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací