За часом від'їзду
За ціною

Aвтовокзал, ул.Киевская, 40

Aвтовокзал, ул.Киевская, 40: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 14:40 РівнеХерсон РівнеЖитомирКиївПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

14 год. 10 хв.

Сб

00:50 – 17:00 РівнеПознань РівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

16 год. 10 хв.

Кожен день

00:50 – 17:00 РівнеПознань РівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

16 год. 10 хв.

Кожен день

00:50 – 17:00 РівнеПознань РівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

16 год. 10 хв.

Кожен день

00:50 – 17:00 РівнеПознань РівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

16 год. 10 хв.

Кожен день

00:55 – 10:25 РівнеЧеркаси РівнеЖитомирКиївЧеркасиЧеркаси

9 год. 30 хв.

Кожен день

01:00 – 06:00 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

01:15 – 19:15 РівнеВроцлав РівнеЛьвівЯрославРяшівКраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

18 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

01:20 – 07:00 РівнеВінниця РівнеОстрогНетішинСлавутаХмельницькийВінницяВінниця

5 год. 40 хв.

Кожен день

01:20 – 13:30 РівнеКаліш РівнеЛюблінРадомВаршаваЛодзьТурекКаліш

12 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

01:20 – 13:30 РівнеКаліш РівнеЛюблінРадомВаршаваЛодзьТурекКаліш

12 год. 10 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

01:35 – 07:00 РівнеКамянець-Подільський РівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницькийЯрмолинці (Хмельницька обл.)ДунаївціКамянець-Подільський

5 год. 25 хв.

Пт, Сб

01:35 – 06:05 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 30 хв.

Пн, Чт, Сб

01:35 – 07:00 РівнеКамянець-Подільський РівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницькийЯрмолинці (Хмельницька обл.)ДунаївціКамянець-Подільський

5 год. 25 хв.

Кожен день

01:50 – 07:20 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

5 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

01:50 – 06:30 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

4 год. 40 хв.

Кожен день

01:50 – 07:20 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

5 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

02:10 – 14:45 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

12 год. 35 хв.

Кожен день

02:10 – 15:00 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

12 год. 50 хв.

Кожен день

02:10 – 14:45 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

12 год. 35 хв.

Кожен день

02:10 – 15:00 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

12 год. 50 хв.

Кожен день

02:25 – 14:45 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївКиївПолтаваХарків

12 год. 20 хв.

Кожен день

02:25 – 14:45 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївКиївПолтаваХарків

12 год. 20 хв.

Кожен день

02:30 – 08:05 РівнеТрускавець РівнеДубноЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

5 год. 35 хв.

Кожен день

02:30 – 16:30 РівнеПавлоград РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКременчукДніпродзержинськДніпроПавлоград

14 год. 0 хв.

Кожен день

02:30 – 16:30 РівнеПавлоград РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКременчукДніпродзержинськДніпроПавлоград

14 год. 0 хв.

Кожен день

02:40 – 07:10 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

4 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

02:40 – 07:10 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

4 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

03:00 – 23:30 РівнеПрага РівнеЛьвівРяшівТарнувКраківКатовіцеХожувТихиПщинаЧеховіце-ДзедзіцеБельсько-БялаЦешинОстраваОломоуцБрноПрага

20 год. 30 хв.

Ср

03:00 – 22:15 РівнеГенуя РівнеЛьвівУдінеМестреПадуяВіченцаВеронаБрешіяБергамоМіланТурінСавонаГенуя

43 год. 15 хв.

Ср

03:00 – 20:30 РівнеНеаполь РівнеЛьвівУжгородУдінеФлоренціяНеаполь

41 год. 30 хв.

Ср

03:10 – 06:40 РівнеНововолинськ РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

3 год. 30 хв.

Кожен день

03:10 – 10:15 РівнеЛьвів РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЧервоноградВеликі МостиЛьвів

7 год. 5 хв.

Кожен день

03:20 – 07:50 РівнеХмельницький РівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницький

4 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт

03:30 – 02:30 РівнеСлубіце РівнеЛьвівТарнувКраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінСлубіце

23 год. 0 хв.

Ср

03:30 – 19:30 РівнеДніпро РівнеЖитомирКиївБориспільПирятинПолтаваХарківДніпро

16 год. 0 хв.

Нд

03:30 – 15:00 РівнеАнтверпен РівнеЛьвівАрнемУтрехтАмстердамГаагаРоттердамАнтверпен

35 год. 30 хв.

Ср

03:30 – 19:30 РівнеДніпро РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспільПирятинПолтаваХарківДніпро

16 год. 0 хв.

Сб

03:40 – 08:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

03:45 – 12:30 РівнеБуковель (Поляниця) РівнеДубноБродиБуськЛьвівЯремчеБуковель (Поляниця)

8 год. 45 хв.

Ср, Чт, Пт

03:50 – 09:25 РівнеВінниця РівнеОстрогНетішинСлавутаХмельницькийВінницяВінниця

5 год. 35 хв.

Кожен день

03:50 – 19:35 РівнеВроцлав РівнеДубноБродиЛьвівЛьвівПеремишльЯрославРяшівКраківКатовіцеВроцлав

15 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

03:55 – 15:15 РівнеКременчук РівнеЖитомирКиївЧеркасиКременчук

11 год. 20 хв.

Кожен день

03:55 – 15:15 РівнеКременчук РівнеЖитомирКиївЧеркасиКременчук

11 год. 20 хв.

Кожен день

04:00 – 09:00 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 0 хв.

Кожен день

04:25 – 21:35 РівнеЗапоріжжя РівнеЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

17 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

04:25 – 21:35 РівнеЗапоріжжя РівнеЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

17 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

04:30 – 08:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Сб

04:30 – 13:55 РівнеВаршава РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршава

9 год. 25 хв.

Кожен день

04:30 – 08:00 РівнеХмельницький РівнеЗдолбунівКременецьШумськОстрогНетішинСлавутаШепетівкаІзяславСтарокостянтинівКрасилівХмельницький

3 год. 30 хв.

Кожен день

04:30 – 16:45 РівнеОдеса РівнеХмельницькийВінницяУманьОдесаОдеса

12 год. 15 хв.

Кожен день

04:30 – 12:30 РівнеБуковель (Поляниця) РівнеДубноБродиБуськЛьвівЯремчеБуковель (Поляниця)

8 год. 0 хв.

Ср, Чт, Пт

04:35 – 08:00 РівнеХмельницький РівнеШумськНетішинСлавутаСтарокостянтинівХмельницький

3 год. 25 хв.

Кожен день

05:15 – 15:15 РівнеКременчук РівнеЖитомирКиївЧеркасиКременчук

10 год. 0 хв.

Кожен день

05:20 – 22:30 РівнеВроцлав РівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

17 год. 10 хв.

Ср, Пт, Нд

05:20 – 22:30 РівнеВроцлав РівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

17 год. 10 хв.

Ср, Пт, Нд

05:35 – 10:40 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 5 хв.

Вт, Пт, Сб, Нд

05:35 – 11:30 РівнеБориспіль РівнеЖитомирКиївБориспіль

5 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

05:35 – 11:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 55 хв.

Кожен день

05:45 – 11:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 45 хв.

Кожен день

05:50 – 10:45 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 55 хв.

Кожен день

05:50 – 16:35 РівнеОдеса РівнеХмельницькийВінницяУманьОдесаОдеса

10 год. 45 хв.

Кожен день

05:55 – 15:35 РівнеПолтава РівнеЖитомирКиївЛубниПолтава

9 год. 40 хв.

Кожен день

05:55 – 15:35 РівнеПолтава РівнеЖитомирКиївЛубниПолтава

9 год. 40 хв.

Кожен день

05:55 – 20:00 РівнеДніпро РівнеЖитомирКиївЛубниПолтаваКрасноградДніпро

14 год. 5 хв.

Кожен день

06:00 – 21:20 РівнеМиколаїв РівнеЖитомирКиївУманьОдесаОдесаМиколаїв

15 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт

06:15 – 14:55 РівнеЧеркаси РівнеЖитомирКиївЧеркаси

8 год. 40 хв.

Вт

06:15 – 11:00 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 45 хв.

Сб, Нд

06:30 – 12:35 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

6 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

06:30 – 03:25 РівнеСєвєродонецьк РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспільПирятинЛубниПолтаваХарківЧугуївІзюмСловянськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

20 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт

06:30 – 05:00 РівнеМаріуполь РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріуполь

22 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

06:30 – 12:35 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

6 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

06:30 – 00:30 РівнеМарганець РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБіла ЦеркваКорсунь-ШевченківськийГородище (Черкаська обл.)ЧеркасиСмілаКропивницькийКривий РігНікопольМарганець

18 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

06:30 – 10:30 РівнеХмельницький РівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницький

4 год. 0 хв.

Кожен день

06:30 – 05:00 РівнеМаріуполь РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

22 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

06:30 – 05:00 РівнеМаріуполь РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

22 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

06:30 – 05:00 РівнеМаріуполь РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

22 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

06:40 – 16:40 РівнеКропивницький РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

10 год. 0 хв.

Пн, Чт

06:40 – 16:40 РівнеКропивницький РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

10 год. 0 хв.

Сб

06:45 – 12:00 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 15 хв.

Пн, Пт

06:50 – 13:05 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

6 год. 15 хв.

Пн, Чт, Сб

06:50 – 12:00 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

5 год. 10 хв.

Кожен день

07:00 – 12:55 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 55 хв.

Чт, Нд

07:00 – 01:00 РівнеЗапоріжжя РівнеЖитомирКиївКременчукДніпроЗапоріжжя

18 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 01:00 РівнеЗапоріжжя РівнеЖитомирКиївКременчукДніпроЗапоріжжя

18 год. 0 хв.

Кожен день

07:05 – 12:10 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 5 хв.

Кожен день

07:05 – 12:10 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 5 хв.

Кожен день

07:25 – 18:30 РівнеКропивницький РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

11 год. 5 хв.

Кожен день

07:25 – 20:00 РівнеКропивницький РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

12 год. 35 хв.

Кожен день

07:25 – 18:30 РівнеКропивницький РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

11 год. 5 хв.

Кожен день

07:25 – 18:30 РівнеКропивницький РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

11 год. 5 хв.

Кожен день

07:25 – 18:30 РівнеКропивницький РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

11 год. 5 хв.

Кожен день

07:30 – 15:35 РівнеЧернігів РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБровариЧернігів

8 год. 5 хв.

Кожен день

07:40 – 13:30 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

5 год. 50 хв.

Кожен день

08:00 – 12:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиївКиїв

4 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 12:45 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 45 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

08:00 – 13:00 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 0 хв.

Пн, Пт

08:05 – 14:25 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

6 год. 20 хв.

Кожен день

08:05 – 10:20 РівнеТернопіль РівнеДубноКременецьТернопіль

2 год. 15 хв.

Пн, Сб

08:10 – 20:40 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

12 год. 30 хв.

Кожен день

08:10 – 20:40 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

12 год. 30 хв.

Кожен день

08:10 – 20:40 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

12 год. 30 хв.

Кожен день

08:15 – 12:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 15 хв.

Кожен день

08:30 – 17:30 РівнеВаршава РівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршава

9 год. 0 хв.

Кожен день

08:40 – 13:45 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 5 хв.

Пн, Пт

09:00 – 01:30 РівнеЗапоріжжя РівнеЖитомирКиївКиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

16 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

09:00 – 01:30 РівнеЗапоріжжя РівнеЖитомирКиївКиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

16 год. 30 хв.

Вт, Сб

09:00 – 13:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиївКиїв

4 год. 30 хв.

Вт, Сб

09:00 – 13:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 30 хв.

Нд

09:30 – 14:45 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 15 хв.

Пт

09:40 – 20:55 РівнеЛодзь РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваЛодзь

11 год. 15 хв.

Пт, Нд

10:00 – 17:15 РівнеФранкфурт-на-Майні РівнеЛьвівДрезденХемніцНюрнбергРегенсбургМюнхенУльмШтутгарт аеропортФранкфурт-на-Майні

31 год. 15 хв.

Вт, Пт

10:00 – 14:35 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 35 хв.

Кожен день

10:00 – 14:35 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 35 хв.

Кожен день

10:00 – 14:35 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 35 хв.

Кожен день

10:00 – 07:00 РівнеПрага РівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

21 год. 0 хв.

Вт, Пт

10:00 – 15:00 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиївКиїв

5 год. 0 хв.

Кожен день

10:30 – 13:30 РівнеДюссельдорф РівнеЛьвівДрезденЛейпцигМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорф

27 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

10:30 – 15:00 РівнеХайльбронн РівнеЛьвівЛьвівХемніцГераНюрнбергІнгольштадтМюнхенУльмШтутгарт аеропортХайльбронн

28 год. 30 хв.

Пн, Пт

10:30 – 16:00 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиївКиїв

5 год. 30 хв.

Кожен день

10:30 – 16:00 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиївКиїв

5 год. 30 хв.

Кожен день

10:35 – 00:35 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

14 год. 0 хв.

Нд

10:35 – 00:35 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

14 год. 0 хв.

Нд

10:40 – 18:30 РівнеКосів РівнеДубноКременецьТернопільБучачМонастириськаІвано-ФранківськКоломияКосів

7 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

10:50 – 23:00 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

12 год. 10 хв.

Кожен день

10:50 – 23:00 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

12 год. 10 хв.

Кожен день

10:50 – 23:00 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

12 год. 10 хв.

Кожен день

11:00 – 14:30 РівнеДортмунд РівнеЛьвівКотбусБерлінШверінГамбургБременОснабрюкМюнстерДортмунд

27 год. 30 хв.

Вт, Сб

11:00 – 02:30 РівнеЗапоріжжя РівнеЖитомирКиївКиївПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

15 год. 30 хв.

Вт

11:15 – 09:40 РівнеСвіноуйсьце РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьце

22 год. 25 хв.

Кожен день

11:30 – 16:10 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 40 хв.

Пн, Сб

11:30 – 15:30 РівнеКельн аеропорт РівнеЛьвівДрезденЕрфуртКассельДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

28 год. 0 хв.

Пт

11:30 – 23:30 РівнеХарків РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївПирятинПолтаваХарків

12 год. 0 хв.

Сб

11:45 – 15:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

3 год. 45 хв.

Вт, Сб

11:45 – 15:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

3 год. 45 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

11:45 – 15:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

3 год. 45 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

11:45 – 15:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

3 год. 45 хв.

Вт, Сб, Нд

11:45 – 15:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

3 год. 45 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

11:55 – 16:55 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 0 хв.

Вт, Сб

12:00 – 14:30 РівнеКельн аеропорт РівнеЛьвівБерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

26 год. 30 хв.

Ср, Сб

12:00 – 16:20 РівнеШтутгарт аеропорт РівнеЛьвівДрезденХемніцЦвікауХофБайройтНюрнбергІнгольштадтМюнхенАугсбургУльмШтутгарт аеропорт

28 год. 20 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

12:00 – 23:00 РівнеКраків РівнеЛьвівКраків

11 год. 0 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

12:00 – 17:30 РівнеРосток РівнеЛьвівДрезденЛейпцигГаллеДессауБерлінРосток

29 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

12:00 – 15:00 РівнеЛьвів РівнеЛьвів

3 год. 0 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

12:00 – 16:00 РівнеКарлсруе РівнеЛьвівДрезденХемніцЦвікауХофБайройтНюрнбергВюрцбургАшаффенбургФранкфурт-на-МайніДармштадтГайдельбергМаннгеймКарлсруе

28 год. 0 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

12:25 – 22:10 РівнеВаршава РівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршава

9 год. 45 хв.

Кожен день

12:50 – 07:00 РівнеГдиня РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

18 год. 10 хв.

Кожен день

12:50 – 09:50 РівнеЩецин РівнеЛуцькПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

21 год. 0 хв.

Кожен день

12:50 – 07:00 РівнеГдиня РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

18 год. 10 хв.

Кожен день

12:50 – 18:45 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКоростишівКиїв

5 год. 55 хв.

Кожен день

12:50 – 07:00 РівнеГдиня РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

18 год. 10 хв.

Кожен день

12:50 – 07:00 РівнеГдиня РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

18 год. 10 хв.

Кожен день

12:50 – 07:00 РівнеГдиня РівнеЛуцькЛюблінЛодзьВлоцлавекБидгощГданськГдиня

18 год. 10 хв.

Кожен день

12:50 – 10:00 РівнеЩецин РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

21 год. 10 хв.

Кожен день

13:00 – 17:00 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

4 год. 0 хв.

Вт, Сб

13:00 – 18:00 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

5 год. 0 хв.

Чт, Нд

13:00 – 18:00 РівнеДюссельдорф РівнеЛейпцигБілефельдДортмундЕссенДуйсбургКрефельдДюссельдорф

29 год. 0 хв.

Сб

13:15 – 22:05 РівнеЗагреб РівнеЛьвівУжгородБудапештВіденьБратіславаЗагреб

32 год. 50 хв.

Чт, Сб

13:15 – 21:30 РівнеУжгород РівнеЛьвівУжгород

8 год. 15 хв.

Чт, Сб

13:15 – 06:10 РівнеПльзень РівнеДубноЛьвівОстраваОломоуцБрноПрагаПльзень

16 год. 55 хв.

Кожен день

13:20 – 18:00 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

4 год. 40 хв.

Пт

13:20 – 18:30 РівнеМілан РівнеЛьвівТрієстМонфальконеУдінеМестреПадуяВіченцаВеронаБрешіяБергамоМілан

29 год. 10 хв.

Вт

13:30 – 10:00 РівнеПрага РівнеЛьвівКраківФрідек-МістекБрноПрага

20 год. 30 хв.

Вт, Пт

13:50 – 19:00 РівнеХмельницький РівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницький

5 год. 10 хв.

Кожен день

14:00 – 20:00 РівнеШтутгарт аеропорт РівнеЛуцькКовельДрезденЛейпцигЄнаЕрфуртАйзенахГіссенМаннгеймКарлсруеШтутгарт аеропорт

30 год. 0 хв.

Чт, Сб

14:00 – 02:00 РівнеСалерно РівнеЛьвівУдінеМестреПадуяФеррараБолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

36 год. 0 хв.

Нд

14:15 – 20:00 РівнеКельн аеропорт РівнеЛуцькБерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдУннаДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

29 год. 45 хв.

Вт, Пт

14:20 – 07:00 РівнеПознань РівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваЛодзьПознань

16 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

14:30 – 14:40 РівнеЗлоценець РівнеЛьвівКраківКатовіцеСтшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛешноЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецинСтаргард-ЩецинськийЗлоценець

24 год. 10 хв.

Нд

14:45 – 07:00 РівнеЗапоріжжя РівнеЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

16 год. 15 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

14:50 – 10:00 РівнеРига РівнеЛуцькКовельМаріямполеКаунасШяуляйЄлгаваРига

19 год. 10 хв.

Нд

15:00 – 07:00 РівнеГданськ РівнеЛуцькЛюблінВаршаваОльштинОструдаЕльблонгГданськ

16 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

15:00 – 07:00 РівнеГданськ РівнеЛуцькЛюблінВаршаваОльштинОструдаЕльблонгГданськ

16 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

15:00 – 07:15 РівнеБельсько-Бяла РівнеЛуцькГорохівЧервоноградНововолинськВолодимир-ВолинськийГрубешівРяшівКраківКатовіцеТихиПщинаБельсько-Бяла

16 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

15:15 – 11:55 РівнеПрага РівнеЛьвівВроцлавЛегницяЛіберецьМлада-БолеславПрага

20 год. 40 хв.

Нд

15:20 – 04:00 РівнеВроцлав РівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

12 год. 40 хв.

Кожен день

15:50 – 23:30 РівнеБіла Церква РівнеЖитомирКиївБіла Церква

7 год. 40 хв.

Кожен день

16:00 – 04:40 РівнеПознань РівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршаваЛодзьПознань

12 год. 40 хв.

Ср, Нд

16:10 – 14:30 РівнеГдиня РівнеДубноБродиЛьвівЛьвівЧервоноградЛюблінВаршаваЛодзьТоруньБидгощГданськГдиня

22 год. 20 хв.

Кожен день

16:20 – 20:05 РівнеНововолинськ РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

3 год. 45 хв.

Кожен день

16:20 – 07:40 РівнеВроцлав РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

15 год. 20 хв.

Кожен день

16:25 – 06:00 РівнеМиколаїв РівнеЖитомирКиївУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаїв

13 год. 35 хв.

Сб

16:40 – 11:30 РівнеМосква РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївМосква

18 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

17:00 – 05:40 РівнеВаршава РівнеКостопольСарни (Рівненська обл.)КовельХелмЛюблінВаршава

12 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 14:20 РівнеКошалін РівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

21 год. 20 хв.

Кожен день

17:00 – 14:20 РівнеКошалін РівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

21 год. 20 хв.

Кожен день

17:00 – 18:30 РівнеЛуцьк РівнеЛуцьк

1 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 05:40 РівнеВаршава РівнеКостопольСарни (Рівненська обл.)КовельЛюблінВаршава

12 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 08:00 РівнеЛодзь РівнеЛуцькКовельХелмЛюблінПулавиРадомГруєцьВаршаваБлонеБрамкиСохачевЛовичГловноЛодзь

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 07:00 РівнеКраків РівнеЛуцькКовельЛюбомльПулавиРадомКельцеКраків

13 год. 50 хв.

Кожен день

17:10 – 14:00 РівнеГдиня РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

20 год. 50 хв.

Кожен день

17:10 – 13:30 РівнеЛегниця РівнеЛьвівКельцеЧенстоховаОполеВроцлавЛегниця

20 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 13:30 РівнеЛегниця РівнеЛьвівКельцеЧенстоховаОполеВроцлавЛегниця

20 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 10:50 РівнеЛегниця РівнеЛуцькЗамосцьТарнувКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегниця

17 год. 40 хв.

Кожен день

17:10 – 10:50 РівнеЛегниця РівнеЛуцькЗамосцьТарнувКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегниця

17 год. 40 хв.

Кожен день

17:10 – 18:40 РівнеЛуцьк РівнеЛуцьк

1 год. 30 хв.

Кожен день

17:10 – 14:00 РівнеГдиня РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

20 год. 50 хв.

Кожен день

17:10 – 10:00 РівнеБидгощ РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощ

16 год. 50 хв.

Кожен день

17:10 – 10:00 РівнеБидгощ РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощ

16 год. 50 хв.

Кожен день

17:20 – 10:05 РівнеЛодзь РівнеДубноЛьвівКраківКатовіцеЧенстоховаПйотркув-ТрибунальськийЛодзь

16 год. 45 хв.

Кожен день

17:20 – 10:05 РівнеЛодзь РівнеДубноЛьвівКраківКатовіцеЧенстоховаПйотркув-ТрибунальськийЛодзь

16 год. 45 хв.

Кожен день

17:30 – 10:50 РівнеГданськ РівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськ

17 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

18:10 – 05:50 РівнеВаршава РівнеДубноЛуцькКовельХелмЛюблінВаршава

11 год. 40 хв.

Кожен день

18:10 – 05:50 РівнеВаршава РівнеДубноЛуцькКовельХелмЛюблінВаршава

11 год. 40 хв.

Кожен день

18:10 – 21:10 РівнеКовель РівнеДубноЛуцькКовель

3 год. 0 хв.

Кожен день

18:20 – 15:30 РівнеПрага РівнеЛьвівКраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

21 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 15:30 РівнеПрага РівнеЛьвівКраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

21 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 11:00 РівнеЗелена Гура РівнеЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЗелена Гура

16 год. 40 хв.

Кожен день

18:20 – 15:30 РівнеПрага РівнеЛьвівКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

21 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 15:30 РівнеПрага РівнеЛьвівКраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

21 год. 10 хв.

Кожен день

18:30 – 08:30 РівнеЛодзь РівнеДубноРадивилівБродиРадехів (Львівська обл‎.)ЧервоноградЛюблінВаршаваЛодзь

14 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 07:30 РівнеВаршава РівнеЛуцькЛюблінВаршава

13 год. 0 хв.

Чт

18:30 – 07:30 РівнеВаршава РівнеЛуцькЛюблінВаршаваВаршава

13 год. 0 хв.

Чт

18:30 – 08:00 РівнеВаршава РівнеЛуцькХелмЛюблінВаршава

13 год. 30 хв.

Нд

18:30 – 09:30 РівнеВаршава РівнеЛуцькЛюблінВаршава

15 год. 0 хв.

Нд

18:40 – 07:50 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

13 год. 10 хв.

Кожен день

18:40 – 08:35 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

13 год. 55 хв.

Кожен день

18:40 – 07:50 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївХарків

13 год. 10 хв.

Кожен день

18:40 – 07:50 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

13 год. 10 хв.

Кожен день

18:40 – 08:10 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

13 год. 30 хв.

Кожен день

18:40 – 07:50 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївХарків

13 год. 10 хв.

Кожен день

18:40 – 08:10 РівнеХарків РівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

13 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 12:00 РівнеВроцлав РівнеЛьвівЯрославПшеворскЛаньцутРяшівДембицяТарнувКраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

17 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 17:05 РівнеЗелена Гура РівнеЛьвівЛюблінВаршава аеропорт ШопенаВаршаваЛодзьКонінПознаньПознань аеропортГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

22 год. 5 хв.

Кожен день

19:00 – 13:00 РівнеПрага РівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

18 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

19:00 – 11:05 РівнеЩецин РівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецин

16 год. 5 хв.

Кожен день

19:00 – 14:15 РівнеПознань РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознань

19 год. 15 хв.

Кожен день

19:00 – 21:00 РівнеШепетівка РівнеНетішинСлавутаШепетівка

2 год. 0 хв.

Кожен день

19:10 – 10:10 РівнеВроцлав РівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

15 год. 0 хв.

Вт, Чт

19:10 – 10:10 РівнеВроцлав РівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

15 год. 0 хв.

Сб

19:30 – 12:30 РівнеПознань РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознань

17 год. 0 хв.

Кожен день

19:45 – 06:00 РівнеКропивницький РівнеЖитомирКиївЧеркасиКропивницький

10 год. 15 хв.

Нд

19:50 – 15:00 РівнеЩецин РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецин

19 год. 10 хв.

Кожен день

19:50 – 12:30 РівнеПознань РівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 12:30 РівнеПознань РівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 12:30 РівнеПознань РівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 15:00 РівнеЩецин РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваПознаньЩецин

19 год. 10 хв.

Кожен день

19:50 – 17:00 РівнеСвіноуйсьце РівнеЛуцькХелмЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

21 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 06:15 РівнеВаршава РівнеЛюблінВаршава

10 год. 15 хв.

Кожен день

20:00 – 01:00 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 0 хв.

Чт

20:30 – 08:00 РівнеВаршава РівнеЛуцькЛюблінРадомВаршава

11 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Нд

20:30 – 14:20 РівнеЄленя-Гура РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьСерадзКемпноВроцлавЄленя-Гура

17 год. 50 хв.

Ср, Сб

21:00 – 15:45 РівнеПознань РівнеЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлавПознань

18 год. 45 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

21:10 – 14:35 РівнеВроцлав РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

17 год. 25 хв.

Пт

21:10 – 14:35 РівнеВроцлав РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

17 год. 25 хв.

Пт

21:30 – 07:40 РівнеВаршава РівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршава

10 год. 10 хв.

Кожен день

22:00 – 14:35 РівнеЗелена Гура РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЗелена Гура

16 год. 35 хв.

Кожен день

22:00 – 04:15 РівнеРим РівнеЛьвівМестреЧезенаПеруджаФолиньоТерніРим

30 год. 15 хв.

Чт

22:15 – 12:15 РівнеПознань РівнеВаршаваЛодзьПознань

14 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 14:40 РівнеГдиня РівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьТоруньБидгощГданськГдиня

16 год. 10 хв.

Кожен день

22:30 – 03:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

5 год. 0 хв.

Пт

22:40 – 14:00 РівнеВалбжих РівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавСвідницяВалбжих

15 год. 20 хв.

Кожен день

23:10 – 05:05 РівнеКиїв РівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

5 год. 55 хв.

Кожен день

23:30 – 06:00 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

6 год. 30 хв.

Нд

23:30 – 06:00 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

6 год. 30 хв.

Нд

23:30 – 05:30 РівнеКиїв РівнеЖитомирКиїв

6 год. 0 хв.

Нд

23:50 – 10:30 РівнеЛодзь РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваЛодзь

10 год. 40 хв.

Ср, Нд

23:55 – 06:35 РівнеЗамосць РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосць

6 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 03:55 РівнеКовель РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовель

4 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

23:55 – 03:55 РівнеКовель РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовель

4 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

23:55 – 06:35 РівнеЗамосць РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосць

6 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 03:55 РівнеКовель РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовель

4 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

23:55 – 00:45 РівнеГдиня РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьЛюблінПулавиВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

24 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:55 – 02:30 РівнеНововолинськ РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

2 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:55 – 00:45 РівнеГдиня РівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьЛюблінПулавиВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

24 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

Увага! Розклад автобусів по Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 в місті Рівне містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Рівне

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя