• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Дрогобыцкая, 35

Автовокзал, ул. Дрогобыцкая, 35: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
06:45 – 07:05 ТрускавецьСтебник (Львівська обл.) ТрускавецьСтебник (Львівська обл.)

0 год. 20 хв.

Сб

07:30 – 20:00 ТрускавецьВаршава ТрускавецьДрогобичСтрийЛьвівНовояворівськЯворівЯрославРяшівСтальова ВоляСандом’єжОпатувОстровець-СвентокшиськийРадомГруєцьВаршава

12 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

07:30 – 20:00 ТрускавецьВаршава ТрускавецьДрогобичСтрийЛьвівНовояворівськЯворівЯрославРяшівСтальова ВоляСандом’єжОпатувОстровець-СвентокшиськийРадомВоровВаршава

12 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

07:40 – 11:00 ТрускавецьЛьвів ТрускавецьЛьвів

3 год. 20 хв.

Пт, Нд

09:05 – 10:00 ТрускавецьБорислав ТрускавецьСтебник (Львівська обл.)Борислав

0 год. 55 хв.

Вт, Сб

10:50 – 11:05 ТрускавецьКарлові-Вари ТрускавецьДрогобичСтрийЛьвівЛьвівКатовіцеГрадец-КраловеПрагаПлзеньКарлові-Вари

24 год. 15 хв.

Чт, Сб

14:45 – 05:15 ТрускавецьВроцлав ТрускавецьСтебник (Львівська обл.)ДрогобичСтрийКраківКатовіцеОполеВроцлав

14 год. 30 хв.

Чт

17:30 – 05:05 ТрускавецьКиїв ТрускавецьДрогобичСтрийЛьвівДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 35 хв.

Кожен день

17:30 – 05:05 ТрускавецьКиїв ТрускавецьДрогобичСтрийЛьвівДубноРівнеБабин (Рівненська обл.)ГощаКорецьНовоград-ВолинськийЖитомирКоростишівКалинівка (Бучанський р-н)Стоянка (Київська обл.)Київ

11 год. 35 хв.

Кожен день

19:10 – 08:30 ТрускавецьКишинів ТрускавецьІвано-ФранківськБєльціКишинів

13 год. 20 хв.

Пн, Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Дрогобыцкая, 35 в місті Трускавець містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Трускавець

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя