• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., "Serdika"

Aut. Nádr., "Serdika": bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
05:30 – 09:00 SofiaHaskovo SofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

3 hod. 30 min.

Denně

06:00 – 09:30 SofiaHaskovo SofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

3 hod. 30 min.

Po, Čt, So

06:00 – 10:30 SofiaHaskovo SofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraHaskovo

4 hod. 30 min.

Denně

08:30 – 17:30 SofiaIstanbul SofiaPlovdivHaskovoEdirneIstanbul

9 hod. 0 min.

Denně

09:30 – 15:00 SofiaKassel SofiaPassauRegensburgNurnbergBayreuthHofJenaWeimarErfurtEisenachKassel

29 hod. 30 min.

Ne

09:45 – 10:30 SofiaNurnberg SofiaBudapestWienBrnoPrahaPlzeňNurnberg

24 hod. 45 min.

Út, Čt, So

10:00 – 15:00 SofiaThessaloniki SofiaPernikBlagoevgradThessaloniki

5 hod. 0 min.

Denně

10:00 – 06:45 SofiaPraha SofiaBratislavaBrnoPraha

20 hod. 45 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:00 – 15:45 SofiaKassel SofiaPrahaDresdenChemnitzGeraJenaWeimarErfurtEisenachKassel

28 hod. 45 min.

12:30 – 17:30 SofiaThessaloniki SofiaPernikBlagoevgradThessaloniki

5 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

12:30 – 17:30 SofiaThessaloniki SofiaPernikBlagoevgradThessaloniki

5 hod. 0 min.

So, Ne

13:00 – 16:30 SofiaHaskovo SofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

3 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 22:30 SofiaIstanbul SofiaPlovdivHaskovoEdirneIstanbul

9 hod. 0 min.

Denně

14:15 – 23:40 SofiaVarna SofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraSlivenBurgasVarna

9 hod. 25 min.

Denně

16:15 – 17:30 SofiaBerlin SofiaBudapestWienBrnoPrahaDresdenBerlin

25 hod. 15 min.

Denně

17:00 – 06:30 SofiaPiraeus SofiaBlagoevgradSandanskiSerresThessalonikiKateriniLarissaLamiaAthenyPiraeus

13 hod. 30 min.

Denně

20:30 – 00:00 SofiaHaskovo SofiaPazardzhikPlovdivHaskovo

3 hod. 30 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., "Serdika" in the city of Sofia contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Sofia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací