• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.

Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
05:50 – 09:45 SofiaStara Zagora SofiaPazardzhikPlovdivStara Zagora

3 hod. 55 min.

Denně

06:20 – 14:00 SofiaVarna SofiaPlevenVeliko TarnovoShumenVarna

7 hod. 40 min.

Út

07:10 – 11:30 SofiaRuse SofiaPlevenRuse

4 hod. 20 min.

Po, St, Pá

08:00 – 20:30 SofiaPiraeus SofiaBlagoevgradThessalonikiLarissaLamiaAthenyPiraeus

12 hod. 30 min.

St, Pá, So

10:00 – 17:00 SofiaKyiv SofiaVeliko TarnovoVarnaBolhradTatarbunaryOdessaKyiv

31 hod. 0 min.

Čt, Ne

13:20 – 21:30 SofiaVarna SofiaPazardzhikPlovdivStara ZagoraVarna

8 hod. 10 min.

Út, Pá, Ne

16:30 – 12:15 SofiaPraha SofiaWienBrnoPraha

19 hod. 45 min.

St, Pá, Ne

18:00 – 06:20 SofiaPiraeus SofiaBlagoevgradThessalonikiAthenyPiraeus

12 hod. 20 min.

Út, Čt, Ne

18:00 – 06:30 SofiaPiraeus SofiaBlagoevgradThessalonikiLarissaLamiaAthenyPiraeus

12 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 06:30 SofiaPiraeus SofiaBlagoevgradThessalonikiLarissaLamiaAthenyPiraeus

12 hod. 30 min.

Ne

18:00 – 13:00 SofiaOdessa SofiaVeliko TarnovoBolhradTatarbunaryOdessa

19 hod. 0 min.

Po, Pá

19:05 – 21:15 SofiaPlovdiv SofiaPazardzhikPlovdiv

2 hod. 10 min.

Čt, So, Ne

Attention! The bus timetable for Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd. in the city of Sofia contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Sofia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací