• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.

Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
05:50 – 09:45 СофіяСтара Загора СофіяПазарджикПловдивСтара Загора

3 год. 55 хв.

Кожен день

06:20 – 14:00 СофіяВарна СофіяПлевенВелико-ТирновоШуменВарна

7 год. 40 хв.

Вт

07:10 – 11:30 СофіяРусе СофіяПлевенРусе

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

08:00 – 20:30 СофіяПірей СофіяБлагоєвградСалонікиЛаріссаЛаміяАфіниПірей

12 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб

10:00 – 17:00 СофіяКиїв СофіяВелико-ТирновоВарнаБолградТатарбунариОдесаКиїв

31 год. 0 хв.

Чт, Нд

13:20 – 21:30 СофіяВарна СофіяПазарджикПловдивСтара ЗагораВарна

8 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

16:30 – 12:15 СофіяПрага СофіяВіденьБрноПрага

19 год. 45 хв.

Ср, Пт, Нд

18:00 – 06:20 СофіяПірей СофіяБлагоєвградСалонікиАфіниПірей

12 год. 20 хв.

Вт, Чт, Нд

18:00 – 06:30 СофіяПірей СофіяБлагоєвградСалонікиЛаріссаЛаміяАфіниПірей

12 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 06:30 СофіяПірей СофіяБлагоєвградСалонікиЛаріссаЛаміяАфіниПірей

12 год. 30 хв.

Нд

18:00 – 13:00 СофіяОдеса СофіяВелико-ТирновоБолградТатарбунариОдеса

19 год. 0 хв.

Пн, Пт

19:05 – 21:15 СофіяПловдив СофіяПазарджикПловдив

2 год. 10 хв.

Чт, Сб, Нд

Увага! Розклад автобусів по Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd. в місті Софія містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Софія

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя