• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал "Serdika"

Автовокзал "Serdika": розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
05:50 – 09:45 СофіяСтара Загора СофіяПазарджикПловдивСтара Загора

3 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

06:00 – 10:30 СофіяХасково СофіяПазарджикПловдивСтара ЗагораХасково

4 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

07:10 – 11:30 СофіяРусе СофіяПлевенРусе

4 год. 20 хв.

Ср, Пт, Нд

10:00 – 15:00 СофіяСалоніки СофіяПерникБлагоєвградСалоніки

5 год. 0 хв.

Кожен день

10:40 – 20:50 СофіяАмстердам СофіяПассауРеґенсбурґНюрнбергФранкфуртКельнАахенБрюссельАнтверпенБредаРоттердамГаагаАмстердам

34 год. 10 хв.

Чт

11:00 – 15:45 СофіяКассель СофіяПрагаДрезденХемніцХофЄнаВеймарЕрфуртАйзенахКассель

28 год. 45 хв.

Пт

13:00 – 16:30 СофіяХасково СофіяПазарджикПловдивХасково

3 год. 30 хв.

Кожен день

13:20 – 17:40 СофіяСтара Загора СофіяПазарджикПловдивСтара Загора

4 год. 20 хв.

Ср, Пт, Нд

14:15 – 23:40 СофіяВарна СофіяПазарджикПловдивСтара ЗагораСлівенБурґасВарна

9 год. 25 хв.

Пн, Чт, Сб

16:15 – 18:15 СофіяБерлін СофіяВіденьБрноПрагаДрезденБерлін

26 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

16:30 – 12:15 СофіяПрага СофіяВіденьБрноПрага

19 год. 45 хв.

Ср, Пт, Нд

17:00 – 06:30 СофіяПірей СофіяБлагоєвградСанданськийСерресСалонікиКатерініЛаріссаЛаміяАфіниПірей

13 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт

18:00 – 06:20 СофіяПірей СофіяБлагоєвградСалонікиАфіниПірей

12 год. 20 хв.

Ср, Пт, Нд

18:00 – 06:30 СофіяПірей СофіяБлагоєвградСалонікиЛаріссаЛаміяАфіниПірей

12 год. 30 хв.

Вт, Ср, Пт, Нд

20:10 – 01:20 СофіяКирджалі СофіяПазарджикПловдивХасковоКирджалі

5 год. 10 хв.

Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал "Serdika" в місті Софія містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Софія

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя