Літні знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Варненчик, 158

Автовокзал, ул. Варненчик, 158: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
06:00 – 14:00 ВарнаСофія ВарнаБурґасСофія

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Сб

06:00 – 11:00 ВарнаБурґас ВарнаСонячний берегБурґас

5 год. 0 хв.

Ср, Сб, Нд

07:00 – 23:55 ВарнаБремен ВарнаБурґасСлівенСтара ЗагораПловдивПазарджикСофіяВіденьБрноПрагаДрезденБерлінГамбурґБремен

40 год. 55 хв.

Кожен день

07:00 – 09:20 ВарнаБурґас ВарнаОбзорСонячний берегБурґас

2 год. 20 хв.

Вт

07:00 – 09:20 ВарнаБурґас ВарнаОбзорСонячний берегБурґас

2 год. 20 хв.

Вт, Пт

10:00 – 06:30 ВарнаПірей ВарнаШуменВелико-ТирновоПлевенБлагоєвградСалонікиЛаріссаЛаміяАфіниПірей

20 год. 30 хв.

Нд

10:00 – 06:30 ВарнаПірей ВарнаШуменВелико-ТирновоСалонікиЛаріссаЛаміяАфіниПірей

20 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 05:00 ВарнаОдеса ВарнаБолградОдеса

16 год. 0 хв.

Ср, Сб

14:00 – 05:30 ВарнаОдеса ВарнаКонстанцаОдеса

15 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб

15:00 – 06:00 ВарнаОдеса ВарнаКонстанцаБолградОдеса

15 год. 0 хв.

Сб

16:00 – 14:10 ВарнаКиїв ВарнаЗолоті піскиКраневоАлбенаБалчикРеніІзмаїлОдесаЛюбашівкаКриве ОзероУлянівка (Кіровоградська обл.)УманьЖашківБіла ЦеркваКиїв

22 год. 10 хв.

Ср, Сб

16:00 – 17:10 ВарнаЗапоріжжя ВарнаЗолоті піскиКраневоАлбенаБалчикОдесаКоблевеМиколаївХерсонМелітопольЗапоріжжя

25 год. 10 хв.

Ср, Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Варненчик, 158 в місті Варна містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Варна

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя