• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул.Вл.Варненчик 158

Автовокзал, ул.Вл.Варненчик 158: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
04:10 – 12:00 ВарнаСофія ВарнаВелико-ТирновоСофія

7 год. 50 хв.

Ср, Сб

06:30 – 17:30 ВарнаБерлін ВарнаБургасСлівенСтара ЗагораПловдівПазарджикСофіяБудапештВіденьБрноПрагаДрезденБерлін

35 год. 0 хв.

Кожен день

09:50 – 06:30 ВарнаПірей ВарнаШуменВелико-ТирновоПлевенСофіяБлагоєвградСалонікиЛарисаЛаміяАфіниПірей

20 год. 40 хв.

Нд

10:00 – 10:10 ВарнаПрага ВарнаШуменРазградРусеБухарестПітештьСібіуАрадБратіславаБрноПрага

24 год. 10 хв.

Чт

10:00 – 13:00 ВарнаБургас ВарнаБургас

3 год. 0 хв.

Вт, Пт

13:00 – 05:00 ВарнаОдеса ВарнаБолградОдеса

16 год. 0 хв.

Ср, Сб

14:00 – 07:00 ВарнаОдеса ВарнаКонстанцаБраїлаГалацОдеса

17 год. 0 хв.

Ср

14:00 – 07:00 ВарнаОдеса ВарнаГалацБолградОдеса

17 год. 0 хв.

Сб

14:30 – 06:00 ВарнаОдеса ВарнаГалацБолградОдеса

15 год. 30 хв.

Вт, Сб

17:10 – 17:00 ВарнаКиїв ВарнаБолградТатарбунариОдесаКиїв

23 год. 50 хв.

Чт, Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул.Вл.Варненчик 158 в місті Варна містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Варна

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя