Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Центральный Автовокзал, ул. Колонтаевская, 58

Центральный Автовокзал, ул. Колонтаевская, 58: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:45 – 07:30 ОдесаКлайпеда ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛюблінБілостокСувалькіКаунасКлайпеда

30 год. 45 хв.

Вт, Сб

01:00 – 07:50 ОдесаҐдиня ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваПлоцкБидгощҐданськҐдиня

30 год. 50 хв.

Кожен день

01:00 – 08:30 ОдесаЩецин ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвівЛодзьПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

31 год. 30 хв.

Кожен день

01:20 – 06:00 ОдесаІзмаїл ОдесаБілгород-ДністровськийТатарбунариІзмаїл

4 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

02:10 – 06:20 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 10 хв.

Кожен день

02:10 – 06:20 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 10 хв.

Кожен день

03:30 – 07:00 ОдесаХерсон ОдесаКоблевеМиколаївХерсон

3 год. 30 хв.

Кожен день

03:30 – 07:00 ОдесаХерсон ОдесаКоблевеМиколаївХерсон

3 год. 30 хв.

Кожен день

04:20 – 07:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 10 хв.

Нд

07:30 – 10:40 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 10 хв.

Кожен день

07:30 – 10:40 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 10 хв.

Кожен день

08:00 – 22:30 ОдесаВладикавказ ОдесаКоблевеМиколаївБаштанкаНовий БугКазанка (Миколаївська обл.)Кривий РігНікопольМарганецьЗапоріжжяДніпроНовомосковськХарківБєлґородНовий ОсколРозсошКаменськ-ШахтинськийШахтиРостов-на-ДонуКущевськаКропоткін (Краснодарський край)АрмавірСтавропольНевинномиськЧеркеськМінеральні ВодиП'ятиґорськЄсентукиНальчикВладикавказ

38 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

10:00 – 17:00 ОдесаКиїв ОдесаКиїв

7 год. 0 хв.

Чт

10:00 – 19:00 ОдесаЩецин ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяВінницяЛетичівХмельницькийТернопільЗолочівЛьвівРяшівДембицяТарнувБжеськоҐлівіцеСтшельце-ОпольскеОполеБжегОлаваВроцлавЛегницяЛюбінНова СульЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

33 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 20:20 ОдесаКолобжег ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівНиськоСтальова ВоляСандом’єжОпатувКельцеРадомГруєцьСохачевЛовичКутноВлоцлавекТоруньБидгощХойніцеБілий БірБоболіцеКошалінКолобжег

34 год. 20 хв.

Кожен день

10:00 – 18:10 ОдесаПлзень ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяВінницяЛетичівХмельницькийТернопільЗолочівЛьвівСтрийСваляваМукачевоУжгородБрноПрагаРокицаниПлзень

32 год. 10 хв.

Кожен день

10:00 – 04:00 ОдесаУжгород ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяВінницяЛетичівХмельницькийТернопільЗолочівЛьвівСтрийСваляваМукачевоУжгород

18 год. 0 хв.

Кожен день

10:30 – 20:00 ОдесаСанкт-Петербург ОдесаУманьКиївСанкт-Петербург

33 год. 30 хв.

Чт, Сб

10:30 – 08:00 ОдесаМосква ОдесаУманьКиївМосква

21 год. 30 хв.

Чт, Сб

10:30 – 15:00 ОдесаПрага ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвівКраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрага

28 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

10:45 – 10:30 ОдесаЛодзь ОдесаУманьКиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваЛодзь

23 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

11:30 – 14:20 ОдесаРига ОдесаКиївМінськВільнюсПанявежисШяуляйРига

26 год. 50 хв.

Вт

12:00 – 23:00 ОдесаХарків ОдесаМиколаївКривий РігДніпроХарківХарківХарків

11 год. 0 хв.

Кожен день

12:50 – 07:50 ОдесаХуст ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільІвано-ФранківськРахівТячівХуст

19 год. 0 хв.

Ср, Пт

14:00 – 12:00 ОдесаСофія ОдесаТатарбунариВарнаВелико-ТирновоСофія

22 год. 0 хв.

Сб

14:40 – 08:30 ОдесаПокровськ (Донецька обл.) ОдесаМиколаївХерсонНова КаховкаКаховкаМелітопольБердянськМаріупольВолновахаКураховеПокровськ (Донецька обл.)

17 год. 50 хв.

Кожен день

15:50 – 09:00 ОдесаТурин ОдесаСаратаТатарбунариІзмаїлРеніТріестМонфальконеМестреТревізоВенеціяПадуяФеррараБолоньяПармаБрешіаБергамоМіланАлессандріяТурин

41 год. 10 хв.

Чт

16:00 – 19:00 ОдесаІзмаїл ОдесаТатарбунариІзмаїл

3 год. 0 хв.

Чт, Сб

16:00 – 08:00 ОдесаХарків ОдесаКоблевеМиколаївХерсонНова КаховкаКаховкаМелітопольЗапоріжжяДніпроХарківХарків

16 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 12:10 ОдесаСєвєродонецьк ОдесаКоблевеМиколаївХерсонНова КаховкаКаховкаМелітопольЗапоріжжяДніпроПавлоградПершотравенськ (Дніпропетровська обл.)Покровськ (Донецька обл.)Добропілля (Донецька обл.)КраматорськСловянськКрасний ЛиманКремінна (Луганська обл.)Рубіжне (Луганська обл.)Сєвєродонецьк

20 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 12:10 ОдесаСєвєродонецьк ОдесаКоблевеМиколаївХерсонНова КаховкаКаховкаМелітопольПриазовськеПриморськ (Запорізька обл.)БердянськМаріупольВолновахаВугледарКураховеСелидове (Донецька обл.)Покровськ (Донецька обл.)Добропілля (Донецька обл.)КраматорськСловянськКрасний ЛиманКремінна (Луганська обл.)Рубіжне (Луганська обл.)Сєвєродонецьк

20 год. 10 хв.

Кожен день

16:30 – 06:30 ОдесаХарків ОдесаУманьКиївКиївПирятинЛубниХоролПолтаваХарків

14 год. 0 хв.

Нд

16:30 – 12:30 ОдесаБуковель (Поляниця) ОдесаУманьКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівІвано-ФранківськЯремчеБуковель (Поляниця)Буковель (Поляниця)

20 год. 0 хв.

Пт

17:20 – 22:00 ОдесаІзмаїл ОдесаІзмаїл

4 год. 40 хв.

Чт

18:00 – 06:00 ОдесаБухарест ОдесаТатарбунариІзмаїлРеніБухарест

12 год. 0 хв.

Нд

18:45 – 21:20 ОдесаМиколаїв ОдесаМиколаїв

2 год. 35 хв.

Чт, Пт, Сб

18:50 – 07:30 ОдесаХарків ОдесаКоблевеМиколаївКривий РігДніпроХарківХарків

12 год. 40 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

21:30 – 01:30 ОдесаПознань ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛітинЛетичівХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівЛьвівРава РуськаЗамосцьЛюблінПулавиРадомГруєцьВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознань

28 год. 0 хв.

Кожен день

21:30 – 11:20 ОдесаЛьвів ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛітинЛетичівХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівЛьвів

13 год. 50 хв.

Кожен день

22:55 – 03:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 35 хв.

Сб

23:00 – 17:00 ОдесаХайльбронн ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛейпцигҐераЄнаЕрфуртАйзенахБад-ХерсфельдФульдаВюрцбургФранкфуртМаннгеймХайльбронн

42 год. 0 хв.

Пн

23:00 – 17:30 ОдесаКарлсруе ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівГерліцДрезденХемніцХофБайройтНюрнбергРеґенсбурґМюнхенАугсбургУльмШтутґартПфорцгеймКарлсруе

42 год. 30 хв.

Пн

23:00 – 13:00 ОдесаЛьвів ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн

23:55 – 04:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 35 хв.

Сб

23:55 – 04:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 35 хв.

Сб

Увага! Розклад автобусів по Центральный Автовокзал, ул. Колонтаевская, 58 в місті Одеса містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Одеса

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя