• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Центральный Автовокзал, ул.Колонтаевская 58

Центральный Автовокзал, ул.Колонтаевская 58: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:45 – 07:30 ОдесаКлайпеда ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛюблінБілостокСувалькіКаунасКлайпеда

30 год. 45 хв.

Вт, Сб

02:20 – 07:00 ОдесаІзмаїл ОдесаТатарбунариІзмаїл

4 год. 40 хв.

Нд

02:20 – 05:10 ОдесаТатарбунари ОдесаТатарбунари

2 год. 50 хв.

Нд

03:30 – 07:00 ОдесаХерсон ОдесаКоблевеМиколаївХерсон

3 год. 30 хв.

Кожен день

03:30 – 07:00 ОдесаХерсон ОдесаКоблевеМиколаївХерсон

3 год. 30 хв.

Кожен день

03:30 – 07:00 ОдесаХерсон ОдесаКоблевеМиколаївХерсон

3 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

03:30 – 07:00 ОдесаХерсон ОдесаКоблевеМиколаївХерсон

3 год. 30 хв.

Пн, Чт, Сб

03:30 – 07:00 ОдесаХерсон ОдесаКоблевеМиколаївХерсон

3 год. 30 хв.

Нд

05:45 – 14:50 ОдесаПрага ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівРяшівКраківКатовіцеБрноПрага

33 год. 5 хв.

Пт

05:45 – 20:30 ОдесаЛьвів ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

14 год. 45 хв.

Пт

07:30 – 16:00 ОдесаПрага ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівРяшівКраківКатовіцеГлівіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

32 год. 30 хв.

Пн

07:30 – 21:30 ОдесаЛьвів ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн

07:40 – 11:10 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 30 хв.

Кожен день

07:40 – 11:10 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 30 хв.

Кожен день

07:40 – 11:20 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 40 хв.

Кожен день

09:30 – 14:30 ОдесаІзмаїл ОдесаСаратаТатарбунариІзмаїл

5 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

09:30 – 13:30 ОдесаПрага ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвівКраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрага

28 год. 0 хв.

Пт

09:30 – 13:30 ОдесаПрага ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвівКраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрага

28 год. 0 хв.

Пт

09:45 – 05:30 ОдесаСофія ОдесаТатарбунариБолградВелико-ТирновоСофія

19 год. 45 хв.

Ср, Нд

10:00 – 17:00 ОдесаКиїв ОдесаКиїв

7 год. 0 хв.

Чт, Нд

10:00 – 19:45 ОдесаПіла ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівПеремишльРяшівТарнувКраківКатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінПознаньХодзежПіла

33 год. 45 хв.

Кожен день

10:00 – 20:10 ОдесаПльзень ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяВінницяЛетичівХмельницькийТернопільЗолочівЛьвівПеремишльКатовіцеТихиБельсько-БялаЦешинФрідек-МістекОстраваОломоуцБрноПрагаРокицаниПльзень

34 год. 10 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:00 – 23:55 ОдесаЛьвів ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЛьвів

13 год. 55 хв.

Кожен день

10:00 – 15:20 ОдесаГдиня ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяВінницяЛетичівХмельницькийТернопільЗолочівЛьвівЗамосцьЛюблінВаршаваПлонськМлаваОльштинекОльштинОструдаЕльблонгГданськГдиня

29 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

10:20 – 14:35 ОдесаЗелена Гура ОдесаУманьВінницяХмельницькийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьПознаньЗелена Гура

28 год. 15 хв.

Кожен день

10:30 – 18:00 ОдесаСанкт-Петербург ОдесаУманьКиївЧернігівСмоленськПсковСанкт-Петербург

31 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

11:00 – 16:00 ОдесаКиїв ОдесаКиїв

5 год. 0 хв.

Чт, Нд

11:05 – 03:55 ОдесаКовель ОдесаУманьГайсинВінницяХмельницькийВолочиськТернопільЗолочівЛьвівЖовкваЧервоноградНововолинськВолодимир-ВолинськийКовель

16 год. 50 хв.

Вт, Пт, Нд

11:30 – 14:20 ОдесаРига ОдесаКиївМінськВільнюсПаневежисШяуляйРига

26 год. 50 хв.

Вт

12:00 – 10:00 ОдесаМосква ОдесаУманьКиївМосква

22 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

13:00 – 18:30 ОдесаРені ОдесаТатарбунариІзмаїлРені

5 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

13:10 – 17:20 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 10 хв.

Кожен день

13:10 – 17:20 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 10 хв.

Кожен день

13:10 – 17:20 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 10 хв.

Кожен день

13:10 – 17:20 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 10 хв.

Кожен день

13:10 – 17:20 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 10 хв.

Кожен день

13:10 – 17:20 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 10 хв.

Кожен день

13:10 – 17:20 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 10 хв.

Кожен день

13:35 – 17:55 ОдесаХерсон ОдесаХерсон

4 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 07:00 ОдесаБансько ОдесаТатарбунариБолградБансько

17 год. 0 хв.

Ср, Сб

14:00 – 12:40 ОдесаМосква ОдесаУманьКиївМосква

22 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 12:00 ОдесаСофія ОдесаТатарбунариБолградВарнаВелико-ТирновоСофія

22 год. 0 хв.

Ср, Сб

15:30 – 19:50 ОдесаХерсон ОдесаХерсон

4 год. 20 хв.

Кожен день

16:30 – 12:30 ОдесаБуковель (Поляниця) ОдесаУманьКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівІвано-ФранківськЯремчеБуковель (Поляниця)Буковель (Поляниця)

20 год. 0 хв.

Пт, Нд

16:30 – 06:30 ОдесаХарків ОдесаУманьКиївКиївПолтаваХарків

14 год. 0 хв.

Пт, Нд

16:50 – 21:21 ОдесаХерсон ОдесаХерсон

4 год. 31 хв.

Кожен день

17:10 – 21:00 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 50 хв.

Нд

17:10 – 21:00 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 50 хв.

Пн

17:10 – 07:35 ОдесаХарків ОдесаКоблевеМиколаївХерсонБериславНововоронцовкаНікопольДніпроКрасноградХарків

14 год. 25 хв.

Кожен день

17:20 – 22:00 ОдесаІзмаїл ОдесаІзмаїл

4 год. 40 хв.

Чт

17:35 – 21:55 ОдесаХерсон ОдесаХерсон

4 год. 20 хв.

Кожен день

17:50 – 21:00 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 10 хв.

Ср

17:50 – 21:00 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 10 хв.

Чт

18:00 – 06:00 ОдесаБухарест ОдесаТатарбунариІзмаїлРеніБухарест

12 год. 0 хв.

Чт, Нд

18:55 – 23:15 ОдесаХерсон ОдесаХерсон

4 год. 20 хв.

Кожен день

19:40 – 22:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

2 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

20:20 – 23:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 10 хв.

Вт, Сб

21:00 – 08:00 ОдесаДніпро ОдесаКривий РігДніпро

11 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 01:00 ОдесаПознань ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлавЛешноПознань

28 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 12:20 ОдесаЛьвів ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяХмельницькийВолочиськТернопільЛьвів

15 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 01:00 ОдесаПознань ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

28 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 01:00 ОдесаПознань ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяХмельницькийТернопільЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

28 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 01:00 ОдесаПознань ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

28 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 12:20 ОдесаЛьвів ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяХмельницькийВолочиськТернопільЛьвів

15 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 12:20 ОдесаЛьвів ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЛьвів

15 год. 20 хв.

Кожен день

21:00 – 12:20 ОдесаЛьвів ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

15 год. 20 хв.

Кожен день

21:30 – 19:55 ОдесаВаршава ОдесаУманьВінницяХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівЛюблінПулавиРадомГруєцьВаршава

22 год. 25 хв.

Кожен день

21:30 – 19:55 ОдесаВаршава ОдесаУманьВінницяХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвівЛюблінПулавиРадомГруєцьВаршава

22 год. 25 хв.

Кожен день

21:30 – 11:20 ОдесаЛьвів ОдесаУманьВінницяХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвів

13 год. 50 хв.

Кожен день

22:55 – 03:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 35 хв.

Вт, Сб

23:00 – 17:00 ОдесаХайльбронн ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛейпцигГераЄнаЕрфуртАйзенахБад-ХерсфельдФульдаВюрцбургФранкфурт-на-МайніМаннгеймХайльбронн

42 год. 0 хв.

Пн, Пт

23:00 – 17:30 ОдесаКарлсруе ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівГерліцДрезденХемніцХофБайройтНюрнбергРегенсбургМюнхенАугсбургУльмШтутгартПфорцгеймКарлсруе

42 год. 30 хв.

Пн, Пт

23:55 – 04:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 35 хв.

Вт, Сб

23:55 – 04:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 35 хв.

Вт, Сб

Увага! Розклад автобусів по Центральный Автовокзал, ул.Колонтаевская 58 в місті Одеса містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Одеса

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя