Літні знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Центральный Автовокзал, ул. Колонтаевская, 58

Центральный Автовокзал, ул. Колонтаевская, 58: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:45 – 07:30 ОдесаКлайпеда ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛюблінБілостокСувалькіКаунасКлайпеда

30 год. 45 хв.

Вт, Сб

01:00 – 08:30 ОдесаЩецин ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

31 год. 30 хв.

Кожен день

01:00 – 03:00 ОдесаБарі ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськТернопільЛьвівСтрийМукачевоУжгородТріестМестреПадуяФеррараРавеннаЧезенаРімініПезароАнконаЧивітанова-МаркеСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескараВастоФоджаБарі

50 год. 0 хв.

Вт

01:00 – 21:50 ОдесаУжгород ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяЛетичівХмельницькийВолочиськТернопільЛьвівСтрийМукачевоУжгород

20 год. 50 хв.

Вт

01:20 – 06:00 ОдесаІзмаїл ОдесаБілгород-ДністровськийТатарбунариІзмаїл

4 год. 40 хв.

Кожен день

02:10 – 06:20 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 10 хв.

Кожен день

03:30 – 07:00 ОдесаХерсон ОдесаКоблевеМиколаївХерсон

3 год. 30 хв.

Кожен день

04:20 – 07:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 10 хв.

Нд

05:20 – 07:00 ОдесаЗатока ОдесаЧорноморськЧорноморськКароліно-БугазКароліно-БугазЗатокаЗатокаЗатока

1 год. 40 хв.

Кожен день

06:30 – 08:30 ОдесаЗатока ОдесаЧорноморськЗатока

2 год. 0 хв.

Пт, Нд

06:30 – 08:00 ОдесаЗатока ОдесаЧорноморськЗатока

1 год. 30 хв.

Пт, Нд

06:30 – 08:30 ОдесаЗатока ОдесаЧорноморськЗатока

2 год. 0 хв.

Пн, Чт, Сб

07:00 – 19:30 ОдесаПлзень ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвівСтрийМукачевоУжгородЧопБратиславаБрноПрагаПлзень

36 год. 30 хв.

Вт, Ср, Пт

07:02 – 13:22 ОдесаПрага ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвівКраківКатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

30 год. 20 хв.

Вт, Ср, Пт

07:10 – 14:10 ОдесаКиїв ОдесаЛюбашівкаКриве ОзероУлянівка (Кіровоградська обл.)УманьЖашківБіла ЦеркваКиїв

7 год. 0 хв.

Ср, Сб

07:10 – 17:10 ОдесаЗапоріжжя ОдесаКоблевеМиколаївХерсонМелітопольЗапоріжжя

10 год. 0 хв.

Ср, Сб

10:10 – 19:00 ОдесаГенічеськ ОдесаКоблевеМиколаївХерсонНова КаховкаКаховкаЧкалове (Херсонська обл.)Новотроїцьке (Херсонська обл.)Генічеськ

8 год. 50 хв.

Кожен день

10:30 – 20:00 ОдесаСанкт-Петербург ОдесаУманьКиївМоскваСанкт-Петербург

33 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

10:30 – 08:00 ОдесаМосква ОдесаУманьКиївМосква

21 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

10:30 – 15:00 ОдесаПрага ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвівКраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрага

28 год. 30 хв.

Кожен день

10:40 – 14:00 ОдесаХерсон ОдесаКоблевеМиколаївХерсон

3 год. 20 хв.

Сб

10:45 – 10:30 ОдесаЛодзь ОдесаУманьКиївЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваЛодзь

23 год. 45 хв.

Вт, Чт

12:00 – 23:00 ОдесаХарків ОдесаМиколаївКривий РігДніпроХарківХарківХарків

11 год. 0 хв.

Кожен день

12:50 – 07:50 ОдесаХуст ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільІвано-ФранківськРахівТячівХуст

19 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

13:00 – 09:00 ОдесаВарна ОдесаКаварнаБалчикАлбенаКраневоЗолоті піскиСв. Констянтин і ОленаВарна

20 год. 0 хв.

Ср, Сб

13:10 – 19:30 ОдесаЛазурне (Херсонська обл.) ОдесаКоблевеМиколаївХерсонСкадовськЛазурне (Херсонська обл.)

6 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 14:40 ОдесаЗатока ОдесаЧорноморськЗатока

1 год. 10 хв.

Пн, Вт, Сб

13:30 – 19:00 ОдесаКиїв ОдесаКиївКиїв

5 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 19:00 ОдесаКиїв ОдесаКиївКиїв

5 год. 30 хв.

Кожен день

14:00 – 20:25 ОдесаКиїв ОдесаУманьБіла ЦеркваКиїв

6 год. 25 хв.

Пт, Сб, Нд

14:00 – 12:40 ОдесаМосква ОдесаУманьКиївМосква

22 год. 40 хв.

Пн, Ср, Чт, Нд

14:00 – 20:25 ОдесаКиїв ОдесаУманьКиїв

6 год. 25 хв.

Пн, Ср, Чт, Нд

14:35 – 18:10 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 35 хв.

Кожен день

14:35 – 18:10 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 35 хв.

Чт, Нд

14:35 – 18:10 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 35 хв.

Чт, Нд

15:00 – 09:20 ОдесаБурґас ОдесаТатарбунариІзмаїлРеніБалчикАлбенаКраневоЗолоті піскиВарнаОбзорСонячний берегБурґас

18 год. 20 хв.

Вт

15:30 – 09:20 ОдесаБурґас ОдесаБалчикАлбенаКраневоЗолоті піскиВарнаОбзорСонячний берегБурґас

17 год. 50 хв.

Вт, Пт

15:50 – 09:00 ОдесаТурин ОдесаСаратаТатарбунариІзмаїлРеніТріестМонфальконеМестреТревізоВенеціяПадуяФеррараБолоньяПармаБрешіаБергамоМіланАлессандріяТурин

41 год. 10 хв.

Чт

16:00 – 19:00 ОдесаІзмаїл ОдесаТатарбунариІзмаїл

3 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

16:30 – 06:30 ОдесаХарків ОдесаУманьБіла ЦеркваКиївКиївБориспільПирятинЛубниХоролПолтаваХарківХарків

14 год. 0 хв.

Пт, Нд

16:30 – 11:50 ОдесаБуковель (Поляниця) ОдесаУманьБіла ЦеркваКиївКиївЖитомирРівнеЛьвівІвано-ФранківськНадвірна ДелятинЯремчеМикуличинТатарівБуковель (Поляниця)Буковель (Поляниця)

19 год. 20 хв.

Пт, Нд

16:30 – 22:20 ОдесаКиїв ОдесаУманьБіла ЦеркваКиїв

5 год. 50 хв.

Пн, Чт, Сб

18:00 – 06:00 ОдесаБухарест ОдесаТатарбунариІзмаїлРеніБухарест

12 год. 0 хв.

Нд

18:45 – 21:20 ОдесаМиколаїв ОдесаМиколаїв

2 год. 35 хв.

Чт, Сб

18:50 – 07:30 ОдесаХарків ОдесаКоблевеМиколаївКривий РігДніпроХарківХарків

12 год. 40 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

19:00 – 07:30 ОдесаЛьвів ОдесаЛюбашівкаУманьГайсинВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 22:00 ОдесаПознань ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознань

26 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 20:30 ОдесаВроцлав ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

25 год. 0 хв.

Вт, Сб

19:30 – 09:10 ОдесаЛьвів ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

13 год. 40 хв.

Вт, Сб

19:40 – 16:00 ОдесаУжгород ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільІвано-ФранківськРахівТячівХустІршаваМукачевоУжгород

20 год. 20 хв.

Пн

19:50 – 23:00 ОдесаШтефан-Воде ОдесаЗатокаШтефан-Воде

3 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 06:25 ОдесаЗапоріжжя ОдесаКоблевеМиколаївХерсонНова КаховкаКаховкаВелика ЛепетихаЕнергодарВасилівка (Запорізька обл.)Запоріжжя

10 год. 25 хв.

Кожен день

20:20 – 23:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

3 год. 10 хв.

Вт, Сб

20:20 – 04:30 ОдесаВолгоград ОдесаМиколаївХерсонМелітопольЗапоріжжяДніпроХарківГоптівка (Харківська обл.)БєлґородСтарий ОсколВоронежБорисоглєбськВолгоград

32 год. 10 хв.

Вт

20:30 – 09:10 ОдесаХарків ОдесаКоблевеМиколаївМиколаївМиколаївМиколаївБаштанкаБаштанкаНовий БугНовий БугКазанка (Миколаївська обл.)Кривий РігКривий РігКривий РігКривий РігДніпроДніпроДніпроДніпроНовомосковськНовомосковськПерещепинеПерещепинеКрасноградПісочинХарківХарківХарківХарківХарків

12 год. 40 хв.

Кожен день

21:00 – 06:00 ОдесаДніпро ОдесаМиколаївБаштанкаНовий БугКазанка (Миколаївська обл.)Кривий РігДніпро

9 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 12:20 ОдесаЛьвів ОдесаУманьГайсинНемирівВінницяХмельницькийВолочиськПідволочиськТернопільЗолочівЛьвів

15 год. 20 хв.

Кожен день

22:30 – 06:00 ОдесаКиїв ОдесаУманьБіла ЦеркваКиївКиїв

7 год. 30 хв.

Пн, Пт, Нд

22:55 – 03:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 35 хв.

Сб

23:00 – 17:00 ОдесаХайльбронн ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівЛейпцигҐераЄнаЕрфуртАйзенахБад-ХерсфельдФульдаВюрцбургФранкфуртМаннгеймХайльбронн

42 год. 0 хв.

Пн

23:00 – 17:30 ОдесаКарлсруе ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвівГерліцДрезденХемніцХофБайройтНюрнбергРеґенсбурґМюнхенАугсбургУльмШтутґартПфорцгеймКарлсруе

42 год. 30 хв.

Пн

23:00 – 13:00 ОдесаЛьвів ОдесаУманьВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн

23:20 – 07:00 ОдесаКиїв ОдесаКиївКиїв

7 год. 40 хв.

Кожен день

23:20 – 07:00 ОдесаКиїв ОдесаКиївКиїв

7 год. 40 хв.

Кожен день

23:55 – 04:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 35 хв.

Сб

23:55 – 04:30 ОдесаХерсон ОдесаМиколаївХерсон

4 год. 35 хв.

Сб

Увага! Розклад автобусів по Центральный Автовокзал, ул. Колонтаевская, 58 в місті Одеса містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Одеса

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя