Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158

Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
04:10 – 12:00 VarnaSofia VarnaVeliko TarnovoSofia

7 hod. 50 min.

St, So

06:30 – 10:30 VarnaPraha VarnaRuseBucurestiPitestiRamnicu ValceaSibiuSebesDevaAradBrnoPraha

28 hod. 0 min.

Po, Pá

06:45 – 17:30 VarnaBerlin VarnaBurgasSlivenStara ZagoraPlovdivPazardzhikSofiaWienBrnoPrahaDresdenBerlin

34 hod. 45 min.

Denně

09:50 – 06:30 VarnaPiraeus VarnaShumenVeliko TarnovoPlevenSofiaBlagoevgradThessalonikiLarissaLamiaAthenyPiraeus

20 hod. 40 min.

Ne

10:00 – 10:10 VarnaPraha VarnaShumenRazgradRuseBucurestiPitestiSibiuAradBratislavaBrnoPraha

24 hod. 10 min.

Čt, So

13:00 – 05:00 VarnaOdessa VarnaBolhradOdessa

16 hod. 0 min.

St, Pá, So

14:00 – 07:00 VarnaOdessa VarnaConstantaOdessa

17 hod. 0 min.

Po, St

14:00 – 07:00 VarnaOdessa VarnaConstantaOdessa

17 hod. 0 min.

Út, So

17:20 – 17:00 VarnaKiev VarnaBolhradTatarbunaryOdessaKiev

23 hod. 40 min.

Čt, Ne

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158 in the city of Varna contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Varna

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací