DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6

Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:05 – 03:15 LublinWarszawa LublinWarszawa

3 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

00:05 – 03:15 LublinWarszawa LublinWarszawa

3 hod. 10 min.

So, Ne

00:10 – 14:00 LublinGdynia LublinWarszawaLodzKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdynia

13 hod. 50 min.

Denně

00:15 – 20:40 LublinKharkiv LublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

20 hod. 25 min.

Denně

00:40 – 11:00 LublinZielona Gora LublinWarszawaLodzPoznanZielona Gora

10 hod. 20 min.

Denně

00:40 – 02:00 LublinMariupol LublinKovelLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaNovomoskovskDniproZaporizhiaBerdyanskMariupol

25 hod. 20 min.

Ne

00:40 – 20:45 LublinZvenyhorodka LublinLvivRivneZhytomyrKyivBila TserkvaZvenyhorodka

20 hod. 5 min.

Po, Pá

00:50 – 10:00 LublinRivne LublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KostopolRivneRivne

9 hod. 10 min.

Denně

00:50 – 10:00 LublinRivne LublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KostopolRivneRivne

9 hod. 10 min.

Denně

01:10 – 12:50 LublinSzczecin LublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

11 hod. 40 min.

Denně

01:10 – 12:50 LublinSzczecin LublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

11 hod. 40 min.

Denně

01:10 – 12:50 LublinSzczecin LublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

11 hod. 40 min.

Denně

01:10 – 12:50 LublinSzczecin LublinWarszawaLodzPoznanSzczecin

11 hod. 40 min.

Denně

01:10 – 13:00 LublinVinnytsia LublinLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

11 hod. 50 min.

Denně

01:15 – 08:00 LublinLodz LublinPulawyRadomGrojecWarszawaBlonieBramkiSochaczewLowiczGlownoLodz

6 hod. 45 min.

Denně

01:25 – 09:50 LublinPoznan LublinWarszawaLodzPoznan

8 hod. 25 min.

Denně

01:30 – 12:00 LublinRivne LublinChervonohradRadekhiv (Lvivska obl.)BrodyRadyvylivDubnoRivne

10 hod. 30 min.

Denně

01:30 – 16:00 LublinChernivtsi LublinLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

14 hod. 30 min.

Denně

01:30 – 12:00 LublinRivne LublinChervonohradRadekhiv (Lvivska obl.)BrodyRadyvylivDubnoRivne

10 hod. 30 min.

Denně

01:40 – 14:35 LublinKyiv LublinChelmManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyiv

12 hod. 55 min.

Denně

01:40 – 09:40 LublinPoznan LublinWarszawaLodzPoznan

8 hod. 0 min.

Denně

01:50 – 04:00 LublinWarszawa LublinWarszawa

2 hod. 10 min.

Denně

01:50 – 04:00 LublinWarszawa LublinWarszawa

2 hod. 10 min.

Denně

01:50 – 05:10 LublinWarszawa LublinWarszawa

3 hod. 20 min.

Denně

02:25 – 05:50 LublinWarszawa LublinWarszawa

3 hod. 25 min.

Denně

02:25 – 05:50 LublinWarszawa LublinWarszawa

3 hod. 25 min.

Denně

02:30 – 06:00 LublinWarszawa LublinWarszawa

3 hod. 30 min.

Denně

02:40 – 05:40 LublinWarszawa LublinWarszawa

3 hod. 0 min.

Denně

02:40 – 12:30 LublinPoznan LublinWarszawaLodzKoninPoznan

9 hod. 50 min.

Denně

02:40 – 05:40 LublinWarszawa LublinWarszawa

3 hod. 0 min.

Denně

02:50 – 07:30 LublinWarszawa LublinWarszawa

4 hod. 40 min.

Denně

02:55 – 07:40 LublinLodz LublinWarszawaLodz

4 hod. 45 min.

Denně

02:55 – 18:00 LublinSzczecin LublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

15 hod. 5 min.

Denně

02:55 – 18:00 LublinSzczecin LublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

15 hod. 5 min.

Denně

02:55 – 18:00 LublinSzczecin LublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

15 hod. 5 min.

Denně

03:00 – 15:00 LublinSzczecin LublinWarszawaPoznanSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

12 hod. 0 min.

Denně

03:15 – 12:00 LublinPoznan LublinWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznan

8 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

03:15 – 17:05 LublinZielona Gora LublinWarszawa airport ChopinaWarszawaLodzKoninPoznanPoznan airportGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Gora

13 hod. 50 min.

Denně

03:15 – 17:05 LublinZielona Gora LublinWarszawa airport ChopinaWarszawaLodzKoninPoznanPoznan airportGrodzisk WielkopolskiWolsztynSulechówZielona Gora

13 hod. 50 min.

Denně

03:25 – 13:20 LublinGdynia LublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

9 hod. 55 min.

Denně

03:25 – 13:20 LublinGdynia LublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

9 hod. 55 min.

Denně

03:25 – 13:20 LublinGdynia LublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

9 hod. 55 min.

Denně

03:30 – 08:30 LublinLodz LublinWarszawaLodz

5 hod. 0 min.

Denně

03:30 – 09:30 LublinLodz LublinWarszawaLodz

6 hod. 0 min.

Denně

03:30 – 08:30 LublinLodz LublinWarszawaLodz

5 hod. 0 min.

Denně

03:40 – 14:40 LublinGdynia LublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGdanskGdynia

11 hod. 0 min.

Denně

03:50 – 15:00 LublinSzczecin LublinWarszawaPoznanSzczecin

11 hod. 10 min.

Denně

03:50 – 14:35 LublinZielona Gora LublinWarszawaLodzPoznanZielona Gora

10 hod. 45 min.

Denně

03:50 – 17:00 LublinSwinoujscie LublinWarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniowSwinoujscie

13 hod. 10 min.

Denně

04:00 – 06:15 LublinWarszawa LublinWarszawa

2 hod. 15 min.

Denně

04:00 – 10:40 LublinMariupol LublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyChyhyrynSvitlovodskKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaTokmakBerdyanskMariupol

30 hod. 40 min.

Denně

04:00 – 09:30 LublinSievierodonetsk LublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilBoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkivKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)Sievierodonetsk

29 hod. 30 min.

Denně

04:00 – 10:00 LublinMariupol LublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyivKyivBoryspilBoryspilPyriatynLubnyPoltavaKrasnohradNovomoskovskPavlohradPokrovsk (Donetska obl.)SelidoveKurakhoveVuhledarVolnovakhaMariupol

30 hod. 0 min.

Denně

04:10 – 13:30 LublinPoznan LublinWarszawaPoznan

9 hod. 20 min.

Denně

04:10 – 16:30 LublinSzczecin LublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

12 hod. 20 min.

St, So

04:40 – 15:20 LublinGdynia LublinWarszawaPlonskMlawaOlsztynekOlsztynOstrodaElblagGdanskGdynia

10 hod. 40 min.

Denně

04:40 – 15:20 LublinGdynia LublinWarszawaPlonskMlawaOlsztynekOlsztynOstrodaElblagGdanskGdynia

10 hod. 40 min.

Út, Čt, So

05:10 – 13:10 LublinPoznan LublinWarszawaLodzPoznan

8 hod. 0 min.

Denně

05:15 – 23:30 LublinBila Tserkva LublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivBila Tserkva

18 hod. 15 min.

Denně

05:30 – 07:00 LublinKherson LublinZamoscLvivZolochivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

25 hod. 30 min.

Denně

05:30 – 07:00 LublinKherson LublinZamoscLvivZolochivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaKobleveMykolaivKherson

1 hod. 30 min.

Po, Čt, So

05:50 – 18:40 LublinKyiv LublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)RokytneOlevskKorostenKyiv

12 hod. 50 min.

06:00 – 13:30 LublinKalisz LublinRadomWarszawaTurekKalisz

7 hod. 30 min.

Po, Čt, Pá, So, Ne

07:20 – 12:30 LublinLodz LublinWarszawaLodz

5 hod. 10 min.

Denně

07:25 – 12:40 LublinLodz LublinWarszawaLodz

5 hod. 15 min.

Denně

07:25 – 12:40 LublinLodz LublinWarszawaLodz

5 hod. 15 min.

Denně

07:40 – 10:50 LublinWarszawa LublinWarszawa

3 hod. 10 min.

Denně

08:00 – 10:00 LublinWarszawa LublinWarszawa

2 hod. 0 min.

Po, St

08:00 – 10:00 LublinWarszawa LublinWarszawa

2 hod. 0 min.

Čt, So

08:05 – 00:45 LublinGdynia LublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

16 hod. 40 min.

Po, St, Čt, So

08:05 – 00:45 LublinGdynia LublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

16 hod. 40 min.

Po, St, Čt, So

09:05 – 05:20 LublinKharkiv LublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

20 hod. 15 min.

St, Pá, So, Ne

10:00 – 17:35 LublinLviv LublinTomaszow LubelskiZhovkvaLvivLviv

7 hod. 35 min.

Denně

11:15 – 07:50 LublinKharkiv LublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

20 hod. 35 min.

Denně

11:15 – 07:50 LublinKharkiv LublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

20 hod. 35 min.

Denně

11:15 – 08:10 LublinKharkiv LublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

20 hod. 55 min.

Denně

11:30 – 20:00 LublinRivne LublinZamoscHrubieszowVolodymyr-VolynskyiLutskRivne

8 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 20:00 LublinRivne LublinZamoscHrubieszowVolodymyr-VolynskyiLutskRivne

8 hod. 30 min.

Denně

11:35 – 02:20 LublinVinnytsia LublinKovelLutskDubnoKremenetsTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

14 hod. 45 min.

Denně

11:35 – 18:05 LublinLutsk LublinKovelLutsk

6 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

12:10 – 23:30 LublinGdansk LublinWarszawaKutnoWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdansk

11 hod. 20 min.

13:00 – 16:10 LublinWarszawa LublinWarszawa

3 hod. 10 min.

Denně

13:00 – 16:10 LublinWarszawa LublinWarszawa

3 hod. 10 min.

Denně

13:40 – 21:10 LublinLviv LublinTomaszow LubelskiZhovkvaLvivLviv

7 hod. 30 min.

Denně

13:50 – 14:25 LublinZaporizhia LublinLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltavaDniproZaporizhia

24 hod. 35 min.

Út, Pá

14:10 – 13:25 LublinKherson LublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

23 hod. 15 min.

Denně

14:20 – 22:30 LublinWroclaw LublinWarszawaLodzWroclaw

8 hod. 10 min.

14:20 – 22:30 LublinWroclaw LublinWarszawaLodzWroclaw

8 hod. 10 min.

14:25 – 17:05 LublinWarszawa LublinWarszawa

2 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

15:10 – 21:00 LublinLodz LublinWarszawaLodz

5 hod. 50 min.

Denně

15:25 – 08:30 LublinChisinau LublinEdinetBelcyChisinauChisinau

17 hod. 5 min.

Út, Pá

15:55 – 01:00 LublinTernopil LublinKovelLutskDubnoKremenetsTernopil

9 hod. 5 min.

Ne

16:20 – 05:00 LublinWejherowo LublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaWejherowo

12 hod. 40 min.

Po, St, Čt, Pá

16:50 – 10:25 LublinCherkasy LublinLutskRivneZhytomyrKyivCherkasyCherkasy

17 hod. 35 min.

Denně

16:50 – 07:00 LublinKamianets-Podilskiy LublinChelmKovelLutskRivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyiYarmolyntsi (Khmelnitska obl.)DunaivtsiKamianets-Podilskiy

14 hod. 10 min.

Denně

16:50 – 20:25 LublinKherson LublinChelmLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

27 hod. 35 min.

Denně

16:50 – 18:30 LublinZaporizhia LublinChelmKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukDniproZaporizhia

25 hod. 40 min.

Denně

17:30 – 07:00 LublinVinnytsia LublinRivneOstrogNetishynSlavutaKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

13 hod. 30 min.

Denně

17:30 – 16:30 LublinPavlohrad LublinChelmVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproPavlohrad

23 hod. 0 min.

Denně

17:40 – 06:00 LublinIvano-Frankivsk LublinZhovkvaLvivLvivLvivRohatinIvano-Frankivsk

12 hod. 20 min.

Denně

17:50 – 06:20 LublinKyiv LublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyiv

12 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:50 – 21:35 LublinZaporizhia LublinLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaDniproZaporizhia

27 hod. 45 min.

Ne

17:50 – 21:35 LublinZaporizhia LublinLvivRivneZhytomyrKyivPoltavaDniproZaporizhia

27 hod. 45 min.

Ne

17:50 – 02:30 LublinRivne LublinKovelLutskRivne

8 hod. 40 min.

Po, So

18:10 – 07:00 LublinGdynia LublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

12 hod. 50 min.

Denně

18:10 – 07:00 LublinGdynia LublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

12 hod. 50 min.

Denně

18:10 – 07:00 LublinGdynia LublinWarszawaLodzWloclawekTorunBydgoszczGdanskGdynia

12 hod. 50 min.

Denně

18:40 – 15:10 LublinKharkiv LublinSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPoltavaKharkiv

20 hod. 30 min.

Denně

18:40 – 15:10 LublinKharkiv LublinSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPoltavaKharkiv

20 hod. 30 min.

Denně

18:40 – 10:15 LublinKolobrzeg LublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

15 hod. 35 min.

Denně

18:40 – 10:15 LublinKolobrzeg LublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

15 hod. 35 min.

Denně

18:40 – 10:15 LublinKolobrzeg LublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdanskGdyniaSlupskKoszalinKolobrzeg

15 hod. 35 min.

Denně

18:55 – 22:10 LublinWarszawa LublinWarszawa

3 hod. 15 min.

Denně

19:00 – 06:00 LublinKolomyya LublinLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyya

11 hod. 0 min.

Po

19:00 – 07:05 LublinKolomyya LublinLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyya

12 hod. 5 min.

Denně

19:10 – 15:10 LublinKharkiv LublinSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivPoltavaKharkiv

20 hod. 0 min.

Denně

19:10 – 07:30 LublinKlaipeda LublinBialystokSuwalkiKaunasKlaipeda

12 hod. 20 min.

Út, So

19:30 – 07:30 LublinChernivtsi LublinLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

12 hod. 0 min.

Denně

19:40 – 13:30 LublinKolobrzeg LublinWarszawaLodzTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaLeborkSlupskKoszalinKolobrzeg

17 hod. 50 min.

Út, So

19:50 – 09:25 LublinVinnytsia LublinRivneOstrogNetishynSlavutaKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

13 hod. 35 min.

Denně

20:00 – 16:10 LublinKryvyi Rih LublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

20 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 16:10 LublinKryvyi Rih LublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

20 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 16:10 LublinKryvyi Rih LublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

20 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 16:10 LublinKryvyi Rih LublinKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKyivCherkasyKropyvnytskyiKryvyi Rih

20 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 09:40 LublinSwinoujscie LublinWarszawaPoznanSzczecinSwinoujscie

13 hod. 40 min.

Denně

20:20 – 09:00 LublinChernivtsi LublinLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

12 hod. 40 min.

Denně

20:20 – 07:10 LublinKyiv LublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

10 hod. 50 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

20:20 – 07:40 LublinBoleslawiec LublinWarszawaLodzSieradzWroclawBoleslawiec

11 hod. 20 min.

Ne

20:20 – 08:00 LublinZielona Gora LublinWarszawaLodzPoznanWolsztynZielona Gora

11 hod. 40 min.

St

20:25 – 08:00 LublinKhmelnytskyi LublinChelmKovelLutskDubnoRivneZdolbunivKremenetsShumskOstrogNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

11 hod. 35 min.

Denně

20:25 – 08:00 LublinKhmelnytskyi LublinChelmKovelLutskDubnoRivneZdolbunivKremenetsShumskOstrogNetishynSlavutaShepetivkaIziaslavStarokostiantynivKrasylivKhmelnytskyi

11 hod. 35 min.

Denně

20:45 – 05:00 LublinMariupol LublinZamoscNovovolynskVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv airport BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

32 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So

20:45 – 05:00 LublinMariupol LublinZamoscNovovolynskVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKyiv airport BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

32 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So

20:55 – 11:30 LublinKyiv LublinLutskRivneZhytomyrKyiv

14 hod. 35 min.

Denně

21:00 – 10:00 LublinCherkasy LublinCherkasy

13 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

21:10 – 07:00 LublinGdansk LublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

9 hod. 50 min.

Denně

21:10 – 07:00 LublinGdansk LublinWarszawaOlsztynOstrodaElblagGdansk

9 hod. 50 min.

Denně

21:10 – 07:45 LublinDolyna LublinLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKalushDolyna

10 hod. 35 min.

Denně

21:10 – 09:15 LublinDolyna LublinLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKalushDolyna

12 hod. 5 min.

Denně

21:10 – 16:30 LublinPoltava LublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltava

19 hod. 20 min.

Denně

21:30 – 09:30 LublinSzczecin LublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

12 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 16:35 LublinOdessa LublinLutskRivneKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaOdessa

19 hod. 5 min.

Denně

21:30 – 11:30 LublinBoryspil LublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivBoryspil

14 hod. 0 min.

Denně

21:40 – 03:30 LublinLodz LublinPulawyWarszawaLodz

5 hod. 50 min.

Pá, Ne

21:50 – 10:40 LublinKyiv LublinLutskRivneZhytomyrKyiv

12 hod. 50 min.

Denně

21:50 – 10:40 LublinKyiv LublinLutskRivneZhytomyrKyiv

12 hod. 50 min.

Denně

21:50 – 15:35 LublinKharkiv LublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkiv

17 hod. 45 min.

Denně

21:50 – 15:35 LublinKharkiv LublinLutskRivneZhytomyrKyivPoltavaKharkivKharkiv

17 hod. 45 min.

Denně

21:55 – 23:20 LublinZaporizhia LublinChelmKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivKremenchukDniproZaporizhia

25 hod. 25 min.

Denně

22:00 – 14:25 LublinKyiv LublinLvivRivneZhytomyrKyiv

16 hod. 25 min.

Denně

22:00 – 13:30 LublinVinnytsia LublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

15 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 07:00 LublinWroclaw LublinWarszawaLodzWroclaw

9 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 07:00 LublinWroclaw LublinWarszawaLodzWroclaw

9 hod. 0 min.

Denně

22:05 – 10:45 LublinChernivtsi LublinLvivTernopilChortkivChernivtsi

12 hod. 40 min.

Denně

22:05 – 03:50 LublinKrakow LublinRadomKielceKrakow

5 hod. 45 min.

Denně

22:15 – 06:00 LublinPoznan LublinWarszawaPoznan

7 hod. 45 min.

So

22:15 – 15:35 LublinPoltava LublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltava

17 hod. 20 min.

Denně

22:15 – 20:20 LublinDnipro LublinVolodymyr-VolynskyiLutskRivneZhytomyrKyivLubnyPoltavaDnipro

22 hod. 5 min.

Denně

22:35 – 07:40 LublinWroclaw LublinWarszawaLodzWroclaw

9 hod. 5 min.

Denně

22:35 – 11:15 LublinKyiv LublinManevychiSarny (Rivnenska obl.)OlevskKorostenKyiv

12 hod. 40 min.

Út

23:00 – 10:40 LublinBorschiv LublinLvivZolochivZborivTernopilTerebovlyaKopychyntsiChortkivBorschiv

11 hod. 40 min.

Denně

23:00 – 13:30 LublinVinnytsia LublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

14 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 14:00 LublinChernivtsi LublinLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 23:00 LublinKherson LublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

24 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 21:00 LublinKherson LublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

22 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 11:00 LublinGoleniow LublinRadomWarszawaPoznanGorzow WielkopolskiSzczecinGoleniow

12 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 09:30 LublinShumsk LublinLvivBrodyPochaivKremenetsShumsk

10 hod. 30 min.

23:05 – 10:00 LublinSlupsk LublinWarszawaPlockWloclawekTorunBydgoszczGrudziadzGdanskGdyniaSlupsk

10 hod. 55 min.

Denně

23:20 – 07:50 LublinBrody LublinChelmVolodymyr-VolynskyiNovovolynskChervonohradRadekhiv (Lvivska obl.)Brody

8 hod. 30 min.

23:30 – 18:30 LublinKropyvnytskyi LublinLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivCherkasyKropyvnytskyi

19 hod. 0 min.

Denně

23:30 – 12:00 LublinSlupsk LublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

12 hod. 30 min.

Denně

23:30 – 12:00 LublinSlupsk LublinWarszawaLodzBydgoszczGdanskGdyniaSlupsk

12 hod. 30 min.

Denně

23:50 – 23:30 LublinKherson LublinLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

23 hod. 40 min.

Út, So

23:50 – 10:30 LublinKhmelnytskyi LublinKovelLutskRivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

10 hod. 40 min.

Denně

23:50 – 10:30 LublinKhmelnytskyi LublinKovelLutskRivneNetishynSlavutaShepetivkaStarokostiantynivKhmelnytskyi

10 hod. 40 min.

Denně

23:55 – 10:10 LublinKosiv LublinLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

10 hod. 15 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6 in the city of Lublin contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Lublin

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací