• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha

Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2019 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
04:20 – 06:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

1 godz. 40 min.

Codziennie

05:30 – 07:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 godz. 0 min.

Codziennie

05:30 – 09:40 KolomyyaKamianets-Podilskiy KolomyyaSniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

4 godz. 10 min.

Codziennie

07:00 – 09:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 godz. 0 min.

Codziennie

07:40 – 09:40 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 godz. 0 min.

Codziennie

08:00 – 08:00 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowOstravaOlomoucBrnoPrahaPlzeň

24 godz. 0 min.

Pn, Śr, Sb, Nd

08:40 – 10:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 godz. 50 min.

Codziennie

09:20 – 22:45 KolomyyaCzestochowa KolomyyaIvano-FrankivskLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

13 godz. 25 min.

Codziennie

09:20 – 22:45 KolomyyaCzestochowa KolomyyaIvano-FrankivskLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceCzestochowa

13 godz. 25 min.

Codziennie

09:25 – 10:45 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

1 godz. 20 min.

Codziennie

09:30 – 15:15 KolomyyaPescara KolomyyaIvano-FrankivskKalushStryiRiminiAnconaSan Benedetto del TrontoPescara

29 godz. 45 min.

Śr

09:50 – 11:40 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 godz. 50 min.

Codziennie

09:50 – 11:40 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 godz. 50 min.

Śr, Nd

10:00 – 11:30 KolomyyaMoskva KolomyyaIvano-FrankivskMonastyryskaBuchachTernopilKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyivMoskva

25 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

10:00 – 22:00 KolomyyaKyiv KolomyyaIvano-FrankivskMonastyryskaBuchachTernopilKremenetsDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKyiv

12 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

10:30 – 12:10 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

1 godz. 40 min.

Sb

10:30 – 07:50 KolomyyaPraha KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivKrakowKatowiceOstravaBrnoPraha

21 godz. 20 min.

Pt

11:00 – 08:00 KolomyyaPraha KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivRzeszowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

21 godz. 0 min.

Pt

11:10 – 13:20 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 godz. 10 min.

Codziennie

11:45 – 13:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 godz. 45 min.

Cz, Sb, Nd

11:55 – 14:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 godz. 5 min.

Codziennie

11:55 – 14:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 godz. 5 min.

Codziennie

12:30 – 09:30 KolomyyaSzczecin KolomyyaIvano-FrankivskRohatinRohatinLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznanBydgoszczGorzow WielkopolskiSzczecin

21 godz. 0 min.

Codziennie

12:40 – 13:10 KolomyyaKosiv KolomyyaKosiv

0 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

12:55 – 14:50 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 godz. 55 min.

Codziennie

13:00 – 05:30 KolomyyaWroclaw KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclaw

16 godz. 30 min.

Codziennie

13:00 – 10:35 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivHradec KrálovéPrahaPlzeň

21 godz. 35 min.

Codziennie

13:30 – 12:50 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskRohatinOpoleNysaHradec KrálovéPrahaPlzeň

23 godz. 20 min.

Codziennie

13:35 – 15:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 godz. 55 min.

Nd

13:40 – 06:00 KolomyyaPoznan KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaPoznan

16 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

13:40 – 15:40 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 godz. 0 min.

Codziennie

13:40 – 15:50 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 godz. 10 min.

Codziennie

13:40 – 15:50 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

2 godz. 10 min.

Codziennie

14:00 – 16:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

2 godz. 0 min.

Codziennie

14:35 – 13:15 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaBolechivStryiLvivLvivKrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaRokycanyPlzeň

22 godz. 40 min.

Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:10 – 17:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 17:00 KolomyyaChernivtsi KolomyyaSniatynChernivtsi

1 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

15:55 – 04:00 KolomyyaWarszawa KolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawa

12 godz. 5 min.

Codziennie

16:00 – 12:00 KolomyyaZielona Gora KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclawLegnicaLubinZielona Gora

20 godz. 0 min.

Codziennie

16:10 – 13:20 KolomyyaGdynia KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaTorunBydgoszczGdanskGdynia

21 godz. 10 min.

Codziennie

16:10 – 13:20 KolomyyaGdynia KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

21 godz. 10 min.

Codziennie

16:10 – 13:20 KolomyyaGdynia KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivLublinWarszawaPlockTorunBydgoszczGdanskGdynia

21 godz. 10 min.

Codziennie

16:30 – 16:00 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivKatowiceOlomoucHradec KrálovéPrahaPrahaPlzeň

23 godz. 30 min.

Śr, Sb, Nd

16:30 – 14:25 KolomyyaPlzeň KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivLvivRzeszowKrakowOstravaOlomoucBrnoPrahaPlzeň

21 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

16:30 – 08:20 KolomyyaPoznan KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLvivRzeszowKrakowKrakow AirportKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

15 godz. 50 min.

Codziennie

17:10 – 12:00 KolomyyaZielona Gora KolomyyaIvano-FrankivskLvivRzeszowKrakowKatowiceWroclawZielona Gora

18 godz. 50 min.

Codziennie

17:40 – 18:30 KolomyyaKosiv KolomyyaKosiv

0 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

17:45 – 17:30 KolomyyaSzczecin KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivKrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaNowa SolZielona GoraSlubiceKostrzynGorzow WielkopolskiSzczecin

23 godz. 45 min.

Codziennie

17:45 – 18:00 KolomyyaSzczecin KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

24 godz. 15 min.

Codziennie

17:45 – 22:00 KolomyyaLviv KolomyyaIvano-FrankivskRohatinLviv

4 godz. 15 min.

Codziennie

18:00 – 09:00 KolomyyaWroclaw KolomyyaIvano-FrankivskKalushDolynaStryiLvivPrzemyslRzeszowKrakowKatowiceOpoleWroclaw

15 godz. 0 min.

Codziennie

18:30 – 06:00 KolomyyaWarszawa KolomyyaIvano-FrankivskLvivLublinWarszawa

11 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 20:30 KolomyyaChernivtsi KolomyyaChernivtsi

1 godz. 30 min.

Sb

20:00 – 17:00 KolomyyaSzczecin KolomyyaIvano-FrankivskLvivLvivLublinWarszawaLodzPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

21 godz. 0 min.

Codziennie

20:20 – 03:55 KolomyyaKovel KolomyyaIvano-FrankivskLvivZhovkvaChervonohradNovovolynskVolodymyr-VolynskyiKovel

7 godz. 35 min.

Codziennie

Attention! The bus timetable for Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha in the city of Kolomyya contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Kolomyya

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation